Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nas wk***wia, znaczy się, irytuje
Autor Wiadomość
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 27 Października 2006, 11:49   Co nas wk***wia, znaczy się, irytuje

Tu może być miejsce do wylewania żalów. Jeżeli zwierzchności się przychylą, wnioskuję o dyspenzę na przekleństwa.

Wczoraj wybitnie się podku.... znaczy się, zirytowany taki byłem. Ogólnie służbą zdrowia. Pod wieczór przyleciał do domu mój Bartek, z zakrwawioną ok kolana do skarpety nogą, bo jakiś piesek go dziabnął. Ładuję go do auta i na pogotowie. Pogotowia nie ma. Na izbę przyjęć do szpitala. Stamtąd uzyskałem jedynie radę, że chirurgia to w innym mieście. Dzwonie do swojej przychodni, ok, jest pediatra. Przyjeżdżamy, pani doktor obejżała, wypisała skierowanie do chirurga, ale chirurga już nie ma bo to po 16. Jedźcie gdzie indziej. Do szpitala najlepiej. Ale w szpitalu nie ma chirurgii. No to do innego szpitala. Albo czekajcie, zadzwonie do kolegi, może was przyjmie. Kolega się zgodził. Jedziemy do tej innej przychodni. Chirurg założył szwy, wypisał receptę na anatoksynę i zastrzyk. Kupiłem na miejscu idę do zabiegowego. Ale pan nie jest u nas zapisany. Musi jechać pan do swojej przychodni... Noż *beep* mać!
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Października 2006, 11:52   

I dlatego bardzo chwalę swoją pracę, że nam wykupili obsługę w prywatnej przychodni. Za drobną miesięczną dopłatą (no może nie tak bardzo drobną) rodzina też się leczy. Tylko **** mać, co miesiąc o wiele więcej płacę na ZUS i g**** z tego mam.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Października 2006, 12:17   

Za pieniądze, które płacimy na ZUS, moglibyśmy kupić sobie dobrą prywatną opiekę zdrowotną, tylko niestety nie jest to w interesie armii darmozjadów na państwowych etatach. Nie jest to również w interesie samych lekarzy.
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 27 Października 2006, 12:21   

Co do dyspensy (i obejrzała Rafale), to decyzja w gestii Adminów, modzi się oczywista podporządkują.
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 27 Października 2006, 12:40   

Mnie ostatnio nieodmiennie wk... znaczy irytują wybory, wszystko miało być pięknie a i tak wygląda jak zwykle - pełna partyzantka w ostatniej chwili :evil: Co oznacza, że w noc wyborczą wszystko się pewnie wyp... i znowu będę siedział w robocie 2 dni.
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 27 Października 2006, 12:52   

jestem jak najbardziej za. Wyplujcie z siebie co was boli. Ja się też dołoże, posrany Lucas Bank i jego kredyty 0%. Ogłaszają się gdzie się da, ale spróbuj coś wziąć, jak przyjdziesz do sklepu.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Października 2006, 12:56   

Albo JW Construction, którzy reklamują się z mieszkaniami gdzie popadnie. Fakt, są duzi, i pewnie z ich kalibrem nie znikną w try miga bez śladu. Ale zamieszkanie w ich produkcie wymagało dokonania uprzedniego remontu generalnego - w świeżo zbudowanym mieszkaniu. WRRRR!

To było parę lat temu, fakt. Ale czy im się przez ten czas poprawiła jakość :?:
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 27 Października 2006, 13:14   

Mieszkam w szeregówce JW Construction. Miał być tynk - jest siding. Pod sidingiem miało być ocieplenie - są połamane kawałki styropianu.
Remontuję.
I wpadam w pijaństwo.
Tedy Godzillo, nie namawiaj mnie na SKOFie na herbatę. Chyba ,że ze spirytusem. Bo zamierzam wpadać w alkoholizm systematycznie. *beep* Mać!!
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 27 Października 2006, 13:24   

A ja jakoś w ostatnim tygodniu nic nie miałem :D a poprzednie zalatwiłem... Rafał: po diabła się bawiłeś? Jedziesz na SOR i mają Cie przyjąć - jak nie przyjmą to prosisz zeby ich prawnik zszedł na dół... :D
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 27 Października 2006, 13:26   

SOR??? Co to?
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Października 2006, 13:30   

