Strona Główna

UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nas wk***wia, znaczy się, irytuje
Autor Wiadomość
konopia 
Marudny maruda marudzący

Wysłany: 7 Sierpnia 2020, 20:10   

pchły. kocie pchły.
urwa ich mać.
Kot domowy, poza ogród nie wychodzi, a i to na ogół na smyczy i przytargał "koleżanki" skociałsyn jeden, zanim się zorientowałem to się rozlazły po domu i pogryzły: kota, mnie, i syna,a żona i córka nic.
walczę, gazuję, piorę, mam już pomału dość, ja mu dam polować na gołębie :evil:

Lowenna 
Mirmił

Wysłany: 8 Sierpnia 2020, 04:14   

Ale bardziej irytuje, że Ty masz czy żona nie ma? :mrgreen:

konopia 
Marudny maruda marudzący

Wysłany: 8 Sierpnia 2020, 11:22   

pchły wkoorwiają bo gryzą.
irytuje obojętność żony wobec zaistniałej sytuacji, może jakby coś ją chapło to by się zaangażowała w tą wojnę. bo na razie jest tylko obserwatorką

Luc du Lac 
Babe - świnka z klasą

Wysłany: 8 Sierpnia 2020, 13:47   

A trudno się takich pcheł pozbyć? Nie ma jakiegoś preparatu celowego?

nureczka 
Mama Pufcia

Wysłany: 8 Sierpnia 2020, 13:48   

konopia, a nie macie czasem jeża w ogródku? Jeże są fajne, ale bardzo pchłonośne.

Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela

Wysłany: 8 Sierpnia 2020, 13:58   

konopia, bądź dobrym mężem, przytul żonę czasem.

konopia 
Marudny maruda marudzący

Wysłany: 8 Sierpnia 2020, 20:16   

nureczka, jest, całkiem spory, mówiłem o nim "mój" a tu się okazuje, ze Jeżosław może pchły roznosić :shock: :roll:
prędzej obwiniałbym o to te całe tabuny kotów i lisów przewalajacych się przez ogród, a i szare wiewióry się znajdą.

Luc du Lac, dla kota są, są tabletki, jest żel na kark, i jest spray do zagazowania dywanów itp...
ale cholera wie, gdzie one jeszcze mogą siedzieć, kot już "czysty" przeżył kurację wstrząsową, dostał żel na kark i tabletki (zmasowany atak zrobiłem - codziennie po jednej, a nie tak jak oni sugerują na ulotce, ze niby jedna potem przerwa i ewentualnie powtórzyć)
tyle, że to po chałupie się rozlazło.
ludziowi pozostaje się wykąpać i wyprać co trzeba, i gazować otoczenie, nawet do 3 miesięcy można walczyć, tak ta "miła" pani w sklepie powiedziała, co to nie chciała sprzedać mi tabletek i żelu bo tylko jedno wystarczy, hm, w końcu sprzedała, i jeszcze kartę rabatową dała :evil:
bo to jest wojna, panie, to jest wojna,

Fidel-F2, ja myślę, że to jak komary, tylko tych dobrych gryzą :(

jak to żona opowiadała mężowi
- wyobraź sobie kochanie dzieciaki z drugiego piętra narysowały na chodniku pentagram i przywołują demona
- no popatrz i dziwnym zbiegiem okoliczności akurat to ty się pojawiłaś wtedy pod blokiem..

ketyow 
Jim Raynor

Wysłany: 8 Sierpnia 2020, 23:23   

Ciesz się, że obojętna, nigdy nie wiesz kiedy zacznie ci do kawy dodawać te tabletki, bo pchły roznosisz ;P:

Agi 
Modliszka

Wysłany: 8 Sierpnia 2020, 23:44   

ketyow, :bravo :mrgreen:

gorat 
Modegorator

Wysłany: 9 Sierpnia 2020, 00:01   

Musi o dzieci dbać, od kogoś musiały bestie na syna przejść.
鼓動の秘密

U mnie działa.

gorat 
Modegorator

Wysłany: 9 Wrzeœśnia 2020, 10:24   

ketyow chyba powinien być stałym gościem w tym wątku, opisując życie w roku 2020 - najpierw zablokowali mu wyjazd do pracy, a teraz zablokują przywóz zarobków, bo podatki na full turbo...
鼓動の秘密

U mnie działa.

Luc du Lac 
Babe - świnka z klasą

Wysłany: 9 Wrzeœśnia 2020, 22:15   

no wiesz,zarobki marynarzy to taka ziemia niczyja :) w sam raz do zagospodarowania

wiecie co - taki postulat na przyszłość.
każdy kto ma przeszłość parlamentarno-ministerialną od razu 50% podatek na bazie. :)

ketyow 
Jim Raynor

Wysłany: 15 Wrzeœśnia 2020, 23:37   

Daj spokój, nie chce się tego bubla prawnego nawet komentować. Jeśli to wejdzie w życie, to po prostu się bardzo dużej części marynarzy przestanie opłacać pływać, a nasze miejsce zajmą w jeszcze większym stopniu Ukraińcy, Ruscy i Rumuni. A taki marynarz dla Polski to czysty zysk, bo cały uzyskany za granicą dochód wydaje w Polsce, więc po prostu wnosi obcy kapitał. Gdyby mnie objął ten podatek, to zostaną mi pieniądze podobne jak za niezłe stanowisko w utrzymaniu ruchu na jakimś zakładzie - gdzie mam opłacone składki zdrowotne, rentowe, emerytalne, nie grozi mi każdego dnia, że coś mnie zabije (na statkach BHP nie istnieje i wkładanie łap, albo wchodzenie pod coś co może spaść na łeb to codzienność), nie budzą mnie codziennie w środku nocy do roboty albo sztormy, nie zasuwam 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin. A i tak za to wszystko co biorę na klatę, mam sporo mniej niż jakbym po prostu został prostym elektrykiem w Anglii czy w Niemczech. Całe to *beep* człowiek bierze na głowę tylko po to, by móc mieszkać w Polsce i tutaj mieć rodzinę, ale zawsze znajdzie się jakiś dureń, który nie potrafi przeliczyć, że to uprzykrzanie życia się zwyczajnie nie opłaca, bo nie dość, że z ich wyliczeń wychodzi marne 280 mln zysku dla polskiego budżetu (licząc oczywiście pracujących w Anglii, Norwegii itd., którzy rodzinę mają tutaj i tu wysyłają kasę), to ten zysk uzyskaliby tylko wtedy, gdyby po wprowadzeniu tych zasad podatkowych ci ludzie nie postanowili zmienić swojego trybu pracy. A przy takim trybie pracy i życia, człowiek cały czas i tak jest tylko o krok od *beep* tego wszystkiego w cholerę. Sam mobbing jest tak niewyobrażalny, że naprawdę twardych facetów mdli na myśl o wyjeździe na statek.

Odpowiedz do tematu