Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekhm... Ekhm...
Autor Wiadomość
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 1 Grudnia 2006, 13:19   Ekhm... Ekhm...

Cytat :

Jak czytelnicy zapewne pamietaja, w PS na koncu wpisu numer #90 ponizej, prosilem UFOnautow ktorzy czytaja tego bloga, aby odwrocili nastepstwa usmiercenia mi kota Teecee - ktorego ich koledzy zamordowali mi z premedytacja jakis czas wczesniej. Wszakze przewrocenie owego kota do zycia byloby nawet latwiejsze niz usuniecie juz umieszczonego w internecie powyzszego ogloszenia o pracy. W sprawe tego ogloszenia zaangazowana byla przeciez karma wielu ludzi, podczas gdy w sprawie przywrocenia mojego kota do zycia nie istnieja karmatyczne przeszkody. Z kolei metoda przywrocenia kota do zycia jest dokladnie ta sama jak metoda wykasowania owego ogloszenia o pracy - znaczy wystarczy aby owi UFOnauci cofneli sie ponownie do tylu w czasie (co czynia i tak bez przerwy aby efektywnie nam szkodzic) i wyeliminowali to co wowczas nabroili aby usmiercic mi Teecee. W rezultacie, po powrocie do dzisiejszych czasow Teecee by sie pojawil jakby nic mu sie nie stalo. Niestety, najwyrazniej UFOnauci preferuja abym do konca zycia ich przeklinal i zrzucal na nich karme z powodu usmiercenia mi tego kota, niz aby oddac mi przysluge i przywrocic mi tego kota do zycia. Wszakze jedyne co UFOnauci pragna czynic ta swoja zaawansowana technika, to zasiewanie smierci i zniszczenia.

To kolejne uzycie przez UFOnautow ich wehikulu czasu w najbardziej widoczny i bezczelny sposob tylko po to abym nie otrzymal pracy jaka prawdopodobnie mialem w przyszlosci otrzymac, pobudzilo mnie abym dokladniej wyjasnil innym ludziom jak UFOnauci wywijaja nam tego typu swinstwa. Od wielu juz lat na serwerach totalizmu dostepna jest strona "timevehicle_pl.htm". Opisuje ona wlasnie wszelkie sprawy wiazace sie z podrozowaniem w czasie. Niestety, poprzednio nigdy nie moglem znalezc czasu aby strone owa dopracowac do konca. Kiedy wiec teraz UFOnauci wywineli mi ow numer z anulowaniem ogloszenia pracy na AUT, zdecydowalem sie ze dluzej odkladac udoskonalen tej strony mi nie wolno. Zakasalem wiec rekawy i niniejszym mam przyjemnosc poinformowac czytelnikow, ze polskojezyczna wersja najnowszej aktualizacji strony "timevehicle_pl.htm" jest juz gotowa. Zas angielskojezyczna wersja bedzie dopracowana juz wkrotce - nadaje jej bowiem obecnie najwyzszy priorytet. Skoro wiec "nie ma zla ktore by na dobre nie wyszlo", zdecydowalem ze owo kolejne swinstwo jakie UFOnauci mi wywineli swoimi wehikulami czasu, powinno zaawocowac w precyzyjniejszym zdemaskowaniu sposobow na jakie UFOnauci skrycie popelniaja ludziom tego typu swinstwa.

Strona "timevehicle_pl.htm", ktorej przepracowywanie od nowa zakonczylem dopiero w dniu 25 listopada 2006 roku, opublikowana bedzie na serwerach totalizmu rownoczesnie z niniejszym blogiem. Bedzie ja tam mozna bylo znalezc pod fizyczna nazwa "timevehicle_pl.htm". (Ostatnia aktualizacja tej strony, zawierajaca juz jej zupelnie nowa i przeredagowana tresc, omawiana wlasnie w niniejszym wpisie, datowana jest 25/11/06, lub pozniej.) Strona ta powinna byc dostepna m.in. pod nastepujacymi adresami - gdzie planuje ja zainstalowac rownoczesnie z trescia tego bloga (oczywiscie jesli UFOnauci mi w tym nie zdolaja przeszkodzic):
http://energia.sl.pl/timevehicle_pl.htm
http://jan-pajak.com/timevehicle_pl.htm
http://members.fortunecit...evehicle_pl.htm
http://milicz.fateback.com/timevehicle_pl.htm
http://totalizm.nazwa.pl/timevehicle_pl.htm
http://ufonauci.w.interia.pl/timevehicle_pl.htm
http://www.anzwers.org/fr...evehicle_pl.htm

