Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Max Bohdanowski.
Autor Wiadomość
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 6 Sierpnia 2006, 20:42   

Max Bohdanowski:
Cytat
Wlasnie tym negatywnym spojrzeniam przydzielam najwieksza uwage, poniewaz przyjaciele mnie lubia i dla nich jestem niby super. Dla czlowieka, ktory ocenia mnie krytycznie i negatywnie, jestem w zasadzie nikim, nie odczuwa do mnie ani sympatii ani nienawisci, wiec jego spojrzenie jest w zasadzie bardziej objektywne...

Dlatego zasmuca mnie i wpedza w depresje nie to ze ktos mnie niby nie lubi. Jestem cholernie zly na siebie, za swoja niekompetencje, sam sobie wydaje sie takim sobie grafomanem.
Po tej wypowiedzi (i po wierszach :wink: ) widzę, że romantyczna z Ciebie dusza (jak dla mnie, to pozytywna cecha, niech inni gadają sobie, co chcą :P ). I chyba trochę perfekcjonista... Ciężkie jest życie perfekcjonisty, bo nie dość, że tworzy powoli (cyzeluje jedną rzecz dziesięć razy, podczas gdy wyrobnik machnął by w tym samym czasie 10 rzeczy i nie poprawiał, a błędy... no, trudno, wybaczcie, każdy jest człowiekiem), to jeszcze chciałby wszystkich zadowolić. A tak, fani mają niedosyt, że trzeba długo czekać (bo autor poprawia każdy szczególik), a pozostali... no wiesz, Lu podała kiedyś taki fajny cytat:
Cytat
Nie znam niezawodnego sposobu na sukces, ale znam sposób na nieuchronną porażkę - starać się każdemu dogodzić.
-Platon-
Nie da się wymyślić dowcipu, który by rozśmieszył wszystkich. :|
A jak kiedyś napisał Dukaj, każdy utwór można skrytykować na wiele sposobów. I to nawet nie znając treści. :wink: A zważywszy na to, że "dobre rady" wszelakich krytyków-mądrali bywają sprzeczne, nie można ich za bardzo słuchać. :)

P.S. Smutne jest to, że prawdziwi artyści (jak Max) załamują się, że są grafomanami, a prawdziwi grafomani tworzą z radością i krytyką się nie przejmują. Chwasty się plenią, a milusie roślinki schną... Ale my Cię tu, Maxie, dobrze podlejemy, nie możesz nam uschnąć! :mrgreen:
Czyżby trzeba było pojechać na Ukrainę i zamiast importować pomarańczową rewolucję, zacząć organizować rewolucję Nikityczową? :twisted:
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 13:50   

Jak powiedzial mi jeden dobry znajomy: "Max, nie lubisz siebie. Jak mozesz zyc?" Jestem nawet nie perfekcjonista. Jestem taki automasohista, ktory sie zajmuje samobiczowaniem. Dziecinne kompleksy, ktore myslalem ze przepedzilem po wojsku, wracaja. Z jednej strony to mi pomaga, poniewaz staram sie aby wszystko co robie bylo OK. Z drugiej strony to mnie zabija, bo bardzo sie mecze gdy cos idzie nie tak jak trzeba. Takie sprawy. Moje sumienie jest moja katownia.
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 14:02   

Max: to pooglądaj nasze zdjęcia : Do redakcji/Towarzyskie spotkanie fantastów. Kompleksy Ci przejdą... :mrgreen:
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 14:40   

mawete napisał/a
Max: to pooglądaj nasze zdjęcia : Do redakcji/Towarzyskie spotkanie fantastów. Kompleksy Ci przejdą... :mrgreen:


A ja wiesz, probowalem swoje zdjecia z wycieczki do Krymu dodac do Galerii forumowiczy, ale jak na razie mic nie wyszlo. Cale moje zycie to walka z kompleksami w ktorej ja najpierw wystepuje jako osoba bez kompleksow, a pozniej walcze z wyrzutami sumienia ;)
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 15:11   

Max: www.imageshack.us tam możesz wszystko. Potem tylko na URL przerabiasz i luz. Jak czegoś nie wiesz to na skype.
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 15:31   

