Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Prosba o zwiekszenie postow na stronie
Autor Wiadomość
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Października 2005, 10:50   Prosba o zwiekszenie postow na stronie

Jak w temacie: czy mozna zwiekszyc liczbe postow na stronie? Wiem, ze bedzie sie przez to wolniej ladowac, ale bedzie sie o wiele wygodniej czytalo, nie muszac lawirowac miedzy stronami, a tak zanim sie czlowiek rozpedzi, to juz musi sobie przerwe robic, zeby strone zmienic.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Października 2005, 10:55   

Hmm... taka opcja zazwyczaj jest w profilu. Zaraz sprawdzę...
Nie, nie ma. Ale jak już, to chciałbym żeby ta opcja znalazła się w profilu, ustawieniach albo czymś takim.Ja jestem zwolennikiem standardowej długości strony, za długie źle sie czyta imho. Wolę właśnie mniejszą objętość pojedyńczej strony, znaczy te 30 postów, bo tyle to chyba jest.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Października 2005, 11:05   

No wlasnie nie. W tej chwili jest 15, a jak dla mnie to troche zbyt malo. Zdecydowanie wolalbym 30. Idealem byloby tak jak mowisz - ustawienie sobie tego indywidualnie w profilu. Wtedy kazdy ustawialby tak jak chcial. Ja bym mogl bez skrupulow ustawic sobie np. 100 postow na stronie, a modemowcy niech zostana przy ustawieniach standardowych.
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Października 2005, 11:10   

Zmieniłem wartość domyślną postów i tematów na 30. Niestety, nie ma mozliwości - przynajmniej ja takiej w opcjach forum nie znalazłem - aby każdy ustawiał to sobie indywidualnie.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 14 Października 2005, 11:53   

Logan napisał:

Cytat
Zmieniłem wartość domyślną postów i tematów na 30. Niestety, nie ma mozliwości - przynajmniej ja takiej w opcjach forum nie znalazłem - aby każdy ustawiał to sobie indywidualnie.


Moim zdaniem, za dużo miejsca zabierają w zasadzie niepotrzebne paski :) mnie akurat trochę to przeszkadza w czytaniu, nie żebym się skarżył, ale po prostu skupia uwagę na kolorkach, a też ogranicza ilość postów na stronie...
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Października 2005, 12:01   

Logan: ale to bedzie dzialac tylko w nowych watkach, czy w tych obecnych tez powinno? Bo w obecnych wlasnie nie dziala, moze w przyszlych bedzie lepiej. W kazdym razie bardzo dziekuje za pozytywne rozpatrzenie prosby.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Października 2005, 12:02   

Mi się wydaje, że powinno to działać we wszystkich wątkach, także w tych powstałych wcześniej. A właśnei nie działa, albo Logan jeszcze nie zmienił wartości :) Opcjonalnie zmienił nie tę wartość ;)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Października 2005, 12:10   

Już wszystko powinno działać ok. Przynajmniej u mnie działa. :)
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Października 2005, 12:21   

Hmm... a u mnie nie :(
Nawet w tym dziale dalej wszystkie watki sa dzielone po 15 postow. A zeby nie bylo, odswiezalem kilka razy.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14 Października 2005, 15:28   

u mnie tez ciagle jest po pietnascie postow na stronke, widocznie cos ciagle niedziala :)
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Października 2005, 15:39   

Sprawdzałem na 3 różnych przeglądarkach i u mnie dzieli tematy powyżej 30 postów. Spróbujcie wyczyścić cache przeglądarek.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 14 Października 2005, 16:35   

Pfhehe, no tak... nie ma to jak komopatybilność :D mnie tam wszystko jedno ile będzie postów na stronie... co do kolorków - ty się ciesz ze nie jest gorzej - co prawda SubSilver'em już wymiotuję ale ma tę zaletę że nie jest w nim nadzibdziane wszystkiego na raz...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 14 Października 2005, 17:03   

Kolorystyka forum - piękna, cudna, bo prosta i normalna. Nie znoszę żadnych udziwnionych, durnych eksperymentów z ciemnym tłem/żółtymi literkami, etc. Niech żyje jasne tło! :D

A liczba postów na stronie? Co za różnica? (pewnie gadam tak, bo mam mały monitorek) :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 14 Października 2005, 17:06   

NO ja się nie zgodzę MArgot. OCzy się męczą od jasnego tła. Wiem, b jakiś rok tremu zmieniłem kolorystykę okienek na moim kompie ( miało być po tło z Aliens vs Predator - więc ciemnoniebieskie ). i oczy mi się przestały męczyć. Teraz działam na kompie mojej współlokatorki i po jakimś czasem zaczynam płakać ( wiem, jestem wrażliwym facetem )
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 14 Października 2005, 17:11   

Bo mój malutki monitorek na dodatek jeszcze ściemnia, pewnie dlatego u mnie brak wrażliwości jest, a przy ciemnym tle po prostu niewiele widać. Poza tym, staż czytelniczy (również ten z monitora) sprawia, że przyzwyczajona jestem do tradycyjnej kolorystyki => czarne litery/białe tło.

Zawsze w takim konflikcie można przecież wprowadzić opcję ustawienia kolorystyki w profilu i dać dwie do wyboru => tradycyjną i jakąś ciemną. Wiem, że to możliwe, bo mi Glówny Technolog Mason wytłumaczył, jak się z nim spierałam o szatę graficzną FF. I to jest rozwiązanie po prostu znakomite :D
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Października 2005, 18:13   

Dodałem ciemny styl subBlack, więc jeżeli kogoś męczy jasne, może zamienić na ciemne. :)
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 14 Października 2005, 18:45   

Ha, nawet mi się teraz więcej postów mieści na stronie :D Wielkie dzięki Logan
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 14 Października 2005, 18:50   

Upierdliwiec inquit:
Cytat
Dodałem ciemny styl subBlack, więc jeżeli kogoś męczy jasne, może zamienić na ciemne. :)

Ecce vox itelligentiae 8)
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 14 Października 2005, 18:59   

Tak przy okazji. Mający kłopot z wyświetlaniem zwiększonej ilości postów na stronę niche zmienią w profilu styl forum na black. Podział zostanie załadowany, a potem z powrotem spokojnie można wrócić do silver.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group