Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Premiera teledysku "Nocarz" zespołu Closterkeller
Autor Wiadomość
Acerola 
Gollum

Posty: 4
Skąd: nocarz.pl
Wysłany: 5 Lutego 2010, 15:09   Premiera teledysku "Nocarz" zespołu Closterkeller

Drodzy forumowicze!

12 lutego 2010 r. w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie odbędzie się premiera teledysku legendarnego zespołu Closterkeller do piosenki „Nocarz”, pochodzącej z ich najnowszej płyty „Aurum”.
Utwór inspirowany jest cyklem powieści Magdaleny Kozak – książkami „Nocarz”, „Renegat”, „Nikt”, a sam teledysk powstał z inicjatywy i przy współpracy fanów nocarskiej serii – użytkowników forum Nocarz.pl.
Reżyserią i montażem zajął się znakomity Stanisław Mąderek, którego twórczość cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza w środowisku fantastycznym.

Po premierowym pokazie, w drugiej części spotkania głos zabiorą członkowie zespołu Closterkeller – opowiedzą o kulisach i przebiegu współpracy przy tworzeniu klipu i postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania fanów, nie dając się zaskoczyć nawet tym najtrudniejszym. Zatem – kreatywność mile widziana!
Szansę na porcję nowości dostaną również amatorzy mocnego, porywającego języka, jakim każdorazowo raczy nas w swoich tekstach pisarka Magdalena Kozak. Spotkania z autorką słynnej wampirzej serii to wydarzenie, którego nie trzeba reklamować. Przekonajcie się dlaczego!
O technicznych aspektach realizacji, efektach specjalnych i sztuce montażu opowie sam reżyser, Staszek Mąderek – postać słynąca w równym stopniu ze swojej wszechstronności jak i umiejętności barwnej, niebanalnej narracji w dowolnych ramach czasowych. Duża dawka ciekawostek i błyskotliwego humoru gwarantowana!

Kiedy bestsellerowa książka stała się inspiracją dla gwiazdy polskiej sceny muzycznej, wiadomym było, że zrodzony w ten sposób utwór nie przeminie bez echa. Przyjdźcie i zobaczcie jak pasja wielu ludzi stała się mostem między słowem, dźwiękiem i obrazem.

Wszystkich gości zapraszamy serdecznie na godz. 20:00.
Adres: Warszawa, ul. Szegedyńska 9a

Do zobaczenia!
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 5 Lutego 2010, 16:04   

Acerola: dzięki za info, a teraz, zgodnie z regulaminem, prosimy o przywitanie w tym wątku:
http://www.science-fictio...topic.php?t=179
_________________
5 zdań na temat
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 5 Lutego 2010, 16:19   

Acerola: cześć, szkoda, że wcześniej nie napisałaś. Postaram się być ale nie wiem czy finansowo dam radę.
 
 
Acerola 
Gollum

Posty: 4
Skąd: nocarz.pl
Wysłany: 5 Lutego 2010, 16:32   

Niestety, dopiero teraz tę informację mogliśmy uznać za potwierdzoną. Nie chciałam zamieszczać informacji, która wymagałaby wielokrotnych zmian.

@ hrabek: już nadrabiam zaległości, wybacz!
_________________
Blue skies!

Wise men talk 'couse they have something to say; fools, becouse they have to say something.
 
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 5 Lutego 2010, 16:34   

Hmm, co prawda to ta część Bielan która nie jest już Bielanami, ale zastanowię się nad przyjściem.
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 5 Lutego 2010, 17:17   

kurcze, znowu problem z terminem rozrywki. :evil: zobaczę, co się uda pokombinować.
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Gwyn 
Tom Bombadil


Posty: 25
Skąd: Ząbki
Wysłany: 16 Lutego 2010, 17:36   

Nie wiem, jak wam, ale dla mnie to wygląda na totalną amatorkę. I wiem, że było to robione "siłami forum Nocarza", ale mnie się nie podoba i podobać nie będzie.

Link, jak coś, jest tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=_bSgGl3NdKE
_________________
"Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło."
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 16 Lutego 2010, 17:43   

Oglądałem. Niezłe. Podobało mi się.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Lutego 2010, 18:01   

Ble, to jest obrzydliwiaste miejscami. Za to chyba mam taki sam gorset jak Anya :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Lutego 2010, 19:48   

Mocne, podobało mi się. Ultora- Egzekutora wyobrażałam sobie prawie tak jak został pokazany ( tzn wg mnie powinien mieć nieco groźniejszy wygląd). Za to jego oczu prędko nie zapomnę :>
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
Khorne_S 
Stalowy Szczur


Posty: 1036
Skąd: Duxun
Wysłany: 16 Lutego 2010, 19:49   

Widziałem..i powiem tak..średnio.
Ale po polskich zespołach dużo się nie spodziewam.
Wyjątki to Vader i BeheDoda :mrgreen:
_________________
"We will be like a cat in the night. Fast, silent, and deadly!"
Darth Cateus
 
 
 
Hubert 
Wyduldas Napfluj


Posty: 7089
Skąd: Dziki Wschód - Białystok
Wysłany: 16 Lutego 2010, 22:12   

Khorne_S, i Acid Drinkers!

A teledysk IMO lepszy od utworu. Nie lubię gotyckiego smęcenia.
 
 
Khorne_S 
Stalowy Szczur


Posty: 1036
Skąd: Duxun
Wysłany: 17 Lutego 2010, 21:35   

Acidów nie widziałem temu nie dodałem...
_________________
"We will be like a cat in the night. Fast, silent, and deadly!"
Darth Cateus
 
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lutego 2010, 00:04   

Teledysk fajny, piosenka beznadziejna jak dla mnie.

Michał Dagajew,dobry duch od wszystkiego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Grunt to autoreklama.LOL
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group