Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Falszywy sygnal
Autor Wiadomość
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 12:04   Falszywy sygnal

Czy mieliscie juz kiedys falszywy sygnal z SETI? ja mialem, jeszcze na starym kliencie ( okres kiedy to z zapalem wpatrywalem sie w ten 'plytkowy' wykres... ). Byly to moje poczatki wiec mozecie wyobrazic sobie moja mine gdy zobaczylem na tym kolorowym wykresie plaskie 'plytki' a po srodku nagly szczyt... o malo zawalu nie dostalem... na szczescie gdzies tak po 10 sekundach ( normalnie zamarlem ) moj mozg zacal pracowac i przypomnial sobie informacje jaka znalazlem na stronie SETI@home - taki 'szczyt' to falszywy sygnal - pochodzacy z ziemi ( np. z jakiejs satelity ). Klient SETI@Home sam rozpoznaje takie falyszwe sygnaly i konczy przetwarzanie danych - rzeczywiscie - wtedy porcja danych byla przetworzona w 20 minut. Mialem tak jeszcze ze trzy razy.
A czym sie takie cos przytrafilo? a moze cos innego? :D

PS - przydalby sie oddzielny dzial dla SETI - co na to moderatorzy?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 12:52   

Nie wgłębiałem się zbytnio w moje przeliczone sygnały. Swoją drogą to nie wiem nawet gdzie to w BIOINCu sprawdzić albo obserwować :roll:

Dział dla SETI popieram, forum będzie czytelniejsze pod względem szukania galarety tudzież pięknych Volkanek ;)
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 13:07   

Dunadan
Cytat
PS - przydalby sie oddzielny dzial dla SETI - co na to moderatorzy?


A po co? Nie możesz tego pisać w istniejącym już wątku SETI?
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 13:10   

Czarny, jest już parę tych wątków, oprócz głównego, są chyba dwa ogłoszenia, Nexus robi poradniczek, który też by można tam umieścić. Sprawa jest rozwojowa i ja też jestem za.
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 15:10   

Czemu nie. Może jeszcze jakieś inne sprawy wynikną - warto zeby wszystko było w jednym miejscu - nwoprzybyli nie bedą musieli szukać.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 15:12   

Czarny - juz nawet NURS mowi o balaganie w watku SETI@Home :D jeden watek na te sprawy to za IMHO malo :) ale zreszta decyzja nalezy do was :)

Slowik - zakladka 'Zadania', przycisk 'Show graphics' - pojawi sie trojwymiarowy wykres :/ niestety zbyt trojwymiarowy ( moj komp nie daje rady z jego pokazywaniem ) - taki przerost formy nad trescia :( W tradycyjnym kliencie wykres byl pseudo 3D - tzn pokazywany w rzucie izometrycznym - wszystko bylo jasne i przejrzyste i nie cielo :D

Mawete - dokladnie. Logan zrobil bardzo Ladny poradnik poczatkujacego :D ja zalozylem nowy temat, mozna zalorzyc temat gdzie bedzie sie zglaszalo ew. nowe problemy... a na pewno wynikna jakies inne sprawy z SETI.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 15:59   

Dun: ja Ci napiszę Mawete... Czekaj kochaniutki przyjedziesz do Polski - nawet kaczki dwojga imion Cię nie obronią.... :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 16:03   

eee... no bo to sie tak samo :D no dobra, mAWETE juz nie bede :P
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 19 Wrzeœśnia 2006, 16:08   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group