Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Różowa landrynka. Paniom wstęp wzbroniony!
Autor Wiadomość
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 20 Listopada 2005, 22:16   Różowa landrynka. Paniom wstęp wzbroniony!

http://www.incident.net/works/miseanu/nues.html
 
 
Margot 
Connor MacLeod


Posty: 1593
Skąd: Twierdza Wrocław
Wysłany: 20 Listopada 2005, 23:12   

To tak specjalnie, tak? Żeby właśnie panie zaglądały? :mrgreen:
_________________
Bo jatek było za mało
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 20 Listopada 2005, 23:25   

Nie, żeby nie zaglądały. Ciekawośc to pierwszy stopień do piekła:-) to jest kącik dla mucho macho manów.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 20 Listopada 2005, 23:52   

ja tam wole polegać na wyobraźni ;)
NURS - ciekawość to pierwszy stopień do WIEDZY :)
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 20 Listopada 2005, 23:54   

Niektore to maja niezle gorsety bawarskie na sobie :D

Chyba wole jednak strip pokera. Wybiera sie jedna laske i sie z nia gra. Tutaj mienia sie w oczach tylko i zadnego wyzwania nie ma. A bez wyzwania to nie ma zabawy.
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 20 Listopada 2005, 23:59   

to tak dla równowagi z Playboyem:-)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21 Listopada 2005, 00:10   

W playboyu istnieje jakas selekcja, a przynajmniej kazdej pani wreczaja maszynke do golenia (i nie chodzi tu o nogi, czy plecy :)), a tu mamy linie produkcyjna. Z drugiej strony czasem ciekawe widoki czlowiek zobaczy pod warstwa ubran, takie ktorych raczej by sie w tym miejscu nie spodziewal :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Listopada 2005, 01:07   

Ja zawsze powtarzam, że Playboy czyni wielka krzywdę facetom. to jak pisma z furami po tuningu:-) Na ulicy widzisz, ale sam nie pojeździsz, chyba, ze masz trochę szczęścia:-)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21 Listopada 2005, 08:23   

Proponuje zrobic rajd po Biedronkach. Niedawno byly panie z Mediamarkt w Playbouy, to moze i niedlugo beda z Biedronki. Mialbys czas jeszcze, zeby sobie najlepsza wybrac :)
_________________
5 zdań na temat
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 21 Listopada 2005, 09:37   

Taaa, panie z mediamarkt po terapii photoshopem :P
a Twoja stronka NURSie bardzo dziwna, aseksualna rzeklbym nawet i nie dziala pod Firefoxem.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21 Listopada 2005, 09:41   

Dziala, na pewno dziala. Ja w domu mam Firefoxa i bez problemu sie uruchomilo.
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Listopada 2005, 11:19   

Keiran napisał/a
Taaa, panie z mediamarkt po terapii photoshopem :P
a Twoja stronka NURSie bardzo dziwna, aseksualna rzeklbym nawet i nie dziala pod Firefoxem.


Która stronka? SF-owa?
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 21 Listopada 2005, 21:09   

no jasne ze nie SF-owa. chodzilo mi o ta podana w pierwszym poscie.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Listopada 2005, 21:49   

Aseksualna, jak najbardziej, choc widziałem bardziej aseksualne rzeczy:-) nie mam firefoxa, ale może to kwestia flasha bardziej niz przeglądarki.
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 22 Listopada 2005, 09:20   

Polecam nowe wydanie CKMa - zobaczycie jak podrasowano nasze "złotko" to już nie jest lekki tuning - to generaly remont. Przyszedł mi do głowy pomysł na program pt: "Pimp my girl" - przyprowadzmy naszą laskę do Liroja - a on robi z niej "takie cudo" - oczywiście wszytko za free :wink:
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Listopada 2005, 10:02   

Myślisz, że klepanie maski coś zmieni w niektórych przypadkach?:-) Albo neonówka w podwoziu? :idea:
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Listopada 2005, 10:28   

Widzialem juz niezle cuda wiec mysle ze tak. Naprawde troche makijazu, ladnych ubran plus photoshop potrafia czynic cuda. W ogole wiekszosc kobiet po prostu nie potrafi wyeksponowac tego co w nich ladne, a zakryc tego co takie nie za bardzo. Potem idziemy ulica i co druga ma biodrowki, przykrotka bluzeczke no i co widzimy? Widzimy boczki, tlusciutkie, wylewajace sie ze spodni i kolyszace przy kazdym kroku.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
koval 
Frodo Baggins


Posty: 131
Skąd: Wawa
Wysłany: 22 Listopada 2005, 11:14   

Duke napisał/a
Przyszedł mi do głowy pomysł na program pt: Pimp my girl - przyprowadzmy naszą laskę do Liroja - a on robi z niej takie cudo - oczywiście wszytko za free :wink:

Exibit zrobił kiedyś parodię:
Pimp my Bride(plik .wmv, ok.3.5MB)
_________________
"Istnieje tajne stowarzyszenie, mające odgałęzienia na całym świecie,
i które uknuło spisek polegający na tym, aby szerzyć pogloskę, iż istnieje spisek powszechny"
Wahadło Foucaulta
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 22 Listopada 2005, 11:44   

