Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Political fiction
Autor Wiadomość
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 31 Października 2011, 18:59   Political fiction

Po przeanalizowaniu sytuacji na forum i długiej dyskusji w gronie Grupy Trzymającej Wuadzę
chcę Wam zaproponować utworzenie podforum przeznaczonego do prowadzenia dyskusji politycznych, religijnych, obyczajowych i co tam jeszcze wymyślicie.
Podforum będzie działało wg następujących zasad:

- wstęp za biletami, czyli po złożeniu deklaracji przystąpienia u Ziemniaka, który ogarnie rzecz od strony technicznej,
- minimum 100 postów i miesiąc od zarejestrowania na forum jako dolna granica upoważniająca do wejścia, liczą się posty w wątkach merytorycznych, nie na Planecie małp i w Ogłoszeniach,
- startujemy od zera, stare wątki i stare kłótnie zostawiamy zamknięte,
- odnośnie zakładania nowych wątków, dajemy userom wolną rękę, z zastrzeżeniem, że Matka/Ojciec Założyciel/ka są w jakimś stopniu odpowiedzialni za swoje dziecko,
- moderacja tego forum: ulga i przyzwolenie dotyczyć będą tylko wycieczek ad personam natomiast zamieszczanie treści sprzecznych z prawem musimy ścigać, będzie to następowało poprzez kasowanie z wpisem: Treść posta została usunięta z powodu naruszenia punktu 20 regulaminu forum.
- sformułowania ad personam podpadające pod kodeksowe określenie groźby karalnej będą ścigane na wniosek pokrzywdzonego,
- osoba składająca akces uczestnictwa w podforum przesyła Agi na pw oświadczenie, że zapoznała się z zasadami i zobowiązuje do ich przestrzegania.



Podforum nie będzie widoczne po zalogowaniu się dla osób, które nie wystąpiły o wpisanie na listę jego użytkowników.
Ostatnio zmieniony przez Agi 4 Lutego 2016, 20:13, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Listopada 2011, 09:49   

W związku z pojawieniem się pierwszych zgłoszeń do nowego forum, proszę o wstrzymanie się do czasu oficjalnego otwarcia. Stay tuned :D
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 1 Listopada 2011, 09:59   

Do czasu rozstrzygnięcia konkursu proponuję uruchomić podforum pod tymczasową nazwą Political fiction, nie będzie się myliło.
Zgłoszenia powinny być formalne, czyli chętny powinien do pw zgłoszeniowego przekopiować zasady:

- startujemy od zera, stare wątki i stare kłótnie zostawiamy zamknięte,
- user może zakładać nowe wątki, z zastrzeżeniem, że Matka/Ojciec Założyciel/ka są w jakimś stopniu odpowiedzialni za swoje dziecko,
- moderacja tego forum: ulga i przyzwolenie dotyczyć będą tylko wycieczek ad personam natomiast zamieszczanie treści sprzecznych z prawem będą ścigane, będzie to następowało poprzez kasowanie z wpisem: Treść posta została usunięta z powodu naruszenia punktu 13 regulaminu forum.
- sformułowania ad personam podpadające pod kodeksowe określenie groźby karalnej będą ścigane na wniosek pokrzywdzonego,

I pod nimi oświadczyć, że przyjmuje je do wiadomości i stosowania.
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 8 Listopada 2011, 10:28   

Agi napisał/a
Ogłaszam tygodniowy konkurs na nazwę nowego podforum.
Propozycje nazw proszę przysyłać do mnie na pw do 7 listopada 2011 godz. 19.00


kiedy wyniki?
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 8 Listopada 2011, 10:31   

Dziś zrobię ankietę, zastanawiam się nad terminem zakończenia głosowania, sądzę że do niedzieli wystarczy.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 8 Listopada 2011, 10:32   

Agi, A lista propozycji to jakaś była publikowana :shock: :?:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 8 Listopada 2011, 10:33   

Przecież napisałam, że zrobię ankietę, czyli opublikuję listę propozycji.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 8 Listopada 2011, 10:35   

Agi, Aj , to mnie się pomerdało! Myślałem co już decyzyją dziś ogłosisz, a tak to jeszcze trochę zabawy mamy :wink:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 24 Stycznia 2012, 22:17   

Ponieważ część userów zapomniała, a nowi mogą nie wiedzieć o zasadzie prowadzenia dyskusji politycznych na wydzielonym podforum "Political fiction", uprzejmie o tym przypominam, a niezorientowanych zapraszam do lektury wątku. Chętnych, spełniających wymóg minimum 100 postów i miesiąc od zarejestrowania na forum , proszę o zgłoszenie się do Ziemniaka po kartę wstępu.

Nie stosuję na forum cenzury prewencyjnej, chcę tylko, żebyśmy trzymali się zasad, które sami ustaliliśmy.
 