Ze skype nie korzystam, bo marny inet mam - dialup. Co do imagehostingu, mam livejournal http://bo-stitch.livejournal.com i dodatek do tego: ljplus.ru, mam tam kwote 70 mB
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 15:34   

Hulk nie rozumieć tamtych krzaczków, ale śpieszyć poinformować że mawete mieć rację i ty Max lecieć czym prędzej na imageszak, gdyż tam być za darmo i bez żadnych ograniczeń.
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 15:37   

E tam kompleksy... najgorsza rzecz, jaką człowiek wymyślił, to nuda. Kompleksy sa na drugim miejscu. Sam mam parę to wiem ;) Najlepsza rada na kompleksy? Napić się w towarzystwie grupy przyjaciół.
Na polcon się przypadkiem, Maxie, nie wybierasz :twisted: ?
 
 
Ziuta 
Nerwus


Posty: 5748
Skąd: Krzeslav's Hills
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 16:02   

Kompleksy rzeczywiście są na drugim mijescu. Poprzedzają fobie, ale przegrywają ze stanami lękowymi.
_________________
Jeśli istnieją narodowe mity, narodowe świętości, to konieczność panowania nad Polską jest właśnie taką świętością dla Rosji - Stanisław Cat-Mackiewicz
 
 
 
Sasori 
Nekroskop


Posty: 706
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Sierpnia 2006, 16:19   

Najlepsza rada na kompleksy to ponabijać się ze wszystkich i wszystkiego. Hulk zagląda mi przez ramię i mówi, że dobrze jest też coś roz*@#$@#, ale to jest głąb i tuman i nawet na zjeździe pawianów go przegadają.
_________________
Hey don't stop now, you're just getting to the good parts!
 
 
 
henryk_kwiatek 
Gollum

Posty: 5
Skąd: chcę do Lwowa
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 02:59   

Cytat
Hulk to jest głąb i tuman i nawet na zjeździe pawianów go przegadają.

taka karma....
_________________
tak, masz rację, że się mylisz.
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 11:12   

Sasori napisał/a
śpieszyć poinformować że mawete mieć rację i ty Max lecieć czym prędzej na imageszak, gdyż tam być za darmo i bez żadnych ograniczeń.


Coz, I will try to try - sprobuje sprobowac :)
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 11:26   

Pako napisał/a
Najlepsza rada na kompleksy? Napić się w towarzystwie grupy przyjaciół.
Na polcon się przypadkiem, Maxie, nie wybierasz :twisted: ?


Chetnie bym sie wybral, ale... zawsze zdarza sie jakies ale. Kto wie, czy sie wybiore, ale do Polski wczesniej czy pozniej przyjade znow.
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 11:41   

Sasori napisał/a
Najlepsza rada na kompleksy to ponabijać się ze wszystkich i wszystkiego. Hulk zagląda mi przez ramię i mówi, że dobrze jest też coś roz*@#$@#, ale to jest głąb i tuman i nawet na zjeździe pawianów go przegadają.


Nabijac sie nie potrafie, a kiedys czas od czasu jak Hulkowi zdarzalo sie mi co-nieco roz*@#$@# (taboretem, albo gitara, albo jakims sprzetem elektronicznym o sciane). Ostatnio jednak wstrzymuje siebie (po tym jak wy*@#$@# piescia szybe)...
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 11:52   

Przyjedź na polcon pójdziemy komuś nawpier@$#%^&*lać :D
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 17:05   

mawete:
Cytat
Przyjedź na polcon pójdziemy komuś nawpier@$#%^&*lać :D


Coś Ci się chyba pomyliło... :twisted:
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 17:07   

a skąd... :mrgreen:
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 17:09   

Upieram się przy swoim. :evil: I kończę offtopa w Maxowym watku. :P

EDIT: A z Tobą to sobie porozmawiam... :twisted: :wink:
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39274
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 17:36   

mawete na Twoim miejscu zaczęłabym się bać :twisted:
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 11 Sierpnia 2006, 17:56   

Już porozmawialiśmy.... :D i dzisiaj w późnych godzinach wieczornych... rada starszych... ustali sobie to, co bedzie chciała... :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
 
 
Godzilla 
kocia mama


Posty: 14145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19 Sierpnia 2006, 13:36   

