Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Jarlowe opowiadanka.
Autor Wiadomość
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 14:28   

:mrgreen: :bravo
Widać, że Paco po tuningu karierę w showbiznesie zaczyna :mrgreen: :bravo
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 14:31   

No nie... wstrzymajcie się ze spamowaniem kiedyś...
Viking, nie do Ciebie to! :P
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Last Viking 
Klapaucjusz


Posty: 988
Skąd: Valhalla
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 14:35   

Rodion
Cytat
Ty Viking to musisz mieć jakąś fajna robotę, ze masz czas napisanie

Epizody powstają w przerwie na kawę :twisted:
A dzisiaj jestem straaaaaasznie wku...hmm... rozdrażniony tą całą cywilizacją handlowo-usługową :evil: Stąd taki a nie inny wątek, dzisiejszej opowieści :wink:
Wgrrrrr... :x
_________________
http://domagalski.kawerna.pl
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 14:43   

Ludzie! Uwaga! Viking w berserku! :mrgreen:

gorat to może sam walnij merytoryczną ocenę tekstu :mrgreen: Tylko uważaj na toporki w plecach :twisted:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 14:49   

Paco hontas ze mnie nie zrobią, choćby nie wiem jak tuningowali :P
A odcinek fajny.
Podoba mi się strasznie pomysł z serią krótszych odcinków łączących się w większą całość :D
 
 
Rafał 
.

Posty: 14552
Skąd: Że: Znowu:
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 14:53   

Nie komentuję na bieżąco, ale każdy kawałek czytam w te i wewte i nie ma siły abym co najmniej dwa - trzy razy nie uśmiechnął się.
Viking, a po kiego grzyba kazałeś całemu hirdowi zaiwaniać po całych stanach aby wrócić z powrotem na to samo wybrzeże? Chyba, że te wieże mi się poprzestawiały :?
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 18:06   

Rafał to tylko efekt typowo "hirdowego" wyczucia kierunku :mrgreen: Zazwyczaj prowadzi ich Skrimir :? A chyba sami bogowie nie wiedza czym jest on w danej chwili "nawalony"? :twisted: Taka, reguła nieoznaczoności Skrimira :mrgreen:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
dagra 
Luke Skywalker


Posty: 225
Skąd: hm...
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 19:08   

Rafał...
dawno dawno temu ujrzałam jak scenarzysta zgubił się na prostej ulicy :shock: nie należy oczekiwać, że nie zgubi się w Vinlandii

ps. żeby nie było - post autoryzowany przez rzeczonego scenarzystę
 
 
Last Viking 
Klapaucjusz


Posty: 988
Skąd: Valhalla
Wysłany: 13 Grudnia 2006, 20:05   

Od razu gubi, od razu gubi :evil:
Ja po prostu testuję inne warianty rozwiazań :P

Co do Vinlandii... zakładam, że wikingowie wylądowali blisko Waszyngtonu (plemię Potomak) i w swojej drodze do Kalifornii, trafili do NY :? Eee... trochę zboczyli z trasy :wink:

Myślę, że dalej ruszą prosto na zachód :mrgreen:
No chyba, że przez Texas, albo Odynie uchowaj Chile, Peru, Boliwię...
_________________
http://domagalski.kawerna.pl
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 14 Grudnia 2006, 11:40   

Vikingu, mam nadzieję, że do Potomaku nie wrócą - hird świecący w nocy byłby chyba nadmierną atrakcją :|
8)
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 14 Grudnia 2006, 11:43   

Jak znam ta ekipę to po drodze zawadzą o złote miasta inków :mrgreen:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Last Viking 
Klapaucjusz


Posty: 988
Skąd: Valhalla
Wysłany: 14 Grudnia 2006, 15:22   

Tak sobie myślę, że jak już wikingowie dotrą do siedziby Microsoftu to nie zakończy sie na jednym epizodzie :twisted: To bedzie wojna, rzeź, rąbanka. :evil: Dwa tygodnie walczę z systemem, wirusami, robalami, programami szpiegującymi itp. itp.
Będzie się działo :!:

EPIZOD LII -WYPRAWA DO VINLANDII VI

- Ale gdzie Ty Ludwigu Arabskich Fundamentalistów znajdziesz? :roll: Już ja widzę jak tłumie opuszczają ziemie swoich przodków i osiedlają się po drugiej stronie kuli ziemskiej :lol: Migracja? :shock: Skłonność ludności do zmiany miejsca zamieszkanie w wyniku czynników gospodarczych lub politycznych? :| Ale o czym Ludwigu ty do mnie dysputujesz? :( Co? :shock: Był kiedyś taki jeden Arab co zawędrował do wikingów? :| Ahmad Ibn Fadlan, poeta, bard i 13 wojownik? :? Nie znam faceta :| Ale jak trafił między wikingów to chyba długo nie pożył :lol: Wręcz przeciwnie? :shock: Przeżył jarla Buliwyfa? :shock: Nawet walczył u jego boku w pamiętnej bitwie z ludźmi z Mgły? :| No ale w tej krainie... Co Leifie? :shock: Vinladia? Chcesz nazwać tą krainę Vinlandia? :? No niech ci będzie :| No więc, Ludwigu w Vinlandii Arabów nie uwidzisz :P

