Strona Główna

UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale, seriale...
Autor Wiadomość
konopia 
Marudny maruda marudzący

Wysłany: 22 Października 2020, 08:42   

Godless netflix , ktoś oglądał? Dobre?

Ostatnio obejrzałem:
Crazyhead - dobre, lekkie, rozrywkowe, a teraz oglądam Misfits jeszcze lepsze, a to wszystko to chyba z powodu wydłużającego się czasu oczekiwania na drugi sezon the end of the f***ing world, pierwszy był mistrzostwem świata, mam nadzieję że drugi to powtórzy,

ja nie wiem jak ja to robię, ze przegapiam to wszystko w normalnej TV, tzn. wiem, poza BBC News nic na żywo nie oglądam, kompletnie rozjechałem się z taką formą oglądania, żeby czekać do konkretnego dnia i godziny,
rozbrat z TV na żywo zaczął się pare lat temu jak pozbyłem 'mondrego" dekodera co to wszystko nagrywał i nawet potrafił wznowić nagrywanie przy kolejnym sezonie, ale nie tylko ja tak mam,
czasem się zastanawiam, po co te dziesiątki kanałów TV, dla kogo?
wiem, są te aplikacje (player-y), można coś z żywej tv na nich obejrzeć, ale... właśnie, ja nawet nie wiem co nadają, bo te informacje do mnie nie docierają .

Dzieciaki to tylko Youtube i netflix, jak przez jakiś czas router szwankował, to siedziało toto na kanapie wpatrzone w migające kontrolki na "zepsutym" urządzeniu, syn lat 9, podsumował to tylko, że jak caveman (jaskiniowiec) siedzi, jak w ubiegłym wieku, a potem poszedł bawić się lego :lol:

Znajomi, tu dziwna sprawa, bo mniej więcej po połowie to się rozkłada, bo dalej są tacy co to włączają TV zaraz po wejściu do domu i tak sobie gra przez cały czas, często sam dla siebie, a są tacy co tylko netflixy itp.

Coś z kinami muszą zrobić, czyżby miały "wyginać" :? :cry:

LadyBlack 
Babcia Weatherwax

Wysłany: 22 Października 2020, 14:10   

Był już taki czas zapaści, że kina zamykali. Ale potem się odmieniło. Mam nadzieję, że teraz to tez chwilowo-covidowe. Uwielbiam chodzić na filmy do kina. Moje dzieci też.

Ostatnio nie siedzę na Netflixie, tylko na Viki https://www.viki.com/explore i zgłębiam azjatyckie seriale i filmy. Chwilowo amerykanizacji mam serdecznie dość.

TV ogląda u nas dziadek i dzieci, gdy coś jedzą.

konopia 
Marudny maruda marudzący

Wysłany: 23 Października 2020, 08:29   

hm, kina, a kto ich nie lubi, kiedyś obowiązkowa część randkowania to była, staną się reliktami dawnych czasów, telewizor w domu przejmuje ich rolę (komórka w tramwaju)

Cineworld , to oni zamknęli swoje kina w UK, to jest (była :( ) druga co do wielkości "grupa kinowa" na świecie (127 kin w UK, 536 w USA).
może jeszcze jeszcze je otworzą, może nie, firma traci płynność finansową jak inwestorzy nie pomogą to padnie. w samym UK to 6 tys. miejsc pracy.

Kina wydały dodatkowe pieniądze na przystosowanie się do nowych wirusowych zasad i ... d.....pa, nie ma wielkich premier, nie ma co przyciągnąć widzów do kin, wracają bardziej rygorystyczne zasady.

Disney (gigant, bo Disney to min: Pixar, Star Wars, Marvel, ABC, Searchlight, 20th Century.. itd.) zmienia profil, przebudowuje się, priorytetem dla nich od teraz ma być Disney+ (streaming) nie wiem czy już jest w Polsce.
Tam gdzie jest, to puścili na nim premierę Mulan, w kinach było tylko tam gdzie ich platformy jeszcze nie ma.
z Soul ma być tak samo, kina zostają na lodzie.
To filmy dodatkowo płatne, w UK 20 funtów trzeba było zapłacić za odblokowanie Mulan (IMO za drogo, cena nie powinna być wyższa niż biletu do kina),
ciekawy sposób dystrybucji (coś al'a amazon prime, nie wszystko jest w pakiecie, niektóre rzeczy płatne extra) i ludzie się na to godzą, pewnie za jakiś czas (ciekawe za ile miesięcy, lat) trafi to do pakietu podstawowego.

Bonda chyba się nigdy w kinach nie doczekamy.

BTW: słyszeliście jaki jest prawdziwy powód tego, że każą na utrzymywać dystans 2m?
ziemia jest przeludniona, wirus się nie sprawdza, obliczyli, że, jeśli ludzie będą się stosować to część po prostu spadnie z krawędzi w otchłań kosmosu
:twisted: :lol: :wink:

Goria 
Borg

Wysłany: 7 Listopada 2020, 13:05   

Stargirl - dobre, chociaż tytuł mnie tyci zraził. Fajna historia, lepsze od Enoli Holmes.

Truth seekers - rewelacja! Dobry brytyjski serial z granicy fantastyki, horroru i komedii. Gorąco polecam.

konopia 
Marudny maruda marudzący

Wysłany: 20 Listopada 2020, 18:38   

the end of the f***ing world, sezon drugi dalej cieszy, ale jedynka była lepsza

Odpowiedz do tematu