Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Magda Kozak
Autor Wiadomość
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 3 Listopada 2005, 08:13   

Madzik: (pani Kozak :twisted: ) ja też kupię... tylko kiedy to będzie?
 
 
Argael 
Yoda


Posty: 901
Skąd: Wrocław
Wysłany: 3 Listopada 2005, 08:20   

Pewnie nie będę ani trochę oryginalny, ale też chcę powiedzieć, że oba opowiadania z SFa mi się bardzo podobały. Lubię współczesne historie o wampirach, a tu na dokładkę mamy jeszcze swoiskie, polskie klimaty.
Z niecierpliwością będę czekał na książkę.
_________________
今という時は二度と戻らないんだから。一期一会だぞ。
 
 
 
Pablos 
Jaskier


Posty: 56
Skąd: Mała wieś
Wysłany: 3 Listopada 2005, 11:14   

OK, Madzik, jesteśmy na "ty" 8) Medal z kartofla? Świetny pomysł :)

Dobra, lecę się pochwalić znajomym, że jestem na "ty" z niezłą pisarką 8)
 
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 4 Listopada 2005, 10:37   

Słowo się rzekło, kobyłka u płota. Zrobię ten medal z kartofla. Tylko muszę wymyślić jakiś patent na odpowiednie utrwalenie materiału wyjściowego, żeby odznaka nie okazała się, hmmm... tymczasowa :wink:

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim czytelnikom za wsparcie :lol:
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 4 Listopada 2005, 11:31   

Madzik napisał/a
Słowo się rzekło, kobyłka u płota. Zrobię ten medal z kartofla. Tylko muszę wymyślić jakiś patent na odpowiednie utrwalenie materiału wyjściowego, żeby odznaka nie okazała się, hmmm... tymczasowa :wink:


Zrób go w postaci spieczonych, chrupiących frytek :)

A opowiadanie niezłe, rzeczywiście. I uprzedziłaś mnie, to też chciałem pisać o wampirach... :) a teraz to muszę poczekać na Twoją książkę, żeby się dowiedzieć, na ile mamy podobne pomysły :D
To kiedy, kiedy, kiedy ten "Nocarz?"
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 4 Listopada 2005, 11:35   

psiakość, walnąłem tydzień temu wampiryczne opko do SFFH
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 4 Listopada 2005, 11:51   

Orbitoski napisał/a
psiakość, walnąłem tydzień temu wampiryczne opko do SFFH


No to witamy w Klubie Cierpiących :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 4 Listopada 2005, 11:56   

Drodzy Starsi Koledzy po Piórze, pełna szacunku stwierdzam, że z pewnością wszyscy się w tej łodzi pomieścimy :D Z radością przeczytam Waszą wersję wydarzeń. Wampirów ci u nas dostatek i dla każdego coś dobrego się znajdzie. Od wieków się tałatajstwo w literaturze panoszy, nie sądzę, żeby miało przestać tylko dlatego, że przyszła ekipa z ABW i zaczęła strzelać :wink:

A kiedy się „Nocarz” ukaże, hmmm... To jest dobre pytanie. To jest bardzo dobre pytanie. To jest moje najpokorniejsze pytanie pod adresem wydawcy. Ale wiecie, jak jest, debiutant siedzi cicho, czeka na swoją kolejkę i nie marudzi. Będzie, kiedy będzie. Jak tylko się wypowiedzą Wyższe Czynniki Decyzyjne, od razu dam znać 8)
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 4 Listopada 2005, 12:03   

Madzik napisał/a
Drodzy Starsi Koledzy po Piórze, pełna szacunku stwierdzam, że z pewnością wszyscy się w tej łodzi pomieścimy :D Z radością przeczytam Waszą wersję wydarzeń. Wampirów ci u nas dostatek i dla każdego coś dobrego się znajdzie. Od wieków się tałatajstwo w literaturze panoszy, nie sądzę, żeby miało przestać tylko dlatego, że przyszła ekipa z ABW i zaczęła strzelać :wink:

A kiedy się „Nocarz” ukaże, hmmm... To jest dobre pytanie. To jest bardzo dobre pytanie. To jest moje najpokorniejsze pytanie pod adresem wydawcy. Ale wiecie, jak jest, debiutant siedzi cicho, czeka na swoją kolejkę i nie marudzi. Będzie, kiedy będzie. Jak tylko się wypowiedzą Wyższe Czynniki Decyzyjne, od razu dam znać 8)


Ale, jak rozumiem, tekst został napisany? :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Ika 
Tom Bombadil

