Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Niektórym jedno za mało

Na ilu forach nawijasz ?
Wierny wyłącznie SFFH
28%
 28%  [ 15 ]
NA SFFH i jeszcze jednym
15%
 15%  [ 8 ]
SFFH i dwa inne (czyli trzy :) )
23%
 23%  [ 12 ]
Czterech
5%
 5%  [ 3 ]
Ha, jestem wszędzie (pięc i/lub więcej)
26%
 26%  [ 14 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 19 Lipca 2006, 20:17   Niektórym jedno za mało

No tak mi wpadło do głowy (halleluja !), żeby popytać Was (tak, do Ciebie mówię) na ilu forach poza tym się udzielacie.
Ot, dla statystyki.
No i jakie to fora ?
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
dareko 
Gromozeka


Posty: 3263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Lipca 2006, 20:20   

Mi po prostu czasu na inne braknie. Gdzieś tam jestem zarejestrowany ale aktywny wyłącznie tutaj.
_________________
Wiedzma wszystko wie!!!
IN NURS WE TRUST - Katowice 2009
 
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19 Lipca 2006, 20:56   

Trudno policzyć. ;)
Na tym najwięcej, a na paru innych okazjonalnie - rzadziej lub częściej. Zależnie od potrzeby i ochoty.
_________________
GAndrel
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 19 Lipca 2006, 21:01   

Regularnie bywam na trzech, w tym najczęściej tutaj (mam tu chyba ok. dwa razy więcej postów niż na obu tamtych razem wziętych)
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19 Lipca 2006, 21:03   

Ja udzielam sie tylko tu. Czasem zajrze na inne fora fantastyczne, jesli szukam informacji/opinii na cos, co mnie interesuje, jak sprawdzam, czy innym tez cos sie spodobalo tak jak mi, ale bardziej szczegolowo to tylko SFowe forum czytuje.
_________________
5 zdań na temat
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Lipca 2006, 21:09   

Tylko sejsfikszyn. Więcej nie dałbym rady, a ochoty też nie mam.
Henryk pyta, ale sam nie mówi ;) a ?
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
Ixolite 
Admirał Zwiebellus


Posty: 6116
Skąd: oni wiedzieli?
Wysłany: 19 Lipca 2006, 21:31   

Ja to w zasadzie oprocz tego forum, tylko na redakcyjnym(ych) serwisu, przy ktorym robie. I prywatnym ekipy z uczelni.
_________________
Alchemia Słowa
Well, my days of not taking you seriously are certainly coming to a middle.
 
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 19 Lipca 2006, 21:42   

nightingale napisał/a
Henryk pyta, ale sam nie mówi a ?

Słuszna uwaga.
Więc udzielam się tutaj, na forum MF, na forum Gildii ( w tym i na wewnętrzym forum, gdzie dostęp mają tylko moderatorzy) oraz na dwóch forach dla dorosłych - jedno kanadyjskie, drugie hiszpańskie.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
dareko 
Gromozeka


Posty: 3263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Lipca 2006, 22:07   

Nie dość, że wieloforowiec to jeszcze poliglota :)
Mógłbys coś niecoś z tych " dla dorosłych" nam przełumaczyc ;)
_________________
Wiedzma wszystko wie!!!
IN NURS WE TRUST - Katowice 2009
 
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 19 Lipca 2006, 22:21   

To chyba każdy zna :

Two missionaries were traveling through the jungle in search of converts to their religion when they were set upon by a band of native warriors.
They were taken back to the village and put before the Chief.
The Chief, angry at the missionaries, gives them the choice of DEATH or BUNGA - BUNGA.
The younger missionary, not wanting to die, decides he will choose BUNGA - BUNGA.
He is taken to the center of the village and bent over a large barrel, after which all of the warriors take turns sodomizing him.
After the warriors were satisfied with him, he was let go.
Mean while the older missionary was brought before the Chief.
"DEATH or BUNGA - BUNGA" bellowed the Chief, "What will it be?"
After seeing what happened to his younger companion, he said, " You savages can screw yourselves. I will take DEATH!!!"
"Fine" says the Chief. "It will be DEATH by BUNGA - BUNGA..."

A to dosc bzdurna historia
Esta noche se me aparecio un angel.

En la penumbra de la habitacion del hotel, iluminada unicamente por el tenue reflejo de la pantalla del televisor y envuelta en su toalla blanca, se presento junto a mi cama, acercandose suavemente, silenciosa, como una diosa. No pude articular palabra, mientras ella retiraba las sabanas y se postraba a mi lado.

Era preciosa. El contrate de su piel morena y su lacia melena negra sobre la almohada me recordo aquellas escenas de pelicula de los cuarenta, con sus contraluces magicos de humo que se elevaba hacia el techo del decorado formando singulares siluetas, con sus melodias tristes, y prolongados y tetricos silencios que incitaban a soñar e, incluso a veces, a llorar. Su cuerpo inerte a mi lado, inundado el corazon de deseo y no me atrevia a mover un dedo.

