Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka skopana, a sprawa polska
Autor Wiadomość
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 18:25   

thinspoon napisał/a
jewgienij napisał/a

Upewniłem się w tym wczoraj, kiedy luc wywołał cię w religijnych. Musiałbyś zaatakować koleżankę, stracić jej sympatię, więc wolisz się nie wychylać, choć śledzisz każdy mój post, aby odpisywać po minucie.


Ty naprawdę nie wiesz? :mrgreen:


Żona? Nie wiem, nie byłem na ślubie. Serio.
  
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 18:30   

Wygląda na to że nie dotarło do ciebie zaproszenie.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 18:36   

OK, nie było tematu. Sorry, Fidel, ale naprawdę mi to jakoś umknęło.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 18:39   

jewgienij, przestań napadać i obrażać wszystkich dookoła, bo nasi kopacze podnieśli Ci poziom adrenaliny. To jest ostrzeżenie.
Fidel-F2, przestań prowokować, bo będziesz następny do krawata
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 19:44   

Danie *beep* bez walki w dwóch poprzednich meczach wydawało się dnem kibicowskiej frustracji. Nic gorszego być nie może - myśleliśmy.
Ale nie w przypadku kadry Nawałki. Jeśli nie umie się grać w piłkę, można zaprezentować antyfutbol i kabaret, zero fair -play, jak w końcówce meczu z Japonią. Ośmieszyć Polskę do końca, bez żadnej korzyści dla nas.
Panowie, jesteście zwykłymi szmaciarzami, nie sportowcami. Szkoda na was słów i nerwów. Najwidoczniej na wszystkich poziomach doszło do pisyzacji Polski.
  
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 20:11   

Tak sobie myślę, że Nawałka i piłkarze nie czytają tego forum, może więc lepiej napisać tu: https://www.pzpn.pl/kontakt? :)
A najlepiej wypić miętę i przypomnieć sobie, że gra na czas to od dawna brzydka, ale często stosowana taktyka :) i nie, Polacy wcale od niej wolni nie są, ja tam stary jestem i pamiętam, jak się choćby stary Smolarek czy Lato zamykali w narożnikach na kilka minut :) choć owszem, mamy do czynienia z nową jakością - wytyczenie kierunku, w którym całe połowy mogą tak wyglądać.
Ale z drugiej strony: pamiętasz mecz Niemcy-Austria na którymś mundialu?
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
  
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 20:28   

Pamiętam mecz Niemcy (RFN)Austria na mistrzostwach w Hiszpanii, przeszli kosztem Chile i Algierii, do dzisiaj ten smród się za nimi ciągnie.
Gra na czas nie jest piękna, ale czasami konieczna, kiedy grasz o stawkę. Ale pytanie: o co walczyli nasi piłkarze w tej grze na czas, skoro przegrali wszystko już po dwóch poprzednich meczach? O to 1-0, które nic nie daje ani nikogo nie obchodzi? Nie pamiętam takiego meczu, żeby dwie drużyny aż tak na chama zachowywały się niesportowo, mecz Austrii i RFN pamiętam bardziej z powtóre( jako dziecko nie rozumiałem). Fair play to podstawa, nasi nie pokazali ani umiejętności, ani fair-play. Dlatego mi wstyd.
  
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 20:34   

Wstyd to ja rozumiem, poczucia, że FP jest najważniejsze, kompletnie nie podzielam, bo też bardzo rzadko w meczach je widuję. Za to faule robione tak, żeby sędzia nie widział, nurkowanie w polu karnym, żeby wymusić jedenastkę, ogólnie: teatr dramatyczny zamiast sportu. (Stąd cieszę się na VAR, kamery, etc.)
Idealizujesz po prostu obecny kształt tej dyscypliny, a na marginesie - tak z palca nie wyłuskam meczów, w których takie granie na czas miało miejsce, ale były takie, choć nie na mundialu. Ale w eliminacjach do Rosji ktoś odwalił taki cyrk, bodaj w strefie azjatyckiej. Nie chce mi się szukać, wybacz.
Co nie zmienia ostatecznie faktu, że zgadzam się, iż wstyd i w dodatku niewiele im to dawało. Mogli chociaż udawać, że chcą odebrać tę piłkę :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
  