Posty: 32
Skąd: z tamtąd
Wysłany: 4 Listopada 2005, 12:12   

Napisany i nawet zredagowany :P
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 4 Listopada 2005, 12:34   

Ika napisał/a
Napisany i nawet zredagowany :P


I pewnie nawet wiem, przez kogo :) ale mnie nie interesuje, kto zredagował, tylko kiedy będę mógł przeczytać! a więc, Iko, nie wykręcaj się sianem, skoro już się odezwałaś :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 4 Listopada 2005, 12:47   

Eeee... zaraz... To jak to się robi... Po redakcji jest korekta, potem skład, jakieś sczytywanie pdfa (cokolwiek bądź by to nie miało znaczyć?), w międzyczasie jeszcze grafika no i nareszcie druk i dystrybucja. I książka jest na półkach. W księgarniach a potem nawet u kilku osób w domu :lol:
Dobrze mówię? Mogłam coś pokręcić, bo ja pierwszy raz uczestniczę w tym doniosłym procesie. Romku, pewnie będziesz wiedział lepiej ode mnie, ile to może zająć :wink: Bo ja to jakoś tak... Niezbyt pewnie jeszcze się czuję w tym temacie.

Ale mogę obiecać, że jak mi Fabryka Słów obwieści termin, to od razu przekabluję. Albo Ika się wypowie, jako mój oficjalny agent 8) Dobrze?
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 4 Listopada 2005, 13:00   

Madzik napisał/a
Eeee... zaraz... To jak to się robi... Po redakcji jest korekta, potem skład, jakieś sczytywanie pdfa (cokolwiek bądź by to nie miało znaczyć?), w międzyczasie jeszcze grafika no i nareszcie druk i dystrybucja. I książka jest na półkach. W księgarniach a potem nawet u kilku osób w domu :lol:
Dobrze mówię? Mogłam coś pokręcić, bo ja pierwszy raz uczestniczę w tym doniosłym procesie. Romku, pewnie będziesz wiedział lepiej ode mnie, ile to może zająć :wink: Bo ja to jakoś tak... Niezbyt pewnie jeszcze się czuję w tym temacie.

Ale mogę obiecać, że jak mi Fabryka Słów obwieści termin, to od razu przekabluję. Albo Ika się wypowie, jako mój oficjalny agent 8) Dobrze?


Naprawdę jestem podwójnie zainteresowany: i jako czytelnik, i jako dodatek do klawiatury :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Ika 
Tom Bombadil

Posty: 32
Skąd: z tamtąd
Wysłany: 4 Listopada 2005, 13:43   

To ja oficjalnie powiem, że oficjalnie to jeszcze nie mogę nic powiedzieć :(
I bynajmniej nie jest to moja tajemniczość, co raczej fakt, że ustalenia w temacie jeszcze nie zostały zakończone.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 6 Listopada 2005, 15:57   

Mniam :)
znaczy opowiadanko w SFFH jest bardzo dobre. Rano przeczytałem, parę godzin mi w głowie odleżało i ciągle jest dobre na tyle, że z chęcią poczytałbym więcej. Temat taki spiskowy ale to mi nie rpzeszkadza. XFiles też lubiłem, to i opowiadanie polubiłem :)
Innymi słowy - czekam na wiecej.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Listopada 2005, 18:15   

Odnosze takie wrażenie, że w FS nic tylko czekają aż pokażemy światu coś ciekawego, żeby to skubnąć:-)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 7 Listopada 2005, 08:03   

A teraz pewnie siedzą i czytają forum.... Zastanawiają się: "Ta... no jak jej tam... a! Kozak! to się nada do czegoś?"
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 7 Listopada 2005, 09:06   

Raczej jak najszybciej to wydać, bo się ludziom podoba:-)
 
 
Ika 
Tom Bombadil

Posty: 32
Skąd: z tamtąd
Wysłany: 7 Listopada 2005, 09:46   

Jak powszechnie wiadomo sukces ma wielu ojców, za to porażka jest sierotą :)))

Rozmowy z wydawnictwami w temacie publikacji książek Magdy były prowadzone mniej więcej od roku :)
To tak na marginesie :)

A tak w ogóle to chciałam zauważyć, że skoro książka jest już po redkacji (która jednak nie trwa trzech dni) to znaczy, że proces wydawniczy już się rozpoczął :))
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 7 Listopada 2005, 10:22   

Ika: to też czekamy z niecierpliwością...
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 8 Listopada 2005, 08:48   

Madzik: przypomnij mi co jeszcze drukowałaś i gdzie to było - nie chce mi się przerzucac kilkudziesiąciu kilogramów papieru. Wiem... leniwy jestem... :D
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 8 Listopada 2005, 11:02   

Mawete, zlituj się, chłopie, przewróć jedną internetową kartkę! W tymże wątku, stronę wcześniej, kompletna lista zeznań 8)
Czym jeszcze mogę służyć? :lol:
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 8 Listopada 2005, 11:06   

A nie pisałem, że leniwy jestem? :twisted:
 
 
Ika 
Tom Bombadil

Posty: 32
Skąd: z tamtąd
Wysłany: 10 Listopada 2005, 13:23   

mawete napisał/a
Ika: to też czekamy z niecierpliwością...


