Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Plastik, kiedy staje się żywy.
Autor Wiadomość
Kaiho 
Gollum

Posty: 16
Skąd: schiz
Wysłany: 17 Listopada 2010, 22:26   Plastik, kiedy staje się żywy.

Słuchając w telewizji program o plastikowej miss węgier, patrząc się w sufit, zadziałała moja wyobrażnia i zarysowała mi się taka historyjka...

Patryk, facet przed trzydziestką, znudzony życiem wracał swoim Audi A18 do domu. Dom swój miał na przedmieściach w największej metropolii na świecie. "Andeeriopolis". Jest rok 2018, Polska obok chin stała się światową potęgą. Świat stanął w gruzach, jest po wojnie atomowej i w 85% na ziemi wyginęła fauna i flora. Ludzie wyszli na tym nieżle i tylko połowa populacji ziemskiej wygineła. Powietrze bylo skażone a promieniowanie słoneczne, którego fale przenikały przez atmosfere ziemską bez problemu, są tak rakotwórcze, że wyjście bez filtrów i odpowiedniego kombinezonu grozi śmiercią. Patryk patrząc na słońce, myślał o swojej żonie Natalii, która była najpiękniejszą kobietą na ziemi i przeszła tylko 12 operacji plastycznych. Denerwowało go to u niej, że 5 lat po ślubie ona była dziewicą i nie chciała z nim uprawiać seksu. Był do tego stopnia zdesperowany że postanowił zrobić coś szalonego... Wpadł na pomysł, żeby wyłączyć klimatyzacje w samochodzie i otworzyć szyber dach. Nie obchodziło go to, że promienie ultrafioletowe uszkodzą jego zdrowie, albo go zabiją. Wyłączył klimatyzacje i otworzył szyber dach, ale nie czuł wiatru, ani palenia na skórze piekielnego słońca... Nagle znalazł się w garażu swojego domku, wyszedł z samochodu i spojrzał na termometr, który wskazywał 39*C. Nie było mu ciepło, nie pocił się, podrapał się po brodzie a tu idealnie gładka skóra... Patryk nie pamiętał kiedy ostatni raz się golił, tak jakby tego nigdy nie robił. Ogarneła go panika, zacząl mieć milion myśli na sekunde, miał mentlik w głowie ale sobie przypomniał że ma piękną żone. Wbiegł do salonu duchajac, jak galopujący koń, serce mu dudniło jak dzwon. Juz miał uklęknąć na ziemi i zacząć płakać, kiedy po chwili weszła jego piękna żona, odziana w skąpy strój i wszystko zrobiło się normalne. Wyglądała bardzo seksownie, rozpuszczone, gęste blond włosy, jędrne uda, pośladki w obcisłych stringach, jędrne pośladki i idealnie gładki brzuch. Czuł stado świdrujących motyli w brzuchu. Ona podeszła do niego i zaczęła go całować w usta, rozpięła koszule i swoimi ustami schodziła coraz niżej. Rozpięła mu rozporek, on czuł już się w tej chwili jak w niebie. Nagle słyszy przerażliwy krzyk, aż mu w uszach zabrzęczało i Natalia zaczęła płakać. On zamknął oczy i nie wiedział czego się spodziewać a ona krzyczy do niego:
"Jesteś z plastiku! Tutaj nic nie ma!!"
Po czym wybiegła do kuchni z płaczem. Patryk spojrzał w dół a tutaj nic nie było, tylko płaskie krocze. Zaczął wariować, krzyczeć, wariować. Po czym cały dom zaczął się trząść i on myślał że to sen i że zaraz się obudzi. Czekał minutę i nic sie nie działo, po czym stracił nadzieje. Nagle dach jego domu odleciał do góry, on spojrzał w niebo z myślą że siła wyższa przyszła go uratować. Krzyknął:
"Bożeeeeeee, nigdy w ciebie nie zwątpiłem !!" po chwili rozległ się jego śmiech...
"Buahahahaha"
W dachu jego domu, wyłoniła się twarz 5 letniej Agatki, w dużych okularach na nosie, aparacie na zębach, piegami i rudymi włosami. Obśliniła go całego i powiedziała:
"Czas na herbatke z Barbie" po czym Patryk krzyknął:
"Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...!"

Ciekawe, czy w przyszłości, wszystkie dziewczyny będą wyglądały, jak swoje klony w wyniku licznych operacji plastycznych.

moje drugie opowiadanie xD
 
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Listopada 2010, 22:27   

Kaiho, czy ten temat ma jakiś związek z muzyką? Uprzejmie proszę, czytaj uważnie objaśnienia przy poszczególnych działach. Ja nie mam nicka na zielono, i krawata nie dam, ale...

Edit: z czytaniem kiepsko, z pisaniem jeszcze gorzej. Uuuu, chłopie, nie pisz więcej.
Ostatnio zmieniony przez Godzilla 17 Listopada 2010, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Listopada 2010, 22:29   

chyba się boję pierwszego...
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 17 Listopada 2010, 22:29   

Godzilla napisał/a
Ja nie mam nicka na zielono, i krawata nie dam, ale...


Ale ja dam.
Za zlekceważenie Regulaminu Forum i niezastosowanie się do polecenia moderatora.
Temat wędruje na Wysypisko
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37527
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 17 Listopada 2010, 22:33   

Kaiho napisał/a
Słuchając w telewizji program o plastikowej miss węgier, patrząc się w sufit, zadziałała moja wyobrażnia i zarysowała mi się taka historyjka...
Kaiho, w tym zdaniu zawarłeś 17 błędów, jesteś mistrzem. Dalej nie czytałem, nie ma to najmniejszego sensu.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Listopada 2010, 22:35   

Fidel-F2, ja nie liczyłam. Ból jest niepoliczalny, a ten tekst boli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group