Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
PYRKON
Autor Wiadomość
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 28 Marca 2010, 14:32   

Właśnie wróciłam! Jestem jeszcze przesiąknięta atmosferą i już niezmiernie za Wami tęsknię. Jesteście niesamowici! Dostałam takiego powera, że przez najbiższy miesiąc obiecuję nie umierać :)

Pyrkon uważam za jeden z lepszych ever, zarówno organizacyjnie, tematycznie jak i naturalnie patologicznie :twisted: Ilośc pozytywnych wrażeń mnie aktualnie oszałamia, że wymienię zaledwie kilka:
-Shenra, którą jestem zauroczona
-spora reprezentacja Krakowa, która absorbowała mnie przez większą część wieczoroporanka(?) :D
-pokój ilcattivo13 oraz Virgo w którym działy sie różne ciekawe rzeczy
-nalewka która szczypała w oczy
-łazienka Rogoszy (Thanks again!)
-Chal, który był taki jaki Chal ma być :D
-Piwokon który dopisał, mimo iz byłam pełna czarnych myśli ;)
-jazda tramwajem (!)
-kraniki!
-kalambury w szefskiej pasji :P


I generalnie kocham Was :)
 
 
hardgirl123 
Kaznodzieja

Posty: 2441
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Marca 2010, 19:26   

Zaczynam żałować, że nie wybrałam się na Pyrkon. Może uda mi się w przyszłym roku :>
_________________
Władza jest po to, by świat nie rozpadł się na tysiące kawałków.
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 28 Marca 2010, 21:07   

Gwynhwar napisał/a
-Chal, który był taki jaki Chal ma być :D

:D

Podobało mnie się generalnie. I to nawet bardzo. Po roku przerwy miałem głód Pyrkonu, który jak się zdaje, został zaspokojony. :D
Szkoda, że kolejny dopiero za rok, ale może to znak, że pora wysunąć nos poza Pyrlandię i zjawić się też na czymś w innym mieście? Tak myślę wstępnie o Falkonie lub Avangardzie...

Dziękuję oczywiście miłym gościom za przednią zabawę. Tak się zwierzę, że miło się z Wami spędza czas. ;)
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 28 Marca 2010, 22:48   

Chal-Chenet napisał/a

Tak myślę wstępnie o Falkonie lub Avangardzie...


Wbijaj na Falkon, jak nic! :D
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 28 Marca 2010, 22:49   

Bardzo się postaram. :)
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 28 Marca 2010, 23:27   

Chal - ale najpierw Gorimokon. Jakby nie było, trwa 4 dni, a nie 3 :D Czyli jedna impreza więcej się szykuje :wink: I jeszcze gorim nam zorganizuje miasteczko namiotowe... ;P:

A co do Pyrkonu - moje oceny w poszczególnych kategoriach są takie:
- towarzystwo 11/10 dzięki wszystkim za fajnie spędzony czas,

- imprezy 10/10

- kilka fajnych i porządnie zrobionych prelekcji ( :bravo Tequilla, :bravo RD, te punkty programu dostają po 10/10. Reszta prelekcji jakoś mnie tematycznie nie pociągała, a jak było coś ciekawego, to albo godziny były nieludzko wczesne, albo prelekcje kolidowały z imprezami. A poza tym, jak na (ponoć) największy konwent, to program był "ździebko" uboguchny... 5/10

- konkursy, na których byłem: muzyczny 4/10 (kobietom nie powinno się pozwalać układać zagadek do takich konkursów, a jak już, to konkurs nazywać "konkursem muzyki z kinowych romansideł), post-apo 2/10 (nierówność pytań, prawdziwie post-apokaliptyczny chaos [w tym wypadku to nie był plus] oraz zbyt pijani i dresopodobni [pod względem zachowania] uczestnicy - ja rozumiem kumplostwo i w ogóle, ale jakieś 2 - 3 promile we krwi zawodnika to ciut za wiele)

