Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój we Wrocławiu do wynajęcia dla fanki SF ;)
Autor Wiadomość
samwise13 
Gollum

Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19 Sierpnia 2011, 21:36   Pokój we Wrocławiu do wynajęcia dla fanki SF ;)

Hej!

Co prawda jestem nowy na tym forum, ale na sf i fantasy "zęby zjadłem" i w chwili obecnej wołam do każdej żywej duszy, która mnie słyszy, o pomoc w znalezieniu współlokatorki do mieszkania!

Link do ogłoszenia, co by się nie powtarzać:
Link usunięty przez administratora forum.

Jeżeli znacie duszyczkę, która szuka lokum we Wrocławiu i "kmini" tematy sf/fantasy - dajcie znać! UWAGA - powtórzę z ogłoszenia - nie szukam dziewczyny "per se" - tzn. nie chodzi o to, aby nawiązać jakąś romantyczną znajomość - po prostu fajnie byłoby mieć z takową współlokatorką wspólne tematy - a i przyjemniej będzie oglądać najnowsze filmy w większym gronie :)

Fani dobrej woli, pomóżcie!
 
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 19 Sierpnia 2011, 21:41   

samwise13 napisał/a
Co prawda jestem nowy na tym forum,

samwise13, nie zaczynaj od łamania regulaminu forum, bo Twoja kariera tu będzie krótka.
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 19 Sierpnia 2011, 23:10   

samwise13 napisał/a
nie szukam dziewczyny per se - tzn. nie chodzi o to, aby nawiązać jakąś romantyczną znajomość - po prostu fajnie byłoby mieć z takową współlokatorką wspólne tematy


padłem i podnieść się nie mogę :lol: :lol:
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
Iscariote 
Wiedźmikołaj


Posty: 4787
Skąd: Łódź
Wysłany: 20 Sierpnia 2011, 00:59   

Ozzborn, też wydaje Ci się to podejrzane? :lol:
 
 
Ilt 
Han Solo


Posty: 808
Skąd: Różnie.
Wysłany: 20 Sierpnia 2011, 01:34   

Linka do ogłoszenia nie mam, więc mogę tylko spekulować, ale opierając się na moim skromnym doświadczeniu może potrzebuje do pary? Tzn. z tego co zauważyłem, współlokatorki najlepsze są w liczbach parzystych równych 2, bo z jedną są problemy gdy nagle potrzebuje koleżanki do wygadania się/ubrania się, a przy trzech i więcej w łazience jest dwukrotnie więcej szamponów niż osób, dwanaście odżywek do wszystkich rodzajów włosów i trzy suszarki (do dziś nie mogę pojąć czemu każda z nich musiała mieć własną). A do tego jak się upiją to próbują przerabiać współlokatora na drag. :?
_________________
We're really quite nice and friendly, but everyone has a beastly side to them, don't they?
 
 
samwise13 
Gollum

Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Sierpnia 2011, 14:29   

No cóż, szanowny kolega admin zarzucił mi korzystanie z forum wyłącznie dla celów komercyjnych i skasował link do ogłoszenia - życie...

Ozzborn & Iscariote

Wiem, jak to brzmi, jednak mając do wyboru możliwość mieszkania ze zwykłą współlokatorką a fanką sf.... nie mielibyście chyba skrupułów, nieprawdaż? ;)

Ilt

Zazdroszczę "haremu" ;)

Niemniej jednak, moje wołanie o pomoc pozostaje aktualne. Jeżeli ktoś zna kogoś, kto wie coś o kimś, dajcie znać :)
 
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 20 Sierpnia 2011, 14:40   

samwise13 zapoznaj się z Regulaminem i do niego zastosuj. A nie ignoruj polecenie Administracji.
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Ozzborn 
Naznaczony Ortalionem


Posty: 8409
Skąd: z krainy Oz
Wysłany: 20 Sierpnia 2011, 15:01   

samwise13 napisał/a
Wiem, jak to brzmi, jednak mając do wyboru możliwość mieszkania ze zwykłą współlokatorką a fanką sf.... nie mielibyście chyba skrupułów, nieprawdaż? ;)

:mrgreen: :lol: znów się turlam.
Zabawne nie jest to, że szukasz fanki sf - tylko, w ogóle dziewczyny. Obcej. Będąc facetem (a przynajmniej to sugeruje ikonka). :lol:

Już widzę te tabuny. "Och, jakiś obcy facet szuka współlokatorki. Och, miałabym wątpliwości, ale przecież pisze, że nie szuka romansu. I lubi sf. Tak! Zamieszkam z nim od zaraz!" pleeeeeaaaaaseeeee :lol:
_________________
Czerwony Prorok i Najwyższy Kapłan Ortalionowego Boga

'Irony is wasted on some people.'-T.Pratchett

"Ozzborn, pogódź się z tym. Twoja uroda jest Twoim przekleństwem." (c) baranek
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 20 Sierpnia 2011, 15:06   

samwise13 napisał/a
No cóż, szanowny kolega admin zarzucił mi korzystanie z forum wyłącznie dla celów komercyjnych i skasował link do ogłoszenia - życie...

Po pierwsze nie kolega, czyżbyś miał problem z identyfikacją płci?
Po drugie jeśli nie zastosujesz się do regulaminu dostaniesz ostrzeżenie.
 
 
samwise13 
Gollum

Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26 Sierpnia 2011, 00:37   

Znalazłem, zgryzliwcy :) nie dziękuje za pomoc :P

#Agi

Przepraszam i korzę się. Już doczytalem, co mam zrobić :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group