Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Magda Kozak
Autor Wiadomość
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 30 Października 2005, 23:27   Magda Kozak

Kozaczycie? Nie podoba się scena wiecie jaka? Chcecie wiedzieć jak autorka jest związana... ze służbami, rzecz jasna. no to proszę oto madzik czyli Magda Kozak, kolejna autorka z SFFH do waszej wyłącznej dyspozycji na tym forum.
Pytać nie marudzić, bo sami zostaniecie zapytani.
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 30 Października 2005, 23:40   

Na wezwanie RedNacza melduję się posłusznie!

Czy są jacyś rekruci chętni do wstąpienia w szeregi wampirzych służb specjalnych? Do wstępnej selekcji przystąp!

8)
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 31 Października 2005, 00:10   

Może lepiej zanęcić, a nie od razu wędeczka i muszka:-)
Wystraszysz mięsko i nie przypełznie.
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 31 Października 2005, 00:59   

Wystraszę kogoś? Czym? Pistolet jest plasticzany i tylko tak ot go sobie trzymam. Nie wiedziałam, gdzie położyć, to trzymam 8)
Ale skoro tak, to może pomoże, jeśli się przedstawię bardziej dokładnie, jako skromna niewiasta o sercu gołębim? :wink:

Imię: Magdalena
Nazwisko: Kozak
Zawód: lekarz specjalista ds. badań klinicznych
Fascynacje: militaria, spadochroniarstwo
Znaki szczególne: NIE gryzie (a już bez powodu to wcale)

Lista bublikacji:
Fahrenheit XXXIII: Nuda
Fahrenheit XXXVI: Pryszcze
Fahrenheit XXXIX: Interes
Fahrenheit XL: Czarna chmura
Fahrenheit XL: Zbójcy
Fahrenheit XLIV: Świt
Fahrenheit XLVII: Ekonom
Cykl „Sztuka swobodnego spadania”: Fahrenheit XLIV, XLV, XLVI...
Esensja XXXVIII: Pędziwiatr
Esensja XL: Strój
Esensja XL: Świeczka
Science Fiction 49: Operacja „Faust”
Science Fiction, Fantasy & Horror 1: Nielegalna krew
Plus kilka publikacji natury kardiologicznej, nie wymienianych tutaj ze względu na kompletny brak znaczenia literackiego ;)

Serdecznie zapraszam do dyskusji nad którymkolwiek z wymienionych tekstów :lol:
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 31 Października 2005, 11:17   

Kardiologia, to jakaś odmiana horroru i to dość krwawego, jak sądzę? Możesz zapodać trochę szczegółów:-)
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Października 2005, 11:50   

Madzik? lądowałaś kiedyś na Z-5?
Twoje ostatnie opowiadanie mi się bardzo podobało - może względy pozafantastyczne wzięły górę, ale było dobre. :D
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 31 Października 2005, 12:15   

@NURS:
Kardiologia, hm. To bylo dawno temu, kiedy jeszcze pracowałam dla idei ;) Uczyłam się przerabiać ludzi na robokopy, wszepiając im sztuczne rozruszniki serca. Prawdziwym horrorem okazała się jednak codzienność polskiego szpitala. Zwiałam stamtąd po paru latach, wyznaję ze wstydem. Teraz wyżywam się tylko na piśmie.

@ mawete:
Dziękuję bardzo :oops:
Mam nadzieję, że dalszy ciąg przygód Vespera równiez znajdzie uznanie w Twoich oczach :lol: Chociaż, na wszelki wypadek, wolę nie dopytywać, które to względy pozafantastyczne okazały się tym decydującym czynnikiem... :wink:

Z-5 kojarzy mi się z paraglajtami raczej a ja spadochronista jestem. Może D-5? W takim wypadku odpowiedź brzmi: niestety nie. Nie tracę nadziei, że kiedyś uda mi się namówic znajomych, żeby dali na tym bryknąć, ale sprawa nie jest taka prosta dla cywila. Wicie-rozumicie, przepisy... :evil:

Pozdrawiam!