A czekajcie, czekajcie zdrowo...

Książka nie bułka :P
Po tym jak się już redaktor nad tekstem i autorem znęcac przestanie, w kolejce stoją jeszcze korektor i składacz. Grafik też kłapie szczęką... Nie ma lekko.

Trochę musi potrwać zanim się ci źli ludzie wypastwią, naznęcaja i odejdą usatysfakcjonowani (jak nic zaprewne skryja się w lochach wydawnictwa).
W tym przypadku do stycznia :)

Pierwsza książka Madzika dotrze do półek księgarnianych w styczniu 2006.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 11 Listopada 2005, 12:00   

Ika: napisz o tym też na forum NF tam też są zainteresowani... ( w literaturze oczywiscoie....)
 
 
Marteniqs 
Gollum

Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: 14 Listopada 2005, 13:25   

Kiedy bedzie ksiązka ?! :D to bede mial co czytac na nudnych wykładach z podstaw zarządzana. :D :D i kilku innych 8)
_________________
Czas to najlepszy nauczyciel, szkoda tylko, że zabija swoich uczniów.
 
 
 
tobiasz 
Gollum

Posty: 21
Wysłany: 17 Listopada 2005, 00:13   

madzik:końcówka przygod vespera w listopadowym numerze sffih rozpieprzyła mnie totalnie,a chodzi mi dokladnie o moment znalezienia dawców nielegalnej krwi.
Sam opis tych ciał przysporzył mnie o duży lęk i smutek.
Dopełnieniem tej sceny była likwidacja dawców.
Szczerze mówiac podniósłl mi adrenaline jeszcze inny wątek.
Ale nie czułem czytając go strachu .
Mówie o przyjemnościach ,którymi hmm że tak powiem obdarowała vespera pani siedząca pod stolem.
Przyznam ci że opis petingu ruszył mnie i to bardzo,wiec może opócz fantastyki pisz proze erotyczną? :oops: :roll: :D
_________________
Był las,nie było nas,nie bedzie nas,będzie las
 
 
koval 
Frodo Baggins


Posty: 131
Skąd: Wawa
Wysłany: 17 Listopada 2005, 11:06   

wtrące coś od siebie
jak napisałem w innym wątku (Polskie spec-służby w literaturze a rzeczywistość) jestem dosć drażliwy na punkcie przedstawiania tego typu spraw przez róznych polskich pisarzy - takie skrzywienie zawodowe 8)
i dlatego chciałbym serdecznie podziekować za miłą odmianę jaka mnie spotkała w opkach o Nocarzach w ABWerze: pierwszy raz od jakiegoś czasu miałem wrażenie że ktoś "wie o czym pisze i pisze o czymś co wie" w tzw. temacie spec-służb
i o ile nie przepadam za klimatami wampirzymi to tym razem mi się naprawdę podobało
_________________
"Istnieje tajne stowarzyszenie, mające odgałęzienia na całym świecie,
i które uknuło spisek polegający na tym, aby szerzyć pogloskę, iż istnieje spisek powszechny"
Wahadło Foucaulta
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 17 Listopada 2005, 11:10   

koval: nie mogę się powstrzymac... a nie mówiłem, że dobre... :twisted:
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 17 Listopada 2005, 12:53   

koval napisał/a

i dlatego chciałbym serdecznie podziekować za miłą odmianę jaka mnie spotkała w opkach o Nocarzach w ABWerze: pierwszy raz od jakiegoś czasu miałem wrażenie że ktoś wie o czym pisze i pisze o czymś co wie w tzw. temacie spec-służb

Bardzo dziękuję :lol:
Powiem tak: jak się ma specopsowe zboczenie, to się bardzo skrupulatnie odrabia lekcje, zanim się cokolwiek popełni. I jeszcze się daje różnym takim do sprawdzenia... (Ustawa z dnia 22 stycznia 1999 r. o ochronie informacji niejawnych; tekst ujednolicony po zmianie z 15 kwietnia 2005 r.) :wink:
Cieszę się, że się podobało!
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group