Qrde i znowu za długo dusiłem w sobie jakis pomysł. Pamietam jak na zajęciach ze ZGONu grupa miła naisac wnioski koncesyjne. Ja napisałem o koncesję na TV Brazyliana - nadającej 24 h brazylijskie telenowele - pomysł został wysmiany jako nierealny, a rok późniejwystarowała TV Romantica. Od tego czasu postanowiłem nie mieć fajnych pomysłów, bo jak ktoś inny je realizuje i zgarnia z tego szmal to potem wpadam w deprechę ;)
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Listopada 2005, 12:06   

Taki pomysl tez juz byl - z odpicowywaniem kobiet. Nawet na polskiej TV leci - TV4 bodajze. Laskom funduja operacje plastyczne - takie zbiorcze: nosa, piersi, ust, zebow, odsysanie tluszczu, i co tam jeszcze im potrzebne. Pare razy ogladalem, z jednej strony w porownaniu z tym co bylo wczesniej to efekt jest niezly, ale z drugiej strony to troche przerazajace...
_________________
5 zdań na temat
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Listopada 2005, 12:14   

MTV też upodabnia do znanych gwiazd:-) ale tam podobieńst trudno się czasem doszukac i przed i po.
 
 
sulka 
Indiana Jones


Posty: 421
Skąd: Kaczogród :/
Wysłany: 22 Listopada 2005, 15:33   

count napisał/a
Taki pomysl tez juz byl - z odpicowywaniem kobiet. Nawet na polskiej TV leci - TV4 bodajze. Laskom funduja operacje plastyczne - takie zbiorcze: nosa, piersi, ust, zebow, odsysanie tluszczu, i co tam jeszcze im potrzebne. Pare razy ogladalem, z jednej strony w porownaniu z tym co bylo wczesniej to efekt jest niezly, ale z drugiej strony to troche przerazajace...


To sie jakos nazywa "Labedziem byc" (po ang. "costamcostam Swan"). Przerazajace? Na pewno. Dla mnie powazne operacje plastyczne sa przerazajace. Pomyslcie sobie, jak te panie beda wygladac za kilkanascie lat, przeciez silikon sie sam nie dostosuje do zmian organizmu...
_________________
That is not dead which can eternal lie,
Yet with strange æons even death may die.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 22 Listopada 2005, 17:58   

Pewien profesor naszej uczelni powiedział: "Kobieta jest jak drzewo - na zwenątrz piękna, w środku zgnilizna brunatna..."
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Listopada 2005, 21:35   

Wyjrzyj sobie za okno dun, co takiego pieknego jest w drzewach:-) czarne, porowate na zewnatrz, powykrecane, na gorze, jakby pierun w mietłe strzelił:-)
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 22 Listopada 2005, 22:10   

ehh, tu trzeba patrzeć okiem lesnika :D jak widzisz taką piękną strzałę, pień znaczy się, prościutki, gruby, bez widocznych śladów żerowania robactwa to mówi się że ładny, potem ścina i... du** - w środku zgnilizna brunatna... Podobnie bywa z kobietami... szlag, apropos zgnilizny, idę uczyć się fitopatologii...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Listopada 2005, 23:03   

Mówisz to facetowi, który zasadzil parę h lasu i ściął niewiele mniej :-) Drzewa sucks!
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 22 Listopada 2005, 23:09   

O, miło mi to słyszeć :D ale tego, ty zasadziłeś i tak od razu ściąłeś? :D trzeba było poczekać, to byś zobaczył ze łądne drzewa potrafią być... Choć z drugiej strony nie chcę aby posądzono mnie o dendrofilię - xenofilem już zostałem ( na FiFce ) i to mi wystarczy...
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 23 Listopada 2005, 01:33   

Sadziłem w jednym miejscu, ciąłem w drugim :-) Wiwat szkoła leśna - sport ekstremalny. Składanie teksańskich pił łańcuchowych z zamknietymi oczami.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Listopada 2005, 09:20   

ja na razie tylko zasadzam w moim lasku. za lat 20 jak sobie bede dom budowal to pojade i wykarczuje. beda panele podlogowe jak znalazl :D
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
Duke 
Darth Vader


Posty: 1628
Skąd: Poznań
Wysłany: 23 Listopada 2005, 15:30   

count napisał/a
Taki pomysl tez juz byl - z odpicowywaniem kobiet.

Tak ale mi chodzi o taki typowo seksistowsko - szowinistyczny show - kolesie wysyłają filmiki prezentujące ich laski, a prowadzący z chirurgami i stylistami oceniają co da się zrobić, po czym przychodzi taki host do kolesia, bierze mu panienę i za 2 tyg odprowadza ztunigowną jak w CKMie :wink: :twisted:
_________________
Cynizm i sarkazm mam w zakresie standardowych usług. Drobne złośliwosci dla stałych klientów gratis.
Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group