- organizacja 2/10 (brak kompów z netem!!!!, szopki z akredytacją - takiego burdelu jeszcze nigdzie i nigdy nie widziałem, kretyńskie opaski),

- hotel - ekstra tanio i w miarę czysto, ale jak się rezerwuje dwa pokoje obok siebie i potem się potwierdza taką rezerwację i ma być o.k., a po przyjeździe się okazuje, że pokoje są zmienione, to już nie jest "gut-ble-ble"... Za to za bufet (dawno już nie piłem tak rozwodnionego piwa z beczki :wink: ), i za to, że nikt się nie awanturował za imprezowanie do 4:30 rano (w przeciwieństwie do noclegu na "Flakonie"), duuuży plus i ogólnie 6/10
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
chomoon 
Tom Bombadil


Posty: 45
Skąd: się biorą dobre pomysły?
Wysłany: 29 Marca 2010, 09:45   

to ja też bardzo chciałbym podziękować wszystkim za fajnie spędzony czas na konwencie... naprawdę, gdyby nie wy to może nawet bym żałował weekendu straconego na wyjazd... a dzięki wam bawiłem się po prostu przednio. I przesyłam szczególne pozdrowienia dla osób, które dopiero co poznałem: Gwyn, Chala, Ilcattivo i Tequilli - ponieważ za wami będę tęsknił najdłużej...
 
 
 
Virgo C. 
Fred Flintstone


Posty: 6481
Skąd: Owczary
Wysłany: 29 Marca 2010, 11:47   

Suwalski niedźwiedź marudzi, program był całkiem nieźle pomyślany i co najwyżej godziny niektórych spotkań autorskich i prelekcji zostały wstawione zbyt wcześnie. Ale poza tym - pozytywnie, jestem zadowolony z mojego pierwszego Pyrkonu w życiu :)
_________________
"Ja tam nie wiem o co cała ta wrzawa. U mnie w domu elektryczność jest w gniazdku. Gdyby ten pomysł rozpropagować, niepotrzebne byłyby żadne atomy."
 
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 29 Marca 2010, 12:05   

Jeśli chodzi o program, to faktycznie było bez fajerwerków. A jeśli chodzi o towarzystwo, to było naprawdę super :D Miło było spotkać starych znajomych i zapoznać się z nowymi. Tradycyjnie już nie udało mi się dotrzeć na Piwokon, w momencie zbiórki pod szatanią akurat byłam na prelekcji o Tao w Gwiezdnych Wojnach, potem zasiedziałam się na efektach specjalnych, potem trzeba się było napić i nagle się zrobiła 4 rano (zmiana czasu też mogła maczać w tym palce ;) ).

Do zobaczenia w Nidzicy!
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
Żerań
[Usunięty]

Wysłany: 29 Marca 2010, 12:55   

Oj, Pyrkon nas (tzn bardziej mnie niż Olę, która kulturalnie kładła się spać dość wcześnie) zmasakrował. W sobotę w ogóle nie spałem. Ofiar w ludziach nie było, za to krany oberwały (i nie tylko). Był Rogosza biegający po korytarzu z wózkiem, najpierw z Hanką, a potem roślinka. Jajka z niespodzianką, wycie jako sposób komunikacji międzyfantastycznej. Były KRANY. Pamiętam też, że ktoś doszedł do wniosku, że wszyscy jesteśmy Żeraniami, ale to może być efekt uboczny picia i pamięć płata mi figla. Do piątej dotrwałem z Kosikiem, Przybyłkiem i dziwnymi ludźmi chyba od orgów - ostatni na placu boju. Strach się bać, co się zdarzy w Nidzicy. :)
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 29 Marca 2010, 13:37   

