Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
PSZCZYKON - PAZDZIERNIK 2007 ?
Autor Wiadomość
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 12:34   

Ale imo popełniamy jeden błąd - nie zapraszamy na te spotkania nowych forumowiczów, a oni sami boją się czasami siebie zaprosić. I rośnie nam kasta uprzywilejowanych zgredów, co może prowadzić do powstania tzw. "kolesiowskiego forum". I w konsekwencji do realnej śmierci tego forum.
Dziękuję Pięknej Forumowiczce za zwrócenie mi na to uwagi - nie wymieniam z nicka bo nie wiem czy tego chce.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 12:40   

mawete, to od czego jest to ogłoszenie na górze głównej strony Forum? Może by Gorat albo inny mod wywiesił tam odpowiedni tekścik, no może widoczny po zalogowaniu, żeby całkiem przypadkowych ludzi nam nie przywiało (myślę o rozrabiakach, którzy pałętają się po Internecie i szukają okazji do wybryków). Albo i widoczny w ogóle.

Albo możemy dodatkowo gonić młodych w wątku "Biją" :mrgreen:
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13826
Skąd: FF
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 12:46   

Słuszny ostatni pomysł :mrgreen:
Ale może jednak pozwolić im parę postów napisać? Grube setki czy tysiące być nie muszą, ale żeby rozpoznać, czy przypadkiem nie jakiś dywersant :?
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 12:49   

Przyjechać tu a tu o tej czy tamtej porze, albo przyjdzie Gorat i zrobi baniątko...
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 12:51   

Owszem, ale można by jakoś "delikatnie" tych co są i zaczęli pisać zaprosić.... Ja nawet rozumiem, ze nie chcą pchać się pomiędzy wódke a zakąskę, ale tutaj to nie stanowi problemu. Chodzi mi o to zeby stopniowo asymilować ludzi. Bo jak zobaczą że tu się wszyscy znają, a oni nikogo to uciekną.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 12:59   

alez przeciez nikomu sie nie zabrania przyjechac - nigdzie nie napisano, ze to tylko do starych wyjadaczy. z drugiej zas strony, jak napisal gorat, trzeba najpierw troche delikwenta na forum wyczuc, po postach, zeby nie natknac sie w realu na jakas samante :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 13:48   

Gremlinku: ale podchodząc w ten sposób nie zachęcisz nikogo nowego (podoba mi sie podejście Godzilli :mrgreen: ) No chyba , że chcesz być po wieczne czasy Wielce Szanowaną Autorką... :mrgreen: :twisted:
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21978
Skąd: Szmulki
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 14:11   

mawete, no chyba, że chce. Dlaczego miałaby nie chcieć?
A taki Studnia, chciał, mógł i przybył. Co to mamy siłą naganiać dziewice? Znaczy tych co to chcą a się bojom?
W końcu dorośli albo prawie dorośli ludzie to są, nieprawdaż?
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 14:14   

Wstępny risercz, po zapoznaniu się z tematem, wykazał sporo połączeń kolejowych Żywiec - Pszczyna i odwrotnych, co jest dużym przyczynkiem do tego, żeby Słowikowie pojawili się na SZCZYKONIU :mrgreen:
Muszę się tylko skonsultować z moim głównym doradcą :D
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 14:27   

slowik: hurra :) fajnie by bylo

mawete: Chyba masz zly dzien dzisiaj, ale ja jeszcze gorszy, wiec uwaga, bede masakrowac:

napisalam, o co mi chodzi. moze nie dosc jasno, specjalnie dla ciebie wiec drukowanymi literami : :mrgreen:
CHCIALABYM SIE SPOTKAC Z MILYMI FORUMOWICZAMI, KTORYCH ZNAM I LUBIE, WOLALABYM UNIKNAC SAMANTY ITP ALE NIKOMU NIE ODMAWIA SIE PRAWA DO ZGLOSZENIA !!! GDZIES TY WIDZIAL COS TAKIEGO?????