Me arme de valor y le lance al vacio, rompiendo esa absurda barrera que nos separaba. La despoje de la suave toalla que la envolvia y me la ocultaba, y descubri su cuerpo, sus diminutos pechos, coronados por oscuros pezones, y la sombra de su poblado pubis, puntos neuralgicos de aquel cuerpo rebosante de sensualidad y divinidad, cuerpo de angel destronado. Me coloque sobre ella, rodee su cuello con mi mano y la atraje hacia mi, sellando sus labios con los mios en un beso interminable y ardiente. Mis manos empezaron a recorrerla, a examinarla, imaginando, en medio de la oscuridad, cada rincon de su cuerpo, cada curva vertiginosa que me hacia caer inescrutablemente en la perdicion. Los sentidos se me desorbitaban en cada caricia.

Nos besamos, nos amamos, nos recorrimos, poro a poro, dominados por la pasion, por el deseo. Intercambiamos nuestros cuerpos y nuestros fluidos, como si fuera la ultima vez, como si nos fuera la vida en ello, como si no fuese a haber un mañana, un despues.... La noche se hizo corta, breve, insuficiente para poder conocer lo desconocido. Demasiado pronto el sueño se apodero de nosotros, y nos mantuvimos abrazados, extenuados de tanto recorrer los inhospitos senderos de nuestros cuerpos. Sono el reloj, la señal mas odiada e indeseada en aquel momento.

Tal y como aparecio, desaparecio, en medio de la oscuridad, como un sueño prohibido. Con un beso y un “no quiero irme” al oido abandono mi cama, se alejo de mi lecho, y alli quede yo, solo y desolado, amado y empapado del aroma de su cuerpo, mirando ciegamente al techo de la habitacion, intentando imaginar su cara de angel, suspirando, esperando y deseando que volviera a aparecer, que me volviera a coger de la mano y me transportase de nuevo al paraiso de su cuerpo, para poder volver a amarla, a sentir su niñez y su madurez en mi cuerpo y en mi alma, volver a tenerla en mis brazos y saciarme de ella, como anoche.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Ixolite 
Admirał Zwiebellus


Posty: 6116
Skąd: oni wiedzieli?
Wysłany: 19 Lipca 2006, 22:29   

Pierwsze rozumiem, drugiego w ząb nie rozumiem :roll:
_________________
Alchemia Słowa
Well, my days of not taking you seriously are certainly coming to a middle.
 
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 19 Lipca 2006, 22:31   

W tym drugim gośc opisuje swoje doświadczenie erotyczne z kobietą, która byłą aniołem.
Pisałem że to dla dorosłych.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 19 Lipca 2006, 22:32   

Bunga - Bunga znałem, ale jest dobre. :D
Drugie - No habla Espanol Senior. :?
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Lipca 2006, 22:36   

To drugie zaczyna się zdaniem:
Tej nocy ukazał mi się anioł.
Dalej jest coś, że w mroku pokoju hotelowego, rozświetlanego jedynie blaskiem ekranu telewizora, bladawo błyszczała jego aureola. nic nie gadał.
Cholera przeciez ja nie znam hiszpańskiego :-)
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 19 Lipca 2006, 22:46   

Wracając do tematu wątku... ja się udzielam tylko na SFFH, często nawet na to mi czasu nie wystarcza (poza wakacjami i innymi takimi). Wcześniej mocno udzielałam się na forum klubu fantastyki, do którego należę, ale odpuściłam sobie, bo tu jest więcej ludzi i tematów, a na oba fora nie mam czasu. :(
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Ixolite 
Admirał Zwiebellus


Posty: 6116
Skąd: oni wiedzieli?
Wysłany: 19 Lipca 2006, 22:48   

No dobra, jak NURS zaczal rozkminiac, to tez zaczalem i cos tam jednak kumam, mimo ze hiszpanskiego nie znam :P

Swoja droga offtop niezly sie zrobil 8)
_________________
Alchemia Słowa
Well, my days of not taking you seriously are certainly coming to a middle.
 
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 19 Lipca 2006, 23:10   

Ja założyłem ten wątek i offtop będzie jak ja powiem :)
Co do hiszpańskiego - NUSR dobrze ąpie. Ja zauważyłem coś dziwnego, że po jakimś czasie obcy język zaczyna mi się układać w głowie przerobiony na polski. Tak, jakbym miał tłumacza w móżgu. Rzoumiem o czym się mówi i pisze, chociaż w życiu nie uczyłem się danej mowy. Moze to przez to, ze codzień rozmawiam z róznymi ludźmi z różnych krajów... Ostatnio z dwoma Włochami - ze sobą rozmawialiśmy po angielsku, a oni między sobą po swojemu. I jakież było ich zaskoczenie, kiedy skomentowałem to, o czym mówili.
Dziwne acz prawdziwe. ..