Co myśmy w tym mieszkaniu znaleźli, to na wołowej skórze nie spisać. Najpiękniejsza była łazienka. Och, cóż to za konstrukcyjne cudo! Firma wpadła wtedy na gienialny pomysł, żeby taką łazienkę montować osobno i całą gotową, z kafelkami, wanną i kibelkiem wstawiać w montowany świeżo blok. Pięknie! Ino że się omsknęli o 5-10 centymetrów, i drzwi nam się bimbały o szerokość dłoni nad podłogą w przedpokoju. Wykonanie było tak partackie, że cały stelaż na którym się to opierało rozłaził się jeszcze zanim ktokolwiek zaczął z tego korzystać. Wanna, do której nikt nigdy nie nalał wody, zjechała o centymetr zanim się wprowadziliśmy. Gorzej miał jeden z sąsiadów, któremu woda z wanny nie spływała, bo tył wanny był niżej niż odpływ. W ogóle nie było tam kawałka, który nie wymagałby remontu, a łazienkę zrobiliśmy od zera, wychrzaniając w cholerę ten moduł, stelaż i cały paździerz, którym to było wyłożone.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 27 Października 2006, 14:12   

Kruk Siwy napisał/a
zamierzam wpadać w alkoholizm systematycznie. *beep* Mać!!

Always look on the bright side of life.... :)

A ciekawe, czy można gdzies złożyć oświadcznie, że nie chce się dokonywać wpłat na ZUS i chce ubezpieczać oraz leczyć prywatnie. Wiecie coś o tym?
Może by się tak zbiorowo zebrać i powiedzieć złodziejom: WAŁA!!!
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 27 Października 2006, 14:26   

Rafał
Cytat
SOR??? Co to?

Szpitalny Oddział Ratunkowy. Tam nie mogą Cię nie przyjąć.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 27 Października 2006, 14:29   

mawete nie w każdym szpitalu taki oddział jest. To znowu decyzja administracyjna i zależy od "widzi mi się" wojewody
Ostatnio zmieniony przez Agi 27 Października 2006, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Października 2006, 14:29   

Cytat
Może by się tak zbiorowo zebrać i powiedzieć złodziejom: WAŁA!!!

Chyba aż takich praw obywatelskich to nie mamy. Jakby była możliwość, UPR z Najwyższym Czasem zrobiliby akcję na całą Polskę. Nasza waaaadza raczej stara się łatać furtki, którymi obywatele uciekają przed haraczem na ZUS. W tej chwili żeby nie płacić, trzeba chyba pracować kompletnie na czarno.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 27 Października 2006, 14:30   

Nie będę zaiwaniał 15 km jak na miejscu mam lekarzów jak psów. Tak myślałem jeszcze wczoraj. Dziś jestem mądrzejszy :twisted:
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Października 2006, 15:44   

A mnie *beep* żółta huśtawka pod moim oknem. Jest ich tam do *beep* pana dwanaście, piszczy jedna. Na której drewniani emeryci bujają swoje pocioty? Na żółtej, zawsze *beep* na żółtej! Jedna huśtawka w ruchu i zawsze ta pieprzona żółta ohyda!

Nasmarowałem ją raz nawet, żeby przestała. Zlizali chyba ten smar, bo znowu piszczy.

Teraz też.

Piszczy.

ARGH!
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 27 Października 2006, 16:12   

W Wielkopolsce huśtawka piszczy :shock: Koniec świata, idę się upić :mrgreen: Ja mam pod oknem oświetlone boisko do siatkówki - na szczęście zrobiło się zimno i małolatom nie już się nie chce grać.
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 27 Października 2006, 16:25   

:shock: nic tylko zostać tu gdzie jestem...
Mnie ostatnio wkurzyły 3 rzeczy:

1) mój komputer... a raczej dysk. Tak wolno chodzącego dysku jescze nie wiedziałem. Wyboraźcie sobie że oglądacie sobie film i co chwila zapala się lampka dysku i się świeci kilka sekund podczas gdy film stoi... albo otwiera się jakiś program - lampka się wświeci i świeci a dysk nie pracuje... włącza się na pare sekund ( słychać burczenie ) i cichnie... znowu lampka się świeci z pół minuty i znowy pare sekund pracy... w ten sposób najprostrze programy ( npo. FireFox ) otwierają się całymi minutami... :cry: już nie wiem co zrobić... ( wszystkie inne zasoby komputera są kompletnie wolne tj. RAM i CPU )

2) W ogóle komputery mnie wkurzają - czy wy też macie tak że jak cokolwiek intslujecie ( gre, program, hardware ) to ZAWSZE coś się pier...niczy?

