Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
chiromanci, astrolodzy, grafolodzy, grafomani
Autor Wiadomość
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 4 Listopada 2007, 11:19   

hej-hej, odswiezam troche temat testem na

typ osobowosci

na forum fahrenheita, z ktorego to test powyzszy bezczelnie ukradlam ;) kilka osob sie skarzylo, ze im sie strona zawiesza.

to znaczy, ze cyganicie w odpowiedziach :mrgreen: ;P: :wink:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Listopada 2007, 11:31   

Dziwny test, czasem miałam ochotę zaznaczyć wszystkie, czasem żadne, a czasem w ogóle dawałam sprzeczne (jestem wewnętrznie sprzeczna i nic na to nie poradzę)
I nie wiem jak to jest z tą moją osobowością, bo od 5 minut strona się mieli i nie może wymyślić odpowiedzi ;P:
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 4 Listopada 2007, 11:35   

Moja też :?
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Listopada 2007, 11:37   

Rany, jestem tak pokręcona, że psuję strony ;P:
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 4 Listopada 2007, 11:46   

No to jest już nas dwoje :twisted:

Albo ten test jest do *** :mrgreen:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 4 Listopada 2007, 12:04   

Mnie tam szybka wynik podali, ale albo inaczej się widze, albo nie umiem się przyznać do prawdy o sobie :mrgreen:

wyszło mi, ze jestem obserwator flegmatyk :shock:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Listopada 2007, 12:38   

nadal widzę napis 'wczytywanie strony'...

EDIT: zrobiłam 'wstecz' i kazałam mu jeszcze raz podać wynik, 'obserwator/flegmatyk'.
Zgadza się. Trochę. Zawsze się zgadza trochę.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 4 Listopada 2007, 12:55   

Martva, u mnie też trochę. Jak zazwyczaj .
Zwłaszcza te złe :wink:
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
agnieszka_ask 
marzenie


Posty: 6284
Skąd: Leprechaundia
Wysłany: 4 Listopada 2007, 14:04   

wyszedł mi narrator / sangwinik
tyle miłych rzeczy mi wypisali, że chyba sobie wydrukuję i będę czytać, kiedy w siebie zwątpię :wink:
_________________
najlepszym filozofem jest ten, kto potrafi się śmiać :D
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37527
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 4 Listopada 2007, 14:20   

obserwator flegmatyk


opisy sie w zasadzie zgadzają
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
hjeniu 
Wilq


Posty: 3913
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 5 Listopada 2007, 11:34   

Też obserwator flegmatyk. I też w zasadzie się zgadza.
_________________
Idioci są świetni. Nic dziwnego, że każda wioska chce mieć swojego by Dr. House
 
 
 
mad 
Filippon


Posty: 3816
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 5 Listopada 2007, 20:31   

A mnie ciężko cokolwiek kliknąć. Niezdecydowany jestem i może mało świadomy zalet i wad. Jakich wad, ja nie mam żadnych wad :mrgreen:
 
 
elam 
Gremlinek


Posty: 11118
Skąd: kotlinka gremlinka
Wysłany: 5 Listopada 2007, 21:44   

a ja jestem narrator sangwinik :)
ten "narrator" mi sie podoba :mrgreen:
_________________
Ten się śmieje, kto umrze ostatni.
 
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 7 Listopada 2007, 05:01   

a ja jestem myśliciel melancholik. jedną z moich słabych stron jest - według testu - Pełen sprzeczności ;)

ogólnie te opisy się zgadzają...
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 7 Listopada 2007, 12:07   

joe_cool, duchowa siostro! Ale ten opis średnio mi się spodobał. Niestety mocno prawdziwy chyba jest. :|
 
 
Urbaniuk 
Indiana Jones


Posty: 404
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Listopada 2007, 19:57   

Cyganię w odpowiedziach bo mi się strona zawiesza :mrgreen:

Ps. Miria -> Takie awatary jak ten twój powinny byc prawnie zabronione :twisted:
_________________
"Pies i klecha - Tancerz" - ejndżels ar kaming.

http://urbietorbi.zbiorkom.net/
http://urbaniuk.blox.pl/
http://www.orbitowski.pl/
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 15 Listopada 2007, 19:59   

Bo co? Nie podoba się coś?
 
 
Urbaniuk 
Indiana Jones


Posty: 404
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Listopada 2007, 01:42   

Miria -> Podoba podoba. Powiem więcej - takie futerkowe zdjęcia sieją "metafizyczne zwatpienie" w duszach cichych forumowiczów takich jak ja :twisted: bo że jestes laska to wiedziałem, ale ty jestes bardzo fotogeniczna laska :mrgreen:

