Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2012

Czy obędzie sie bez ofiar w murzynach?
Oczywiście, BBC to angielski TVN i kłamie!
18%
 18%  [ 5 ]
Niestety, pewnie nie. Polacy pokażą, że sa zwierzętami. :(
3%
 3%  [ 1 ]
Koko
77%
 77%  [ 21 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 07:15   

Na Niemcy Grecja to za mało. Oni sami grają jak Grecja, tyle że 10 razy lepiej, a do tego mają atak.
 
 
Nitj'sefni 
Meff Fawson


Posty: 1672
Skąd: Raszyn
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 10:48   

Czesi zaskoczyli mnie na początku pierwszej połowy, bo wydawało się, że mogą to wygrać, ale później było już zgodnie z planem. Tylko szczęściu mogą zawdzięczać to, że nie przegrali wyżej. No i Krystyna się rozpędza. Może w końcu wyjdzie mu jakiś turniej.
_________________
"A long time ago in a galaxy far, far away...."
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 11:05   

Nitj'sefni napisał/a
No i Krystyna się rozpędza. Może w końcu wyjdzie mu jakiś turniej.


To wzór sportowca. Charakter, praca nad sobą, dążenie do perfekcji. Przy nim nasze "pociechy" są jak ulepione w przedszkolu plastelinowe ludziki.

Co z tego, że ma żel i gejowski wizaż, a nasi tatuaże jak marynarze szerokich i głębokich wód? Na boisku to on jest mężczyzną, a oni dziećmi we mgle.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 11:33   

Z tym "mężczyzną" to bym polemizował, bo jak na faceta z porządnymi cojones, za często gra rolę "O ja biedny skrzywdzony, czerwona kartka się należy tego draniowi co mnie sfaulował!" i "Patrzcie, upadłem! Ja upadłem! Karny się należy, a ten facet, co stał trzy metry ode mnie, to musi wylecieć z boiska!" Jego boiskowe cwaniactwo i symulanctwo nie bardzo mi się podobają, choć wiadomo, stało się to - niestety - częścią gry...

Przy czym, to rzeczywiście jeden z najlepszych w tym fachu. Wczoraj było to widać.
 
 
Adrianna 
Luke Skywalker


Posty: 209
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 11:56   

Mówiąc szczerze, to mam wrażenie, że wszyscy tak robią. Jeden wystawi nogę, drugi się widowiskowo przewraca i zaczyna zwijać, trzymając za... twarz... Leży przez chwilę, wijąc się w boleściach, po czym, widząc, że sędzia nie przerwał gry, podrywa się i zasuwa dalej. Proszę państwa, cóż za cudowne uzdrowienie!
Zawsze to było dla mnie trochę dziwne... Niby wolnego zawsze fajnie dostać, no ale... :P
Ale ja na pewno na "myśli taktycznej" w piłce nożnej się nie znam xP
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 11:57   

Romek P. napisał/a
Z tym mężczyzną to bym polemizował, bo jak na faceta z porządnymi cojones, za często gra rolę O ja biedny skrzywdzony, czerwona kartka się należy tego draniowi co mnie sfaulował! i Patrzcie, upadłem! Ja upadłem! Karny się należy, a ten facet, co stał trzy metry ode mnie, to musi wylecieć z boiska! Jego boiskowe cwaniactwo i symulanctwo nie bardzo mi się podobają, choć wiadomo, stało się to - niestety - częścią gry...

Przy czym, to rzeczywiście jeden z najlepszych w tym fachu. Wczoraj było to widać.


To jest w ogóle irytująca cecha Portugalczyków, Hiszpanów, Włochów, czego szczerze nie cierpię. Inna mentalność, nadpobudliwość gestów i właśnie cwaniactwo, ale w ostatecznym rozrachunku profesjonalizm i sportowy charakter wychodzi ponad to. Bo rozliczamy ich nie z wyglądu ani aktorskich gestów, pewnie normalnych dla ich kultury, tylko z zaangażowania i skuteczności

adrianna, zwijając się z "bólu" oni odpoczywają, łapią tlen, albo kradną minuty. W dodatku to presja na arbitrze, który też jest człowiekiem i drugą taką sytuację może zakartkować. Facet, który zwija się z bólu, jakby go postrzelił snajper, a potem pod wpływem "cudownego" sprayu macha już rękami, żeby go sędzia wpuścił na boisko, jest śmieszny. Na adrenalinie nie czuje się bólu, chyba że złamią nogę. Co mają powiedzieć bokserzy?
 
