Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
31. Festiwal Fantastyki SedeńCon Waplewo 22-25 czerwca 2023
Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 9 Stycznia 2023, 22:17   31. Festiwal Fantastyki SedeńCon Waplewo 22-25 czerwca 2023

Wojtek Sedeńko ogłosił, że podpisał umowę z ośrodkiem w Waplewie i pełną parą rusza sprzedaż akredytacji.
Na jego blogu jest wstępna lista gości Festiwalu, wklejam stosowny fragment:

Cytat
Lista gości i prelegentów – ta jest zawsze najważniejsza dla programu. I powoli się klaruje. Oto ona, zaczyna się od ukraińskiej pisarki, a wkrótce będę wiedział, ile autorów przyjedzie z Ukrainy jeszcze. A spotkania z gośćmi zawsze chcę połączyć z premierami książek. I tak będzie też w tym roku.

Switłana TARATORINA – będzie prapremiera jej powieści urban fantasy Łazarz
Jan MASZCZYSZYN – teraz już chyba na pewno, na dniach ma kupić bilety. Będzie prapremiera powieści Dinozauroid
Tomasz BOCHIŃSKI – planujemy ładne i poszerzone o nowe teksty wydanie Opowieści praskich
Marek ŻELKOWSKI – będzie prapremiera drugiego tomu space opery Wojna cieni
Agnieszka HAŁAS – pierwszy raz na festiwalu
Marek ORAMUS – jeśli się uda, będzie prapremiera książki Matka paranoja, w serii Krytycy o fantastyce
Dominika ORAMUS
Wojciech GUNIA
Elżbieta ŻUKOWSKA – poprowadzi blok o twórczości Mai Lidii Kossakowskiej, razem z nią wystąpią jeszcze 2 prelegentki, ich nazwiska wkrótce
Jacek INGLOT
Tadeusz OSZUBSKI – pierwszy raz na festiwalu, bardzo na niego liczę, acz wiele zależy od jego kondycji zdrowotnej na tę chwilę. Ale do festiwalu ukaże się cała trylogia Cienie Hatta – dwa tomy już po redakcji, będą się ukazywały od marca co miesiąc.
Jarosław GRZĘDOWICZ – zgodził się, bardzo na niego liczę
Paweł MAJKA
Jacek KOMUDA
Andrzej PILIPIUK – niezawodny, dojedzie choćby tylko na spotkanie. A tym razem zapowiada się zlot całych Wojsławic.
Kamil MUZYKA
Paweł LAUDAŃSKI – będziemy gadać o fantastyce ze wschodu, głównie ukraińskiej
Bartłomiej DZIK
Agnieszka MAJCZYNA

oraz adres strony: http://www.sedenko.pl/ i link do rezerwacji: https://festiwalfantastyki.com.pl/rezerwacje/

Na liście gości najbardziej ucieszył mnie widok Kruka Siwego i informacja o poszerzonym wydaniu "Opowieści praskich". Mam ochotę zakrzyknąć Hurra!

My, czyli Driver, ja i Kama oczywiście się wybieramy, akredytację już wykupiłam.
  
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 11 Stycznia 2023, 15:00   

Po 2018 oraz 2019 pewnie wreszcie będę ten trzeci raz. Pandemia może nie pogoni, a tłumy to mam gdzie indziej regularnie, i to ciekawsze niż taki Pyrkon ;P:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group