A ze wątek zaczął sie od snów opowiem jeden z najbardziej walnientych jaki mi się zdarzył w zyciu: Na ziemię przylecieli kosmici i wyglądali jak roboty w filmach sf z zamieszchłych czasów (takich bardziej typu Ed Wood), po prostu robot-blaszak. Byli przyjaźnie nastawieni, porozumieli sie z ludźmi którzy pozwolili im pobyc na ziemi w celach badawczych + wymiana technologii. ale że ich widok był dla ludzi dziwny, postanowili przetransformowac się (mieli takie możliwości) aby wygladac jak pszczoły. Zawszeć to bardziej ziemskie. Więc zgromadzili się w jakims wielkim laboratorium naukowym i zamkneli w sali bo transformacja była podobno krepująca. Byłem w tej bazie i czekałem wraz z innymi (we śnie chyba byłem naukowcem :mrgreen: ), aż kosmici sie przetransformują. Póniej poszedłem do ubikacji i zwyciezyła ciekawośc, uchyliłem delikatnie drzwi do sali i wysypały się z niej jakieś kolorowe bulwy (jak tecza, mocno nasycone kolory) i te bulwy mi powiedziały że zmieniły zdanie (to byli ci kosmici) i że nie chcą juz wyglądac jak pszczoły, tylko jak kolorowe ziemniaki :D
I tak sen sie skończył. Zajmuje u mnie pierwsze miejsce na liście moich porabanych snów, zaraz przed tym kiedy mi się śniło że jestem renesansowym papieżem ;P:
_________________
"Pies i klecha - Tancerz" - ejndżels ar kaming.

http://urbietorbi.zbiorkom.net/
http://urbaniuk.blox.pl/
http://www.orbitowski.pl/
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 16 Listopada 2007, 01:54   

flegmatyk, sangwinik itd to nie okreslenia typów osobowości, a temperamentu. fundamentalna różnica w psychologii, powiedziałabym.

śledzę dzisiejsze posty urbaniuka i już drugi z dwóch, które widziałam jest o wyglądzie jakiejś kobiety. co nie znaczy, że nie ma racji co do mirii :) zdjęcie jest supercool.
dobra, zrobię sobie testa przed snem.

edit:
ale o co chodzi?
'Wystąpił błąd. Zaznaczone przez Ciebie cechy nie pozwalają na określenie
typu Twojej osobowości.'
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 16 Listopada 2007, 14:41   

Urbaniuk napisał/a
Miria -> Podoba podoba. Powiem więcej - takie futerkowe zdjęcia sieją metafizyczne zwatpienie w duszach cichych forumowiczów takich jak ja bo że jestes laska to wiedziałem, ale ty jestes bardzo fotogeniczna laska


Mrau, mrau, a ja myślałam, że się wymordowanych poliestrów czepisz.;)

corpse bride, może takiej osobowiści jak Twoja nie odnotowano jeszcze w psychologii? ;P:
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 16 Listopada 2007, 14:59   

ale serio wam wszystkim coś wyszło, czy sobie jaja robicie?
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 16 Listopada 2007, 15:00   

Wyszło!
 
 
Słowik 
Cynglarz

Posty: 4931
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Listopada 2007, 15:02   

Mi nie wyszło, ale pozaznaczałem za dużo cech i nie chciało mi się już potem sprawdzać gdzie mam więcej niż dwie...
_________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
 
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Listopada 2007, 15:04   

Cytat
ale serio wam wszystkim coś wyszło, czy sobie jaja robicie?


Mi wyszło, tylko najpierw się zawiesiło na pół godziny, może spróbujesz jeszcze raz? :)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
corpse bride 
Marsjanin


Posty: 4085
Skąd: n. huta, krk
Wysłany: 16 Listopada 2007, 15:10   

u mnie się nie dało więcej niż 2, po zaznaczeniu jednej reszta automatycznie gasła. głupi test.
nawiasem mówiąc, podobny mi robili na rozmowie kwalifikacyjnej w międzynarodowym papierze. to już wiem czemu mnie tam nie przyjęli - nie podchodzę pod test ;P:
_________________
blog o życiu, blog o gotowaniu i galeria biżuterii.
 
 
Jolietka 
Luke Skywalker


Posty: 215
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Grudnia 2007, 07:46   

:bravo
odpowiedźi: Jolietka to myśliciel melancholik
lubi: tabele, wykresy, cyfry :bravo z akcentem na wykresy i cyfry - to się zgadza jak najbardziej
i UWAGA! wysłucha narzekań
ludzie, do mnie! jeśli Ktoś chce się pozwierzać!
w większości test odpowiada mojej wizji mnie samej
_________________
-Strzeliłeś do siebie!!!
-Wydawało się, że to dobry pomysł
 
 
Ambioryks 
Yoda

Posty: 893
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 20:42   Enneagram

http://enneagram.pl/ - strona o typach osobowości z testem.

Mi wyszło 4w5.

Cytat
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do rozszyfrowania. Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

Zgadza się w 100%. Nawet nie wiedziałem, że ktoś mógłby mnie tak dokładnie opisać.

Zgadza się również to:
Cytat
Zwracają się wtedy do swojego wnętrza i używając wyobraźni wspominają inne miejsca i inne czasy. Czwórki często żyją przeszłością lub przyszłością, jakąkolwiek byleby by była bardziej zadowalająca niż teraźniejszość.
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 20:52   

No popatrz, mi też tak wyszło. W jakimś stopniu się zgadza. Typ "włóczęgi", tak to nazwali. Ech, jak ja nie lubię siedzieć w biurze ;P:
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 20:53   

Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.

hehehe, coś w tym jest 8)
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
dareko 
Gromozeka


Posty: 3263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Stycznia 2009, 21:00   

Mi wyszlo, co mnie nieco przeraza, ze Ambioryks odkryl mozliwosc zakladania nowych tematow. Gwiazdorstwo w dawno zakopanych watkach juz nie wystarcza.
Czy ktos moglby to przeniesc do Znalezionych w sieci, czy Luznych rozmow?
_________________
Wiedzma wszystko wie!!!
IN NURS WE TRUST - Katowice 2009
Ostatnio zmieniony przez dareko 26 Stycznia 2009, 21:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group