Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
KOTOKONKURS
Autor Wiadomość
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21972
Skąd: Szmulki
Wysłany: 6 Listopada 2009, 09:45   

Przypominam nagrodzonym o podaniu adresów - bo inaczej wyślę na Berdyczów...
Fidel-F2, to będzie odcinek o tym jak Kiziak -Miziak trafi do bardzo złego czarownicy o ponurej ksywie: Szczęśliwy Troll a Nawet Dwa.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 6 Listopada 2009, 10:29   

A to za wyróżnienie przysługuje nagroda? Bo ja tu sobie skromnie siedzę jak mysz pod miotłą, nie przymierzając. :)
 
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21972
Skąd: Szmulki
Wysłany: 6 Listopada 2009, 10:36   

Adon, niestety za wyróżnienie nie bo tłumaczom skąpo egzemplarze autorskie dają.
Wymienione historyjki natomiast będą w wplecione w historię Pufcia. No chyba że sobie nie życzysz.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Listopada 2009, 13:45   

Rafał, gratulacje! :D
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Adon 
Wiedźmin


Posty: 4755
Skąd: Londyn
Wysłany: 6 Listopada 2009, 14:00   

Kruk Siwy napisał/a
Wymienione historyjki natomiast będą w wplecione w historię Pufcia. No chyba że sobie nie życzysz.

Ja sobie jak najbardziej życzę. :mrgreen:

Rafał :bravo Swoją drogą ten koci naród bardzo wojowniczy jest. Miałem kiedyś dwie kotki, które czyniły podobnie. Jedna, gdy jeszcze byłem dzieckiem pacała po nosie psa sąsiadów - pies chciał się bawić z dziećmi, ale według niej z JEJ dziećmi nie miał prawa i tak to nigdy nie zapoznałem się z nim bliżej. Druga, to wspomniana już Czarna. Dla niej pełną normą było tłuczenie okolicznych psów (strasznie terytorialna była bestia, nawet ptaków nie było w ogrodzie, nie wspominając o myszach, czy nornicach). Miała syna, Milusia, którego jako jedynego z jej potomstwa z racji charakteru, zostawiliśmy sobie (zawsze mieliśmy tylko jednego kota na raz, no ale z nim, no, nie chcieliśmy go nikomu oddać, taki był). Wielki to był kocur, postrach wszystkich innych kotów w okolicy, prócz swojej matki, ma się rozumieć - ta zaprowadzała dyscyplinę łatwo i z niekłamaną satysfakcją. Ale trafiła raz kosa na kamień. Widziałem tylko jak Miluś drze drapaka do ogrodu, aż się kurzyło, a za nim pędzi kocur-bestia, jeszcze większy od Milusia, który, jak się rzekło, ułomkiem nie był. Czarna tego zdzierżyć nie mogła. Bić jej syna mogła tylko ona, inni wara. Spuściła agresorowi taki łomot, że mało łapek nie pogubił uciekając. Nigdy więcej go zresztą nie widziałem. A Miluś dostał lanie, i oczywiście, ale od matki, za to, że oferma jest. :lol:

Tymczasem ze smutniejszych newsów - za godzinę idę do weterynarza po Gizmo. Niestety lekarz stwierdził, że potrzebna jest sterylizacja, jeśli nie ma się dla niej skończyć czymś poważnym. :|
 
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21972
Skąd: Szmulki
Wysłany: 6 Listopada 2009, 14:13   

Szkoda.
A w jednym z opowiadań o Moncku występuje ród Drago. Pierwotnie nazywał się Gizmo ale mi NURS oprotestował.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 6 Listopada 2009, 14:25   

Wprawdzie KOTOKONKURS zamknięty, ale przypomniało mi się jeszcze inne zaobserwowane zdarzenie:

Była pełnia wiosny, trawa w ogródku sąsiada - o którym pisałem już wcześniej - była wysoka, a w niej siedział sobie mały, niedawno urodzony kotek. W pewnym momencie widzę, jak wzdłuż ulicy idzie sobie gawron. Wyglądał jakby był chory i nie mógł latać. Podszedł do ogrodzenia, niepewnie rozejrzał się na wszystkie strony, a następnie wsunął głowę między pręty i niezdarnie wgramolił się do ogródka. Gdy tylko kotek to zobaczył, zerwał się w jednej chwili z miejsca, podbiegł kilkoma susami do gawrona i rzucił się z zębami do jego grzbietu. Ptak szybko jednak, paroma machnięciami skrzydeł, opędził się od natręta. Kotek szybko dał za wygraną i wrócił do leniuchowania w trawie, gawron zaś poszedł gdzieś dalej. Nie wiem co się dalej działo z tym ptakiem, ale jedno jest pewne: koty to prawdziwi ptasi zabójcy. :D
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Listopada 2009, 14:29   

E, no bo co to za wyzwanie, chory gawron ;P:
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
Kruk Siwy 
Wierny Legionista


Posty: 21972
Skąd: Szmulki
Wysłany: 10 Listopada 2009, 13:33   

Komunikat dla nagrodzonych:
Dziś lub pojutrze przesyłki powędrują na pocztę. Oprócz nagrody Fidela, który nie raczył podać adresu.

Czyli temat można zamknąć a dalsze ewentualne opowieści to już w pierzastych czyli temacie zwierzęcym.
_________________
Tu leży pisarz nieznany.
Marzył, że dorówna tuzom.
Talent miał niespotykany
lecz pisał sobie, a muzom.

ˆ Agi
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39270
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 10 Listopada 2009, 13:36   

Zgodnie z życzeniem, zamykam.
 
 
Marcin Robert 
Orient Men


Posty: 1476
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 10 Listopada 2009, 13:36   

Ale koty nie są pierzaste. ;P:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group