Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Warunki prenumeraty
Autor Wiadomość
DantHe 
Gollum


Posty: 5
Wysłany: 21 Października 2005, 21:01   prenumerata

Witam,

Czy pomimo kłopotów (mam nadzieję przejściowych) prenumerata będzie kontynuowana?
Niedawno wykupilem prenumeratę (13.06.2005 od numeru 50) i niestety przesylki przestały przychodzić. Już wiem czym to jest spowodowane, ale kiedy sie można spodziewać kontynuacji? I Jak będzie to przeliczone, zapłaciłem za 12 numerów, czyli liczę na to że otrzymam te 12 sztuk, a nie kilka które zostaną wydane w ciągu 12 miesięcy.

pozdrawiam
_________________
--
DantHe
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 21 Października 2005, 23:49   

Jak zapłaciłeś za 12 miesięcy, to dostaniesz 12 numerów, bo tak to jest zawsze liczone. Przesyłki nie mogły dochodzic, bo nie było nowych numerów pisma. Ostatni był 51.
Dzisiaj wysłałem koperty do drukarni, jutro powinny wyjść na poczte, żeby koło poniedziałku prenumeratorzy już je mieli w domach. Zapewne też znajdziesz sie między nimi. W starej firmie róznie bywało, ale ja mam zamiar przyłożyć sie do tej roboty solidniej, znaczy do prenumerat.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 08:29   

Znaczy sie że u was tam poczta i w niedziele pracuje? Podziwu godne, zwarzywsze, na to co piszesz Nurs ;) Ale ja wiem, czepiam się.
A prenumeratorzy drodzy - nie bójcie się! Prawo jest po waszej stronie, Nurs jak widać też. Nie oszukają, a jedynie zadbają byście byli szczęśliwi. z tego przecież żyją ;)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Października 2005, 09:16   

Poczty główne pracuja na okrągło o ile wiem - zwłaszcza spedycja - w końcu w poniedziałek znajdujesz cos tam w skrzynce, nie?:-)
A drukarnia zobowiązała sie dzisiaj - czyli w sobotę na zrobienie wysyłki. Jak nie będe miał kwita, podam adres i możecie ją spalić:-)
A zupełnie na marginesie, to teraz moja firma, i mam zamiar znacznie poprawić komunikacje z czytelnikami i ich obsługę.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 09:50   

Znaczy się że teraz nie masz żadnego wydawnictwa nad sobą, tylko sam sobie jesteś szefem, czy jak? Rozwiń temat, niech się czegoś dowiemy. Tak w ramach polepszenia komunikacji ;)
A poczta - ja w skrzynce nie znajduję nic praktycznie zawsze :) Nikt mnie nie kocha ;) Mailami czasem ktoś zarzuci, ale tu na szczęście Poczta Polska pazurków nie zapuściła.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Października 2005, 10:12   

A co tu rozwijać. Teraz jestem wydawca pisma (tu słychać diaboliczny śmiech :twisted: .
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Października 2005, 10:17   

E no... co to się teraz robi :) Znaczy się Nurs podniesie sobie pensję :P Ale w sumie to o wiele lepiej - nikt nie bedzie ci mógł niczego narzucić. Tylko zawsze są wtedy problemy natury technicznej - nie wiem czy jesteś poorientowany dokładnie jak co tam wygląda. ALe myślę ze tak, w końcu nie pierwszy raz siedzisz na wysokim stołku, niejedno pismo było twoje, że się tak wyrażę. W sumie jestem spokojny :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Października 2005, 12:12   

Tu nie chodzi o narzucanie, ale pewna indolencję, jako redaktor brałem po pysku za każda niewysłana przesyłkę itp. A to nie była moja robota i oprócz przekazania uwagi niewiele mogłem zrobić. Teraz bedę odpowiadał za wszystko od początku do końca.
 
