Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ważna informacja dla czytelników.
Autor Wiadomość
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 10 Października 2005, 15:36   Ważna informacja dla czytelników.

W związku z horrendalnymi żądaniami finansowymi sieci HDS sp. z o.o. oświadczamy, że tytuł Science Fiction, Fantasy i Horror nie bedzie dystrybuowany przez punkty obsługiwane przez ww. firmę.
Nakład dostarczany do tych punktów zostanie rozdzielony pomiędzy pozostałych kolporterów we właściwych oddziałach, tak, aby trafił na ten sam teren.
Wszystkich czytelników, którzy zaopatrywali się w punktach HDS (część salonów Relay) przepraszamy za to utrudnienie i zapraszamy do konkurencyjnych sieci handlowych.
Ostatnio zmieniony przez NURS 21 Lutego 2007, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vanin 
Tom Bombadil


Posty: 26
Wysłany: 12 Października 2005, 12:01   

No to trochę kiepsko z tą dystrybucją będzie. Oprócz kiosków Relay, HDS obsługiwał jeszcze przecież salony Inmedio w bardzo dobrych lokalizacjach, a na dodatek parę dni temu ogłoszono, że łączy się z firmą Rolkon, która ma sporo punktów sprzedaży w Wielkopolsce.
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12 Października 2005, 13:31   

Mimo wszystko wolę trochę bardziej poszukać gazety albo wziąć prenumeratę i mieć dostawę do domu (bo tak to dizała, jeśli się nie mylę ;) ), niż widzieć droższe pismo, bo trzeba płacić za dystrybucję dużo.
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 12 Października 2005, 14:17   

Vanin napisał/a
No to trochę kiepsko z tą dystrybucją będzie. Oprócz kiosków Relay, HDS obsługiwał jeszcze przecież salony Inmedio w bardzo dobrych lokalizacjach, a na dodatek parę dni temu ogłoszono, że łączy się z firmą Rolkon, która ma sporo punktów sprzedaży w Wielkopolsce.


Chyba troche to bardzuej skomplikowane. Inmedio bierze od nas normalnie, do czesci Relayow, którą zaopatruje RUCH też dotrzemy.
 
 
Arlon 
Langolier

Posty: 291
Skąd: inąd
Wysłany: 12 Października 2005, 18:18   

A już się bałem. Inmedio mam kilkanaście metrów od domu, a gdzie indziej... gdzie indziej SF nie było. Chyba nigdy.
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 12 Października 2005, 18:49   

Pako napisał/a
Mimo wszystko wolę trochę bardziej poszukać gazety albo wziąć prenumeratę i mieć dostawę do domu (bo tak to dizała, jeśli się nie mylę ;) ), niż widzieć droższe pismo, bo trzeba płacić za dystrybucję dużo.


hehe, no ja tez lubię tak szykać eSeFa - to zupełnie jak jakiś quest w RPG - znajdź SF. I dodam że to fajna przygoda nawet... bywa że nie krótka i nie łatwa.
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12 Października 2005, 19:20   

Hehe :) ja jednak SFa czytam głównie w kiosku. 7 zł to mało, ale jak na mnie to o 8 za dużo :( A tak chciałbym poczytać jakieś czasopismo. Ale kto wie, może się czasem na jakiś numer szarpnę?
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Października 2005, 19:22   

Wiesz, jak donoszą uprzejme dzięcioły czasami będzie dobrze szarpnąć za portfel. Może nas spotkać jakaś miła niespodzianka. RedNacz. szykuje czasami atrakcje. Ale ja Wam tego nie mówiłem. :)
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
Pako 
Adam Zamoyski


Posty: 10680
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12 Października 2005, 19:32   

No.. mam nadzieję, ze w październiku mi się uda. Odłożę kasę..
Albo babcię zmotywuję :)
Albo mamę :P
Albo SF opublikuje moje opowiadanie i dostanę numer gratis ;)
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 12 Października 2005, 19:43   

Logan napisał/a
Wiesz, jak donoszą uprzejme dzięcioły czasami będzie dobrze szarpnąć za portfel. Może nas spotkać jakaś miła niespodzianka. RedNacz. szykuje czasami atrakcje. Ale ja Wam tego nie mówiłem. :)


Logan, nie bądź Tajemniczym Don Pedronem, powiedz coś wiecej :)
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
Logan 
Paskud


Posty: 928
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Października 2005, 12:54   

Romek P. napisał:

Cytat
Logan, nie bądź Tajemniczym Don Pedronem, powiedz coś wiecej Smile


Nie podpuszczaj mnie niecnoto. Sam wiesz, że w tych sprawach tylko RedNacz. władny jest się wypowiadać. Zresztą dobrze wiesz o czym mówię.
_________________
Życie to chytra sztuka! Jak tylko masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy...
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Października 2005, 12:59   

A ja bym sie chcial dowiedziec czegos wiecej na temat tego ogloszenia o Allegro i sprzedazy ksiazek z autografami i rekopisow Pilipiuka. Tam sie dopisac nie mozna, to tutaj sie dopisze. Na stronie glownej Allegro zadnej informacji o akcji nie znalazlem, po wyszukaniu po nazwisku autora ksiazki tez nie ma zadnej aukcji, ktora odpowiadalaby opisowi z ogloszenia. W zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat - przede wszystkim kiedy ta akcja sie dokladnie rozpocznie?
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13 Października 2005, 13:03   

count napisał/a
A ja bym sie chcial dowiedziec czegos wiecej na temat tego ogloszenia o Allegro i sprzedazy ksiazek z autografami i rekopisow Pilipiuka. Tam sie dopisac nie mozna, to tutaj sie dopisze. Na stronie glownej Allegro zadnej informacji o akcji nie znalazlem, po wyszukaniu po nazwisku autora ksiazki tez nie ma zadnej aukcji, ktora odpowiadalaby opisowi z ogloszenia. W zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat - przede wszystkim kiedy ta akcja sie dokladnie rozpocznie?


Aukcja zacznie się 17 października. Więcej informacji masz pod adresem: http://www.pinezka.org/content/view/34/52/ To organizatorzy, w razie czego możesz do nich napisać :)

Sorry za offtopic, ale dzieciom trzeba pomagać :DDD
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
hrabek 
Kapo di tutti frutti


Posty: 12475
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Października 2005, 13:06   

Dzieki za info. Bede sledzil postep.

Notabene fajne adresy mailowe maja organizatorzy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group