- Ludwigu, czy ta banda która do nas zmierza to...? :| Arabowie :( No cóż, nie zbadane są wyroki Asów :roll: No dobra dowiedzmy się czego tutaj szukają :? Ej ty :!: W tej śmiesznej chuście na łbie, chodź na tu do mnie :twisted: Przydałby się tłumacz :? Ludwigu... Gdzie on się podział? :shock: Z Pocahontas, gdzieś polazł? :? To ona już nie jest z Haraldem? :shock: Stwierdziła, że to tylko zauroczenie facetem metroseksualnym, a największa wartość mężczyzny to inteligencja? :shock: I przykleiła się do Ludwiga? :? Weźcie mi wyjaśnijcie, jak Ludwig może być inteligentny, kiedy zamiast uczyć sie życia i wiedzę chłonąć, to w szkołach siedział :lol: Oj, głupia ta Pocahontas, nie wie że tylko inteligencja jarlowa błyszczy niczym gwiazdy na firmamencie wszechświata :mrgreen: Co mówisz Arabie? :shock: Że pięknie rzekłem? :) Noo... ma się ten talent do poezji :P Chcesz posłuchać wiersza O trawie? :D Co Last Viking? Wiesz zawiera treści wulgarne i jako takie, nie mogą być prezentowane w mediach? :? Weź ty lepiej pisz te historyjki o łodzi podwodnej, a do życia wikingów się nie mieszaj :x

- Zaraz, zaraz... Ty Arabie, gadasz po naszemu :shock: Wy macie taki dar, że wystarczy kilka minut, żeby się nauczyć języka wikingów? :shock: Hmm... zaiste holywoodzki to dar :roll: Zwą cię Ali-Baba, a to twoja banda 40 rozbójników? :shock: Rozbójnicy powiadasz :? Myślisz, że wystarczy mieć mordy obdrapane, kilka blizn i nie korzystać z pomocy dentystycznej, żeby być uznanym za rozbójnika? :lol: Wiec wystaw sobie Ali-Babo, że dwóch jest tylko prawdziwych rozbójników na świecie :!: Jarl u wikingów i Kasztelan na Zachodniej Ukrainie :mrgreen: Co mówisz Olafie? :shock: Bohun? :shock: Jaki kur... eee :roll: ...Na Thora :!: Jaki Bohun? Bohun to popierdułka :twisted: Babinicz? :shock: Nie znam gościa :? Zwany również Kmiecicem? :shock: A Jędruś :mrgreen: A to znam, znam... Teraz u Polan jakąś Samoobronę założył czy coś :roll: Bronią się przed alimentami za ojcostwo :lol:

- Lepiej gadaj Ali-Baba co tu robicie? :evil: Skarbu szukacie? :shock: Chciałbym zauważyć, że wszelkie złoto, pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe, akcje i obligacje jakie znajdziecie należą do nas :twisted: Co Svenie? :shock: Tak, oczywiście że branki też :evil: Gdzie mnie z tymi krzywymi szabelkami wyskakujecie :x Wołajcie Ludwiga, zwada będzie :mrgreen: Na Tyra Boga Wojny :!: Do ataku :!: Svenie napadowywuj ich :evil: Widzieliście? Olaf trzy łby jednym ciosem mieczyka ściął :mrgreen: Dzielny chłopak :D Po tatusiu, tak ma :) Nie Svenie, nie po kowalu :? O proszę, proszę... Ludwig ze schadzki wrócił :twisted: Bierz się za młot i zapracuj na swój żołd :x Ja wam żołdu nie płacę? :? Ale mógłbym, więc bierz się do roboty :x Tak się czasami zastanawiam, nad naszym postępowaniem :( Przecież wiadomo, że przemoc rodzi przemoc :| A my prawie w każdym epizodzie jakieś burdy wszczynamy :? Może czas przerwać tą eskalację przemocy? :roll:

- Pax, pax panowie :x Vinladia, to duży kraj, w którym znajdzie się miejsce dla każdego człowieka, dla każdej ludzkiej rasy :) Nie musimy walczyć, możemy koegzystować obok siebie, czerpać siłę z różnorodności, dzielić się dorobkiem kulturowym :D W Vinlandii znajdzie się miejsce i dla białych, czarnych, czerwonych, żółtych :o Co Ludwigu? :shock: Żółtej rasy już nie ma po naszej ostatniej wycieczce do Chin :? Tak mało ich tam było? :( Hmm... tak więc, proponuję żebyśmy poszli swoimi drogami :mrgreen: Rozstańmy się w pokoju i tolerancji :D Daj pyska Ali-Baba :P Czyńmy pokój, nie wojnę :!: Powiedz Ali-Babo co dalej zamierzacie? :) Mówisz, że na wschodzie znajduje się duża osada z dwiema sięgającymi w niebo wieżami? :shock: Chcecie w akcie dywersji je zniszczyć? :( Eeee... tak, tak... idźcie tam śmiało :| Powodzenie i szerokiej drogi :mrgreen:

- No a my dalej na zachód :!: Co Ludwigu? :shock: Dlaczego ich nie ostrzegłem? :? Kozioł ofiarny Ludwigu, kozioł ofiarny :wink: Oczywiście, że tylko dlatego ich oszczędziłem :mrgreen: Ludzie z osady znajdą grupę Arabów, złapią ich, postawią przed sądem a nam dadzą spokój :lol: Jakie skur... eee... Jakie niemoralne zachowanie? :x My zyskujemy spokój, a oni chwalebną śmierć za idee :D No i jest jeszcze jeden powód dla którego oszczędziłem Ali-Babę :P Znał tajemne hasło do skarbca tego władcy w Redmond :mrgreen: Oczywiście nie omieszkał z wdzięczności je wyjawić. A brzmi ono: Sezamie otwórz się :mrgreen: Co Olafie? :shock: Czy Sezam to imię dziewczyny? :? Chciałbyś, żeby jakaś dziewczyna otworzyła się przed tobą emocjonalnie? :( Na razie tylko owieczki... :| Zbierać się idziemy dalej :x


CDN
_________________
http://domagalski.kawerna.pl
Ostatnio zmieniony przez Last Viking 22 Grudnia 2006, 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 14 Grudnia 2006, 17:17   

:mrgreen: Znowu przerwa na kawę zaowocowała nieoczekiwanymi przemyśleniami? :twisted:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 14 Grudnia 2006, 21:32   

Parę rzeczy było nawet-nawet obiecujących 8) :lol: A Svena podmienili? :| ;)
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Last Viking 
Klapaucjusz


Posty: 988
Skąd: Valhalla
Wysłany: 15 Grudnia 2006, 14:50   EPIZOD LIII - WYPRAWA DO VINLANDII

EPIZOD LIII - WYPRAWA DO VINLANDII VII

-Skirnirze zwolnij nieco tempo :x Bo widzę, że coniektórym tchu brakuje :? Co Skirnirze? :shock: Tylko ja się skarżę? :| Wystaw sobie, że twój jarl nigdy się nie męczy :x Dbam o dobre samopoczucie hirdu :) Wiec, jak ja nie jestem zmęczony to idziemy dalej? :( Jak sobie chcecie, ja wytrzymam :evil: Ale potem, żeby nie było, żeby nie było... :twisted: A daleko jeszcze? :( Minęliśmy już Pensylwanie, Ohio, Indianę i Kansas, teraz znajdujemy się w Kolorado, więc według tego co mówi Pocahontas jesteśmy w połowie drogi :D Pocahontas a powiedz mnie... :( Gdzie jest Pocahontas? :shock: Z Kveldulfem za skały poszła? :? Z KVELDULFEM? :shock: Odynie, co to się na tym Midgardzie wyprawia :roll: To ona już nie jest z Ludwigiem? :? Stwierdziła, że ma dosyć słabych mężczyzn poetów, gogusiów i przeintelektualizowanych bystrzaków, teraz pora na prawdziwego faceta z krwi i kości :? Na zwierzaka i namiętną bestię? :( Nigdy nie zrozumiem kobiet :| Czego one tak naprawdę pragną? Jaki mężczyzna jest dla nich idealny? :roll: Co się tak wszyscy zadumaliście? :evil: W drogę :!:

- Pewnie was już nogi bolą od tego chodzenia co? :? Nie :( Hmm... a może ciężko wam i chcecie chwile odpocząć? :P Też nie :( A może chcecie sie zatrzymać i pokontemplować naturę? :D Nie, bo tu tylko skały i skały :| No przecież idę, idę :x Ciekawe, kto tą wyprawę wymyślił? :evil: Ja? :shock: No więc, chciałem sobie pogratulować tak wyśmienitego pomysłu na spacer i rozruszanie kości :mrgreen: Ups.. stoimy :shock: Nareszcie :roll: ... Co jest, czemu się zatrzymujemy? :evil: Dziura w ziemi? :shock: Zajeb... eee :roll: Na Thora :!: Faktycznie, wielka dziura w ziemi :? Może przeskoczymy :mrgreen: Nie da rady? Szerokość kilka kilometrów :? Co Ludwigu? :shock: Niczym na Księżycu? :shock: A czy kiedykolwiek byłeś na Księżycu? :lol: Nie, ale z twoich obserwacji wynika, że krajobraz jest tam podobny :? Twierdzisz, że kiedyś ludzie polecą na Księżyc i zweryfikują te dane? :shock: Buhahaaa... a może pierwszymi którzy tam wylądują będą autochtoni z Vinlandii? :lol: Oj, głupiś Ludwigu, głupiś. :lol:

- Lepiej myśl Ludwigu, co teraz zrobimy? :evil: Nasr...eee :roll: ... niezbyt poukładane w głowach mają te autochtony, żeby sobie taką dziurę na środku kraju wykopać :? Mówisz Ludwigu, że ten kanion powstał w sposób naturalny? :| Dostrzegasz tutaj niezły materiał do badań geologicznych :? Last Viking, weź no mnie wytłumacz, dlaczego wymyślasz tak kretyńskie teksty? :evil: Czy jarlowe opowieści nie mogą się opierać na beztroskim mordobiciu i nieskomplikowanych rozwiązaniach fabularnych? :evil: Przeintelektualizowane i przekombinowane to wszystko :? W jaki target ma to celować? :roll: Wystaw sobie Last Viking, że ludzie oczekują tylko i wyłącznie komercyjnej rozrywki :mrgreen: Aluzje i ten cały postmodernizm, sobie podaruj :!: A teraz znajdź jakieś deus ex machina z tej sytuacji :twisted:

- Co? :shock: Siedmiomilowe buty? :shock: I ty myślisz, że je założę? :evil: Pamiętam jak kiedyś, pewien Polanin spod Częstochowy takie buty ubrał. Co dał krok to od razu siedem mil trzasnął :? No i okazało się, że w tych butach nie zamontowali GPS i nie mógł trafić w miejsce w które chciał :lol: Co Ludwigu? :shock: Czy w końcu te buty zrzucił i na piechotę do domu wrócił? :shock: Ależ skąd :!: Zaczął w tych butach biec, byle dalej od domu i żony :lol: Zatrzymał się dopiero na Karaibach, gdzie do teraz raczy się towarzystwem pięknych dziewcząt i popija drinki z palemką :P Gdzie leżą Karaiby? :? Wydaje mi się, że jeszcze ich nie odkryliśmy :( Co to są drinki z palemką? :shock: Co czego szanujący sie wiking nie pija :mrgreen:

- No to co będzie z tym deus ex machina? :evil: Ściemnia się powoli a my jeszcze nie dotarliśmy do Zachodniego Wybrzeża :? A musimy jeszcze dokonać rabunku i wrócić na drakkar :!: A my cały czas kręcimy się bo tych buraczanych stanach :? No więc Last Viking rusz tą swoją mózgownicę i coś wymyśl :x Jak to przerwa na kawę się kończy? :shock: Chyba nas tak nie zostawisz? :( Ja żartowałem, już nie będę na ciebie głosu podnosił :? Już się nie gniewasz? :P No to ruchy, ruchy, bo sie ściemnia :twisted: Ale ten epizod jest głupi :? Za dużo Monthy Pythona :roll:

- No kogo my tu widzimy? :twisted: Kveldulf z Pocahontas :roll: Zjawiły się gruchające gołąbeczki :twisted: Ale Kveldulf z radości bryka :lol: Haraldzie daj mu kość, to się może trochę uspokoi :? Chce kosć w ziemi zakopać :shock: Zasypuje przy okazji kanion :shock: Na takie rozwiązanie sam bym nie wpadł :| Wiesz Ludwigu, czasami świat mnie zaskakuje :| Wydaje mi się, że już wszystko widziałem, wszystkiego doświadczyłem, wszystko co było do wypicia juz piłem... a tu jak młotem życie nie przywali :twisted: Ech... dziwne to wszystko, takie zbieranie doswiadczeń :roll: Co? Już kanion zasypany? :shock: No to idziemy dalej :mrgreen: Odpoczęliście to nie będziecie mi teraz narzekać :evil:
Ludwigu co to za pajace ku nam się kierują? :shock: Co mówisz Pocahontas? To strażnicy Texsasu? :shock:


CDN
_________________
http://domagalski.kawerna.pl
Ostatnio zmieniony przez Last Viking 22 Grudnia 2006, 14:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 15 Grudnia 2006, 15:03   

:mrgreen:
Inteligentne rozmowy w oczekiwaniu na pieska... :D Spodobało się, nareszcie się spodobało w całości!
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Grudnia 2006, 15:26   

Git jest ^^
Ale Cordel Walker będzie jeszcze lepszy! Musi być :D
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Grudnia 2006, 15:34   

Ten odcinek jest mocny, bardzo mocny :D
:bravo
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 15 Grudnia 2006, 17:18   

No... właśnie Viking trochę komercyjnego mordobicia i wyuzdanego sexsu, by tu nie zaszkodziło, co nie? :roll:

:mrgreen:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
dagra 
Luke Skywalker


Posty: 225
Skąd: hm...
Wysłany: 15 Grudnia 2006, 18:09   

powiedz Viking, co Ci do tej kawy dają? :shock:
poooleciałeś
na cieńkiej linii tańczysz, wiesz? :mrgreen:

fajnie, że niejednostajne toto jest

widzę, że tu same tylko chłopaki się wypowiadały, więc może coby nieco w głowie rozjaśnić a propos:
Cytat
Czego one tak naprawdę pragną? Jaki mężczyzna jest dla nich idealny?

o to chodzi, coby cały hird w jednym... :bravo
no... może oprócz Olafa...
no i Skirnira, bo co nam po nawalonym różnościami chłopie...
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 16 Grudnia 2006, 12:23   

dagra
Cytat
o to chodzi, coby cały hird w jednym...
no... może oprócz Olafa...
no i Skirnira, bo co nam po nawalonym różnościami chłopie...

Eeee... tak to się raczej nie da? :roll: :? Albo cały pakiet, albo produkt ułomny lub wręcz nic :P :mrgreen:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 18 Grudnia 2006, 09:48   

dagra: :mrgreen:
Viking: dobre... :bravo ja też chcę Pocahontas... :mrgreen:
 
 
Last Viking 
Klapaucjusz


Posty: 988
Skąd: Valhalla
Wysłany: 19 Grudnia 2006, 10:53   EPIZOD LIV - WYPRAWA DO VINLANDII VIII

Wczoraj nie miałem przerwy na kawę :evil: Stąd opóźnienie. Ale hird nadrabia zaległości i zbliża się małymi kroczkami do Kalifornii :mrgreen:

EPIZOD LIV - WYPRAWA DO VINLANDII VIII

- Hej Wy :!: Chodźcie tu do mnie :twisted: Tak! Wy w tych śmiesznych mundurkach :P Z internetu... znaczy internatu dla chłopców uciekliście czy co? :lol: Kto wy za jedni? :evil: Strażnicy Texasu, stróże prawa i porządku? :shock: Kopiecie w głowę z półobrotu :shock: Biedactwa, nie znacie młotów bojowych i toporków :( Spójrz Ludwigu, co za barbarzyński kraj, nie słyszeli o epoce brązu i żelaza! Ba, daleko im nawet do epoki kamienia łupanego :| Wiedzieliby wtedy, że głowę można kamieniem rozłupać szybciej, niż nogą :roll:

