Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Konwent AVANGARDA 2007 Warszawa
Autor Wiadomość
Xaric 
Gollum

Posty: 3
Skąd: z okolicy stolicy
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 01:22   Konwent AVANGARDA 2007 Warszawa

W imieniu Stowarzyszenia Avangarda serdecznie wszystkich zapraszam na organizowany przez nas w Warszawie KONWENT AVANGARDA 2007. Konwent odbędzie się w dniach 29

czerwca 1 lipca.

To już trzecia edycja konwentu. W tym roku zorganizowaliśmy dla Was:
- 3 bloki prelekcyjne (ok 50 prelekcji popularnonaukowych i typowo fantastycznych),
- blok konkursowy (ok. 30 różnorodnych konkursów na wesoło i bardziej powaznie - do wygrania nagrody o łącznej wartości ok 6 tys zł) ,
- 12 różnorodnych LARPów,
- kilka wielkich turniejów (m. in. VTES, WoW TCG, Warcraft Boardgame, UFS, Crystalicum, LOTR, Confrontation, Warmachine, Infinity, Warzone)
- Strzelanki ASG
- Pokazy i warsztaty
- Spotkania z gośćmi konwentu - Jackiem Komudą, Witoldem Jabłońskim, Aleksandrą Janusz, Staszkiem Mąderkiem.
- GamesRoom - planszówki, planszówki, planszówki - ponad 40 tytułów! miniturnieje Gry o Tron, Shadows over Camelot, Junglespeed!
- Bufet na miejscu i noclegi za darmo!
- Bar konwentowy - rzut moherowym beretem od miejsca konwentu, zniżki dla konwentowiczów - można spotkać się ze znajomymi i pogaworzyć przy złotym trunku...

Ceny wejściówek:

* cały konwent - 30 zł
* piątek - 12 zł
* sobota - 15 zł
* niedziela - 10 zł
* dwa kolejne dni i noc między nimi - 25 zł

Więcej informacji i pełny program na stronie konwentu:
www.ava.waw.plwww.ava.waw.pl
 
 
agnieszka_ask 
marzenie


Posty: 6284
Skąd: Leprechaundia
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 08:46   

A mogłabym prosić o odtajnienie tematów prelekcji? Bo "ok 50 prelekcji popularnonaukowych i typowo fantastycznych" to troszkę za mało informacji (jak dla mnie). Może jakiś szczegółowy program ??
_________________
najlepszym filozofem jest ten, kto potrafi się śmiać :D
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 08:51   

Może tam coś jest :mrgreen:

Xaric napisał/a
Więcej informacji i pełny program na stronie konwentu:
www.ava.waw.pl
 
 
agnieszka_ask 
marzenie


Posty: 6284
Skąd: Leprechaundia
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 08:52   

Oj, co ja by Czarny, bez Ciebie zrobiła ;) . Dzięki :oops: . Czas chyba założyć okulary :)
_________________
najlepszym filozofem jest ten, kto potrafi się śmiać :D
 
 
dareko 
Gromozeka


Posty: 3263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 11:56   Re: Konwent AVANGARDA 2007 Warszawa

Xaric napisał/a
- Strzelanki ASG


Mozna cos wiecej na ten temat?
Gdzie, kiedy i czy udostepniacie jaks bron? :)
_________________
Wiedzma wszystko wie!!!
IN NURS WE TRUST - Katowice 2009
 
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 12:03   

A ciężko zajrzeć na stronę konwentu :wink:
 
 
Adanedhel 
Mroczny Kwiatuszek


Posty: 15705
Skąd: Land of the Ice and Snow
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 12:10   

Łatwiej spytać niż szukać :)
 
 
dareko 
Gromozeka


Posty: 3263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 12:11   

Ok, ok, juz sobie sprawdzilem.
Leniwy dzien mam dzisiaj :)


Jest szansa, ze sie pojawie.
_________________
Wiedzma wszystko wie!!!
IN NURS WE TRUST - Katowice 2009
 
 
 
