Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
recenzje filmów nie tylko fantastycznych
Autor Wiadomość
lukaszmigura 
Gollum

Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: 4 Lipca 2018, 08:39   recenzje filmów nie tylko fantastycznych

publikuję u siebie recenzje filmów. jeśli szukacie fajnego filmu, zapraszam
_________________
Swoje teksty publikuję na lukaszmigura.com. Sprawdź, czy warto czytać moje opowiadania sci-fi.
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 4 Lipca 2018, 08:49   

:fp:
FTSL
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 4 Lipca 2018, 08:51   

:lol: :lol:
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 4 Lipca 2018, 09:52   

Jednak karmienie sfrustrowanego, ząbkującego i zakatarzonego dziecka wprawia w filozoficzny nastrój. Cofam mój poprzedni wpis. Cofam wszystkie krytyczne uwagi dotyczące Podbielskiego. Takim osobom należy się nasz szacunek i podziw. Ile trzeba mieć odwagi, samozaparcia, wysokiej samooceny by tak się promować, uczyć innych, wydawać samemu książki.
I wcale nie ironizuję.
A teraz idę leczyć pogryzienia :|
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Fidel-F2 
Wysoki Kapłan Kościoła Latającego Fidela


Posty: 37515
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 4 Lipca 2018, 11:43   

Za parę dni wrzucę w ignory, przez chwilę może być zabawnie.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 4 Lipca 2018, 18:24   

Lowenna napisał/a
Jednak karmienie sfrustrowanego, ząbkującego i zakatarzonego dziecka wprawia w filozoficzny nastrój. Cofam mój poprzedni wpis. Cofam wszystkie krytyczne uwagi dotyczące Podbielskiego. Takim osobom należy się nasz szacunek i podziw. Ile trzeba mieć odwagi, samozaparcia, wysokiej samooceny by tak się promować, uczyć innych, wydawać samemu książki.
I wcale nie ironizuję.
A teraz idę leczyć pogryzienia :|


Nie do końca masz rację. Wystarczy to ostatnie - absurdalnie wysoka samoocena, charakterystyczna dla pokolenia płatków śniegu. Odwaga jest niepotrzebna - zwyczajnie wiesz, że jesteś wyjątkowy/wyjątkowa, że to, co napisałaś, jest świetne a jeśli ktoś uważa inaczej, to jest hejterem albo się nie zna. Osoby odpowiedzialne za selekcję tekstów w wydawnictwach również się nie znają, dlatego wydajesz własnym sumptem albo idziesz w vanity. Tu mamy przypadek książkowy, wzorcowy wręcz.
Tyle chłopak ma szczęścia, że akurat na Latającej są same dobre ciocie i dobrzy wujkowie i nikt nie wygarnie prawdy prosto w oczy :mrgreen:
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 5 Lipca 2018, 14:45   

:oops: Musiałam sprawdzić kto to są ci śniegowi ludkowie :oops:
thinspoon, ech, masz rację. Spojrzałam z innej perspektywy, jak widać mocno przestarzałej. Trzeba nadrobić zaległości.
Tylko zastanawiam się, jak w takim razie powinniśmy reagować na takie zachowania? Skoro są tak w swym mniemaniu wspaniali, czy powinniśmy walczyć i pokazywać im błędy? Czy jednak olać? Pośmiać się w swym zgredziałym gronie i nie wdawać się w dyskusję? Czy ciąć tego typu tematy by nie promować byle czego? Bo ileś tam kliknięć, powiązanych linków i wyższe pozycjonowanie gotowe.
Weszłam na stronę szanownego, i mimo że sama mam wielki problem z ortografią, znalazłam kilka błędów interpunkcyjnych w "o mnie" i wiele logicznych czy konstrukcyjnych na głównej. Przykre. Recenzja opowiadań zamieszczonych na blogu? Są dobre bo są krótkie :fp:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Beata 
Indiana Jones


Posty: 433
Skąd: deformacja IU
Wysłany: 5 Lipca 2018, 19:17   

Lowenna napisał/a
Tylko zastanawiam się, jak w takim razie powinniśmy reagować na takie zachowania? Skoro są tak w swym mniemaniu wspaniali, czy powinniśmy walczyć i pokazywać im błędy? Czy jednak olać? Pośmiać się w swym zgredziałym gronie i nie wdawać się w dyskusję? Czy ciąć tego typu tematy by nie promować byle czego?

I to jest bardzo dobre pytanie. Z jednej strony - pchanie się na siłę z pomocą jest nieeleganckie, ale z drugiej - wylany na głowę kubełek wody z lodem naprawdę potrafi zdziałać cuda. Czasem.
Tylko skąd wiedzieć, czy akurat teraz jest "czasem"?

Edit: w sensie, że warto poświęcić czas i wiedzę.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
  
 
 
thinspoon 
Ming of Mongo


Posty: 2533
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 5 Lipca 2018, 21:01   

Tylko po co? Zauważ, że to nie są ludzie, którzy chcą otrzymać konstruktywną i rzetelną informację zwrotną, mającą ich jakoś rozwinąć. Kolega Migura ma tę samą przypadłość, co Podbielski - on już jest Pisarzem, już jest gotów, żeby uczyć warsztatu, prowadzić kursy pisania. Nie masz narzędzi, żeby do niego dotrzeć. Zresztą dla takich osób jest przecież miejsce w obecnej rzeczywistości. Mamy kult przeciętności, ale przeciętności uśmiechniętej i przesiąkniętej pozytywną energią i samouwielbieniem. Jest od groma blogów z żenującymi "recenzjami", legion trenerów personalnych bez kompetencji, mrowie fejsbuczkowych profili "ten albo ta biega", gdzie ludzie bez wyników i talentu namawiają sobie podobnych do aktywności fizycznej. No i wszechobecne mizianie się po migdałkach, poklepywanie po pleckach i "lajk za lajka, sub za suba". Jakoś to się kręci.
A, kubeł zimnej wody zaliczą po wywaleniu paru tysięcy na wydanie własnej książki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group