Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Fantastyczne zdjęcia
Autor Wiadomość
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 21 Lutego 2006, 20:43   

o, łał... miał ktoś pomysł, i to niezły... dziś takich budowli już nikt nie robi :/
OK, a może wórcimy do...eee... sci-fi? :D ma ktoś jakieś dobre fotki "deep sky" albo planet?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Lutego 2006, 18:25   

Rafał napisał/a
A co by dalej nie offtopować, pamięta ktoś zamek Trosky, na którym u Sapkowskiego był więziony Reynewan (także jako i ja z Bielau Mr. Green ).

Powiem jedno: WOW. Rafale, identyfikujesz się może z Reynevanem? (Nawiasem mówiąc, wolę Szarleja :wink: ) Mam tylko nadzieję, że nie masz pociągu do ognistych mężatek?
Zdjęcia są piękne. Po prostu cudo. A do mnie właśnie dotarło, że muszę sobie odświeżyć Narrenturm i Bożych bojowników. Ciekawe kiedy? Pomiędzy Lalką, Potopem i Nad Niemnem?
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 23 Lutego 2006, 04:29   

Aga napisał/a
Mam tylko nadzieję, że nie masz pociągu do ognistych mężatek?

Taki pociąg to by mi moja prywatna ognista mężatka na głowie rozbiła :wink: :mrgreen:

Aga napisał/a
Rafale, identyfikujesz się może z Reynevanem?

Średnio na jeża :roll:

Aga napisał/a
że muszę sobie odświeżyć Narrenturm i Bożych bojowników

A wiesz może kiedy ma wyjść Lux Perpetua?
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23 Lutego 2006, 18:52   

Wróble ćwierkają, że Anno Domini 2006. Myślę, że gdzieś tak pod koniec. I już sobie zęby ostrzę. Mam tylko nadzieję, że książka utrzyma poziom.
Rafał napisał/a
Aga napisał/a:
Rafale, identyfikujesz się może z Reynevanem?

Średnio na jeża :roll:

Nikt na ciebie nie dybie? Czy to może jednak o ten pociąg chodzi? (Do czarnej magii, rzecz jasna. Kwestię ognistych mężatek już wyjaśniliśmy) :mrgreen:
I pytanie z innej beczki: czyżby Reynevan miał w końcu zostać monogamistą? :shock: Jak on to, biedaczek, zniesie? A może AS go zamorduje? Albo zrobi jak z Geraltem? :? Nieeee... Mam nadzieję, że tu będzie lepiej. Bo Saga mu się pod koniec rozjechała ździebko.
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Haletha 
Zielony Ludzik


Posty: 2051
Skąd: Carrodunum
Wysłany: 24 Lutego 2006, 10:35   

Powiadają jaskółki, że przy pomyślnych wiatrach "LP" ukaże się już jesienią tego roku. Będąc jednak z natury realistką nie nastawiam się na to zbytnio.
A dyskusję o Reynevanie dokończcie sobie gdzie indziej, dobrze?:)
_________________
Pewien król miał dwóch synów. Jednego starszego, drugiego zaś młodszego.
----------------------------------
Daj się porwać przygodzie! Forumowa powieść w odcinkach czeka na ciebie!
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 24 Lutego 2006, 13:29   

Haletha napisał/a
Powiadają jaskółki, że przy pomyślnych wiatrach LP ukaże się już jesienią tego roku. Będąc jednak z natury realistką nie nastawiam się na to zbytnio.
A dyskusję o Reynevanie dokończcie sobie gdzie indziej, dobrze?:)


:mrgreen: :mrgreen: to ja tylko jeszcze powiem, ze moj ulubiony to Urban Horn. i to calkiem nie w zwiazku z Karlem Urbanem :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
no, ale myslalam, ze ktos zamiesci tu linka do zdjec ktoregos z zamkow przez Sapka opisanych...
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 27 Lutego 2006, 10:53   

elam napisał/a
ale myslalam, ze ktos zamiesci tu linka do zdjec ktoregos z zamkow przez Sapka opisanych...


No kurka, a Trosky nie ładny? :wink: Zobacz wcześniej, zapodałem go na pierwszej stronie.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 17 Marca 2006, 22:26   

no to odswieze nieco temat i zapodam linka do zdjec panoramicznych

instrukcja dla blondynek: :mrgreen:
mozecie sobie wybrac obrazek (choose panorama w prawym gornym rogu) myszka lub strzalkami przesuwacie obraz.
gdzies-tam sa tez zdjecia z misji apollo i inne kosmiczne
milego ogladania :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 19 Marca 2006, 15:37   

Nareszcie jakis sygnal z kosmosu:
http://antwrp.gsfc.nasa.g....html?list=true
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 19 Marca 2006, 17:44   

ja tam widzę pewien bardzo znany znak, który się wykonuje wysuwając środkowy palec :D swoją drogą już gdzieś słyszałem o tym serwisie. Aż sam się dziwię czymu do niego nie zaglądam...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Piech 
Hieronim Berbelek


Posty: 3569
Skąd: Poznań
Wysłany: 19 Marca 2006, 23:26   

Dunadan napisał/a
ja tam widzę pewien bardzo znany znak, który się wykonuje wysuwając środkowy palec

Myślę, że jest to uniwersalny gest pokoju. Na pewno. W tolerancyjnej społeczności intergalaktycznej można używać tyle palców ile się chcę lub ma.
_________________
Nie wyrabiam psychicznie, gdy skarpetki są nie do pary.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 19 Marca 2006, 23:36   

No tak ale wiesz... z tym środkowym palcem to problem może być. No bo wyobraź sobie rasę która ma jeden palec, albo dwa, albo cztery - w ogóle parzystą liczbę palców - co wtedy mają zrobić?...
A tu ciekawostka: http://www.digitalglobe.c...e21_2003_dg.jpg - jest tzw. zdjecie spektrostrefowe ( CIR ) - zasadniocz to co jest tu czerwone powinno być zielone :D zresztą pooglądajcie sobie inne fotki zrobione przez satelitę QuickBrd: http://www.digitalglobe.com/sample_imagery.shtml tych fotek jest więcej - włściwie co tylko chcecie możecie zobaczyć w takiej rozdzielczości - tyle że trzeba zapłacić :D
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 20 Marca 2006, 14:36   

Dunadan napisał/a
No tak ale wiesz... z tym środkowym palcem to problem może być. No bo wyobraź sobie rasę która ma jeden palec, albo dwa, albo cztery - w ogóle parzystą liczbę palców - co wtedy mają zrobić?...


Wtedy tak jak Spock lacza dwa zrodkowe palce.
Live and prosper. :mrgreen:
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group