Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Wydarzenia. Wczoraj rozmawiałem z Prezydentem Obamą
Autor Wiadomość
cyborg3 
Gollum

Posty: 8
Skąd: M-81
Wysłany: 5 Czerwca 2014, 13:54   Wydarzenia. Wczoraj rozmawiałem z Prezydentem Obamą

W dniu 04.06.14 około godziny 13.00 usiłowałem przejechać przez Plac Trzech Krzyży. Ten rejon był jednak już wyłączony z ruchu, zatem zmuszony byłem zostawić samochód i pójść piechotą.
Gdy przez Plac w kierunku Alej Ujazdowskich przejeżdżała na sygnale cała kolumna samochodów policyjnych, karetek, wozów ochrony, a wśród nich dwie czarne limuzyn, zrównałem się akurat z mężczyzną ubranym dość niestosownie do słonecznej i ciepłej pory. Kapelusz nasunięty mocno na czoło i płaszcz prochowiec z postawionym wysokim kołnierzem. Przyjrzałem mu się badawczo i, ku mojemu zdziwieniu, rozpoznałem w nim Prezydenta Obamę. Zauważył moje zainteresowanie i przyśpieszył, ja również i wtedy wyrwało mi się bezwiednie: Obama, Prezydent Obama!??? Wtedy odpowiedział mi krótko i nerwowo, Cicho, kur..a!. Ale to Pan, Panie Prezydencie??? Znowu odpowiedział, już mocno poirytowanym głosem z zauważalnym, obcym akcentem: " No i czo sztego, szpierdalaj".
Miałem zamiar kontynuować rozmowę, ale uświadomiłem sobie nagle, że jestem światkiem niezwykle przebiegłego planu amerykańskich służb, mającego na celu bardzo skuteczną ochronę Prezydenta, (nie przewidziano jednak tego, że pojawię się tam ja, człowiek o genialnej wprost pamięci do twarzy) a przy tym zapewniającym swobodny kontakt głowy państwa z mieszkańcami naszej stolicy i pięknymi Polkami, z których jesteśmy słynni.
Okay, powiedziałem, nic nie widziałem, i w tym momencie Prezydent wetknął mi w rękę nieduży przedmiot i przyśpieszył zostawiając mnie w osłupieniu. W dłoni trzymałem gumę do żucia, McDonald, miętowa, od samego Prezydenta.
Plan iście szatański i prosty, wszak pomyślmy, alkaida we współpracy, wiadomo z kim (pozostawiam to inteligencji szacownych czytelników) skradzionym parę tygodni temu naszym dronem, doprowadza do eksplozji prezydenckiej limuzyny, a tym czasem Prezydent stojąc na chodniku, 200 m dalej, bezpieczny śmieje się w kułak! Nikt nie chciał mi uwierzyć w to wydarzenie, do momentu gdy informacja ta nie ukazała się w oficjalnym biuletynie Amerykańskich Służb Kontrwywiadowczych USA Secret Service, Group A-First.
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 5 Czerwca 2014, 13:59   

Uparty jesteś
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
cyborg3 
Gollum

Posty: 8
Skąd: M-81
Wysłany: 5 Czerwca 2014, 14:03   

Lowenna!

z czego to wynosisz?
 
 
nureczka 
Mama Pufcia


Posty: 6205
Skąd: Nowa Iwiczna
Wysłany: 5 Czerwca 2014, 14:07   

cyborg3 napisał/a
że jestem światkiem

Ja też jestem uparta :mrgreen:
_________________
Zapraszam do odwiedzania mojej strony oraz bloga
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 5 Czerwca 2014, 14:11   

O. Już jest w złomowisku :mrgreen:
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group