 
Ziemniak 
Agent dołu


Posty: 5980
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Stycznia 2012, 22:43   

Chętnym przypominam o zasadach zgłoszenia:
Agi napisał/a
Zgłoszenia powinny być formalne, czyli chętny powinien do pw zgłoszeniowego przekopiować zasady:

- startujemy od zera, stare wątki i stare kłótnie zostawiamy zamknięte,
- user może zakładać nowe wątki, z zastrzeżeniem, że Matka/Ojciec Założyciel/ka są w jakimś stopniu odpowiedzialni za swoje dziecko,
- moderacja tego forum: ulga i przyzwolenie dotyczyć będą tylko wycieczek ad personam natomiast zamieszczanie treści sprzecznych z prawem będą ścigane, będzie to następowało poprzez kasowanie z wpisem: Treść posta została usunięta z powodu naruszenia punktu 13 regulaminu forum.
- sformułowania ad personam podpadające pod kodeksowe określenie groźby karalnej będą ścigane na wniosek pokrzywdzonego.

I pod nimi oświadczyć, że przyjmuje je do wiadomości i stosowania.
_________________
Starzejesz się gdy odgłosy, które wydawałeś kiedyś w trakcie seksu wydajesz obecnie wstając z łóżka
 
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 30 Października 2013, 19:07   

Jak mam sprawdzić ile mam "merytorycznych" postów?
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 30 Października 2013, 19:12   

konopia, To już wedle widzimiśka moderacji :wink:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 30 Października 2013, 19:23   

Aha :?
Myślałem, że może da radę to jakoś wyświetlić czy coś...
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 30 Października 2013, 19:27   

dalambert, jak zwykle "życzliwy".
konopia, wystarczy wejść w swój profil i kliknąć "Pokaż wszystkie posty" i policzyć wg reguł określonych w Zasadach Political fiction.
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 30 Października 2013, 19:46   

dzięki za pomoc Agi, niby mam te posty.
Wysyłam PW z aplikacją.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 30 Października 2013, 19:52   

konopia, nie ma za co. Baw się dobrze, gdy już tam trafisz. :mrgreen:
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 31 Października 2013, 11:27   

to tu jest jakieś podforum, na którym użytkownicy ściągają maski i pokazują prawdziwą twarz ?? :lol:
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 31 Października 2013, 11:31   

Luc du Lac, a żebyś wiedział. :omg: :twisted:
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 31 Października 2013, 11:41   

Tylko dla twardych, od wczoraj mam tam dostęp.
Zajrzałem i nie mogę ochłonąć, nie spodziewałem się tego co tam ujrzały oczy me.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 31 Października 2013, 11:51   

Duży jesteś. I sam chciałeś, Grzegorzu Dyndało.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 31 Października 2013, 12:41   

żeś mi pojechał tym Grzegorzem :roll:
(sprawdziłem w wikipedii co to za jeden, bom nie wiedział :wink: czyli czegoś się dziś dowiedziałem nowego :mrgreen: ).
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 31 Października 2013, 12:47   

Mogę ci spróbować załatwić po znajomości ksywę Georges Dandin na stałe. Chcesz?
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 31 Października 2013, 12:48   

Kruk Siwy, Może Grzesiu Dyndała będzie lepsze :wink: :?:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21969
Skąd: Szmulki
Wysłany: 31 Października 2013, 12:50   

Ale po francuskiemu jest bardziej perwersyjnie. konopii, to się powinno spodobać.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Luc du Lac 
Cynglarz

Posty: 4924
Skąd: Wrocław
Wysłany: 31 Października 2013, 13:42   

Agi napisał/a
Luc du Lac, a żebyś wiedział. :omg: :twisted:


tak czułem pod skórą, że forum fantastyczne jest tylko przykrywką do znacznie większej perwersji...
 
 
konopia 
Marudny maruda marudzący


Posty: 2032
Skąd: DN36
Wysłany: 31 Października 2013, 16:43   

Dzięki Kruku, ale nie skorzystam.
Ja tu mam taki sprytny plan by zasłużyć sobie na demona odwrotnie.
_________________
Powinniśmy szanować poglądy religijne bliźnich, ale tylko w takim sensie i do takiego stopnia,
do jakiego szanujemy czyjeś przekonanie, że jego żona jest piękną kobietą, a dzieci bardzo mądre.
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 15 Października 2015, 08:38   

Cytat
Ponieważ część userów zapomniała, a nowi mogą nie wiedzieć o zasadzie prowadzenia dyskusji politycznych na wydzielonym podforum Political fiction, uprzejmie o tym przypominam, a niezorientowanych zapraszam do lektury wątku. Chętnych, spełniających wymóg minimum 100 postów i miesiąc od zarejestrowania na forum , proszę o zgłoszenie się do mnie po kartę wstępu.

Nie stosuję na forum cenzury prewencyjnej, chcę tylko, żebyśmy trzymali się zasad, które sami ustaliliśmy.

Przypominam treść wcześniejszego posta, z tym że zmieniłam osobę odpowiedzialną, ponieważ Ziemniak ostatnio nie zagląda na forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group