 
DantHe 
Gollum


Posty: 5
Wysłany: 22 Października 2005, 19:20   

Dziekuje za wyjasnienie. Zycze powodzenia, zdaje sobie sprawe ze bedzie sporo roboty. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze. Niestety nie mam dobrych wspomnien zwiazanych z takimi akcjami (Magazyn Amiga), ale trzymam kciuki. Po tym jak NF poszla "na manowce" SF zostaje moja jedyna nadzieja.

pozdrawiam
_________________
--
DantHe
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Października 2005, 19:35   

wiem, że obietnice to nie wszystko, ale teraz naprawde zmieniają się pewne priorytety. Na rynku zrobiło sie naprawde dziwnie. jeszcze chwila i może się okazać, ze król jest nagi i był taki od dawna:-)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 31 Października 2005, 17:38   Warunki prenumeraty

Szanowni Czytelnicy
Koniec z problemami, jesteśmy do waszej dyspozycji pod telefonem i mailami. Postaramy się także załatwić sprawy, które nie zostały załatwione przez poprzedniego wydawcę. Liczymy na to, że nie zawiedziecie nas i skorzystacie z tak dogodnej formy nabywania pisma, jakim jest prenumerata.
Czym chcemy Was do tego zachęcić? Przeczytajcie.
Nowa firma, to także nowe zasady prenumeraty.
Przede wszystkim zmieniamy tryb wysyłki. Każdy nowy numer SFFH będzie wysyłany bezpośrednio z drukarni tak, by dotarł do Waszych skrzynek zanim nakład trafi do kiosków.
Druga sprawa, to wyróżnienie osób, które się na prenumeratę zdecydowały.
Dla Czytelników, którzy zdecydują się na wykupienie rocznej prenumeraty, to jest daty ukazania się numeru drugiego przygotowaliśmy niespodziankę. Otrzymacie całkowicie bezpłatnie jedną z książek Żółtej Serii. Do wyboru oferujemy:
AZP - Andrzej Ziemiański - Przesiadka w piekle
RSZ - Robert J. Szmidt – Zaklinacz

Co więcej, chcemy też docenić tych, którzy zainwestowali w pismo bez żadnych zachęt. Dlatego będziemy do każdej wysyłki w przyszłym roku dorzucać pewną ilość bonusów, by jak najwięcej z Was otrzymało dodatkowe prezenty za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Może będą to książki, może filmy albo gry o tematyce fantastycznej. Wszystko zależy od tego, co uda nam się w tej materii załatwić, ale gwarantujemy, że będziecie mile zaskoczeni.
Akcja ta obejmie z pewnością dużą część wszystkich osób prenumerujących pismo, a jeśli damy radę, to wszystkich prenumeratorów.
O każdej z takich promocji będziemy informowali na naszej stronie internetowej, w piśmie i na naszym forum.
Oto numer konta i adres na jaki należy wysyłać wpłaty:
Wydawnictwo Wieża
40-872 Katowice
Ul. Zawiszy Czarnego 10/188
83 1020 2313 0000 3702 0142 7640
Cena za 12 numerów - 84 zł
Cena za 6 numerów - 46 zł
Przy zamówieniu minimum 5 egz. 25% zniżki

Na kuponie proszę dopisać trzyliterowy kod książki, którą chcecie otrzymać z pierwszym zaprenumerowanym numerem pisma.
Ostatnio zmieniony przez NURS 12 Lipca 2007, 20:54, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Listopada 2005, 16:58   

Ja mam takie pytanko, nie wiem w sumie czy tutaj powinienem pytac, ale:
-czy jesli teraz zamowie 12 numerow na jeden adres to w trakcie trwania prenumeraty istnieje mozliwosc zmiany adresu? Pytam poniewaz w najblizszym czasie planuje przeprowadzke i nie wiem czy sie wstrzymac z prenumerata czy nie.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 17:37   

To odpowiednie miejsce na takie pytania. Tak, musisz tylko przeslać nowy adres na konto prenumerata@ i wprowadzimy zmiany. Dostaniesz też potwierdzenie, że taka zmiana nastąpiła.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Listopada 2005, 18:07   

W takim razie kupiliscie mnie :D
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 18:08   

Po raz drugi, po raz trzeci, sprzedany! Wszystkie namiary i ceny masz w infie. Witaj w gronie prenumeratorów:-)
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:15   