a poza tym, czy moze przede wszystkim; to NIE JA spraszam ludzi do Pszczyny, nawet jesli idea byla w polowie moja,
i nie jestem Szanowna Autorka, nie zadzieram nosa, gdyby tak bylo, to w ogole nie chcialabym sie spotykac z jakimis-tam ludkami, nie??? a chce, i to bardzo. co chyba o czyms swiadczy.
wiec mnie tu dzisiaj przy remoncie nie wkurzaj, bo jeszcze jakas mokra sciera poleci :twisted:
:wink:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 14:51   

mawete mnie ubiegł, ale litośći, zróbcie coś z tą nazwą, jak wyświetla mi się lista tematów to za każdym razem zastanawiam się dlaczego SZCZY KOŃ, a dopiero potem kojarzę że to o Pszczynę i konwent chodzi, Pszczyna ładne miasto, byłem, widziałem. Może AgoCon?
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 15:43   

Słowiku, już dopisujemy do listy. Miejsce fajne też już znalazłam - w zależności od aury, można siedzieć albo na zewnątrz, albo wewnątrz.
Co do nazwy - ja nie protestuję. Innej też nie wymyślam, bo kreatywność ze mnie uszła ostatnio ;)
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 15:45   

:mrgreen:
mi sie tam jakos zle nie kojarzy...
a ilez mozna nazwe zmieniac? spotykamy sie w Pszczynie, to pszczy :)
a ty, Rafalku, przyjedziesz??
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 15:45   

elam: wzruszyłem się... nie chodzi mi o to żeby komuś dogryźć, ale o to żeby pokazać jaki błąd robimy. A temat wybrałem przypadkowo - był na wierzchu - mógł być dowolny inny.
Kruk Siwy: wiem że wyjątek (Studnia) obala regułę, ale nie każdy ma tyle jaj co On.
Rafał: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

I nie wiem czy widzicie ale powoli się zapętlamy, a nowych jest coraz mniej. Jak sądzicie ile jeszcze wytrzymamy? :?
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21978
Skąd: Szmulki
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 15:51   

mawete, sądząc po ilości Gollumów jakie się pojawiły ostatnio to nie jest tak źle. A na spotkaniach w realu... przecież nikogo się nie przepędza. A nawet przeciwnie. Ale nic na siłę. To też jest egzamin - taki ktoś m u s i przełamać nieśmiałość.
Zresztą, czy tak dużo było tych spotkań poza Konwentami?
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 15:53   

ee, jak to nowych coraz mniej? mnie raptem poltora miesiaca w necie nie bylo, a tu pelno nowych twarzy (nickow, awatarkow, czy czego tam chcecie) na forum. i to kilku calkiem aktywnych... mam podawac przyklady? :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 15:58   

mawete:
Cytat
I nie wiem czy widzicie ale powoli się zapętlamy, a nowych jest coraz mniej. Jak sądzicie ile jeszcze wytrzymamy? :?


Na pewno w jednym masz rację: trzeba wyraźnie pisać, że te spotkania są otwarte, a nie za okazaniem przepustki.
Z drugiej strony, zobacz, jak było na NURSconie, ile osób niezapowiadanych i nowych przyszło.
Z trzeciej - spójrz tutaj. Miesięcznie przybywa kilkadziesiąt osób.

A że wzrost nie będzie trwał wiecznie? Na żadnym ze znanych mi for nie trwa. Ważne, zeby aktywnych było jak najwięcej osób, a nie 5-10, jak w paru znanych mi miejscach, bo wtedy rzeczywiście następuje zapętlenie.
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 16:04   

Romek i popatrz na to ile z tych osób zostaje na forum.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 16:24   

ale nie liczy sie tylko ilosc, mawete, ale jakosc :)
a zostaje, zostaje - co, narzekasz na brak towarzystwa i postow do czytania? :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 16:34   

elam: wybacz, ale jestem zmęczony i zły - nie chcę Cię ugryźć - chociaż sama sie o to prosisz - bo by bolało.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 17:07   

zmeczony jestes, to se odpocznij :) - bo naprawde, marudzisz, nie wiem, o co ci chodzi. :)
i Romek, i Kruk, i ja mowimy ci tylko, ze przeciez jest duzo nowych ludzi na forum. zawsze tak bylo, ze ktos sie logowal i pisal 1 posta na 3 miesiace, a inni pisza duzo. wcale nie jest gorzej, niz rok temu.

