Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Warsaw Comic Con 2017.06.01-04 Paszków, Warszawa
Autor Wiadomość
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 21 Maj 2017, 00:40   Warsaw Comic Con 2017.06.01-04 Paszków, Warszawa

http://warsawcomiccon.pl/

Po dzisiejszej rozmowie z Żeraniem, jak to słabo jest z konwentami w Warszawie, zorientowałem się, że pominęliśmy coś, co jest ostatnio szeroko reklamowane - i o ile jeszcze nie wiedziałem, co to za impreza dokładnie jest, po przejrzeniu harmonogramu nie mam wątpliwości: konwent jak nic.

Ktoś zamierza odwiedzić? W końcu mniej jak dwa tygodnie, a tematu na forum jeszcze nie było...
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Silaqui 
Zombie Lenina


Posty: 473
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Maj 2017, 15:51   

Zamierzam pojawić się w sobotę, z czystej ciekawości. Co prawda bardziej to bardziej targi będą niż typowy konwent, ale zobaczymy cóż to za twór.
_________________
Na początku było Słowo. Potem pojawił się pieprzony edytor tekstu. Potem procesor myślowy. A potem nastąpił koniec literatury.
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 22 Maj 2017, 18:08   

Byłam na Stuttgarckim w zeszłym roku i ciekawa też jestem relacji, jaki będzie ten Warszawski :) . :)
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 23 Maj 2017, 01:40   

Właśnie mnie otrzeźwiło, że dojazd w jedną stronę zająłby DWIE godziny (!), a jak kursy się nie zejdą, to trzy, impreza niezbyt pewna (chętnych tutaj nie widać, atrakcje się gdzieś ukrywają), do tego wejście kosztuje, a po targach krążę wokół księgarni na ostrym głodzie (ten błędny wzrok i ślinotok!), więc kasa przyda się gdzie indziej...

Jeden świadek będzie, więc oby zobaczę, czy było czego żałować.
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Silaqui 
Zombie Lenina


Posty: 473
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Maj 2017, 00:54   

gorat napisał/a
Właśnie mnie otrzeźwiło, że dojazd w jedną stronę zająłby DWIE godziny (!), a jak kursy się nie zejdą, to trzy, impreza niezbyt pewna (chętnych tutaj nie widać, atrakcje się gdzieś ukrywają), do tego wejście kosztuje, a po targach krążę wokół księgarni na ostrym głodzie (ten błędny wzrok i ślinotok!), więc kasa przyda się gdzie indziej...

Jeden świadek będzie, więc oby zobaczę, czy było czego żałować.

Biorąc pod uwagę fakt, że to jedyny z czterech Comic Conów, jakie się miały odbyć w Polsce ostatnii czasy - jestem po prostu ciekawa. Aczkowliek zachwytów nie przewiduję: znając życie i siebie: Małe Rude opchnę gdzieś do strefy dzieciaka, obejdę stoiska i będę szukać znajomków.
Dzięki bogom za internet, łatwiej będzie się znaleźć.
_________________
Na początku było Słowo. Potem pojawił się pieprzony edytor tekstu. Potem procesor myślowy. A potem nastąpił koniec literatury.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 27 Maj 2017, 01:04   

*patrzy na zegar* Nocarze znowu grasują...

Czterech? To były inne w planach?

Znajomki się jakieś przyznały do planowanej obecności?
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Silaqui 
Zombie Lenina


Posty: 473
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27 Maj 2017, 01:18   

Sorry,trzy miały być. chyba. Już się mi samej miesza, taki boordel z Tymi Comic Conami
Pierwszy miał być chyba jeszcze w zeszłym roku (Kielce), drugi to ten właśnie który się odbędzie, trzeci miał być w połowie czerwca, też w stolicy. Ostał się ino jeden.

Z tego, co mi się rzuciło w oczy na fb, to pojawią się(że tak nazwiskami mieszanymi z ksywkami pojadę, bo tak łatwiej będzie): Szmidt, Kozak, Biedrzycki, Toudi, Foka, ROmek Pawlak, Marcin Przybyłek. Więcej grzechów o tej godzinie nie pamiętam lub nie chcę pamiętać ;)
W sumie jutro wrzucę zapytanie, to się może lista zaktualizuje trochę ;)
_________________
Na początku było Słowo. Potem pojawił się pieprzony edytor tekstu. Potem procesor myślowy. A potem nastąpił koniec literatury.
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13819
Skąd: FF
Wysłany: 2 Lipca 2017, 22:43   

Silaqui, to już cztery tygodnie! Mowę odebrało... z wrażenia? ;)
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Silaqui 
Zombie Lenina


Posty: 473
Skąd: Warszawa
Wysłany: 3 Lipca 2017, 07:50   

gorat napisał/a
Silaqui, to już cztery tygodnie! Mowę odebrało... z wrażenia? ;)

Za dużo do opowiadania nie ma, pozwolę sobie przekopiować wpis wcześniejszy z fb:
Cytat
Krótko o #warsawcomiccon bo i byłyśmy z MR tylko kilka godzin w sobotę. Tak jak wspomniałam - szału nie było. Brak możliwości sprawdzenia programu, brak zasięgu/wi-fi, paskudna akustyka w salach prelekcyjnych, nieogarnięta strefa dzieciaka. Wszystko to sprawiło, że Ala z wyprawy była średnio zadowolona, a i ja nie zaliczyłam tych kilku punktów, którymi byłam zainteresowana.
Z plusów to w sumie spotkanie z kilkoma znajomymi, pierwsze spotkanie z Robertem Szmidtem, zaliczenie początku premiery nowej książki Magdy Kozak i... to by było na tyle.
Na kolejny jakoś nie mam ciśnienia się wybrać, klimat targów nie jest tym, co tygryski lubią najbardziej, pozostanę przy sprawdzonych konwentach. Co prawda nie była to totalna katastrofa, niemniej... nie, dziękuję.
_________________
Na początku było Słowo. Potem pojawił się pieprzony edytor tekstu. Potem procesor myślowy. A potem nastąpił koniec literatury.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group