Strona Główna


UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin  ProfilProfil
SzukajSzukaj  FAQFAQ  GrupyGrupy  AlbumAlbum  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Winieta

Poprzedni temat «» Następny temat
Tylko u nas to możliwe...
Autor Wiadomość
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 1 Listopada 2006, 19:23   

Dziękujemy (chórem, chłopaki!) za cenne głosy :D

Co do analogii do felietonowego sporu KTLa z Kresem, to zastanówmy się, co pomyślelibyśmy sobie o całej sprawie, gdyby po prowokacyjnym felietonie KTLa Kres zaszedł owego w jakiejś redakcji, domagał się przeprosin, a na rzucone w twarz: "Ty grafomanie!" dał KTLowi w twarz... To ja już wolę te felietonowe przepychanki...
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Anko 
Niki


Posty: 1989
Skąd: Z nawału pracy.
Wysłany: 1 Listopada 2006, 19:39   

Gustaw G.Garuga:
Cytat
To ja już wolę te felietonowe przepychanki...
Owszem, są one stopień wyżej. Nie dowodzą jeszcze całkowitego braku kultury. A wyzwiska i bójki kojarzą się raczej z kibolami, konsumentami spod monopolowego, no, może politykami.
Ale także na łamach gazety można się wypowiedzieć w postaci ciętej ironii (kiedyś, zdaje się, tak Sapkowski podsumował oburzenie na jego artykuł o "Pirogach"), a można prostacko, co raczej obniża ocenę piszącego w oczach czytelników, niż zdobywa mu punkty. Tyle, że wyzywać (bić chyba też) umie każdy - znaleźć inne wyjście z sytuacji czy nawet wymyślić finezyjną zemstę nie każdy potrafi.
A jak kto się powinien zachować, to oceniać nie będę - odnoszę jedynie wrażenie, że nie powinien robić takich ekscesów. Chyba, że naprawdę chodzi o zrobienie szumu.
_________________
生きる事 それが俺の償いだ。(SoulCalibur3)
 
 
Miria
[Usunięty]

Wysłany: 1 Listopada 2006, 19:52   

Zgadzam się z Anko. Absolutnie. Żałosne.
 
 
gorim1 
Mała Mi


Posty: 2124
Skąd: Marki
Wysłany: 1 Listopada 2006, 20:17   

żałosne fakt
ale jeśli ktoś by mi obraził żonę (na razie takowej nie posiadam) to ja bym w pysk strzelił
ale po co ten szum ???
Obrazę komuś można zrobić ale hmmm zachowaniem właśnie przystojącym elementom pozostającym poza nawiasem społeczeństwa
ale osoby kultury ehhh
_________________
Otyli żyją krócej. Ale jedzą dłużej.
Lec myśli nieuczesane
 
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 1 Listopada 2006, 21:34   

A ja tam sobie myślę, że gdyby politycy, zamiast manipulować wyborcami poprzez "czarny pijar", wszczynać burdy sejmowe, licytować się na błędy i wywoływać wojny, daliby sobie czasem po pysku, świat byłby piękniejszy... :wink:
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 1 Listopada 2006, 21:38   

Oj, nie! Widziałem burdy w Dumie, widziałem, jak Żyrynowski targa kobietę za włosy, dziękuję. Obawiam się, że nie byłoby opcji "zamiast", tylko "dodatkowo". Nie wywołuj Dabliu wilka z lasu! :wink:
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Dabliu 
Marsjanin


Posty: 2265
Skąd: Wrocław
Wysłany: 1 Listopada 2006, 21:42   

Gustaw G.Garuga:
Cytat
Oj, nie! Widziałem burdy w Dumie, widziałem, jak Żyrynowski targa kobietę za włosy, dziękuję. Obawiam się, że nie byłoby opcji zamiast, tylko dodatkowo. Nie wywołuj Dabliu wilka z lasu! :wink:


Wilki lubię, ale może niekoniecznie takie :wink: No, ale Giertycha okładającego się z Lepperem, najlepiej na spacerniaku, to bym z chęcią w tiwi obejrzał :twisted:
 
 
gorat 
Modegorator


Posty: 13820
Skąd: FF
Wysłany: 1 Listopada 2006, 21:57   

O tak, na spacerniaku :twisted:
Sami tam traficie, jak nie przerwiecie offtopa :twisted:
_________________
Początkujący Wiatr wieje: Co mogę dla kogoś zrobić?
Zostań drzewem wiśni.
---
鼓動の秘密

U mnie działa.
 
 
Gustaw G.Garuga 
Bakałarz

Posty: 6179
Skąd: Kanton
Wysłany: 2 Listopada 2006, 08:00   

Jakiego offtopa?! Mowa jest o rękoczynach wśród znanych osobistości, wszystko OK.
_________________
"Our life is a time of war and an interlude in a foreign land, and our fame thereafter, oblivion." Marcus Aurelius
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group