Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Szorty RYZYKO - przeczytaj, zaglosuj, zaryzykuj!

Kto zaRYZYKOwal najwiecej?
Asteroida
12%
 12%  [ 6 ]
Bajka o Księżniczce
10%
 10%  [ 5 ]
Chirurg
4%
 4%  [ 2 ]
Czarno-biały
6%
 6%  [ 3 ]
Eksperyment
0%
 0%  [ 0 ]
Formuła
37%
 37%  [ 18 ]
Mag
4%
 4%  [ 2 ]
Nowe wcielenie HOKa
4%
 4%  [ 2 ]
Transakcja wiązana
2%
 2%  [ 1 ]
Wyścig szczurów
18%
 18%  [ 9 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 14 Listopada 2008, 14:02   

Agi napisał/a
Dlaczego od razu obrażasz Jacka? Nie potrafisz rozmawiać bez wsadzania szpilki pod paznokieć?
Agi, przemyśl to albo Cie posadzę o stronniczość.

Agi napisał/a
Fidel-F2, Chal wyjaśnił, że nie plagiatował, a dalej naprawdę możecie porozmawiać prywatnie.
a skąd wiesz o czym będziemy dalej rozmawiać? Może ja będe udowadniał że to plagiat a Chal bedzie sie bronił? Na prawdę nie wolno?
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Listopada 2008, 14:07   

Mamma mia :? Mało tych przepychanek? Strach po wątkach chodzić, żeby się nie natknąć na kolejną!
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37529
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 14 Listopada 2008, 14:18   

ot sama widzisz, gdzie by sie człek nie pojawił tam mu noge podstawią
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 14 Listopada 2008, 14:37   

Fidel-F2 napisał/a
Agi napisał/a:
Dlaczego od razu obrażasz Jacka? Nie potrafisz rozmawiać bez wsadzania szpilki pod paznokieć?
Agi, przemyśl to albo Cie posadzę o stronniczość.

Mój post był reakcją na Twoją wypowiedź:
Fidel-F2 napisał/a
bezkrytcznie dajesz się powodować mało rozgarniętym spostrzeżeniomJacAra?

pogrubienie moje, a miał na celu zapobieżenie kolejnej wymianie ciosów, tym razem między Tobą, a JacaRem, w związku z czym nie pozuj na uciśnioną niewinność.
Co do przeniesienia pyskusji z Chalem na pw, podtrzymuję stanowisko.
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 14 Listopada 2008, 14:42   

Agi najwyższa pora (u)otworzyć RYKOWISKO :wink:
 
 
krisu
[Usunięty]

Wysłany: 14 Listopada 2008, 23:02   

Dziękuję, dziękuję, autografy rozdaję także przez telefon.Dziękuję głosującym na mnie.
Gratuluję także xan4, Delfino oraz innym autorom. No cóż można by rzec że poszedłem jak w Formule 1, :mrgreen: . Następny swój szort chyba nazwę dopalacz. Również uważam, jak niektórzy, że szort musi mieć mocną puentę, bo ograniczenie znakowe nie pozwala na zbytnie rozlanie tematu przy tak małej ilości wyrazów.
Odnośnie końkursu, to co teraz, mam organizować następny? A jest gdzieś regulamin? Bo ja w tym temacie nowy.
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 15 Listopada 2008, 00:21   

Gratulacje dla krisu :bravo :bravo :bravo Naprawdę szczerze gratuluję, chociaż nie byłem targetem Twojego szorta. To Ci jednak wyszło na zdrowie, bo moje głosy są swoistym "pocałunkiem śmierci" - odbierają szortowi szansę na zwycięstwo.
Również spore :bravo :bravo dlaxana i Delfino :bravo

Chal, znów ustrzeliłem Twojego szorta (sorry za pocałunek śmierci mada :mrgreen: ), ale Ty tym razem na moje wypociny nie zagłosowałeś :cry:
Żeby mi się to więcej nie powtórzyło :evil: :wink:

Wyraziłem nieco odmienne zdanie na temat puenty i nie mam zamiaru ciągnąć debaty, tym bardziej, że jestem w swoich sądach osamotniony. Powiem może trochę pojednawczo: Puenta "też", ale nie "przede wszystkim".

Mój Czarno-biały się nie spodobał, chociaż wyszedł dokładnie tak, jak sobie zaplanowałem. Przyjmuję werdykt z pokorą. Dziękuję za te skromne 3 głosiki, a na pocieszenie zostają mi 2 fakty:
- zagłosował na mojego szorcika zwycięzca,
- parę osób zauważyło, że postawiłem zdecydowanie na klimat.
Jeszcze może mała ciekawostka. Mój bohater posiada inicjały T.B., gdyż pierwotnie miał nim być Truman Burbank, główna postać filmu "Truman Show", a jego "walka" z bombą miała być pozorowana, ale jednak z pewnym wpływem na losy świata. Po zastanowieniu się wyrzuciłem końcówkę i rozbudowałem klimat, inicjały zostawiłem na pamiątkę.
Sorry za te odautorskie komentarze, które większość mogą znudzić, ale kiedyś już zaproponowałem, aby startujący w konkursie skrobnęli parę słów odautorskich komentarzy.
Zachęcam innych!
 
 
Fearfol 
Pilot Pirx


Posty: 1098
Skąd: Przylesie Większe-Wałcz
Wysłany: 15 Listopada 2008, 08:56   

za to ja znów zagłosowałem na twojego shorta mad, można to potraktować jako rewanż za głosy w dawnych edycjach na shorty z mojej klawiatury.

Chal i myślisz o propozycji jaką dałem stronę temu odnośnie zakończenia twojego shorta ?
 
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 15 Listopada 2008, 11:48   

Tak, może faktycznie, wyszłoby lepiej, nie z takim oklepanym zakończeniem, ale tak to bywa, że inne pomysły na zakończenie przychodzą już po wysłaniu. :D Z tym shortem miałem zresztą tak, że napisałem go i wysłałem wtedy, kiedy już z różnych względów nie mogłem do niego wrócić. Tak to, kurczę, jest jak pisze się na ostatnią chwilę... :|
Ale dzięki za sugestię, postaram się następnego napisać w nieco mniej oklepanych ramach. ;)

mad, postaram się następnym razem ucelować w Twojego shorcika. ;P: I dzięki za opinię o "Transakcji", że jest sprawnie napisana. Miło mła. :)
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group