spotkania forumowiczow w realu zaczely sie niedawno, cala ta idea jest jeszcze w powijakach, a jednak widac, ze ludzie chca sie spotykac, jak chyba Romek gdzies wczesniej napisal, zaprzecza to teorii, ze internet zamyka ludzi w domach. ja sie z tego bardzo ciesze i mysle, ze tak po prostu trzeba - cieszyc sie, ze ludzie chca sie spotkac, a nie szukac dziury w calym.
jesli chodzi o nowych, "gollumow", nie zauwazylam, zeby ktos ich dyskryminowal.
ogolnie rzecz biorac, moim zdaniem, dobrze jest. rozumiem, ze mozesz miec zly humor, ale narzekasz, narzekasz, a chleba z tego nie ma :)

a konczac juz tego offtopa - kto jeszcze przyjedzie??
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 17:20   

ech... Ty na serio nie rozumiesz o co chodzi...
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 17:25   

no, widocznie nie :)

btw, zauwazyl ktos, jak my sie grzecznie przekomarzamy? :)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
dzejes 
prorok


Posty: 10065
Skąd: City
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 17:57   

Oj Elam jak Ty nic nie rozumiesz. mawete ma ochotę ponarzekać, a Ty mu ciągle argumenty z ręki wytrącasz :lol:
_________________
If we shadows have offended,
Think but this, and all is mended,
That you have but slumber'd here
While these visions did appear.
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 18:11   

- AHAAAAA... no trzeba bylo tak od razu......
sorry, mawete.....

:)
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 18:20   

nie soruj bo dzejes nie ma racji.... i proszę mnie dzisiaj nie denerwować bo mogę być nieprzyjemny. A temat nowych olałem nie chcecie to nie.
 
 
dareko 
Gromozeka


Posty: 3263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 19:41   

Eeeeee, mawete, sie tak nie nerwuj bo przez Mzaczne pisac :twisted:
Ja doskonale wiem o co ci chodzi. Nie widze jednak tego problemu tak dramatycznie. Wydaje mi sie, ze kazden mlody zostaje godnie przywitany i obity :) Ceremonia obicia ma na celu wlasnie wytracenie dystansu. Nie ma na forum jakiejs wyzszosci w stosunku do gollumow, w prost przeciwnie, kazden dostaje kredyt i jest traktowny jak stary forumowicz. Pisze nie od tak sobie, przechodzilem to i czulem. Co do spotkan... Co mam ci napisac!? No mozna przy kazdym ogloszeniu o spotkaniu dopisac, ze mlodzi mile widziani. W sumie nie zaszkodzi a moze dac pozytywny skutek . Nie licz jednak na inwazje gollumowa bo to nierealne. Jednym sie chce, innym nie. Mozna tylko robic co sie da, zeby osmielic niesmialych ktorym sie chce a smialosci nie maja :)

Zawsze bedzie tak, ze jedni beda bardziej aktywni, inni mniej. Nie licz na naplyw 20 aktywnych uzytkownikow tygodniowo. Jak bedzie jeden miesiecznie to bedzie dobrze :)
Studnia nie jest jedyny, masz kolejny przyklad, fajny nowy Nexus. Wstyda sie majestau? A skad! I swietnie :)
_________________
Wiedzma wszystko wie!!!
IN NURS WE TRUST - Katowice 2009
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Wrzeœśnia 2006, 20:21   

dareko:
Cytat
Eeeeee, mawete, sie tak nie nerwuj bo przez Mzaczne pisac :twisted:

Ej, chcecie, żeby polała się krew? ;) Tudzież posoka? :twisted:

Żeby nie było niedomówień:
Chętni nowi mile widziani!
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Kwapiszon 
Indiana Jones

Posty: 401
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 09:25   

RE:AGA
Cytat

.....
Żeby nie było niedomówień:
Chętni nowi mile widziani!

Dlatego się zgłaszają
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 14 Wrzeœśnia 2006, 15:42   

O , jakaś zadymka :lol:

Mam swoje zdanie na ten temat: zgadzam się z mawete i tą tajemniczą forumowiczką która mu ten temat zasugerowała. Uważam że Studnia jest bardzo odważny jeżeli sam z siebie wyszedł z inicjatywą, jednak nie wszyscy mają w sobie tyle odwagi i tyle pewności siebie by pchać sie do grona nieznanych sobie osób.

Trolli typu "Samanta" raczej bym sie nie obawiała - tacy ludzie są odważni dopóki internet daje im anonimowość - wątpię zeby chcieli uczestniczyć w spotkaniach w realu.

Jestem natomiast jak najbardziej za roztoczeniem parasola nad nowymi i zaproponowanie im spotkań poza forum :)
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group