 
Adrianna 
Luke Skywalker


Posty: 209
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 12:46   

Cóż, na logikę oczywiście idzie zrozumieć - wykorzystanie sytuacji itd. Niemniej zawsze mnie to w pewien sposób bawiło. ;)
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 12:50   

To jedna z najgorszych stron tej gry, a już wybijanie piłki na aut, bo któryś odstawia przedstawienie teatralne, jest niby fair-play, ale dla mnie wcale nie play ani fair. Piłkarze sami widzą, czy potrzebna karetka
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 13:23   

a dzisiaj mecz na szczycie
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Czerwca 2012, 13:36   

Hehe, "Beckenbauer jest zaskoczeniem" :D
 
 
Nitj'sefni 
Meff Fawson


Posty: 1672
Skąd: Raszyn
Wysłany: 23 Czerwca 2012, 09:49   

No i Niemcy dając odpocząć kilku podstawowym graczom spokojnie ograli Grecję. Nie widzę na tym turnieju drużyny, która mogłaby ich powstrzymać. Teraz dwa dni ciekawszych ćwierćfinałów. Może murawa też będzie lepsza, bo to co widziałem w Warszawie i Gdańsku wyglądało strasznie.
_________________
"A long time ago in a galaxy far, far away...."
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 24 Czerwca 2012, 22:45   

:cry:
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
Tomcich 
Tigana


Posty: 6557
Skąd: Ino
Wysłany: 24 Czerwca 2012, 23:44   

Wszystkie mecze ćwierćfinałowe wygrały drużyny, którym nie kibicowałem. :mrgreen: Jak ten "trynd" się utrzyma, to już wiem kto wygra całe EURO. :twisted:
_________________
- Jak tam życie?
- Muchom by się spodobało..
 
 
 
Nitj'sefni 
Meff Fawson


Posty: 1672
Skąd: Raszyn
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 06:59   

Niestety, Anglicy odpadli. Prawda jest jednak taka, że triumf Włochów był zasłużony, bo przez cały mecz cisnęli, a Anglicy długimi momentami zachowywali się jak dzieci we mgle.
W pierwszym półfinale jestem za Hiszpanią (i to jedyna drużyna, której jeszcze kibicuję), a w drugim... Raczej Niemcom, choć żadnej z tych drużyn nie darzę specjalną sympatią.
_________________
"A long time ago in a galaxy far, far away...."
 
 
Witchma 
Jokercat


Posty: 24697
Skąd: Zgierz
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 08:12   

Ech... szkoda gadać.
_________________
Basically, I believe in peace and bashing two bricks together.

"Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać."
/Maria Czubaszek/
 
 
 
terebka 
Filippon


Posty: 3843
Skąd: Nowogródek Pomorski
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 09:21   

Gódbaj :bravo
_________________
SZORTAL
Szortal Na Wynos - Wydanie Specjalne
 
 
 
Matrim 
Kwiatek


Posty: 10317
Skąd: Zagłębie i Wielkopolska
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 09:40   

Szkoda, szkoda, ale Anglicy na nic więcej niż ćwierćfinał nie zasłużyli, niestety. Eh, gdzie ta drużyna z Euro 96...

Ale Pirlo... Czapki z głów, za cały mecz :bravo Niewielu już takich piłkarzy zostało na boiskach.
_________________
Scio me nihil scire.

"Nie dorastaj, to jest gupie i nie daje się cofnąć. Podobno." - Martva
 
 
 
Chal-Chenet 
cHAL 9000


Posty: 27797
Skąd: P-S
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 10:16   

Matrim napisał/a
Ale Pirlo... Czapki z głów, za cały mecz

I za karnego. W takim momencie pyknąć z takim luzem... :bravo

W półfinałach jestem za Portugalią i Włochami.
_________________
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

http://zlapany.blogspot.com/
 
 
joe_cool 
Babe - świnka z klasą


Posty: 4817
Skąd: wrotzlaff
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 10:52   

Z całego meczu widziałam tylko karne - Pirlo i Gigi :bravo :bravo :bravo
_________________
"Work is the curse of the drinking classes." O.Wilde
 
 
 
merula 
Pani z Jeziora


Posty: 23494
Skąd: przystanek Alaska
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 13:14   

a ja się cieszę, że Gigi Buffon gra nadal :D
_________________
Kobiety dzielą się na te, które nie wiedzą czego chcą i na te, które chcą, ale nie wiedzą czego.
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 17:36   

Dobra ja mam takie głupie pytanie jakim cudem osoba co totalnie się nie zna na piłce jest na 3 miejscu w typerze ??
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
feralny por. 
Trurl

Posty: 4761
Skąd: garaż hermetyczny
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 18:41   

Włącz sobie telewizor. W tym kraju wszyscy są ekspertami od piłki kopanej.
 