Oł kej. Jakoż obiecałam nadszedł czas kilku szczegółów pociągopiwokopyrkonowych. :mrgreen: Program nie był może oszałamiający, ale każdy coś dla siebie znalazł. Większość tego w czym chciałam uczestniczyć nakładała się na siebie :| . Kolejka do akredytacji to zuo, gdyby nie ilcattivo to można by tam obóz wędrowny rozbić. Za to dwie *beep* prelekcje Tequilli ratowały sytułejszyn, konkurs na którym znało się więcej odpowiedzi na pytania przeciwników, niż swoje :mrgreen: Cezamet, którego korytarze ciągnęły się w nieskończoność (niemal jak w Monster. Inc., dwa razy nie przejdziesz tych samych drzwi :mrgreen: )
Smakowanie trunków w doborowym dowarzystwie dostarczało niezapomnianych wrażeń, a także rundka z siateczką pełną chrustu. Piwokon bardzo udany, Gwyn spisała się na medal. Kalambury rządzą, a raczej ciąg skojarzeń (Muminki - "hmm...jeżozwierz?" :mrgreen: ) Agi, Driver cieszę się, że udało Wam się zaglądnąć mimo mnogości kilometrów do pokonania.
Nocne monologi pani pod Żabką bezcenne, w szczególności jedno zdanie pełne głębokiej refleksji. Oczywiście Adashi tańczący mną po ichniejszym rynku + wzork Tequilli. Wielkie, fioletowe króliki, które zaatakowały nocą Poznań, rozmieściły się w strategicznych punktach i pewnie szykują inwazję.
Wielkie dzięki dla Chala, u którego mogłam przekimać.(oo refleksja, w piątek kimał z nami Tequilla, który zmarł zanim wróciłam z łazienki :mrgreen: , a chciałam jeszcze o coś go zapytać, potem sama zmarłam, a niedobitki alkoholu wypłukały mi owo pytanie z głowy :oops: )
Na koniec tych niesamowitych przeżyć, kiedy człowiek zmarnowany po konwencie z miną rozdeptanego jeża i takimż samym nastawieniem pakuje się do przedziału, w którym gnuśnieć będzie 8h, nie podejrzewa on w najśmiejszych nawet snach, że niefortunnie sformuowane zdanie o utracie energii przez szparkę, spowoduje lawinę innych równie kreatywnych skojarzeń... :mrgreen: Także zaistniały kozie bobki z kędziorkami, cthulhu kijanki, jedni tracili ową energię a drudzi posiadali rogalik :mrgreen: Pan od bufetu baaaardzo chciał sprzedać Martvej czekoladę na gorąco. Dwaj wielcy panowie w garniakach od biletów, mieli nawet niezłe poczucie humoru(no dobra jeden z nich ;P: ), także na pewno wtłaczano jakiś gaz rozweselający w tym pociągu. W każdym bądź razie 6h nadwerężania przepony skutkowało tym, że niektórzy już na początku odczuwali skurcze serca inicjowane próbą ziewnięcia. Naturalnie, jak już wspomniałam gdzieś indziej smert w wersji - 15 do Inteligencji i +20 do kreatywności.
Dobrze was było zobaczyć ponownie i wymienić się skróconą wersją wydarzeń od ostatniego spotkania, a niektóych poznać face to face. Mam nadzieję, że Krasna pamięta o podkoszulkach z genialną Czerwoną Kapturką :mrgreen: Dobra styknie tego monologu, bo mi w gardle zaschło. :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 29 Marca 2010, 13:44   

shenra, walnij pyfko i gadaj dalej :D
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 29 Marca 2010, 19:31   

Wróciłem i oto garstka zdjęć z piwokonu i pyrkonu
Dzięki dla całej ekipy za zabawę do Avangardy !


http://picasaweb.google.p...feat=directlink
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 29 Marca 2010, 19:44   

gorim1, jak ślicznie!
 
 
Martva 
Kylo Ren


Posty: 30898
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Marca 2010, 19:54   

czemu zawsze wychodzę jak naćpana?
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.

skarby
szorty
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 29 Marca 2010, 20:53   

dalambert, prąd mi ukradli, znaczysja była to sugestia, żebym więcej nie mówiła nic :mrgreen:

Martva, TY wychodzisz, jak naćpana :?: :?: :!: :!: :shock: Spójrz kurna na moje foty :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 30 Marca 2010, 09:29   

chomoon napisał/a
ponieważ za wami będę tęsknił najdłużej...