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28 Czerwca 2018, 22:50   

Polaki mieli dzisiaj zagrać że tak powiem górnolotnie, o szacunek kibiców, a zwłaszcza tych którzy przyjechał za nimi do Związku Radzieckiego. Jak już wspominałem - meczu nie widziałem, ale z tego co czytam na forach innych ( w tym na forum konkretnie kibicowskim WKS ) to zdecydowana większość jest przy opinii Jewgienija. Po raz kolejny czują się wydymani.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Czerwca 2018, 09:11   

W internecie śmieją się, że w ostatnich 5 minutach obejrzeliśmy nieprawdopodobny popis Tiki-taki w wykonaniu Japończyków :) Polacy przez ten czas nie dotknęli piłki. Uznali, że ich dokonania na mś są tak wielkie, że wystarczy tego biegania.
Ten popis boiskowego knajactwa i ślamazarności to jakby symbol całego występu tej drużyny w mistrzostwach. Przejście obok gry.

Można się pośmiać, ale to naprawdę gorzki śmiech. To jest w końcu mundial, pokazujemy się przed całym światem.
Nie mamy tym cynicznym symulowaniem gry nic do zyskania, bo czy to było 1-0 czy by było 1-1 nie miało już znaczenia, ja i tak mam wrażenie, jakby przegrali nawet z Japonią. Ostatnie minuty były nie do zniesienia, obserwowanie jak Japonia wymienia piłki, a nasi się przyglądają, przez co na boisko nawet nie mógł wejść Kuba. Wiem, że tak grali RFN-Austria, a także kiedyś Dania-Szwecja (eliminowali Włochów), ale każda z tych drużyn tą brudną grą zyskiwała awans.
A nasi:" Cnotę stracili, kopiejki nie zarobili". Szczęście, że to koniec tego koszmaru i wracają wreszcie do domu.
  
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29 Czerwca 2018, 11:13   



 
 
Nocturn 
Nocturn


Posty: 1591
Skąd: dokąd?
Wysłany: 29 Czerwca 2018, 11:16   

heh

za Kultem

"Wolność. Po co wam wolność?
Dostaliście też Mundial" 2018
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Czerwca 2018, 11:51   

Oni, trzeba im to przyznać, ten mundial sobie wywalczyli, nie dostali (żeby już być sprawiedliwym).

Tyle że potem włączyli typowo polski tryb autodestrukcji (ten sam, który włączyła pisowska Polska) i w 9 dni rozpirzyli wszystko, co budowali przez dwa lata. Orły zamieniły się w gołębie i obsrały parapet.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 30 Czerwca 2018, 22:53   

No cóż.
Messi, Ronaldo, jewgienij, zgodnie z przewidywaniami - out.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 30 Czerwca 2018, 23:17   

jewgienij napisał/a
(ten sam, który włączyła pisowska Polska)
ktoś mi wytłumaczy co ma do gry w piłkę pisowska polska o czym ten koleś dyrdymali ;P:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 12 Lipca 2018, 10:21   

Trzeba powiedzieć, że mecze Chorwacji trzymają w napięciu do ostatniej chwili. Wczoraj już w pewnym momencie tempo rozgrywki się tak rozwlekło, że zaczynało być nudno, ale jak się już obudzą, to końcówki zawsze przynoszą emocje. Ciekawe czy będzie dogrywka w finale ;P:
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Lipca 2018, 11:02   

Brzęczek trenerem reprezentacji ....
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 12 Lipca 2018, 12:09   

Chorwacja :bravo :bravo :bravo Brzeczek nie znam :wink:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 16 Lipca 2018, 00:21   

Żerań już jest na Brzeczku rozpaczy...

Francja strzeliła tyle samo goli, co Chorwacja, ale i tak wygrała. Najlepszym strzelcem mistrzostw był Own Goal...
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Lipca 2018, 08:11   

jednak chyba Penalty Kick
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group