Jakos mi sie wierzyc nie chce ze jest z nimi tak tragicznie skoro wydaja miesiecznik i 2 dwumiesieczniki (kwartalniki?)
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:20   

Wszystko zależy od tego ile firma ma kasy do wtopienia:-) A Makowski ma, więc może kleić i przez długi czas. Widzisz, tu raczej na honorze się jedzie, nie na zarabianiu.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:24   

Przelew inteligo zatwierdzony, jutro powinni zrealizowac. Oddalilem sie od zakupu PSP, ale i tak czuje dume, ze moge wesprzec SF :)
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:25   

Bardzo mozliwe, nie znam za bardzo tego rynku niestety
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:25   

I ja się ciesze i niniejszym jeszcze raz dziękuję. A PSP za chwile stanieje, jak next-geny wejda na rynek. I będziesz miał jedno i drugie za tę samą cenę.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 19:26   

Mało kto zna, dlatego mielismy tyle awaryjnych lądowań w krzakach:-)
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 1 Listopada 2005, 21:42   

Ja rowniez dziekuje - za te 51 numerow. A z PSP to bardzo dobry pomysl faktycznie
Jesli w 'tytulem' przekazu podalem adres to musze go podawac jeszcze mailem czy juz nie?
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 22:37   

Ja dostanę z banku tylko elektroniczny zapis przelewu, jak będzie problem dam znać. Czasem na tych wpisach nie ma któregoś elementu. Na przykład kodu.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 3 Listopada 2005, 09:19   

Ja nie prenumeruję - wole dac zarobic znajomemu kioskarzowi. To już jest pewien rytuał, podchodzę i pytam czy jest coś dla mnie. Prwaie zawsze coś znajdzie - zamawiam u Niego kilka tytułów.... Już powiedziałem, że "periodyku" Jacka Piekary ma dla mnie nie zamawiac....
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 3 Listopada 2005, 09:24   

To też jest metoda, przymusić kioskarza, żeby sprowadzał. Za komuny trzeba było błagac o teczkę, jak pamiętam, to miałem teczki w czterech kioskach, w każdym na coś innego, gdzie tylko się udało jakis tytuł dopaść.
 
 
Keiran 
Frodo Baggins

Posty: 130
Skąd: Lublin
Wysłany: 3 Listopada 2005, 09:37   

Jako ze sam ostatnio wyliczalem na potrzeby pewnego projektu ile mniej wiecej kosztuje kolportaz to juz wiem ze prenumerata jest duzo bardziej oplacalna dla wydawnictwa niz powiedzmy Empiki, tak wiec naprawde polecam prenumerate jesli naprawde chcecie SF wesprzec.
_________________
MGS - Mozesz Grac Spokojnie. Szukaj nas w Empikach
 
 
 
Wilk 
Jaskier


Posty: 85
Skąd: Gdzieś na Ziemi
Wysłany: 11 Listopada 2005, 21:14   

Czy prenumeratorzy beda mieli mozliwosc sprawdzania przez internet ile numerow zostalo do konca prenumeraty? Takie rozwiazanie stosuja w kilku czasopismach.
_________________
Szaleństwo jest jedyną rzeczą, której można zaufać
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Listopada 2005, 21:22   

Wystarczy przesłać maila na prenumerata@science-fiction.pl i dostaniesz zaraz odpowiedź. Z 50 osób już tak zrobiło:-)
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Listopada 2005, 08:09   

A ja mam takie pytanie: w pismie (numer 1) cena prenumeraty wynosi 72zl. Tutaj 76. Fakt, ze dostaje sie ksiazke gratis, ale jak widac, chyba nie do konca gratis. Nie tam, zebym sie wyklocal o 4zl, ale jak to jest?
_________________
5 zdań na temat
 
 
Czarny 
GrimMod

Posty: 5363
Skąd: IŁAWA
Wysłany: 14 Listopada 2005, 08:13   

Też to zauważyłem, na szczęście wpłaciłem 76, bo bym się pewnie nie załapał na książkę. Ale co z tymi, którzy opłacili prenumeratę wg danych z pisma? Nie wszyscy zaglądają do netu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group