Strona Główna

UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nas wk***wia, znaczy się, irytuje
Autor Wiadomość
jewgienij 
Admirał Zwiebellus

Wysłany: 8 Maj 2018, 21:33   

Ze starszymi osobami tak jest, że wpuszczają różnych złodziei. Ja podobnie - nie tak drastycznie - miałem ze swoją babcią, która wpuściła jakiegoś gnoja, który coś jej tam dał do podpisania. Była cała mordęga w odkręcaniu tego. W każdym razie współczuję. Myślę, że los już pokarał złodziejkę, skoro takie rzeczy musi robić.
A jeśli chodzi o torebkę, to moja mama spacerowała z koleżanką, podbiegł chłopak, na luzie, uśmiechnięty, wyrwał koleżance torebkę i odbiegł sobie powoli, odwracając się i uśmiechając bezczelnie. Oddałbym pół wypłaty, żeby móc go dostać. Ale czasami pozostaje bezsilność.

gorat 
Modegorator

Wysłany: 9 Maj 2018, 18:54   

Kolej mnie wkurrrropatwia - dwa pociągi odwołane i ani słowa. Trzeci opóźniony. Piękny prezent, mogłem kurrra w pracy zostać, akurat mam przyjemny temat.
鼓動の秘密

U mnie działa.

ihan 
iHan Solo

Wysłany: 15 Maj 2018, 22:59   

Oko mnie boli. Okulistka (nie ta od jajek) twierdziła, że po miesiącu leczenia powinno być lepiej, ale nie jest. Wrrr. Wrrr.

Silaqui 
Alien

Wysłany: 15 Maj 2018, 23:21   

Reorganizacja przestrzeni w biurze - niemal wszyscy (łącznie z prezesem) wylądowali na open space. I jak hałas jeszcze znoszę (w końcu firma niewielka), to z powodów totalnie głupich nie mogę uzywać swojego fotela. Bo jest inny niż pozostałe. A na open space wszystko ma być zunifikowane. i tak od poniedziałku bolą mnie plecy,bolą mnie nogi, wszystko mnie boli. Bo nowy fotel (krzesło?) chociaż niby wypaśny, to jednak nie aż tak, jak mój poprzedni. I teraz z miesiąc będę sobie ustawiać wszystko.
A na dobitkę siedzą za mną cztery osoby, w tym dwóch stażystów z "biznes developmentu", którzy przez pół dnia gadają o walorach Maryni lub smieją się nie wiadomo z czego.
Największą nielogicznością natomiast jest fakt, że dwa pokoje stoją puste, trzeci jest przeznaczony dla developerów, którzy w biurze pojawiają się 1-2 razy w w tygodniu :evil:

Odpowiedz do tematu