Madzik
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Października 2005, 12:47   

Madzik: cytuję z pamięci :) nie chce mi się w papierach sprawdzac... Z-? to był zapas do D-5. Teraz HLO i HHO... + IMO wiesz co to znaczy :D
 
 
Ika 
Tom Bombadil

Posty: 32
Skąd: z tamtąd
Wysłany: 31 Października 2005, 13:14   

No proszę, doczekał się Tygrysek kącika :)
To ja jeszcze powiem, że już za chwileczkę i za momencik doczeka się i debiutu ksiązkowego, a co mi tam, powiem bo wiem :)
A wszystko to dlatego mówię, żeby wspomnieć iż Madzik to autor wyhodowany w "Fahrenheicie" i unas diebiutowała i od nas fiuuu w szeroki świat na księgarniane półki :)
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 31 Października 2005, 14:24   

Przez łamy gościnnego pisma, rzecz jasna, żeby nie wyszło, ze ja tu paluszków nie maczałem, wybacza panie obrazowość tej dygresji - w świetle kardiochirurgii, rzecz jasna:-)
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 31 Października 2005, 19:33   

Bardzo dziękuję moim Alma Materom za pomoc i wsparcie. Na wszelki wypadek jednak, nie będę się mieszała w „Clash of the Titans”, tylko sobie spokojnie porozmawiam z czytelnikiem, dobrze? ;)

@mawete:
HAHO i HALO, pomarzyć dobra rzecz... :shock: Dla cywila to kosmos, nawet bordowe dekle mają takie imprezy od święta. Najczęściej chyba robi to 2305? Tak czy inaczej, szacunek!!! :roll:
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 1 Listopada 2005, 08:21   

czyli i pikawę nie mam co się martwić. Kardiolog pod bokiem. Jeszcze kumpel się z dietetykiem żeni... Gdzie by nie debiutowała, ważne, że Ika pisze - książka pod bokiem. No to Pani Doktor, prosię ślićnie - ło cim to będzie ta pubikacja wspaniała?
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 10:02   

Też popieram Orbita, też moge sie pochwalić, że wyprzedziłem NF z prezentacja jego postaci szerokim masom czytającym, ale who cares? Ważne, że Łukasz i Magda poszli w świat, bo do tego jesteśmy, do bycia trampolinami, z których moga sie odbić.
Jedyny problem, by pamiętali o tych miejscach po latach. Reszta naprawde nie jest ważna.
PS. Orbit, aleś się zmienił:-)
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 1 Listopada 2005, 10:53   

Iko, NURSie - proszę Państwa, wymarzonego debiutu nie sposób zapomnieć, nieprawdaż? To trochę tak, jak z pierwszym pocałunkiem... :oops:

Łukasz, dzięki za zainteresowanie.
Książka będzie się nazywała „Nocarz”. Prześledzimy w niej losy Vespera i wampirzej jednostki, dowiemy się ciut więcej o renegatach, działaniu sztucznej i prawdziwej krwi oraz unaocznimy sobie, jak ciężką jest służba w jednostkach specjalnych w naszym ukochanym kraju. Dodatkowej uciechy dostarczą wybuchy i strzelanki w ilościach hurtowych, bo ja przepadam za takimi klimatami. Hmmm, to już chyba wszystko? Więcej nie mogę powiedzieć, żeby sobie samej nie zafundować spoilera :wink:
Zapraszam do lektury... Wkrótce :lol:
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
Ika 
Tom Bombadil

Posty: 32
Skąd: z tamtąd
Wysłany: 1 Listopada 2005, 11:05   

NURS napisał/a
Też popieram Orbita, też moge sie pochwalić, że wyprzedziłem NF z prezentacja jego postaci szerokim masom czytającym, ale who cares? Ważne, że Łukasz i Magda poszli w świat, bo do tego jesteśmy, do bycia trampolinami, z których moga sie odbić.
Jedyny problem, by pamiętali o tych miejscach po latach. Reszta naprawde nie jest ważna.


I tu się podpiszę, wyjątkowo dobrze powiedziane :)

NURS napisał/a
PS. Orbit, aleś się zmienił:-)

No niby wyładniał, ale mneisie podobał w poprzedniej wersji jakoś :)
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 1 Listopada 2005, 13:20   

co znaczy poszli w świat, ja nigdzie nie idę bo mi z Wami dobrze
staram się pisać więcej i lepiej, to wszystko! A zapomniec nikogo nie zamierzam i jeszcze sporo popiszę.
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 14:14   

A kto w Bostonie był> Ja? no dobrze, też sie tam kręciłem... ale nie o to chodzi:-)
Poważniej mówiąc zaistnienie cykliczne w pismie o nakładzie sprzedawanym w ok 10k egzemplarzy daje kopa na rynku, który chłonie po 1-2 k książek. Statystycznie rzecz jasna. Czyli publikując dalej idziesz w świat literacki:-)
Ta uwaga akurat nie do was była skierowana, zdarzają się ludzie, co na własnej skórze odczułem, którym załatwi sie wszystko, wręcz wypromuje a potem na ulicy nie poznają, bo tacy wazni są:-) Nie z naszej bajki przykład, ale bolesny.
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 1 Listopada 2005, 14:54   

ja tam raczej pamietam i żem Cię nie zdradził, w obce ramiona nie poszedł. Wróćmy lepiej do Magdy i Jej twórczości...
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Listopada 2005, 17:44   