 
Nitj'sefni 
Meff Fawson


Posty: 1672
Skąd: Raszyn
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 19:12   

joe_cool napisał/a
Z całego meczu widziałam tylko karne - Pirlo i Gigi :bravo :bravo :bravo


Pirlo - tak, Buffon - większa zasługa Cole'a niż jego przy tym karnym. Niemniej, bramkarz wciąż wybitny.

Cytat

Dobra ja mam takie głupie pytanie jakim cudem osoba co totalnie się nie zna na piłce jest na 3 miejscu w typerze ??


Bo piłka nożna nie ma w sobie nic z logiki. Możesz kombinować, zastanawiać się, analizować różne kwestie, ale to i tak nic nie da. Typowanie na luzie daje lepsze efekty (sam nie jestem w stanie postrzelać, bo zawsze włącza się głos w głowie i pyta: "Serio? Tak chcesz to obstawić? ;P: ).
_________________
"A long time ago in a galaxy far, far away...."
 
 
dalambert 
Agent Chaosu


Posty: 23516
Skąd: Grochów
Wysłany: 25 Czerwca 2012, 20:14   

A ja w zacnym towarzystwie piłkarskich expertów siedzę sobie z 23 punkcikami a 5 miejscu i dalej typuję z kapelusza i niewiedzy kompletnej :wink:
_________________
Boże chroń Królową - Dalambert
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Czerwca 2012, 12:00   

Przed mistrzostwami w 2002 pamiętam rozpisaną ankietę w jakiejś gazecie, gdzie polscy i zagraniczni piłkarze, trenerzy, dziennikarze, czyli najwięksi eksperci, typowali faworytów do tytułu. Powtarzało się - Francja i Argentyna. Tymczasem te drużyny nawet z grup swoich nie wyszły.
Nikt nie przewidział Turcji w półfinale np.

To jest wróżenie z fusów, jak długoterminowe prognozy pogody. Wydaje nam się, że w grudniu powinien być śnieg, ale nie zawsze jest. :)

Orzełek czy reszka, bo niespodzianki ( np. porażki Hiszpanii ze Szwajcarią w RPA0 nie sposób przewidzieć opierając się na wiedzy)

Jak dowodziła tv nawet zwierzaki- przewidywacze miały duży procent celnych strzałów
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Czerwca 2012, 11:43   

W Polskiej kadrze zabrakło takiego Małeckiego z Wisły. Wiem, że Małecki to pacan, ale Balotelli jeszcze większy, a Włosi nie mają z tym problemu. Pamiętam, jak wiślak podrywał drużynę na lewej stronie w meczu z Apoelem albo w pucharze z Ruchem.

Nie żeby grał w podstawowym składzie, ale wpuścić na ostatnie 20 min w kryzysowym momencie. Na pewno by nie wymiękł, ciągnął by do przodu, bo go rozpiera.

Mam nadzieję, że przy następcy Smudy Peszko, Małecki , Boruc dostaną szansę, bo nie chodzi o grzeczną drużynę z reklamy, ale o ludzi, którzy nie odpuszczają
 
 
Taselchof 
Yans


Posty: 2182
Skąd: Ćwierkacz
Wysłany: 27 Czerwca 2012, 11:45   

Ciekawe czy nowy trener powoła takich graczy, od których odszedł Smuda Żewłakowa , Peszkę albo Boruca.
_________________
Gdybym nie wiedział że to głupota pomyślałbym że to prowokacja...
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27 Czerwca 2012, 11:47   

A po co Boruc? Akurat bramkarzy mamy dobrych, nie ma sensu sięgać po emeryta, który nie wiadomo czy do MŚ w ogóle wytrwa. Lepiej trzymać się Szczęsnego, Tytonia, ewentualnie Kuszczaka.
_________________
5 zdań na temat
 
 
jewgienij 
Parszywiec

Posty: 6286
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Czerwca 2012, 12:04   

Szanse może dostać. Na razie Tytoń jest mocny, ale różnie bywa.

Idzie mi o to, żeby nie wyrzucać niepokornych w imię ugrzecznienia kadry.
 
 
mesiash 
Sedecimus


Posty: 1855
Skąd: Stolica
Wysłany: 27 Czerwca 2012, 12:04   

hrabek, dlatego że jest z tej całej zgrai najlepszy, ma najwięcej doświadczenia i ma charyzmę
_________________
The difference between "space-based clean power station" and "unimaginably powerful orbiting death ray" is mostly semantics and hope. - ponoć Asimov
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group