- Co? :shock: Skąd się tu wzięliśmy? :shock: Czy mamy wizę lub zielona kartę? :| Czy jesteśmy nielegalnymi emigrantami? Czy będziemy ubiegać się o azyl? :( Ludwigu weź no mnie wytłumacz co to jest ten azor? :? Taki piesek chyba... :roll: Nie piesek :? Pyta się czy chcemy się oddać pod ich opiekę? :shock: Buhahaaaa :lol: Usmarkałem się ze śmiechu :lol: Wikingowie proszący o azyl :roll: Więc wystaw sobie młodzieńcze... co Chuck Norris? :? Nazywasz się Chuck Norris... że wikingowie o nic nie proszą, a przybyliśmy was złupić :mrgreen:

- Zaraz, zaraz... Chuck Norris? :roll: Norris, Norris... Ludwigu czy to przypadkiem nie syn Ófeigra i trolki z pod mostu, co to z ną cała męska młodzież cnotę traci? :P Olaf nawet dwa razy :? Wystaw sobie, że Ófeigr ją zbrzuchacił :lol: Później alimentów żądała, a że sprawca jej nieszczęść nie płacił, to myto podniosła :evil: No i zdaje się, że temu bastardowi dali Norris? :mrgreen: Nie Ludwigu :( Tamten jednak był wyższy, lepiej umięśniony a z oczu wyzierała chociaż pół-trollowa inteligencja :|

- Co ty do mnie rozmawiasz Chuck? :? Potrafisz stać w miejscu szybciej niż ja biegnę? :shock: Potrafisz zliczyć do nieskończoności dwa razy? Nalać wody do sitka? Przeskoczyć mur Chiński wzdłuż? :| Klaskać jedną ręką? Złapać łysego za włosy? Spotkać Skogul i przeżyć? Oddychać pod wodą? :? Tropić mewy po śladach stóp w powietrzu? Obserwować czarną dziurę od środka? :( To ty odkryłeś nie tylko biegun północny i południowy, ale również zachodni i wschodni? Jak robisz pompki to odpychasz Ziemię? :roll: Olafie... :| Gdzie jest Olaf? :shock: Zniknął gdzieś z Pocahontas? :? Zostawiła Kveldulfa dla Olafa? Stwierdziła, że najwyższy czas na pewne eksperymenty i perwersje w pożyciu seksualnym :? No więc ty Ludwigu weź no tego Chucka Norrisa z piąchy walnij :evil: Buhaaahaaa... nogami zamajtał w powietrzu i się nieprzytomny na glebę zwalił :lol:

- No to co robaczki? :twisted: Coś jakoś tak niepewni jesteście bez swojego przywódcy :lol: No ale śmiało, śmiało... :evil: Chcecie posmakować wikingowego topora :x Co? :? Pójdziecie sobie grzecznie swoją drogą? :| No szkoda, szkoda... bo to już któryś odcinek pod rząd bez porządnej bójki :? Last Viking, ja rozumiem że chcesz dotrzeć tekstami do zróżnicowanego grona odbiorców, ale Na Thora :!: To zaczyna przypominać zebranie kółka gospodyń wiejskich :evil: Jakieś obyczajowe wątki, rzekłbym nawet romansowe :roll: Jakieś zabawy słowem i aluzje do masowej pop-kultury :| Weź ty se lepiej poczytaj opowiadania agrafka i zobacz jak powinno wyglądać życie prawdziwego barbarzyńcy :evil: Wystaw sobie Last Viking, że my chcemy krwi, alkoholu i kobiet :mrgreen: Oczywiście, krew naszych wrogów, alkohole z dolnych półek, a nie żadne galijskie paskudztwa i kobiety, co najmniej takie jak na grafikach Rodiona :mrgreen:

- No dobra, dobra... wracajmy do naszej opowieści :!: To już ósmy epizod a my jeszcze nie dotarliśmy do Kaliforni :evil: Ludwigu co to za miasto tam na horyzoncie mnie majaczy? :shock: Houston? :D He, he, he... no to mają problem :P Wikingowie nadchodzą :twisted:


CDN
_________________
http://domagalski.kawerna.pl
Ostatnio zmieniony przez Last Viking 22 Grudnia 2006, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 19 Grudnia 2006, 11:10   

Viking! Pomiłuj!
Wczoraj podwójna dawka, a dzisiaj następna :( Szybko zejdziemy od zbełtanych śmiechem wnętrzności :cry:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 19 Grudnia 2006, 11:38   

Viking: weź i komuś przyp...ol. Kasztelana mam wysłac? :mrgreen:
 