Khorne_S 
Stalowy Szczur


Posty: 1036
Skąd: Duxun
Wysłany: 18 Czerwca 2007, 15:59   

Ciekawe czy też będzie tak kiepsko jak w czasie pierwszej edycji ??
Jeśli tak to nawet nie zjawiam się w promieniu 10 km od konwentu.
No chyba że będe musiał ;P: :evil:
_________________
"We will be like a cat in the night. Fast, silent, and deadly!"
Darth Cateus
 
 
 
Xaric 
Gollum

Posty: 3
Skąd: z okolicy stolicy
Wysłany: 19 Czerwca 2007, 00:22   

Pierwsza edycja (Avangarda 2005) była naszym pierwszym krokiem w kierunku organizacji tego typu imprez. Dotychczas znaliśmy konwenty jedynie z pozycji uczestnika. Tym niemniej wynieśliśmy wiele pożytecznej wiedzy z pierwszej edycji, przydała się przy organizacji edycji drugiej - która też nas wiele nauczyła. Naszym błędem była próba zintegorowania środowisk manga/anime i fantastyka/RPG. Nie udało się za pierwszym razem, za drugim też okazało się, że nie da się zadowolić w równym stopniu obu grup. Dlatego w tym roku skupiliśmy się na samej fantastyce i grach. Zdecydowaliśmy się zorganizować prelekcje popularnonaukowe prowadzone przez naukowców i pisarzy oraz prelekcje fanowskie o temtyce ogólnofantastycznej. Nie zabraknie też kilku paneli specjalistycznych. Zorganizowaliśmy odrębny blok konkursowy oraz całkiem sporo konkursów i miniturniejów towarzyszących. Konkursy są zarówno czysto zabawowe - dla każdego, jak i takie specjalnie dla znawców danego tematu. Staraliśmy się zgromadzić jak największą ilość nagród, aby nikt (kto zechce) nie opuścił imprezy z pustymi rękoma (na dzień dzisiejszy mam informację że pula nagród przekroczy wspomniane 6 tysiecy) - do wygrania dużo książek, gier, podręczników itp. Tegotoczna Avangarda gościć będzie kilka dużych turniejów - Mistrzostwa Polski Crystalicum KGK, Eliminacje MP World of Warcraft TCG, Turniej Vampire The Eternal Struggle w którym główną wygraną jest uczestnictwo w Mistrzostwach Europy i koszulka reprezentanta, turnier Warcraft Boardgame itp. Dla miłośników planszówek zorganizowaliśmy Games Room z prawdziwego zdarzenia (ponad 40 tytułów, do tego mini-turnieje niektórych gier - do wygrania nieco nagród) - pierwsza edycja Konwentu nie posiadała wogóle takiej atrakcji, druga edycja miała już GR z ponad 20 tytułami - a więc jak widać ewoluujemy. Pomyśleliśmy też o towarzyskim aspekcie Konwentu - co by nie mówić wiele osób jeździ na tego typu imprezy głównie by spotkać się ze znajomymi. Nawiązaliśmy współpracę z pobliskim przytulnym barem, który przygarnie uczestników chcących pogawędzić ze znajomymi przy browczyku - konwentowicze mają 10% upustu (od standardowych warszawskich cen niestety). Sala filmowa zamiast Mangi i Anime obfitować będzie raczej w bardziej avangardowy repertuar - planujemy pokazy filmów klasy "z" (bardzo małego "z"), filmy gore (w repertuarze m.in. takie tytuły jak "Zabójcza Prezerwatywa", "Jezus Chrystus Łowca Wampirów", "Surfujący Naziści Muszą Umrzeć") - a więc kino tak niskich lotów że aż ciekawe :) nie zabraknie klasyki rodem z TROMAville - trylogia Toxycznego Mściciela i inne legendarne filmy tej wytwórni. W niedzielę odwiedzi nas Staszek Mąderek by podzielić się nowinkami z planu GWIAZD W CZERNI. Będą pokazy i warsztaty Capoeiry, Flamenco, Jogi, Tańców Celtyckich, Rozległy blok ASG. Mógłbym dużo opowiadać o ciekawostkach ale chyba lepiej będzie jak każdy sam sprawdzi. Myślę, że każdy kto przyjedzie z chęcia dobrej zabawy znajdzie coś dla siebie. A malkontentów nikt nigdy nie zadowoli. Dodatkowo podjęliśmy współpracę z organizowaną w tym czasie przez twórców POLCONU imprezą "Pre-Polcon". Jeśli ktoś nie będzie miał co robić u nas może sprawdzić co piszczy w klubie Proxima, gdzie w sobotę będzie odbywał się Pre-Polcon (w sobotnią noc planowana jest w Proximie wspólna fantastyczna potańcówa dla uczestników obu imprez - mile widziane przebrania). Rozmach przygotowan tegorocznej edycji sprawił, że PrePolcon stał się imprezą towarzyszącą AVANGARDY zamiast imprezą równorzędna - z imprezy 2 dniowej stał się jednodniową i ograniczył się właściwie do różnorakich pokazów. Większość atrakcji odbywać się zatem będzie u nas (co nie znaczy że w Proximie nie będzie ciekawie). Nie wiem co by tu jeszcze napisać. Sporo przychodzi mi do głowy :) W sumie to zostało chyba ponownie wszystkich serdecznie zaprosić - żadna impreza nie będzie naprawdę dobra bez chcących się bawić i dobrze bawiących się uczestników - to jakie wrażenia wyniesiecie z tegorocznej AVANGARDY zależy w dużej mierze tylko od Was - przygotowaliśmy Wam podkład do spędzenia czasu w ciekawy sposób - USE IT WELL :)
 