Odzywaj się i pamiętaj o nas, to nie będziesz musiał tęsknić :wink:
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 30 Marca 2010, 12:09   

Otóż to. ;)

Edit. Bo nie napisałem wcześniej, jestem wzruszony. :D
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 30 Marca 2010, 15:47   

gorim1, a kiedy reszta tej "garstki" zdjęć? ;)
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 30 Marca 2010, 17:49   

tylko to się nadawało niestety
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Adashi 
Cyberpunk


Posty: 16753
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 30 Marca 2010, 17:55   

Pyrkon, sam w sobie - organizacyjna porażka, panele i spotkania także pozostawiły pewien niedosyt. Za to od strony towarzyskiej - super. Fajnie było poznać w realu kolejnych forumowiczów i spotkać starych znajomych :D
_________________
Wysłano z Atari
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Marca 2010, 19:45   

dzięki Bogu, że więcej zdjęć nie nadawało się. Przynajmniej raz wychodzę z imprezy z twarzą, a nie z koszmarnymi zdjęciami :wink:

swoje komórkowe pstryki wstawię dziś w nocy, albo jutro :)
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 30 Marca 2010, 21:10   

ilcattivo13 napisał/a
dzięki Bogu, że więcej zdjęć nie nadawało się. Przynajmniej raz wychodzę z imprezy z twarzą, a nie z koszmarnymi zdjęciami
Pozazdrościć :mrgreen:

ilcattivo13 napisał/a
swoje komórkowe pstryki wstawię dziś w nocy, albo jutro
damn! :wink:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 30 Marca 2010, 21:53   

i kto teraz robi "BUA-HA-HA-HA!"? :wink:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 30 Marca 2010, 22:01   

ilcattivo13, foty dawaj! :D
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 30 Marca 2010, 22:23   

ilcattivo13 napisał/a
i kto teraz robi BUA-HA-HA-HA!?
Boże, bo to jeszcze legendą obrośnie :mrgreen: Oj przecież wiedziałam od początku, że jak zaczniecie upubliczniać z gorimem te flesze to mi cthulhu macki zapadną się pod ziemię. :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Tequilla 
Rzułta rzaba


Posty: 2378
Skąd: niżne landy
Wysłany: 31 Marca 2010, 12:19   

Hej dzięki ja też się super bawiłem, miło było was zobaczyć, za rok na pewno przyjadę, już obmyśluję kolejne dwie prelekcje :)
_________________
"Could you look an animal in the eyes and say to it, 'My appetite is more important than your suffering'?" Moby
 
 
ilcattivo13 
Wirtualny Suwalski Niedźwiedź


Posty: 17772
Skąd: Suwałki (k. Dowspudy)
Wysłany: 31 Marca 2010, 22:34   

coś mi się z imagieszakiem porobiło, bo miałem po 3 - 4 takie same zdjęcia. Więc chwilkę to trwało, zanim zrobiłem porządek i włala - dziadowskiej jakości i nie posegregowane zdjęcia z Pyrkonu i Piwokonu :wink:
_________________
DVRVM CACANTES MONVIT VT NITANT THALES
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 1 Kwietnia 2010, 14:11   

Są już fotorelacje na Pyrforum!

http://www.pyrforum.pyrko...12f1799c2769253
 
 
shenra 
Wielki Kosmiczny Chomik Naczelna Biskupa


Posty: 24980
Skąd: z Nikąd
Wysłany: 1 Kwietnia 2010, 20:28   

Fajne foty :mrgreen:
_________________
Chomikowo obłędnie, lekko neurotycznie w granicach perwersji. "Niuplać dzyndzla" :D specially for smert :D
Przesiądź się!
Przegubowy kotecek!
chomik w świecie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group