To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Co nam się śni

Pako - 17 Czerwca 2006, 12:03

Mój? Nie.. kompletnie nie :)
Sny mam takie: jestem w jakimś budynku, kompletnie nie wiem, w jakim, pierwszy raz tam jestem, ale dokładnie wiem, gdzie co jest, gdzie jaki załom, jaka ściana, kto gdzie stoi itp. Mimo, że budynek jest pusty zypełnie i ogromny (sufi t na wysokości kilkuanstu metrów). ciągle jest to budynek mieszkalny jakby jednak (chociaż nie ma mebli ani niczego takeigo). Ot.. dziwny sen.

Henryk Tur - 17 Czerwca 2006, 12:06

Ciesz się, że nie śni Ci się, że jesteś tunelem, w który wjeżdża dłuuuugi pociąg :twisted:
elam - 17 Czerwca 2006, 12:08

ee to bylby sen jednoznacznie interpretowany przez Freuda... :mrgreen:
Stoniu - 17 Czerwca 2006, 12:12

A mi ostatnio o dłuższego czasu nic się nie śniło aż do dziś, dostałem z glana w zęby. Pobutka była natychmiastowa.
Tomcich - 17 Czerwca 2006, 14:18

No mnie to dzisiaj się śniły jakieś mutanty i ślimaki (sześciogłowe) :shock: . Mam podejrzenie, że to wpływ ostanich moich lektur. :mrgreen:
Stoniu - 17 Czerwca 2006, 14:45

Ja mam nadzieję że nie śnila mi się żadna przepowiednia, bo jeszcze zęby mi się przydadzą :D .
elam - 17 Czerwca 2006, 14:49

Tomcich - :bravo :bravo :bravo :mrgreen: a ogrodek ci sie nie przysnil? :mrgreen:
mad - 18 Czerwca 2006, 01:49

Od paru miesięcy zwiedzam w snach futurystyczne miasta. Do tego dochodzą górskie krajobrazy. Ostatniej nocy wszedłem na Świnicę.
Tak więc jestem domatorem, nie muszę za bardzo wyjeżdżać. Najlepszym biurem podróży jest dla mnie mój sen.
Idę spać. Odjazd!

elam - 18 Czerwca 2006, 02:35

a ja caly dzien wzdychalam do karla urbana, wiec przysni mi sie peter stebbings :mrgreen:
zaraz sie poloze w lozeczku i wymysle jakas fajna historyjka... jakis fantastyczny harlequin.. to jest to, co gremlinki lubia najbardziej...
branoc :)

Pako - 19 Czerwca 2006, 09:56

A wiecie, ze to 666 temat na forum :> ? Ma ktoś jakieś diaboliczne sny?
Stoniu - 19 Czerwca 2006, 11:14

A ja przed snem napisałem posta w temacie os Silent Hillu. Masz ci głupota ludzka później były jakieś kosmiczne koszmary. Trzeba się następnym razem pilnować.
Piech - 17 Lipca 2006, 11:48

Śniło mi się, że dostałem autorskie kopie styczniowego SFFH.
wszechobecność - 17 Lipca 2006, 12:39

znajoma kelnerka mi się sniła dziś, a jej szczury utopione w basenie...
mad - 19 Lipca 2006, 23:40

Po powrocie znad morza (jednak wyjechałem na wakacje) tematyka marynistyczna rulez. Ostatniej nocy zaciągnałem się na Latającego Holendra.
Gustaw G.Garuga - 20 Lipca 2006, 10:36

Zjadłem na kolację smażoną kiełbasę z musztardą i w rezultacie śniło mi się świniobicie i inne koszmary :( Kolacje lekkie trza jeść...
Rafał - 20 Lipca 2006, 10:48

A ja we śnie nie wiedzieć czemu gryzłem się z problemem paradoksu gorącego wnętrza ziemi. To chyba te upały tak mnie porąbały. :lol:
Gustaw G.Garuga - 20 Lipca 2006, 10:53

:lol: A doszedłeś do jakichś naukowych wniosków?
Rafał - 20 Lipca 2006, 10:56

Pewnie, że tak :lol: , ale jak to bywa ze snami, większość zapomniałem po przebudzeniu :mrgreen: , pamiętam tylko, że byłem z siebie cholernie dumny :wink:
Gustaw G.Garuga - 20 Lipca 2006, 11:07

I know the feeling :wink: Parę dni temu przyśnił mi się świetny film fantasy/horror, z wilkołakami i galopadą pod księżycem. Po przebudzeniu starałem się go zapamiętać, by przekuć w opowiadanie, ale w miarę, jak przytomniałem, nabierałem do wyśnionej fabuły coraz większego dystansu... Opko nie powstanie, co tu dużo gadać :mrgreen:
Pako - 20 Lipca 2006, 16:47

A mi się dziś śniło coś osobistego, to się chwalić nie będe szczególnie. Ale ze snu zadowolony nie byłem, bo jak wstałem, to nie wiedziałem (kompletnie) czy to jawa byla, czy sen.
Anko - 20 Lipca 2006, 19:42

Gustaw G.Garuga:
Cytat
Parę dni temu przyśnił mi się świetny film fantasy/horror, z wilkołakami i galopadą pod księżycem. Po przebudzeniu starałem się go zapamiętać, by przekuć w opowiadanie, ale w miarę, jak przytomniałem, nabierałem do wyśnionej fabuły coraz większego dystansu... Opko nie powstanie, co tu dużo gadać :mrgreen:
A wiesz, mnie się kiedyś też przyśniło pewne fantasy... a opko już jest, może nawet poślę je do SFFH - zobaczymy, czy to cokolwiek warte. :P