A ja żegnam wszystkich na jakiś czas.
Gdzieś się zgubiłem i muszę odnaleźć.
Nie wiem, ile czasu mi to zajmie.
O ile się uda...
Powodzenia wszystkim.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 19 Lipca 2006, 23:32   

W ogóle raczej średnio często się udzielam. Nie wiem, skąd niektórzy biorą czas na tych kilka tysięcy postów. Bywa, że przez parę dni nie mam czasu włączyć Internetu albo tylko pocztę sprawdzam.
Nie przeszkadza to jednak w uczestniczeniu w również ciekawym i dobrym forum NF - i to tyle, jeśli chodzi o literaturę.

Jakoś dziwnie zabrzmiały słowa Tura.
Co jest grane?
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 20 Lipca 2006, 00:06   

Henryk Tur:
Cytat
Gdzieś się zgubiłem i muszę odnaleźć.
:shock:

mad68:
Cytat
Nie wiem, skąd niektórzy biorą czas na tych kilka tysięcy postów.
Zapytaj Pako, jak on to robi - zwłaszcza, że jeszcze się nie przyznał, na ilu forach to robi. :twisted:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37527
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 20 Lipca 2006, 06:22   

tyloko SF chociaż zarejestrowany jestem jeszcze na trzech. Brak czasu i chęci na te inne. Tu mi jakoś dobrze.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Vened 
Indiana Jones


Posty: 419
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Lipca 2006, 10:33   

Ja tylko tutaj i to fazami - raz ta, raz nie :)
_________________
www.rybitzky.salon24.pl
 
 
Navajero 
Admirał Ackbar


Posty: 2456
Skąd: Shangri - La
Wysłany: 20 Lipca 2006, 10:44   

Więcej niż pięć :)
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20 Lipca 2006, 10:51   

Niech się zastanowię... for zaliczyłam chyba sześć, z czego odwiedzam trzy, a najwięcej udzielam się tutaj.
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Radam 
Tom Bombadil


Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 20 Lipca 2006, 10:57   

Ja skromnie na jednym, jedynie słusznym, forum SFFH :wink: Po prostu na inne brak czasu, wystarczy dwa dni bez wizyty i już wali po oczach komuniktem o obciętych postach... A zanim człek przebrnie przez przez nieczytane to pół dnia mija :(

HENRYK TUR
Cytat
Ja zauważyłem coś dziwnego, że po jakimś czasie obcy język zaczyna mi się układać w głowie przerobiony na polski. Tak, jakbym miał tłumacza w móżgu. Rzoumiem o czym się mówi i pisze, chociaż w życiu nie uczyłem się danej mowy. Moze to przez to, ze codzień rozmawiam z róznymi ludźmi z różnych krajów...

Tak właśnie wygląda nauka jęzków obcych, po prostu przez osłuchanie (no dobra, lub przez oczytanie) i łapanie zwrotów kontekstowo. Jest to metoda stosowana przez wiele pokoleń emigrantów, zwłaszcza zarobkowych. Wiem z własnego doświadczenia... Miesięczny pobyt w Niemczech na winobraniu dał mi więcej niż trzy lata nauki
w szkole (niestety :( ).
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 20 Lipca 2006, 14:58   

udzielam się tylko tutaj, podczytuję forum fahrenheita, zdarza mi się coś napisać na forum mojego bloku (ze trzy posty walnęłam, a co!). na resztę ne mam czasu, bo to jeszcze blogi, wiadmości i inne takie pierdoły. no i pracować kiedyś też trzeba ;)
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Lipca 2006, 15:18   

Ja udzielam się na kilku forach, z czego kilka jest branżowych i jedno takie polskie też raczej dla dorosłych gdzie jestem modreatorem.
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 20 Lipca 2006, 16:23   

Hmm... SFFH, potem Shamo (forum Falloutowe, powiązany byłem tam z projektem, ale jakoś się tam jjuż nie odzywam, zmieniła się spora część ekipy tamtejszej), FPMG - forum sojuszu w Ogame, gdzie jestem adminem, czasem zajrzę na forum bractwa mojego byłego, jedno niecne forum ;) , a także moje osobiste forum, na którym jest 4 userów, a w planach podbicie świata rozważamy ;)
A czas? wakacje mam, siedzę na necie i piszę posty, bo sffh lubię. W sumie zliczonych postów na pozostałych nie mam nawet połowy pewnie tego, co mam tu. Jeśli nieliczone na shamo wziąć pod uwagę, to pewnie na pozostałych w sumie miałbym tyle, co tu.
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 20 Lipca 2006, 23:40   

Nieźle. NURSA wyprzedziłeś o pół okrążenia. :bravo
Ale oczywiście to nie są wyścigi.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21 Lipca 2006, 08:16   

Bo ja kiedyś byłem gadatliwy. Teraz już jestem mniej, chyba, że mi towarzystwo spasuje. No a jak widać tu mi podpasowało kompletnie pod mój gust :)
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 21 Lipca 2006, 09:35   

Cytat
Bo ja kiedyś byłem gadatliwy. Teraz już jestem mniej


Pako, nos ci rośnie :wink: :bravo :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group