Jesli w powyzszych adresach internetowych zmieni sie fizyczna nazwe "timevehicle_pl.htm" na nazwe "wszewilki.htm", wowczas uruchomiona zostanie kolejna totaliztyczna strona ktora ostatnio udoskonalilem. Data jej najnowszej aktualizacji tez jest 25 listopada 2006 roku. W punkcie #5 owej strony, omawiajacym spisek UFOnautow przeciwko Wszewilkom, dodalem nastepujacy podpunkt, cytuje:

"7. Blokada wyborcza kandydata ktory wnosil potencjal poprawy aktualnej sytuacji Wszewilek. W niedziele dnia 12 listopada 2006 roku odbyly sie w Polsce wybory samorzadowe. Okazalo sie wowczas, ze jedynym miejscem w calej Polsce, gdzie "zupelnie przypadkowo" lokalne diably zamieszaly swymi ogonami, byl Milicz. A Wszewilki administracyjnie podlegaja wlasnie pod gmine w Miliczu. Przykladowo, w dniu wyborow karty do glosowania okazaly sie blednie zadrukowane. Co nawet wymowniejsze, okazalo sie tez ze kandydat pominiety na owych kartach nosi wlasnie to samo nazwisko na brzmienie ktorego UFOnauci odgryzaja sobie ogony z wscieklosci. Z uwagi na tradycje ktore ow kandydat reprezentowal, z cala pewnoscia - gdyby tylko zostal wybrany, dotychczasowy ciag przesladowan i zlego traktowania Wszewilek zostalby przez niego przerwany. Owe szatanskie moce ktore jak widac do dzisiaj przesladuja Wszewilki, upewnily sie wiec aby kandydat ten nie otrzymal szansy zostania wybranym."
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
Dunadan 
Abraham van Helsing


Posty: 10250
Skąd: Warszawa/Tomaszów Maz
Wysłany: 1 Grudnia 2006, 13:48   

Ale hardkor :mrgreen:
_________________
www.badelek.com

Luck yourself
 
 
Henryk Tur 
Galadriela


Posty: 1943
Skąd: from pentagram
Wysłany: 1 Grudnia 2006, 14:15   

Zwieracze mogą puścić ! Ostrzegam!

#91: A swiat pelen jest nowin rosnacych pod gore glowy, tak jak wlosy Hitlera, Stalina, czy Mao Tse Tunga
Motto: "Jesli chcesz wiedziec komu sluzy jakies glosne wydarzenie, przygladnij sie uwaznie wlosom ich glownego bohatera."

Ja wyrobilem juz w sobie taki zwyczaj, ze kiedy cos bardzo glosnego zaczyna dziac sie na swiecie, zawsze wowczas uwaznie przygladam sie wlosom "glownego bohatera" danych wydarzen. Mianowicie zawsze sprawdzam czy wlosy tego "bohatera" naturalnie rosna w odwrotnym kierunku do wlosow "normalnych ludzi" - znaczy pod gore tak jak u jeza ponad czolem, oraz poziomo ku tylowi na bokobrodach kolo uszu. Jeszcze zas wymowniejszy jest ow porost wlosow jesli dany "bohater" zdarzen jest kurdupelem - znaczy kims o wzroscie znacznie nizszym od typowych dzisiejszych ludzi. Kiedy zas faktycznie wlosy owego "bohatera" rosna w owych nienaturalnych dla ludzi kierunkach, czyli kiedy rosna one dokladnie tak samo jak rosly u owych rzekomo ludzkich potworow znanych nam z historii, np. Hitlera, Stalina, czy Mao Tse Tunga, wowczas od razu mam doskonala informacje o co naprawde chodzi w danych glosnych wydarzeniach.

Jednym z ogromnie glosnych ostatnio wydarzen byla owa probna eksplozja atomowa. W jej centrum stoi wlasnie taki bohater niskiego wzrostu z wlosami rosnacymi pod gore glowy jak u Mao Tse Tunga. Stad jeden rzut oka na wlosy owego bohatera, oraz porownanie wynikow z trescia strony "changelings_pl.htm", natychmiast nam wyjasnia jakie to sily "jezoglowych" stoja za owa eksplozja. Jedyne co nadal pozostaje dla nas niewiadoma, to DLACZEGO ci "z glowami jak jeze" otworzyli sobie jeszcze jeden kierunek ofensywy, kiedy sporo ich wysilkow i srodkow od dawna jest juz zaangazowanych w ofensywe przeciwko ludzkosci prowadzona na froncie "wojny religijnej".

