Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Festiwal Fantasy, Suwałki, 19-21 września 2014
Autor Wiadomość
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 12 Wrzeœśnia 2014, 18:49   Festiwal Fantasy, Suwałki, 19-21 września 2014

Howdee!

Już za tydzień zacznie się suwalski Festiwal Fantasy.

Tradycyjnie już będzie mniej literacko (niestety), ale za to bardziej wszystkoinnościowato. Film, taniec, malarstwo, komiks, rękodzieło (było coś o robieniu wszechświata z papieru, ale nie wiem, czy starczy miejsca), gry (w tym Mistrzostwa w Muczykinie, czy czymś takim), Jaćwingowie, larpy, różne takie japońskie wynalazki, historia, spotkania z ludźmi, którzy na baśniach i legendach ludowych (temat przewodni imprezy) zjedli zęby i takie tam.

Z gości, których pewnie kojarzycie, będzie Wielki Grafoman, Mama Tkacza Iluzji i niejaki Nidzicki Szef Wszystkich Szefów.

Zresztą, program znajdziecie na stronie festiwalu. Wstęp na wszystko oprócz płatnych koncertów i pokazów filmowych jest darmowy.

Po raz chyba pierwszy, cała ekipa organizująca imprezę wystąpi w przebraniach. Mła również :/ I ciągle się zastanawiam, co mnie podkusiło...

Enyłej, czujcie się zaproszeni :)

Jeśli ktoś chce w tym czasie wpaść do Suwałk, a nie wie, czy przypadkiem wszystkie miejsca w hotelach nie będą zajęte (będą), to mój mail macie ;)

I to by było na tyle,

Nerka,

Wasz Nieświeć.
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2014, 09:24   

się przymierzałam, ale niestety z bólem muszę sobie odmówić tej przyjemności.

może next year.
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 15 Wrzeœśnia 2014, 09:27   

Szkoda :(

Będzie więcej śliwowicy i kartaczy dla mnie :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 16 Wrzeœśnia 2014, 16:43   

chciałeś mnie znowu otruć? :twisted:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 1 Października 2014, 17:52   

Jakby co, to tutaj znaleźć można zdjęcia z mojego punktu programu i z wręczania Kryształowego Klucza ;)

Niestety, nie ma ani jednego zdjęcia, na którym jestem w pełnym przebraniu, za co serdecznie wszystkich zainteresowanych, z całej mojej nieświeciej duszy przepraszam ;P Enyłej, kurtka litewskiego pogranicznika (pamiątka z pielgrzymki pokutnej do Ostrej Bramy) była, spodnie cargo były (tak, też ubolewam nad deficytem spodni niemieckich spadochroniarzy/esesmanów), bluza marki Oralion DELUKS Chot Kitir '89 była, czapka uszatka była, gumofilce były, linka na najsmaczniejszych przyjaciół człowieka była, kołek na wampiry-komuchy był i majcher też. Była też zaiwa... pożyczona torba lekarska od dr Skórzewskiego, ale aparatura do niej się nie zmieściła. Siut.

Edit:
Zapomniałem dodać, że rynsztunek nosił autentyczny bimbrownik ;P
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 1 Października 2014, 18:59   

ilcattivo13, piękna impreza, ale jesteś pewien, że nie ma Twej dokumentacji foto kostiumowej. opis bardzo zacny :)
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group