 
Khorne_S 
Stalowy Szczur


Posty: 1036
Skąd: Duxun
Wysłany: 19 Czerwca 2007, 14:49   

Hmmm może się skuszę....może ;P:
_________________
"We will be like a cat in the night. Fast, silent, and deadly!"
Darth Cateus
 
 
 
Studnia 
Lando Carlisian


Posty: 2785
Skąd: Złożona Autonomiczność
Wysłany: 20 Czerwca 2007, 16:43   

No może wpadnę... Ale prędzej pewnie do tego pubu...
 
 
 
Albion 
Kapitan Kirk


Posty: 1127
Skąd: Warsaw City
Wysłany: 22 Czerwca 2007, 17:40   

No to można w sumie sprawdzić jak to w praktyce wyjdzie... A gdzie to dokładnie będzie, bo sie zastanawiam usilnie czy nie wpoaść?
_________________
"Historia uczy tego, że ludzie niczego nie uczą się z historii"
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Add Bunny to your signature
(> <) to help him achieve world domination.
 
 
Gwynbleidd
Gość
Wysłany: 26 Czerwca 2007, 02:21   

Warszawa ulica Raszyńska 22. Dzielnica Ochota.
 
 
Gwynbleidd
Gość
Wysłany: 26 Czerwca 2007, 02:30   

Zapomniałem dodać wiadomość z ostatniej chwili.

Jacek Komuda po swojej prelekcji organizuję konkurs mający na celu sprawdzenie umiejętności szybkiego picia piwa. Oznacza to że każdy uczestnik konkursu ma darmową kolejkę zafundowaną przez organizatorów konu. Konkurs ma się odbyć po prelekcji Jacka a szczegóły tego konkursu wyjawi sam autor na swojej prelekcji.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 26 Czerwca 2007, 06:32   

Gwynbleidd napisał/a
Zapomniałem dodać wiadomość z ostatniej chwili.

Jacek Komuda po swojej prelekcji organizuję konkurs mający na celu sprawdzenie umiejętności szybkiego picia piwa. Oznacza to że każdy uczestnik konkursu ma darmową kolejkę zafundowaną przez organizatorów konu. Konkurs ma się odbyć po prelekcji Jacka a szczegóły tego konkursu wyjawi sam autor na swojej prelekcji.

Jadę :mrgreen: jak w mordę strzelił jadę :D a jak znam Jacka to na 1 kolejce się nie skończy :mrgreen:
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 26 Czerwca 2007, 07:58   

ja tez sie wbijam moje przepastne gardlo przetestujemy
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Studnia 
Lando Carlisian


Posty: 2785
Skąd: Złożona Autonomiczność
Wysłany: 26 Czerwca 2007, 23:26   

To ja wpadnę, ale stanę sobie z boczku i będę robił fotki...
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 27 Czerwca 2007, 12:03   

Niestety mnie nie będzie - przyczyny losowe. Przykro mi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group