Jesli dobrze sie zastanowic, powodow dla jakich niezaleznie od prowadzonej juz od 2001 roku "wojny religijnej", owe zaczepne sily "jezoglowych" zdecydowaly sie otworzyc ostatnio rowniez drugi front "neklearnego zagrozenia ludzkosci" nie ma az tak wiele. Faktycznie to po dluzszych analizach udaje sie racjonalnie uzasadnic tylko jeden taki powod. Mianowicie, moze nim byc tylko fakt ze z badania przyszlosci "jezoglowcy" zaczynaja sobie uswiadamiac ze "wojna religijna" nie doprowadzi jednak do wynikow jakich sie spodziewali (znaczy nie doprowadzi do wojny swiatowej pomiedzy chrzescijanami i muzulmanami oraz do calkowitego wyniszczenia ludzkosci). Aby wiec ciagle znalezc jakis sposob na zniszczenie obecnej cywilizacji technicznej na Ziemi, jezoglowcy wymyslili sobie ze musza spowodowac jakas forme wojny jadrowej. To stad wlasnie biora sie ostatnie wydarzenia - wlaczajac w to niedawna probna eksplozje nuklearna, a takze wysilki innego rownie zwodzonego i oklamywanego kraju aby szybko takze opracowac dla siebie bron jadrowa.

Na przekor wiec ze dla nas owa probna eksplozja nuklearna to straszna wiadomosc, zajasnial w niej rowniez maly promyk nadziei. Ujawnia on nam bowiem, ze owe owe szatanskie moce ktore obecnie staraja sie zniszczyc ludzkosc, maja przeciwko sobie rowniez i potege jakiej sami nie uznaja - tj. wszechswiatowy intelekt. Jak bowiem wlasnie wynika z faktu zaistnienia owej probnej eksplozji, intelekt ten juz jakos rozegral na korzysc ludzkosci intryge terroryzmu i "swiatowej wojny religijnej", ktora to intryge owi "jezoglowi" uknuli przeciwko ludzkosci. Chociaz wiec dzialan owego intelektu nie bardzo widac naszymi nawyklymi do krzykliwosci oczami, ciagle daja one konkretne wyniki. Modlmy sie wiec aby intelekt ten dopomogl ludzkosci rowniez w sprawie nastepnych intryg jakie owi szatanscy "jezoglowi" knuja obecnie, lub unknuja juz wkrotce, przeciwko naszej cywilizacji.

