Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
ME w Koszykówce Mężczyn 2011
Autor Wiadomość
Wodzu 
Tom Bombadil


Posty: 29
Skąd: Szczytno
Wysłany: 31 Sierpnia 2011, 13:12   ME w Koszykówce Mężczyn 2011

Dziś zaczynają się Mistrzostwa Europy w Koszykówce, ktoś z was będzie śledził to co będzie się dziac na litewskich parkietach?
 
 
 
Lowenna 
Mirmił


Posty: 4359
Skąd: Lancre
Wysłany: 31 Sierpnia 2011, 16:29   

A jutro zaczyna się rok szkolny :? Jeżeli w tym burdelu ogarniętym pożarem znajdę chwilę...
_________________
Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył...
 
 
Nitj'sefni 
Meff Fawson


Posty: 1672
Skąd: Raszyn
Wysłany: 31 Sierpnia 2011, 20:11   

Gdyby mecze były o normalnej (czytaj: nie pracującej) godzinie, może bym oglądał.

A podobno dzisiaj nieźle spisali się przeciwko Hiszpanii (choć ostatecznie przegrali). Nasi tacy mocni, czy rywale słabi?
_________________
"A long time ago in a galaxy far, far away...."
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 31 Sierpnia 2011, 21:58   

Hiszpanie grali zrywami, w sumie nic wielkiego. Ale Polacy grali dobrze, zaskakująco dobrze. Z Pipana chyba jest - wreszcie - sensowny trener.
 
 
Wodzu 
Tom Bombadil


Posty: 29
Skąd: Szczytno
Wysłany: 31 Sierpnia 2011, 22:23   

Jutro Polacy z Litwinami zagrają o 19;45. Znacznie korzystniejsza pora :) .

Hiszpanie faktycznie nie zagrali wybitnie tego spotkania, my zagraliśmy naprawdę kiepsko w pierwszej połowie. Trzecią kwartę nasi rywale przespali, Polacy zaczęli odrabiac straty i uwierzyli w siebie :) . 4 kwarta była naprawdę dobra :) .


Szkoda tylko, że na trybunach pustka była.

Liczę na wyjście z grupy, a potem...Zobaczymy ;D.
_________________
Square/Wodzu
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 1 Wrzeœśnia 2011, 10:45   

Z grupy ciężko będzie wyjść. Z Litwą nie wygramy raczej, prędzej z Turcją, ale...
No i trzeba wygrać z Wielką Brytanią i Portugalią, niby to łatwe, ale już nie z takimi nasi przegrywali :)
Niech jednak grają jak w tym pierwszym meczu, nawet jak nie wyjdą, będzie OK.
 
 
Nitj'sefni 
Meff Fawson


Posty: 1672
Skąd: Raszyn
Wysłany: 2 Wrzeœśnia 2011, 15:40   

Oglądałem fragmentarycznie mecz z Litwą i niestety nie wyglądało to dobrze. Awansu już raczej chyba nie będzie, ale tego można było się spodziewać.
_________________
"A long time ago in a galaxy far, far away...."
 
 
Nitj'sefni 
Meff Fawson


Posty: 1672
Skąd: Raszyn
Wysłany: 4 Wrzeœśnia 2011, 19:54   

Ograliśmy Turcję :shock: Gratulację :bravo Teraz nie zawalić meczu z UK i będzie awans.
_________________
"A long time ago in a galaxy far, far away...."
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2011, 13:21   

Obawiam się tego meczu, bo Anglicy też mają szansę na wyjście z grupy, będzie im zależeć.
 
 
Nitj'sefni 
Meff Fawson


Posty: 1672
Skąd: Raszyn
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2011, 16:42   

No tak... tego się można było spodziewać. Na silną drużynę się spięli, a z teoretycznie słabszym rywalem dali ciała. Niby nie wierzyłem w awans, ale jak się już pojawiła taka szansa, to szkoda jej głupiego zmarnowania.
_________________
"A long time ago in a galaxy far, far away...."
 
 
Wodzu 
Tom Bombadil


Posty: 29
Skąd: Szczytno
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2011, 22:49   

No niestety...Te mistrzostwa strasznie nierówno grali. Nie wiem czy w dzisiejszym spotkaniu nie zabrakło też trochę sił i świeżości. Wczoraj w końcu Polska zagrała bardzo ciężki mecz z Turkami.

Mimo wszystko przed wyjazdem wszyscy mówili, że ten młody zespół jedzie po to żeby dostac baty. Wygrają jeden mecz, przy dobrych wiatrach dwa. A tutaj Hiszpanów postraszyli, z Portugalią wygrali, Turkom prawie, że wyrwali awans do drugiej fazy mistrzostw...I tylko ten niesmak z Wielką Brytanią pozostaje.
Patrzę jednak optymistycznie na kolejne lata i będę trzymac kciuki podczas eliminacji do IO. Chociaż o awans będzie naprawdę ciężko.
_________________
Square/Wodzu
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 5 Wrzeœśnia 2011, 22:58   

No ja właśnie się nie zgadzam, że przegrali ze słabiakiem. Ja tak czułem, bo u nas moda na podkręcanie bębenka, ale tak czułem, psiakość, że nie bez powodu Deng w mocnych przecież tego roku Bullsach jest gwiazdą.
Anglicy byli lepsi. Szczególnie w trumnie. A Polacy chyba też zmęczeni po meczu z Turkami.

Ale nie jest źle, gdyby dołączyli Gortat i Lampe, to już mamy średni zespół, którego chyba nie należy się wstydzić. Na pewno Pipan jest lepszym trenerem od poprzedników, choć przydałby się taki Urlep, fanatyk obrony...
 
 
Wodzu 
Tom Bombadil


Posty: 29
Skąd: Szczytno
Wysłany: 6 Wrzeœśnia 2011, 09:56   

Ja też nie uważam, że przegrali ze słabiakiem. Można powiedziec, że na papierze Wielka Brytania jest dla nas plus minus równym zespołem. Na pewno ogrania w Eurolidze mamy więcej (liga Polska też jest silniejsza z tego co się orientuję), ale panowie mają m.in. Denga, no i wczorajszego dnia mieli Freelanda, który popisał się skutecznością 12/12 z gry. Dzień konia mu się trafił, trzeba przyznac.

Pipan w krótkim czasie stworzył interesującą drużynę. Moim zdaniem grała ciekawszą koszykówkę od zespołu z przed dwóch lat (z ME 2009 w Polsce). Szkoda tylko, że zabrakło paru ważnych, podstawowych zawodników.
_________________
Square/Wodzu
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group