EDIT: To był jedyny raz, kiedy uznałam, że sen można przerobić na opko. Pozostałe są do kitu. :|
Ten być może też, jak przyjdzie do oceny rzeczonego opka. :?

ocset - 20 Lipca 2006, 22:04

a tak naprawdę co wam się śni? :)
Fidel-F2 - 21 Lipca 2006, 08:02

Mam dwa powtarzające się sny. Przerwa miedzy kolejnymi trwa od kilku dni do kilku lat. Oba mają związek z walką.
1. Jestem żołnierzem i z kilkoma innymi jadę jeepem drogą która jest pod straszliwym ostrzałem. Na pojeździe są dwa kaemy. Przy jednym z nich stoję ja i napieprzam do worgów ukrytych na poboczach. Droga jest strasznie wyboista, jedziemy bardzo szybko i jeepem miota na wszystkie strony. Sen nie ma zakończenia, jedziemy, jedziemy, jedziemy..
2. Bronie domu. Jestem taką mieszanką Bonda, Ninja, Brusa Lee, Conana i paru herosów jeszcze. Dom atakowany jest przez setki wrogów. Walczę wywijając salta, piruety irobie masę akrobatycznych cudów. Jednocześnie strzelam, walę mieczem, kopię i bóg wie co jeszcze. Zawsze wygrywam. :D

joe_cool - 22 Lipca 2006, 12:01

a mnie się jakoś przedwczoraj NURS z Romkiem lub Rafałem śnili :shock: siedzieli w jakiejś kanciapie czy kiosku, ja kupowałam jakieś książki (czy coś takiego, nie pamiętam już), mówiłam: "o, NURSie, to ja, joe! fajnie cię spotkać", może nawet jakiś autograf był - chyba za często bywam na forum ;)
Pako - 22 Lipca 2006, 12:06

Hmm.. to co mi by się musiało śnić to ja nie myślę nawet.... chyba zrobię sobie wakacje :P
Godzilla - 24 Lipca 2006, 09:17

Mi się śnią na przemian góry i woda. Bardzo strome góry, gdzie się chodzi bardzo stromymi ścieżkami, a ścieżki kończą się w jeziorkach wśród pionowych ścian. Dobrze że woda jest ciepła. Nie umiem wyśnić sobie lodowatej wody leżąc w ciepłym łóżku :D
Kruk Siwy - 24 Lipca 2006, 09:33

A ja mam fart. Śni mi się naprzemian moja dziewczyna z fabułą nowego opowiadania. Jest fajnie bo nie jestem uczestnikiem akcji tylko siedzę jak przed ekranem kinowym.
Pako - 24 Lipca 2006, 09:52

A ja dziś przez całą noc miałem tak popaprane sny, że szkoda gadać. Sytuacja na mnie wymusza takie sny chyba. I tak popapranych snów nie miałem dawno, jak tyklo się obudziłem, to wstałęm, żęby znowu nie zasnąć.
feralny por. - 13 Sierpnia 2006, 21:15

Ostatnio dopadł mnie koszmar.
Jakiś wypadek, nie wiem samochodowy, czy może coś innego. Kobieta przecięta na pół leży na ziemi blisko mnie, jej ciało targają konwulsje, ale pochwili się uspokaja. Na ulicy wnętrzności i mnustwo krwi. Podchodzę do niej i próbuję pomóc, tak jakby dało się coś zrobić. Oczywiście pomóc się nie da. Biorę ją za rękę, ona na mnie patrzy, jest przytomna i świadoma tego co się stało, patrzy mi prosto w oczy wzrokiem postrzelonej sarny Kontakt wzrokowy się przeciąga, coraz trudniej wytrzymać mi to spojrzenie. Ona powoli oddycha i nie umiera. Do cholery, nie umiera!!! Cały czas patrzę jej w oczy nie jestem w stanie odwrócić wzroku, a ona żyje, zmasakrowana, przecięta na pół z wnętrnościami rozlewającymi się po asfalcie. Dlaczego ona nie umiera? Cholera jasna, dlaczego to ciągle trwa?! Nie wytrzymam tego wzroku. Co za koszmarny sen, ona nadal żyje! Muszę się wybudzić, bo zwariuję. Dlaczego ona ciągle żyje?! Muszę się wyrwać z tego koszmaru.
Wybudzam się, tak jak elam potrafię kontrolować sen, a przynajmniej wybudzić sie kiedy sytuacja robi się nieznośna, było nieznośnie. Serce tłucze mi jak oszalałe. To było potworne, te oczy, ciągle je widze. Odwracam się na drugi bok i zasypiam po chwili, tak, tak, zasypiam. Nezła sztuczka, prawda? Koszmar nigdy nie wraca, z resztą wiem, że to sen, jakby co znowu się wyrwę.
Przypominam sobie dopiero rano po przebudzeniu, oczy i całą grozę sytuacji. Zaczynam się zastanawiać, czy dobrze zrobiłem, że sie obudziłem, może lepiej było zostać z nią do końca? Tylko do diabła, jak wytrzymać coś takiego? Serce prawie mi wyskoczyło. Ale te oczy...

Agi - 13 Sierpnia 2006, 21:44

To sen, czy początek opka :?:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group