3) I wkurza mnie kretynizm i otwarte, publiczne chamstwo niektórych debili którzy chcą budować autostradę w Dolinie Rospudy albo budują osiedle mieszkaniowe na terenach Natury 2000.

Sasori - łączę się z tobą w bólu...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Października 2006, 16:36   

*beep* mnie komunikacja miejska. Jeżdżę bo nie mam innego wyjścia, chociaż połowę drogi do pracy i tak pokonuję spacerkiem.
Te wszystkie babcie sprintem dopadające siedzeń i przepychające się 3 przystanki przed tym, na którym zamierzają wysiąść. Co druga osoba wciska ten pieprzony przycisk od otwierania drzwi (Sasori pozwólisz, że skorzystam) pierdyliard razy. Co z tego, że lampka z napisem OTWIERANIE DRZWI zaświeca się po pierwszym naciśnięciu albo że przyciski są aktywne jak zapalą się na zielono. No szlag ! (tym razem Rafał :D )
 
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 27 Października 2006, 16:40   

a ja się po raz kolejny wkur%^$& znaczy zdenerwowałam na mojego szefa... ten to ma chyba pomroczność jasną. tyle pierd*lonych głupot na raz co z nim na telefonie rzadko się słyszy, nawet w sejmie :evil:
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 27 Października 2006, 16:44   

Joe Cool - ja miałem to samo ze swoim szefem... ale to był hardkor... ale to taki lajtowy problem, wystarczy olać...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Janus 
Frodo Baggins


Posty: 101
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 27 Października 2006, 16:52   

Takie tematy jak ten mnie w***wiają ot co !!! :P

A poza tym kolejki do dziekanatu, nieistniejący ćwiczeniowiec i znikające listy....

No i to że k**a sobie nie mogę przypomnieć jak się pisze "poza tym"

Pozdrawiam,
Janus.
_________________
Jeśli wyspana to nieszczęśliwa,
Jeśli szczęśliwa to niewyspana...
Takie jest życie erotomanki,
Takie jest życie erotomana...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27 Października 2006, 18:30   

@#$@#%#$%$#^#@ 2345$#%^#%@#$@#%$ #$%$#%
ostatnio jakoś wszystko. I studia - bo wychodzę głupszy niż wchodzę.
I ludzie - bo jakoś tak się zawsze składa.
I ten $#%^#$% od PE.
I w ogóle wszystko, nawet najlepsi kumple czy kumpele ostatnio mi na nerwy działają tak, żę szkoda gadać.
Tylko forum mnie nie wkurza. Bo mam ten $#$%# krzyżyk i jak cośnie tak - to off i mnie nie ma.
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 27 Października 2006, 21:04   

mnie wkur................. kilka rzeczy :
1. głupota ludzka a z nią męczę się codziennie
2. obsługa medyczna prędzej sam bym se zszył tą głowę niż oni mi to zrobili co z tego że miałem wstrząśnienie mózgu (oberwało mi się soplem z trzeciego piętra kasa za wypadek w trakcie kasy się przydała i z ubezpieczalni :P ) jak nawet zwolnienia lekarskiego nie dali a jak się zgłosiłem do trzech szpitali to powiedzieli mi że mam pójść do tego który mnie opatrywał a tam stwierdzili że miejsc nie mają
3. komunikacja miejska zwłaszcza w soboty i święta (ni cholery nie wiadomo czy przyjedzie raz czekałem dwie i pół godziny na mrozie - 20 czekając na pier... autobus)
i to chyba z tych większych złości tyle mniejszych nie wymienię
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 28 Października 2006, 00:34   

A ja nic nie powiem :evil:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 28 Października 2006, 08:38   

Powiedz :twisted:
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 28 Października 2006, 08:43   

Rodiona wkurza pewnie to, że każemy mu malować i malować i malować i malować...
A nie pić ;)
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 28 Października 2006, 08:45   

mawete zabrania mu pić? To nieludzkie jest.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 28 Października 2006, 08:48   

mawete ty świnio! :wink: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group