Z innych nowin widocznych na globalnej arenie dobrze jest zwracac szczegolna uwage na "anomalie pogodowe" oraz na coraz liczniejsze tzw. "naturalne kataklizmy". Przykladowo, ostatnio Australia przechodzi przez susze i pozary lasow ktore oceniane sa jako najwieksze i najsilniejsze w dotychczasowej historii owego kontynentu. Z kolei pobliska Nowa Zelandia ma tyle deszczow ze doslownie cala zamienia sie w bagno i jezioro blota. W owych dziwnych wybrykach pogody i jakoby naturalnych kataklizmach chodzi bowiem o to, ze te rzekome dzialania natury rowniez sa technicznie indukowane przez te same moce ktore narzucaja nam swoich "jezoglowych" za przywodcow. Zamiast wiec jedynie narzekac na pogode i przeklinac kominy fabryczne, raczej starajmy sie zaobserwowac, rozpoznac, oraz wypracowac zasady i mechanizmy za pomoca jakich owe mroczne moce skrycie indukuja nam swoimi urzadzeniami technicznymi taka wlasnie pogode. Kilka z owych mechanizmow i zasad, jakie wyjasniaja techniczne formowanie silnych wiatrow, zostalo juz przez nas poznanych i jest opisane np. na totaliztycznych stronach "hurricane_pl.htm", "katrina_pl.htm", "tornado_pl.htm", oraz "cloud_ufo_pl.htm". Inne ciagle odczekuja na rozpracowanie i opisanie. Szczegolnie te jakie dotycza zasad technicznego formowania wyladowan elektrycznych i piorunow. Przykladowo, w nowozelandzkiej gazecie "The New Zealand Herald", wydanie datowane w czwartek (Thursday), September 28, 2006, na stronie A20 opublikowane zostalo zdjecie dziwnego pioruna jaki uderzyl od ziemi do chmur (zdjecie to opublikowano pod tytulem "Shock in the dark"). Jedna z glownych iskier tego pioruna na swej drodze formuje jakby kilka zwojow krotkiego gwintu ktory owija sie wokol - szokujaco, cygaroksztaltnego wehikulu UFO ktory zawisal ponad miejscem na ziemi z jakiego piorun ow wyszedl aby uderzyc w chmury. (Niestety zdjecia tego nie moge zreprodukowac bo ma ono nalozone zastrzezenia "copyright".) W Nowej Zelandii normalnie niemal nie wystepuja pioruny. Szczegolnie zas pioruny bijace od ziemi do chmur w chwili kiedy deszcz wcale nie pada i na dodatek zakrecajace sie wokol wehikulu UFO. Cos mi wiec podszeptuje, ze ow pierun zostal zaindukowany technicznie przez UFOnautow z tamtego wehikulu UFO. Pytanie jest jednak jak oni tego dokonali swoim wehikulem UFO. Czy ktorys z czytelnikow widzi mechanizm i zasade jakie moglyby w tym celu zostac przez nich uzyte? Poniewaz owe dziwne zjawiska rozgrywaja sie doslownie na naszych oczach, mamy doskonala okazje aby im uwaznie sie przygladac, analizowac ich przebiegi i mechanizmy, oraz opisywac je w internecie - tak abysmy wszyscy szybko poznali jak sa one skrycie na nas realizowane.

Inna nowina do rozwazenia, ktora tym razem okazuje sie byc wysoce konstruktywna, dotyczy najnowszych wynikow badan wielorybow i delfinow opublikowanych przez brytyjczyka o nazwisku Mark Simmonds (jest on dyrektorem organizacji zwanej "the Whale and Dolphin Conservation Society" - tj. "Stowarzyszenie Ochrony Wielorybow i Delfinow"). Otoz z owych najnowszych badan wynika, ze te zwierzeta wodne bija na glowe malpy pod wzgledem inteligencji i czysto ludzkich zachowan. Najnowsze badania wykazuja bowiem, ze wieloryby i delfiny nie tylko demonstruja posiadanie bardzo zlozonych uczuc, jakie oprocz nich wystepuja jedynie u ludzi (a jakich malpy wcale nie znaja), takich jak poczucie humoru czy odczucie zaloby, ale wrecz maja swoja wlasna kulture grupowa jakiej ucza sie w sposob spoleczny. Nie wspominajac juz o tym ze rozpoznaja siebie samych w lustrze (oprocz nich do rozpoznawania siebie samych w lustrze sa zdolni tylko ludzie). Szokujaco wiec, coraz wiecej materialu dowodowego podpiera prawdziwosc tezy z ktora ja mialem honor wyjsc jako pierwszy naukowiec na swiecie, mianowicie ze naszymi najblizszymi ciagle zyjacymi krewniakami zwierzecymi sa wieloryby i delfiny, a nie malpy - tak jak to niektorzy zaslepieni naukowcy ortodoksyjni nam wmawiaja.
_________________
www.soniatur.w8w.pl
www.civilizationiv.pl
 
 
NURS 
Ojciec Redaktor


Posty: 18950
Skąd: Katowice
Wysłany: 1 Grudnia 2006, 14:20   

Romkowi włosy rosną do góry, nawet na brodzie, i kocha wieloryby, hmm...
_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy! www.robertjszmidt.pl
Nowe na stronie: premierowy fragment "Pól dawno zapomnianych bitew) i nowy wpis na blogu.
 
 
Romek P. 
Pan na Literkach


Posty: 4363
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 1 Grudnia 2006, 15:09   

Nie doczytałem, co włosy maja do wielorybów :) ale, że to inteligentne bestie, to się zgodzę :)

Teoryjka, że pochodzimy od humbaków, wydaje mi sie też bardziej wyrafinowana intelektualnie niż że od smoka wawelskiego :P
_________________
Strona autorska: http://romualdpawlak.pl
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 1 Grudnia 2006, 15:10   

Tylko żeby teściowe nie zaczęły się domagać wzięcia pod ochronę! :x
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group