 
Last Viking 
Klapaucjusz


Posty: 988
Skąd: Valhalla
Wysłany: 20 Grudnia 2006, 12:35   

EPIZOD LV - WYPRAWA DO VINLANDII IX

- Houston macie problem :!: Jarl nadchodzi :twisted: Houston, Houston czy mnie słyszysz? :o Halo, jest tam kto? :o Cisza :| Taka wielka metropolia, nie może być pusta :? Może się pochowali po kątach, na wieść o tym, że jarl nadchodzi :mrgreen: Szlomo... :roll: znaczy się Cortes idź na zwiady :!: Gdzie jest Szlomo? :evil: Z Pocahontas miziają się za rogiem :roll: To ona już nie jest z Olafem? :shock: Stwierdziła, że jej potrzeby może zaspokoić jedynie mężczyzna, który potrafi zmienić w dowolnej chwili swój charakter, osobowość i dostosowuje do oczekiwań kobiety :shock: Oj miesza ta Pocahontas w naszym hirdzie miesza :evil: Zastanawiam się czy nie zapakować jej w worek i poprzez US POSTAL wysłać na Zachodnią Ukrainę do Kasztelana? :roll: Takie ogniste Indianki to są chyba w jego typie :P Ostatnio słyszałem, że internat mu się spier... eee... uległ awarii, bo za często wchodził na stronę www.erotyczne_marzenia_szamanek.dzikiepola.pl :lol:

- Hmm... podejrzane to wszystko :| Może to pułapka? :shock: Mieć baczenie :x Młoty i topory w pogotowiu :!: Skirnir widzisz coś? Masz najlepszy wzrok z całego hirdu :P Nie Olafie, nie dlatego, że najmłodszy jest :? Nie na darmo jest rangerem :mrgreen: Co Ludwigu? :shock: Skirnir ma wzrok zamglony i rozkojarzony poprzez zażywanie zbyt dużych dawek tetrahydrokannabinolu i innych kannabinoidów? :shock: Ludwigu, czasami wydaje mi się, że ja niepotrzebnie ciebie do tych szkół wysyłam :| Szkoły oduczyły cię umiejętności podstawowych form komunikowania się międzyludzkiego :( Weź mnie tu zaraz gadaj po ludzku :x Co? :| Po prostu za dużo ziela pali :P Trzeba było tak od razu do mnie rozmawiać :mrgreen: Więc widzisz coś Skirnirze? :o Jakieś słupy ognia za miastem i obiekty na niebie? :shock: Sprawdźmy to :evil:

- Ludwigu powiedz no mnie, czy ty widzisz to samo co ja? :shock: Więc to nie jest żadna chata Morgana? :? Co Ludwigu? Fatamorgana? :shock: Powstanie pozornego obrazu odległego od miejsca obserwacji, powstający poprzez załamanie światła w warstwach powietrza o różnej temperaturze... :( Ludwigu :x Po powrocie do domu nie będzie żadnego stypendium :evil: Koniec z nauką wszelaką :!: Co? A co mnie to obchodzi, że świadectwa z czerwonym toporkiem przynosisz? :x Głupot ci do łba nałożyli, a na życiu sie nie znasz :evil: Lepiej ty mnie powiedz czy widzisz to co ja? :( Twierdzisz, że każda obserwacja jest subiektywna i mówi o tym teoria względności? :shock: Dajcie mnie topora, ja mu jednak przyp...eee :roll: Na Thora :!: Trzymajcie mnie bo mu przywalę :x

- Więc też widzicie ten tłum nagich kobiet? :shock: Tysiące długonogich piękności :P Hmm... Last Viking? :? Mam takie dwa pytania :roll: Po pierwsze, czy moderatorzy to puszczą? :| Taki tłum roznegliżowanych pań? :( Mówisz, że tysiąc nagich dziewic robi mniejsze wrażenie niż jedna? :roll: Nie wiem dla kogo? :lol: U mnie jest wprost przeciwnie :wink: Drugie pytanie to natury tej no... psychicznej jest :P Psychoterapeutycznej? :| Nagie kobiety, fantazje seksualne... chcesz o tym porozmawiać? :o No dobra, wracajmy do opowieści, bo się ściemnia, a my jeszcze nie w Kalifornii :? Spójrzcie :!: One nas otaczają :shock: Nie martw się Svenie, obronimy cię przed gwałtem :evil: Czy ciebie też obronimy Olafie? :shock: Nie sądzę, żeby je interesowało naruszenie twojej nietykalności :lol:

- Czy my jesteśmy mężczyznami? :shock: Ależ oczywiście, że jesteśmy :P U was mężczyźni dawno wyginęli? :shock: Seksmisja jakaś czy co? :? Oewnie chcecie żebyśmy was wszystkie zapłodnili? :mrgreen: Wiesz co Last Viking ? Wreszcie wymyśliłeś jakiś sensowny scenariusz :P Takie fabuły lubię :P Co? :shock: Nie jesteśmy wam potrzebni? :( Znacie partenogenezę? :? Chłopy wam niepotrzebne? :( Ależ moje panie, czy nie wiecie, że to mężczyzna od wieków był symbolem bezpieczeństwa na świecie. To my byliśmy królami, wyznaczaliśmy granice, tworzyliśmy prawo i systemy polityczne :evil: To właśnie mężczyźni okiełznali prawa fizyki i chemii :P Co Ludwiku? :shock: Curie-Skłodowska? :shock: Curie-Skłodowska też była mężczyzną :x Ciągnąc dalej moją myśl :roll: To mężczyźni wiedzą co jest dobre, a co złe, powołują thingi, wyznaczają role kobiet w społeczeństwie, dokonują wielkich odkryć geograficznych. Co Leifie? :shock: Czasami się gubimy? :shock: Nie Leifie, my się nigdy nie gubimy, my dokonujemy wielkich odkryć geograficznych :x

