Strona Główna

UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Robert M. Wegner
Autor Wiadomość
Homer 
Admirał Ackbar

Wysłany: 8 Grudnia 2018, 00:11   

No to, żeby podsumować::

Cytat

Chociaż jesteśmy już przy piątej meekhańskiej książce, to nie boisz się wprowadzać zupełnie nowych, istotnych dla intrygi postaci – czy jest jakaś, której dodania nie mogłeś się doczekać, ale musiała poczekać, aż nadejdzie właściwy moment?

Postaci przychodzą we właściwym czasie niejako same. Przeżywam czasem spore zaskoczenia, gdy pojawiają się wtedy, kiedy trzeba. Natomiast głównym wątkiem, który od jakiegoś czasu mnie męczył, była opowieść o pochodzeniu świata Imperium. Bogowie! Ileż razy musiałem się gryźć w język na spotkaniach autorskich, żeby czegoś nie palnąć oraz gryźć w palce w trakcie pracy, by nie napisać za wiele. Zamknąłem ten wątek i otworzyłem kilka nowych, wywodzących się bezpośrednio z niego. Ale takich kluczowych momentów, węzłów spinających całą opowieść jest jeszcze sporo przed nami.

http://polter.pl/ksiazki/...Wegnerem-c30770

Rafał 
.

Wysłany: 10 Grudnia 2018, 12:14   

I to jest dobra wiadomość :)

Z tym większą ciekawością za dwa-trzy lata będę dopominał się o kolejny tom :wink:

Lowenna 
Klecha

Wysłany: 14 Grudnia 2018, 00:07   

I ja skończyłam. Jestem rozczarowana wyjaśnieniem sytuacji i kierunku, w którym idzie historia :( Czyta się dobrze, IMHO znacznie lepiej niż Pamięć wszystkich słów, chociaż kolejne rozmnażanie panteonu rodzi u mnie niechęć. Robertowi udało się uniknąć banałów z poprzedniego tomu lub nie były dla mnie tak rażące. Nowych bohaterów, tych ludzkich, poznawałam z radością i zainteresowaniem. Jednak rozwiązanie fabuły rozczarowało, oj, jak bardzo rozczarowało :( Oczywiście czekam na kolejne tomy ale już bez radości i wyczekiwania. Będą to będą, nie to przeżyję :|

Odpowiedz do tematu