Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Puck - Plischkowice
Autor Wiadomość
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 12 Lutego 2023, 08:41   Puck - Plischkowice

merula, Lynx​​ muszę przyznać, że konwent jaki zorganizowałyście w Pucku, a raczej w pociągu z Pucka do niemieckiej miejscowości Plischkowice, to jeden z najlepszych na jakich w życiu byłem. Wprawdzie niewiele pamiętam, i to nawet nie dlatego, że w całości mi się przyśnił, a ta niemiecka wieś pewnie nawet nie istnieje, ale dlatego, że byłem w ciągłym stanie nietrzeźwości. Kupa naszych znajomych, jakichś Niemców wokół co albo nie wiedzieli co jest grane, albo przyłączyli się do picia (nie wiedząc co jest grane). W pewnym momencie doszło do swoistej incepcji, bo w tym śnie zasnąłem, a w śnie, który mi się tam śnił walczyłem na Diunie, choć nie pamiętam po czyjej stronie. Mapa taktyczna bitwy, z której korzystaliśmy wyglądała jak coś w stylu Dune 2. W pewnym momencie się obudziłem i okazało się, że siedzę sporo foteli do przodu, nie miałem pojęcia jak się tam znalazłem, ale nadal wydawało się to logiczne, biorąc pod uwagę mój stan upojenia alkoholowego i ciężkie boje z Sardaukarami. Impreza przeniosła się na podłogę, Niemcy już zalani pili równo z nami, tańce, śpiewy: po polsku, po niemiecku, w języku mieszanym (może to był kaszubski). Potem pamiętam jeszcze straszny przechył, ja na tyłku przejechałem po tej podłodze i nogą centralnie jakiemuś gościowi w palce. Znowu się budzę, na jakichś fotelach nie wiadomo skąd, wciśnięty między merulę i szybę, która mówi mi "nie przyzwyczajaj się" (merula, nie szyba). Wstaję, ale widzę że "moi ludzie" mi zniknęli, fotel w którym zaczynałem pusty. Idę szukać i gdzieś tam na końcu pociągu schodzi Lowenna z góry i mówi "chodź do nas". Okazało się, że pociąg był piętrowy. Nie wiem czy od tego momentu, czy od początku, uznajmy, że to nieważne. Ale oczywiście nie nadążam za nią na schodach, kiedy już jestem na piętrze to Lowenny nigdzie nie widać, a pociąg nagle okazuje się strasznie długi znów w przód, jak i w tył. Nie bardzo mogę zdecydować gdzie iść, to trzymam się takiego słupka na środku, raz że znowu zaczęły się te przechyły pociągu, a dwa że ja po prostu ledwo stoję i się cały chwieję. Dziewczyna, która stała koło mnie i też trzymała się tego słupka, chyba źle zrozumiała moje intencje, bo jedną ręka złapała mnie za rękę, a drugą za tyłek i zaczęła ze mną tańczyć. A ja przecież nie tańczyłem, tylko chroniłem się przed upadkiem. Nagle kątem oka dostrzegłem Lowennę idącą w naszą stronę, nie zwracająca na nas szczególnej uwagi (nie mogła chyba w żadnej wersji multiwersum zakładać, że to ja tańczę), ale ryzyko było zbyt duże, więc starałem się ukryć za tą dziewczyną, przecież ja bym się z tego nie wytłumaczył, a końca śmiechu ze mnie nie byłoby przez kolejne czterysta lat. Dziewczyna była niższa, więc musiałem się trochę pochylić czy nawet przygiąć kolana i to już chyba było za dużo po takiej ilości alkoholu, bo najwyraźniej musiałem upaść, co spowodowało, że obudziłem się - tym razem już naprawdę.
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 12 Lutego 2023, 11:42   

Po jakich środkach takie zarąbiste sny wychodzą?
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 12 Lutego 2023, 11:55   

Po trzech miesiącach na statku :lol:
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 12 Lutego 2023, 14:42   

No tak, te opary i "inwencja" kucharza.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 26 Lutego 2023, 12:26   

ketyow, :bravo
_________________
Wysłano z Atari
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group