- No więc jak będzie :mrgreen: Skromnie powiem, że możemy wam pomóc przywrócić ład społeczny :roll: Same sobie poradziłyście bez naszej pomocy? :shock: Mamy sobie iść, nie potrzebujecie nas? :shock: Zbudowałyście to miasto, kosmodrom i właśnie wysyłacie pierwsze wyprawy naukowe w kosmos? :shock: Wasze społeczeństwo opiera się na matriarchacie i jesteście zadowolone? :( To ja chcę w takim układzie porozmawiać z Siostrą Przełożoną :evil: Zaprowadź nas do niej natychmiast :!:

- Ale ona jako jedyna jest ubrana :evil: I brzydka jakaś tak z brodą :shock: Przecież to jest facet :!: Nie wierzycie mi? :( Znam go przecież :!: To Pan Twardowski, warchoł straszny i pijanica jeszcze większa :P Ale żeś się waszmość urządził :D Same babeczki :wink: No, no, no... pogratulować :mrgreen: Podzielisz się z nami takim szczęściem? :) Co? :shock: Nie jesteś żaden Pan Twardowski, tylko Pani Twardowska :| Normalnie odpier... :roll: ... Na Lokiego! Szalonego Władcę Kłamstw! Facet zwariował :? Mamy się wynosić i nie przeszkadzać w eksplorowaniu kosmosu? :shock: Posłuchaj mości Twardowski :evil: Nie takim tonem, bo jak przyp... przywalę to w locie z głodu zdechniesz :x

- Mam się wynosić z tą bandą męskich szowinistycznych swiń? :shock: No i się doigrałeś robaczku :twisted: ŁUUUUUUP... Poleciał :P Ludwigu powiedz tym kobietom, żeby wracały do swoich mężów, a swojego wodza wodza to mogą na księżycu znaleźć :lol: Idziemy do Kaliforni :!: W oddali słyszę jakąś muzykę i kłęby dymu. Pachnie jak to świństwo co Skirnir pali :roll:


CDN
_________________
http://domagalski.kawerna.pl
Ostatnio zmieniony przez Last Viking 22 Grudnia 2006, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 20 Grudnia 2006, 13:10   

1. Dawaj ją :D
2. Niech się ustawią w kolejkach, ja jedną poproszę.
3. :mrgreen: :bravo :mrgreen:

ps. moja żona zaśmiewała się przy FUGAZI :bravo :mrgreen:
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 20 Grudnia 2006, 14:12   

:mrgreen:
Kłęby dymu powiadasz? No to czekamy, nie ma dymu bez jarla ^^
 
 
Last Viking 
Klapaucjusz


Posty: 988
Skąd: Valhalla
Wysłany: 21 Grudnia 2006, 13:03   EPIZOD LVI - WYPRAWA DO VINLANDII X

Święta coraz bliżej i wikingowie docierają już do Kalifornii. :twisted:
Trzeba się pośpieszyć bo ich wigilia zastanie na Zachodnim Wybrzeżu :?

EPIZOD LVI - WYPRAWA DO VINLANDII X

- No i gdzie to Kalifornijskie słońce? :evil: Kłęby dymu i nic więcej :x Skirnir czy to nie to zioło co ty palisz? :| Skirnir... Gdzie jest kur... eee :roll: Na Odyna :!: Gdzie zaginął Skirnir? Na szpicy miał iść, teren badać :evil: Z Pocahontas? :shock: W krzakach się migdalą? :? Zerwała ze Szlomo? :? Potrzebny jest jej luzak ? :shock: No to niech konia sobie znajdzie :lol: Aha... mężczyzna wyluzowany :roll: Doświadczający psychodelicznych wizji? :shock: Dostrzegający prawdziwą naturę rzeczy? :? To przez te zioła :( Mówiłem mu, żeby Pocahontas nie częstował :? We łbie jej się poprzewracało :roll: Czy jest jeszcze ktoś w naszym hirdzie kto nie miał Pocahontas? :o Co? Tylko ja zostałem? :shock: Wystawcie sobie, że ja tylko w Valkiriach gustuję :mrgreen: Co Olafie? :? Czy dlatego, że dziewice? :shock: No wszystko można o Valkiriach powiedzieć, ale na pewno nie to że są dziewicami :lol:

- No dobra, starczy tych emocjonalnych bzdur :evil: Rozejrzyjmy się trochę po Kalifornii :twisted: Co to za muzyka dziwna dobiega od tej osady :!: Zwą ją Osada Aniołów? :shock: Znaczy Anioły tu mieszkają? :shock: Pamiętam jak kiedyś klecha o Aniołach rozprawiał jak jeszcze byłem w szkole dla jarlów :) Wtedy z ojcem, obecnego tu gamonia Leifa :roll: , Erykiem Czerwonym wybraliśmy się upolować takiego jednego Anioła :P Co? Oczywiście, że nam się udało :mrgreen: Dopadliśmy takiego jednego w białym stoju i ze skrzydełkami. Miał taką śmieszną złotą aureolę nad głową :P A on zaczął płakać, żebyśmy go uwolnili, bo nazywa się Gabriel i przyszedł coś zwiastować matce Olafa :mrgreen: Ale u wikingów nie ma zmiłuj :evil: Aureolę zaje... hmmm :roll: ... dokonaliśmy zaboru mienia :twisted: a anioła sprzedaliśmy na iberyjskie galery :lol:

