Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie załogi Latającej Holery
Autor Wiadomość
Freja 
Luke Skywalker


Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: 23 Listopada 2021, 07:39   

Lowenna, dziękuję :) Poszukam!
Interesują mnie bardzo takie książki z bajerami, okienkami i w ogóle! Ja wiem, że ona jest jeszcze raczej na etapie książeczek kontrastowych (w połowie grudnia rozpocznie swój szósty miesiąc życia), ale ten czas tak szybko leci... To jest absolutnie fascynujące jak prawie z niczego rodzi się człowieczek. Na początku tylko je i śpi, ale ledwie się obejrzysz, a już widzisz, jakie to maleństwo robi się ciekawe wszystkiego. I zdziwione, bo co chwila słyszy lub widzi coś dla niego nowego. No, wolę się już przygotować :wink:
Zupełnie nie znam się na rynku książek dziecięcych, co by tam było dobre na początku, na co warto zwrócić uwagę, więc z radością przyjmę każdą podpowiedź :)
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 24 Listopada 2021, 22:55   

Aaa. To na te książki przyjdzie pora za 3-4 lata 😅
Teraz lepsze będą z serii Mały wirtuoz. Całokartonówki z dźwiękiem. Żałuję, że moje już za stare 😉
https://m.ceneo.pl/;szukaj-ma%c5%82y+wirtuoz
Jeżeli chcesz zdobyć medal dla najlepszej ciotki, to włącz newsletter od Pomelody i czekaj na promocje. Mają super rzeczy.
https://pomelody.com/
Możesz też nawiązać kontakt z przedstawicielami wydawnictwa Usborne. Doradzą najpiękniejsze książeczki po angielsku. Z dźwiękiem, okienkami. Tylko zawsze domagaj się rabatu, nie płać ceny okładkowej 😉
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 24 Listopada 2021, 23:02   

Ostatnio siostrzeńcowi kupowałam te książki: https://youtu.be/3pa5MXyP04k
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Freja 
Luke Skywalker


Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: 27 Listopada 2021, 13:05   

No tak, trochę dałam porwać się ekscytacji :lol:
Super rekomendacje. Naprawdę. Na Pomelody faktycznie mają świetne rzeczy. Nawet już skorzystałam przy okazji black fridayowych promocji. Sama z chęcią bliżej im się przyjrzę, bo za moich czasów takich fajnych rzeczy nie było. Bardzo Ci dziękuję Lowenno. Teraz to już na pewno zostanę najlepszą ciotką na świecie :mrgreen:
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 28 Listopada 2021, 09:59   

Cieszę się, że znalazłaś coś ciekawego 🙂
Gdybyś potrzebowała znowu podpowiedzi, poszukaj mnie na messengerze: Nietwojinteres Nietwojinteres :wink:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Freja 
Luke Skywalker


Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: 1 Grudnia 2021, 17:36   

Ok, dzięki :) O, takiej nazwy zapomnieć się nie da ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group