Też nie twierdzę, że mnie opuściłeś, Pinokio:-) Koniec offtopu, koniec offtopu!
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 2 Listopada 2005, 07:24   

Mnie w notce Magdy brakuje jednej rubryki: stan cywilny. :mrgreen:
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 2 Listopada 2005, 08:01   

poślubiona sztuce
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 2 Listopada 2005, 08:16   

Magda, który z Twoich tekstów zamieszczonych w FH poleciłabyś najbardziej do przeczytania?
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 2 Listopada 2005, 10:55   

Polecany tekst? Trudne zadanie... Najlepsze jeszcze przede mną, mam nadzieję :oops: Ale dobrze, postaram się.

Po pierwsze, ze względów oczywistych, ten:
http://www.fahrenheit.eisp.pl/archiwum/f46/15.html

Po drugie, ten:
http://www.fahrenheit.eisp.pl/archiwum/f40/31.html
(chociaż tu trzeba być „w klimacie” opowieści o Paskudzie & Co ;) )

A po trzecie, ten:
http://www.esensja.pl/mag.../iso/04_16.html
(nie z FH, ale bardzo go lubię)

Swoją drogą, bardzo ciekawa jestem, Łukasz, który swój tekst określiłbyś, jako „dodaj do ulubionych”? Ale zapytam o tym w stosownym wątku :lol:
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
Orbitoski 
Horrorman


Posty: 783
Skąd: Krakau
Wysłany: 2 Listopada 2005, 12:58   

przeczytałem, fajne
_________________
Nie jest dobrze

www.orbitowski.pl
"Nadchodzi" nadchodzi w lutym.
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 2 Listopada 2005, 14:41   

Madzik: kiedy następny text? Szczerze mówiąc ciekawy jestem co napiszesz... :twisted:
ps. przyjedź na FALKON - piwka się napijemy... :D
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 2 Listopada 2005, 14:53   

Następny tekst - następnym razem :wink:
Podejrzewam, że więcej Vespera już nie będzie, dopiero w książce. Ale coś innego tu i ówdzie się ukaże, mam nadzieję 8)
A na Falconie będę, obowiązkowo! :lol:
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
mawete 
bosman


Posty: 13096
Skąd: Lublin
Wysłany: 2 Listopada 2005, 15:00   

Madzik: to jesteśmy umówieni, na pivko. Tylko podpisz się na ID "Madzik".... bo może byc problem... :) - właśnie piję pivko... powiedziałem szefowi żeby mi dzisiaj głowy nie zawracał...
 
 
Wiedźma 
Blade


Posty: 1375
Skąd: Z nowego wszechświata
Wysłany: 2 Listopada 2005, 15:20   

Logan napisał/a
Mnie w notce Magdy brakuje jednej rubryki: stan cywilny. :mrgreen:


Mnie z kolei brakuje w notkach innych autorów, płci męskiej :P
 
 
Pablos 
Jaskier


Posty: 56
Skąd: Mała wieś
Wysłany: 2 Listopada 2005, 19:09   

Czy ja mam nr 49? Kurde, rozpożyczyłem swoje numery SF i nie wiem, a pamięć tak beznadziejna... Ale coś mi mówi "Operacja "Faust". Natomiast "Nielegalną krew" pamiętam doskonale i w ogóle i w szczególe, w końcu to najlepszy tekst w pierwszym numerze Odrodzonej Wolnej Gazety SFFH (baczność!).

"Nocarz", tak? OK, tylko żeby nie był za drogi dla bezrobotnego 8)
 
 
 
Madzik 
Sky Captain


Posty: 158
Skąd: Wawa
Wysłany: 2 Listopada 2005, 21:35   

Hurra, pierwszy prawdziwy czytelnik mojej książki! Sam z siebie, dobrowolnie obiecał, że weźmie "to" do ręki (bo znajomi mają obowiązek, oczywiście). Mojeś Ty! Pablos, zrobię Ci dyplom albo medal z kartofla, chcesz? Tak czy inaczej: dziękuję, bardzo dziękuję! :D
Tylko błagam, nie mów do mnie/o mnie pani Kozak (jak w wątku obok), bo się zaczynam z niepokojem wpatrywać w lustro w poszukiwaniu zmarszczek. Trochę ich jest, ale żeby aż per pani... Madzik jestem, oki? :D
_________________
Arma virumque cano
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group