Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
RPGi stolikowe
Autor Wiadomość
GrzybiarzAnonim 
Tom Bombadil


Posty: 35
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Maj 2010, 19:10   

Grałem ostatnio w Dragon Age'a, ale po ok. 50 godzinach mi się znudziło. Skończę pewnie w wakacje, jak będzie więcej czasu.

Skoro w temacie jest słowo "mordobicie" to chyba DMC 4 się zalicza... (?)
W Devil May Cry 4 grałem. Kozak giera :) Polecam szczerze, jeśli się lubi Exterme Slashery to ta pozycja jest świetna. Głównym bohaterem gry jest Nero, twardziel w płaszczu z WIELKIM mieczem, dwulufowym rewolwerem i Ręką Demona (potem bohater się zmienia, lecz nie chcę psuć zabawy). Intryga jest dobrze zarysowana i wciąga od samego początku. Gra jest szybka, dynamiczna i bardzo przyjemna jeśli gustuje się w tego typu rąbankach. Do tego bardzo ładna ze strony graficznej (należy pamiętać, że ma już swoje lata). Natomiast przerywniki filmowe (cut scenki) to sam miód. Zabawa ze zwolnieniem czasu w ich trakcie to istne mistrzostwo, zwłaszcza gdy filmiki przedstawiają walkę :) . Klimat, klimat, klimat. Należy również wspomnieć o lokacjach, które są nakreślone z wielkim rozmachem i potrafią zaprzeć dech!
Polecam. Choćby po to, by znaleźć odpowiedź na pytanie:
May Devil Cry?

P.S. Na konsolę znajdzie się dużo lepszych gier z tego gatunku, ale jak ktoś gra na PC to, w tym momencie, nic równie fajnego nie przychodzi mi do głowy.
_________________
http://mnichhistorii.blogspot.com/

Ku sercu Opowieści...

http://img24.imageshack.u...awkanaforum.png
 
 
 
Gwynhwar 
Tarmogoyf


Posty: 9817
Skąd: Z forum SF
Wysłany: 13 Czerwca 2012, 08:33   

Szukamy mistrza z Poznania, najlepiej do poprowadzenia Earthdawna, ale jesteśmy otwarci też na Warhammera. Ekipa jest sensowna, zgrana i obeznana w systemie, więc szukamy kogoś równie kumatego :)
Proszę o kontakt na pw lub maila, gdyby ktoś miał jakąś propozycję!
 
 
Żul 
Tom Bombadil

Posty: 39
Skąd: Dolina Muminków
Wysłany: 8 Lutego 2013, 19:23   

Szukam ekipy w Warszawie, chętnie dołączę do już istniejącej lub zbiorę chętnych graczy i mg do nowej. System dowolny, dostosuję się. Najlepiej długoterminowo, ale któtkie rozgrywki też mogą być. Kontakt najlepiej przez priv :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group