Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Fringe
Autor Wiadomość
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 22 Lipca 2008, 22:22   Fringe

Nowy serial SF produkcji twórców Zagubionych i Buffy: Postrach wampirów. Budżet odcinka pilotażowego osiągnął wysokość 10 milionów dolarów.

Newsy za hatakiem : "Fringe" opowiadać będzie o trójce bohaterów, którzy prowadzą śledztwa związane ze zjawiskami paranormalnymi. Skoncentrują się oni głównie na fenomenach w nauce i medycynie. Zespół stworzą agentka FBI (Anna Torv), genialny naukowiec Walter Bishop (John Noble) i jego nadzwyczaj inteligentny syn (Joshua Jackson), mający problemy z uzależnieniem od hazardu. W serialu zobaczymy też Lancea Reddicka znanego nam z Zagubionych :)

Tu macie trailer http://uk.youtube.com/wat...feature=related

Zapowiada się dość ciekawie :) Walter Bishop jest nie źle pokręcony Harwardzki naukowiec zamknięty przez wiele lat w psychiatryku :P prowadzący kiedyś pseudo eksperymenty na najlepszym materiale doświadczalnym czyli ludziach ;P: zobaczymy co twórcy nam jeszcze zaserwują :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Lipca 2008, 22:34   

Widziałem pilota, dla tych, którzy lubią podręczniki fizyki, moze być niestrawne. ale menażeria postaci ciekawa.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23 Lipca 2008, 09:49   

Ale to normalna fabula bedzie, czy takie pseudo-dokumentalne, jak czynnik psi, czy cos takiego?
Swego czasu uwielbialem Josha Jacksona, wiec chyba sie skusze, przynajmniej na pilota.
_________________
5 zdań na temat
 
 
agrafek 
Stalowy Szczur


Posty: 1024
Skąd: z Podgórza
Wysłany: 23 Lipca 2008, 09:56   

Po pilocie sądząc to będzie takie "Archiwum X" z wariacjami. Ale bohaterka bardzo ekhem... korzystna. Zamiast spisku rządowego mamy spisek korporacyjny (fajny jest monolog agenta FBI narzekającego, że wszystkie informacje służby rządowe dostają teraz długo po korporacyjnych), choć może nie do końca. Podoba mi się pomysł "wzoru" - mocno SF, a może nawet zahaczający o cyberpunk? Pożyjemy, zobaczymy.
Za puszczenie oka do widza rozpoczęciem od samolotu w turbulencjach twórcy mają u mnie plusa :D
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 23 Lipca 2008, 10:22   

U mnie raczej minusa na początku myślałem oho znów będzie Lost :D ale potem było mhm już tylko dziwniej :D . Serialik jest wartki i szybki sporo pościgów (samochodowy na końcu całkiem całkiem :D warto obejrzenia ) Nie podobają mi się te napisy podpisywania miejsca wkomponowane w otoczenie ;P: ale to tylko marudzenie. Co jest największym plusem serialu ? Według mnie dwójka aktorów jest nim na pewno tajemniczy agent Lanc Reddick jednak jak na razie potraktowany trochę po macoszemu :) no i oczywiście Walter Bishop czyli John "Denethor" Noble :D który jest świetny tekst z krowa czy LSD wnoszą dużo do tej produkcji :D Za to nie do końca podoba mi się główna bohaterka :wink: no nic ciekawe czy serial spodoba się amerykańskiej widowni :mrgreen:
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31 Lipca 2008, 12:48   

Obejrzalem pol pilota. Tandeta straszna. Postaci glupie, maja kretynskie teksty, a w fabule im dalej tym gorzej. Po godzinie odcinka wymieklem. A szkoda, bo gra tam jeden z moich ulubionych aktorow, Joshua Jackson. Ze tez nie mogl trafic na lepszy serial.
_________________
5 zdań na temat
 
 
dareko 
Gromozeka


Posty: 3263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Października 2008, 08:55   

Slyszalem wiele pochwal, zmusilem sie do trzech odcinkow.
Poziom belkotu pseudonaukowego mnie powalil. Cos nieprawdopodobnego. Scenarzysci zakladaja, ze widz ma wiedze na poziomie podstawowki, do tego malo uzywana.
Tragedia.
_________________
Wiedzma wszystko wie!!!
IN NURS WE TRUST - Katowice 2009
 
 
 
Aga 
Baltazar Gąbka


Posty: 3193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 8 Października 2008, 21:58   

Bo to Amerykanie, im trzeba jak krowie na rowie. :mrgreen:
_________________
Amerykańscy naukowcy dowiedli ostatnio, iż niekontrolowana konsumpcja gollumów jest przyczyną wielu groźnych chorób, np. choroby szalonych spamerów. :mrgreen:
Rodion
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group