Max, :bravo :bravo :bravo :mrgreen:

Z tymi alienami tak trzeba!
Praw aliena im się zachciało...
_________________
Blog
Kedileri çok seviyorum :mrgreen:
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 19 Sierpnia 2006, 13:51   

Nikitycza byle alien nie wykorzysta. :bravo :mrgreen:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 19 Sierpnia 2006, 14:58   

I jak już znajdziemy tą galarete, to bedziemy wiedzieli gdzie ja wyslac! :twisted:
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
Agi 
Modliszka


Posty: 39274
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 19 Sierpnia 2006, 15:12   

Świetne :!: :bravo popłakałam się ze śmiechu
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 19 Sierpnia 2006, 22:44   

Widze, ze juz ukazal sie nowy numer pisma.
Z tym to teraz mam cienko: nie moge nikogo z autorow ocenic, nie moge powiedziec im swoje slowa uznania, bo nie dostaje pisma :(

Ciesze sie, ze wam sie nadal podobaja moje pomysly. Staram sie, choc poczucie humoru mam dziwne i nie kazdemu byc moze pasuje. Z tym Lowca snow bylo tak, ze (jak zawsze) rozgladalem sie za nowym tematem na odcinek. Powiem wam szczerze, ze czasem w ogole nie mam pomyslow, ale nastaje moment i... cos sobie przypominam. Tym razem to byl swietny film na podstawie Kinga, ktory ogladalem rok temu. I znalazl sie w nim wlasnie ow poszukiwany "gag" - brain archive! Oto pulapka dla glupiego aliena! ;)

No, teraz chyba juz wiecie skad ja biore te wszystkie pomysly. Mechanizm jest prosty, ale... trzeba w codziennym umiec ujrzec cos nowego - na tym polega w zasadzie moja praca. Ciesze sie ze udaje sie mi (choc moze nie zawsze) znalezc ten ODPOWIEDNY GAG.
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 19 Sierpnia 2006, 22:54   

King działa tak samo :-)
A numery wysle ci paczką na adres, który podałeś. Mam nadzieję, ze cenzura nie zakosi po drodze :-)
Chyba, ze masz kogoś tutaj, na kogo moze isc.
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 19 Sierpnia 2006, 23:06   

Robert, a dostales ode mnie (z innego adresu) materialy na album? Dzisiaj jeszcze Ci wysle "geneze gajowego" oraz jeden z przerabianych odcinkow dostaniesz z jutrzejsza poczta.
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 19 Sierpnia 2006, 23:11   

Z cenzura jest u nas komedia. Otwieraja paczki, bo szukaja tam pieniedzy. A kiedy nie znajduja, to zawartosci nie tykaja, tylko oklejaja cala (wypatroszoona) paczke klejaca tasma i stawia pieczec z napisem "przesylka odebrana w uszkodzonym stanie" - to dopiero KAWAL!
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
Lu 
Marsjanin


Posty: 2253
Skąd: z kanapy
Wysłany: 22 Sierpnia 2006, 01:43   

Max !
brawo brawo brawo :lol:
Fnatastyczny kawałek :)

Oczywiście komiksy przeczytałam jako pierwsze i upadłam na twarz :lol: brawa za pomysł - tak trzymać :)

P.S. A album napewno zakupie i jeszcze pewnie znajomych zaznajomię z lesnikiem - czekam niecierpliwie :lol;
_________________
Tym, co odróżnia nas od zwierząt, jest lodówka.
 
 
Max Bohdanowski 
Ojciec Nikitycza


Posty: 312
Skąd: Dniepropetrowsk
Wysłany: 23 Sierpnia 2006, 00:49   

Lu, tak milo znow Cie widziec w "moim" temacie! Tak dlugo nie pisalas, ze pomyslalem iz mnie juz nie lubisz :)

Nastepny odcinek bedzie rownie ryzykowny jak byl odcinek z Gagarinem. Dotknie stworzenia, ktore wiele ludzi darzy sympatia.

Zaintrygowalem? ;)

Ja bywam okrutny - to prawda...
_________________
(\_/) My life is dead, but I not yet
(O.o) Pomagam Banniemu
(> <) w jego drodze ku dominacji Swiatowej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group