Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Pirotechnika
Autor Wiadomość
Vivaadeal 
Gollum


Posty: 19
Skąd: Ełk
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:10   Pirotechnika

Bawił sie ktos kiedys? mnie ostatnio z kolegami naszlo [zwlaszcza ze w szkole profil z chemia rozszerzona]. moze jakies ciekawe pomysly [oczywiscie poza tymi standardowymi ktorych mozna pelno znalezc w sieci]. i opinie, co sadzicie o tego typu zainteresowaniach? zwlaszcza ze przez wiekszosc uwazane jest za niebezpieczne.
 
 
Rodion 
Agent Chaosu


Posty: 7551
Skąd: Gestrandet
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:12   

Od czasu gdy spaliłem wykladzine,przy pomocy rakiety z saletry i cukru, dalem sobie spokój.
_________________
Mam czarną koszulkę i piwo... jestem forpocztą sił chaosu.
I tylko konia osiodłać. I przez wrzosowiska, jak przez...
 
 
GAndrel 
Admirał Ackbar

Posty: 2486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:22   

Kiedyś sobie z bratem "zrobiliśmy" trochę wodoru. :) Woda, sól, 4.5 V bateria, parę kabelków, niewielka buteleczka po jakimś syropie i w rezultacie mieliśmy bum. Niezbyt duże. Ale gdyby tak poczekać parę godzin albo nawet dni dłużej to kto wie co by się stało. ;)
_________________
GAndrel
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:28   

Osobiście uważam to za głupotę. Widziałem wiele ofiar takich "zabaw". Pirotechnika to jedna z tych rzeczy, w które powinni się bawić tylko zawodowcy, osoby z odpowiednim przeszkoleniem.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:33   

Zabawa w "Pirotechnikę" to głupota gdy biorą się za nią debile którzy nie myślą. Wystarczy najpierw conieco poczytać, przygotować się merytorycznie do sprawy i można się bezpiecznie bawić. Oczywiście robienie "nitrogliceryny" to już coś poważniejszego...
Najfajniejsza zabawa jest chyba z "rakietami" na paliwo stałe ( karmel z saletrą :) ) jeszcze tego nie robiłem z powodu braku czasu ale niedługo mam zamaiar się w to pobawić.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Emilia 
Batman


Posty: 507
Skąd: Poznań
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:37   

Uważam, że chociaż tu na forum są w zasadzie ludzie dorośli to temat powinien zostać zablokowany. Widziałam jak człowiek zranił się petardą i stracił oko. To nie są żarty. Tym bardziej że już widzę zaczątek przepisów na jakieś wybuchowe mikstury. Mozecie mnie za to co npisałam nielubić ale ja zdecydowanie protestuję :!: :!: :!:
_________________
- Dokąd idziesz?
- Odnoszę wrażenie.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:44   

A ja znam całe fora i strony poświęcone "priotechnice". Wybacz ale trzeba być naprawdę niezbyt mądrym człowiekiem aby odwalić taki numer jak ten facet o którym pisałaś... to tak jakby zakazać rozmawiać o broni(!) bo ktoś sięmoże postrzelić - albo zakazać rozmawiać o nożach :/
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:44   

Też jestem za, ale poczekam na decyzję NURSa. Ojciec Redaktor zadecyduje.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Emilia 
Batman


Posty: 507
Skąd: Poznań
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:50   

Dunadanie nikt ci nie broni udziału w innnym forum o broni i nożch - droga wolna!

Ja nadal protestuję :!: :!: :!:
_________________
- Dokąd idziesz?
- Odnoszę wrażenie.
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:56   

Emilio, decyzje o pewnych rzeczach pozostaw nam, moderatorom i administratorom, dobrze? Rozmowy o militariach nie są zabronione i nigdy nie będą. Jeżeli ktoś ma ochotę bawić się bronią - zapisuje się do klubu strzeleckiego. O nożach tez można rozmawiać - w tematach kulinarnych. W kuchni bez noża ani rusz.

Jeżeli nie podoba Ci się to - droga wolna.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 12 Marca 2006, 21:57   

nie chce mi się :D nie ja zresztą założyłem ten temat... bogowie, zupełnie jakbyśmy zaczęli temat "jak zbudować bombę atomową". ( Swoją drogą to nie taka trudna sprawa :D ) Nie rozumiem tej... paniki?
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Marca 2006, 22:04   

ABy już nie wprowadzać niepotrzebnych emocji i dyskusji - temat zamykam.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group