- Spójrzcie na tych autochtonów :| Jak oni wyglśdają :? Różnokolorowe szaty, długie kudły i kwiaty we włosach :roll: Wszyscy palą skirnirowe ziela, śpiewają i wykrzykują hasła: Peace and Love :!: Czy oni nie wiedzą, że z pokoju i miłości nie ma zarobku? :shock: Jedynie nienawiść i wojna napędza koniunkturę :roll: Co Ludwigu? :shock: Podejrzewasz, że istnieją społeczeństwa, gdzie łupienie i rabowanie to nie jedyne środki przyrostu gospodarczego? :shock: I że oprócz wojownika są również inne profesje? :shock: Ludwigu, oprócz szlabanu na szkołę, masz również szlaban na księgi, bo w głowie ci tylko zmylają :x Wystaw sobie Ludwigu, że istnieją i będą zawsze istnieć dwa najstarsze i najbardziej szanowane zawody świata: wojownik i kurtyzana :evil:

- Spytaj lepiej tych autochtonów, czy coś wiedzą o Potężnym Władcy Którego Należy Złupić :D Twierdzą, że to imperialistyczna świnia, która nie chce się dzielić nabytymi dobrami w imię solidarności z całą ludzkością? :| Już ja sprawię, że ze mną się podzieli całym swoim dobytkiem? :twisted: No więc gdzie go znajdę? :evil: Mam zapytać waszego guru, Króla Jaszczurów? :shock: A kto to taki? :shock: Najpotężniejszy i najwspanialszy z bardów? :( Eee... to przecież Sven :D Ale Sven nie jest żadnym Królem Jaszczurów :roll: A na drugim miejscu jest Elvis :P W sumie zwą go Królem :P Więc to może on? :mrgreen: Też nie :| Ten Król jest szamanem ukazującym wam drzwi do percepcji? :shock: To ten w tych skórzanych spodniach i bujną czupryną na głowie? :|

- Nazywają ciebie Jim Morisson? :| Masz swojskie, dobre wikingowe nazwisko :mrgreen: Czy przypadkiem nie pochodzisz ze Skavenger? :o Znałem jednego Morissona :!: Taki był z niego kozak, że na Lodowe Giganty w samych kapciach wyskoczył :lol: No i go zaje... eee... dokonały jego eksterminacji te Lodowe Giganty :roll: Jak można porządnie młotem wywijać jak w stopy zimno :? Oj, głupi był ten Morisson, głupi :lol: Mam nadzieję, że ty jesteś mądrzejszy i powiesz nam gdzie znajdziemy tego Bogatego Władcę Ktorego Należy Koniecznie Złupić :evil:

- Mówisz, żebyśmy zostali w Osadzie Aniołów? :shock: Po co nam skarby i bogactwa, jak tu znajdziemy łatwe kobiety, rzeki alkoholu, zioła i biały proszek? :shock: Mamy zostać z wami i poszukać drzwi do innej rzeczywistości? :? Więc wystaw sobie Jimie Morissonie, że u nas kobiety też łatwe jak się je porządnie młotkiem przez łeb zdzieli :D Miodzik w karczmie na krechę dają bez akcyzy :D Zioła Skirnir w ogródku hoduje bez żadnych pozwoleń :D A krochmal mi nie potrzebny :?

- Więc powiedz mi Królu Jaszczurów gdzie mamy się udać i zostawimy was w spokoju, żebyście poszukali tych swoich drzwi, podczas pozostałych wam w życiu dziwnych dni, w oczekiwaniu na słońce i kobiety z Osady Aniołów :twisted: Co? :shock: Nic nie powiesz dopóki nie odstawię toporka od twojej szyi? :? Już nie z takimi miałeś do czynienia? :shock: Kiedyś pogoniliście zastępcę, zastępcy Strażnika Texasu, który kiedyś widział na własne oczy Chucka Norrisa? :shock: Buhaaaaha :lol: Oj Jim Morisson, fajny z ciebie facet :P Polubiłem ciebie i te te twoje przyśpiewki :mrgreen:

- Zachowam cię przy życiu :P Chłopaki zbieramy się, niech sobie tutaj rewolucje obyczajową robią :? Tylko żeby to się na Skandynawię nie rozpowszechniło, bo nie pozwolę żeby moja Brunhilda paradowała w takim stroju jak ta mała :| Pamela? Masz na imię Pamela? To twoja żona Jim? :P Gadatliwa jakaś? :? Szukasz sobie innej? :( Niedziwię się, kłapie tym dziobem i kłapie :roll: Wiesz co Jim, mam dla ciebie jedną taką fajną dziewuszkę :mrgreen: Pocahontas do mnie tu natychmiast :x Poznaj Jima, Jim to jest Pocahontas :mrgreen: No to dajcie sobie buziaczka, Pamelę wyślij do Galów a nam wskaż drogę do Władcy Którego Już Teraz Muszę Koniecznie Złupić :twisted: Mamy się kierować na Dolinę Krzemową? :D Słyszeliście? :twisted: W drogę :!: Hmm... no i nie pogadałem sobie w tym odcinku z Last Vikingiem :|


CDN
_________________
http://domagalski.kawerna.pl
Ostatnio zmieniony przez Last Viking 22 Grudnia 2006, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 21 Grudnia 2006, 13:48   

Dobre... "koorwa" dobre... :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group