Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin forum
Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39276
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 7 Maj 2011, 11:42   Regulamin forum

1. Korzystając z forum zgadzasz się na zasady zawarte w tym regulaminie.

2. Jeden Użytkownik = jedno konto = jeden nick. Posiadanie więcej niż jednego konta będzie z całą surowością karane. W przypadku stwierdzenia takiego faktu konta zostaną zablokowane, a Użytkownik zbanowany.

3. Osoby korzystające ze wspólnego łącza internetowego zobowiązane są zgłosić to przy rejestracji administracji forum. Korzystanie z konta i nicka współużytkownika łącza w okresie nałożonej kary (bana) skutkować będzie bezterminowym banem.

4. Po pierwszym zalogowaniu się na forum Użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem forum. Pierwszego posta pisze się w TYM TEMACIE. Po jego zamieszczeniu użytkownik ma prawo pisać posty w pozostałych wątkach.

5. Użytkownik umieszczając jakiekolwiek treści, materiały oświadcza, że nie są one obciążone prawami osób trzecich. Użytkownik posiada prawo do wykorzystania tych materiałów na forum.

6. Użytkownik ma możliwość zmiany/usunięcia podanych przez siebie danych osobowych.

7. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów prowadzenia i działania forum, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Użytkownik zaświadcza, że niniejszym został poinformowany o możliwości usunięcia, zmiany tych danych. Dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż do prowadzenia, działania forum z wyjątkiem przekazania tych danych służbom państwowym do tego upoważnionym, na ich wniosek, o czym Użytkownik zostanie poinformowany droga mailową.

8. Dozwolony jest każdy temat, także taki, który nie jest związany z fantastyką, o ile nie narusza norm prawnych i moralnych. Należy jednak dbać o to, by dyskusje znajdowały się w odpowiednich działach. Będziemy zwracali uwagę na dryfy, ale nie będziemy ich tępili za wszelką cenę. W wątkach autorskich dopuszczamy większą swobodę wypowiedzi i administracja oraz moderatorzy interweniować w nich będą co do zasady jedynie na prośbę gospodarza lub innego Użytkownika forum - jeżeli nie nastąpi rażące pogwałcenie regulaminu lub prawa.

9. Poza wydzieloną strefą "Political fiction" Użytkowników obowiązuje przestrzeganie neutralności religijnej i politycznej forum. Zasady funkcjonowania podforum "Political fiction"określa odrębny Regulamin

10. Dyskusja to starcie różnych poglądów, ale starcie to musi przebiegać w kulturalnej atmosferze. Obrażanie współdyskutantów oraz używanie słów powszechnie uznawanych za obelżywe zakończy się ostrzeżeniem i banicją!

11. Za zamieszczane na forum komentarze odpowiadają Użytkownicy, na żądanie organów ścigania dane autorów obraźliwych wpisów zostaną udostępnione.

12. Do uzupełnienia w krótkim odstępie czasu już wysłanego posta należy używać funkcji "Edytuj".

13. Nie można zmieniać posta w sposób, który wpłynie na późniejsze posty do niego się odwołujące.

14. Linki, z których nie można wywnioskować treści (czyli przede wszystkim "jutuby" i inne takie) muszą być urlowane (poprzez wklejenie nazwy filmiku) lub opisane w inny sposób. Link nie oznaczony zostanie przez moderatora usunięty bez dodatkowego wezwania do edycji posta.

15. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania wszelkich zamieszczonych na forum treści bez podania przyczyny.

16. Nie będzie tolerowane wykorzystywanie forum w celach jedynie komercyjnych. Konta Użytkowników rejestrujących się wyłącznie w celu zamieszczenia reklamy będą natychmiast blokowane.

17. Nie tworzymy zamkniętego katalogu niedozwolonych zachowań. Decyzja o ukaraniu ostrzeżeniem, jak również o wartości kary należy do administratora lub moderatora, którzy oceniają sytuację mając na względzie zapewnienie spokoju i możliwości kulturalnej rozmowy.

18. Administrator lub moderator prosi tylko raz użytkownika o wykonanie polecenia. Polecenie oznaczane jest właściwym kolorem:
- Administrator - kolor pomarańczowy lub czerwony
- Moderator - kolor zielony.
Używanie kolorów wymienionych wyżej zastrzeżone jest dla administratorów i moderatorów.
W przypadku niezastosowania się do niego przez upomnianego Użytkownika uruchomiony zostanie system ostrzeżeń
a. ostrzeżenie o wartości „1” - z przypisanym do ostrzeżenia statusem "Parszywiec".
b. ostrzeżenie o wartości „3”- zablokowana możliwość pisania na forum przez okres 7 dni z przypisanym do ostrzeżenia statusem "Dupek żołędny".
c. ostrzeżenie o wartości „6” - zablokowana możliwość wejścia na forum przez okres 7 dni z przypisanym do ostrzeżenia statusem "Wicepierdoła".
d. powtórne nałożenie ostrzeżenia o wartości "6" przed upływem miesiąca od poprzedniego skutkować będzie bezterminowym banem.
19. Od decyzji moderatora o nałożonym ostrzeżeniu Użytkownik ma prawo odwołać się do administracji forum. Decyzja administratora jest ostateczna.

20. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum postów i obrazów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, propagowaniem tzw. "piractwa", substancjami nielegalnymi, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.

21. Prawo do użytkowania awatara na forum uzyskuje się po napisaniu 25 postów. Spamowanie w celu szybkiego osiągnięcia wymaganej ilości postów zostanie ukarane ostrzeżeniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group