Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
ŻYCZENIA DLA MARII do 14 grudnia
Autor Wiadomość
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 2 Grudnia 2014, 16:22   ŻYCZENIA DLA MARII do 14 grudnia

Znalazłam taki fajny konkurs, z życzeniami dla Marii - jedynego działającego w Polsce reaktora jądrowego. W nagrodę np. można go zwiedzić (nie wiem, jak was, ale mnie to trochę kręci :) ).

Więcej szczegółów pod poniższym linkiem

http://konkursykreatywne.pl/zyczenia-dla-marii/

https://www.facebook.com/...425042714278677
 
 
fealoce 
Sarah Connor


Posty: 3432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2 Grudnia 2014, 17:46   

Powiem tylko, że zwiedzałam reaktor i naprawdę warto :)
(są wejścia w ramach festiwalu nauki, zawsze za darmo więc chętnych nie brakuje).
_________________
Never, dear gods.
Never mess with mortals.
 
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 2 Grudnia 2014, 20:42   

mogę sobie wyobrazić! :)
 
 
ketyow 
Jim Raynor


Posty: 11344
Skąd: z domu
Wysłany: 2 Grudnia 2014, 21:53   

No ciekawa sprawa, ja byłem nawet dwa razy. Najlepsze są reakcje ludzi na widok tabliczki z datą, w której reaktor osiągnął stan krytyczny ;P:
_________________
http://ketyow.deviantart.com
http://www.biblionetka.pl/
 
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 3 Grudnia 2014, 09:49   

:P czyli jak nie wymyślę fajnych życzeń, to muszę się tam pojawić na dniach nauki, uzbrojona w nabijacz czasu w kolejce :) . Ale, kurcze, i tak jej chyba złożę życzenia, bo taki reaktor przynajmniej nie pociąga za sobą klątwy surowców i wojen domowych, ani miłośników kóz mówiących światu jak ma funkcjonować.
 
 
fealoce 
Sarah Connor


Posty: 3432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 3 Grudnia 2014, 21:04   

Czaga, ewentualnie możesz liczyć na łut szczęścia :)
Mi się udało dlatego, że w gazetce drukowanej napisali, że autokar odjeżdża o 9.30 a my, zgodnie z tym, co było na stronie, odjechaliśmy o 8.30.
Więc pamiętaj, nie wierz temu, co wydrukowane! ;P:
_________________
Never, dear gods.
Never mess with mortals.
 
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 4 Grudnia 2014, 12:57   

To mieliście szczęście! :)

fealoce napisał/a

Więc pamiętaj, nie wierz temu, co wydrukowane! ;P:


Twoja przygoda z prasą przypomniała mi moją z zeszłego roku :) . Wracałam w środku tygodnia z zakupami spożywczymi i jednocześnie zahaczyłam o pralnię chemiczną. W efekcie byłam obładowana jak osiołek. A tu nagle na ulicy, kilka metrów przede mną, rozstawia się facet ze statywem oraz aparatem i bach robi mi zdjęcia. Ja na to zrobiłam minę "odwal się" tudzież "chędorz się". I skręciłam jak najszybciej w bok. Widać niewystarczająco szybko, bo potem moje zdjęcie ukazało się w lokalnej prasie pod nagłówkiem w stylu, mniej więcej "Szaleństwo weekendowej wyprzedaży". Zdjęcie przycięto tak i przerobiono, żeby torby wyglądały na zakupowe. A o wszystkim dowiedziałam się, bo sprzedawczynie zaczęły mnie rozpoznawać, powiedziały mi o tym, pokazały, i nagle z "obcej" zrobiłam się "swoja".
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 4 Grudnia 2014, 13:26   

Czaga, jeśli jesteś rozpoznawalna na tym zdjęciu możesz pozwać faceta/gazetę. To było conajmniej nieprofesjonalne z jego strony :evil:
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 4 Grudnia 2014, 14:12   

Nie wiedziałam. Dzięki za radę! Jak takie coś stanie się w przyszłości, w innym miejscu, to skorzystam. Jestem rozpoznawalna, bo poza znajomymi rozpoznali mnie też obcy. Jednak po takim czasie raczej nie będę pozywać bo a) lokalni zrobili się ze 100 razy milsi po tym, b) tu rączka rączkę myje na skalę z jaką nie spotkałam się wcześniej, jest kilka dzianych rodzin, które podzieliły miasto jak jakaś mafia i trzymają puls na lokalnych interesach c) znowu mamy się przeprowadzać, a takie coś z nastawieniem anty-lokalnych ludzi będzie się ciągnęło w czasie i będzie się za mną ciągnęło. Już raz w poprzednim mieście stanęłam w obronie studentek molestowanych przez szefa uniwersyteckiego laboratorium. Dostałam łatke aspołecznej. Studentki wyjechały za granicę, bo szczególnie jedna nie miałaby szans na karierę. Mija już trzy lata jak mieli publikować moje dwa artykuły i jakoś się nie ukazały a ze świadectwem pracy też miałam problem. Dostałam je dopiero po roku i to jeszcze z błędami. Na poprawne musiałam znowu czekać.

Edit

Zresztą i tak mamy już wojnę podjazdową od dwóch lat z lokalna gwiazdą architektury wżenionym w tutejszą bogatą rodzinę. Wszedł do naszego ogrodu przez ogrodzenie bez pozwolenia, żeby coś tam wyciąć. Wróciliśmy do domu - w ogrodzie apokalipsa. Dowiedzieliśmy się od sąsiadów komu ją zawdzięczamy, postraszyliśmy sądem, dostaliśmy oficjalne przeprosiny i się zaczęły problemy.
 
 
Anqetrix 
Jaskier


Posty: 96
Skąd: Schron
Wysłany: 8 Grudnia 2014, 00:16   

Konkursik mega sympatyczny, aż żałuję, że nie mam fejzbuka.
Podwiesiłam i u nas, bo klimaty jak znalazł.

Dzięki, Czaga. :D
_________________
Czytanie

Pisanie
 
 
Goria 
Borg

Posty: 1520
Skąd: Wawa/Amberg
Wysłany: 8 Grudnia 2014, 12:24   

:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group