To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Zbiórka książek dla rodaków w Kazachstanie

Jacek_L - 22 Czerwca 2016, 18:00
Temat postu: Zbiórka książek dla rodaków w Kazachstanie
Do końca miesiąca trwa ciekawa akcja.
Wrzucam, bo może komuś z Was się jakieś pozycje dublują, czy są zbędne i miałby ochotę je przekazać rodakom w Kazachstanie.

Info z profilu akcji na FB:

"Uwaga, Uwaga! Trwa zbiórka KSIĄŻEK, filmów na dvd, muzyki na cd, czasopism kobiecych etc.!!!
(nowych, używanych, autorów polskich i niepolskich, ale po polsku)

Dla kogo? Dzieci, młodzieży i dorosłych.

Może niektórzy pamiętają akcję zbierania w Olsztynie polskich książek dla Polaków na Litwie. Zebraliśmy ich wtedy prawie 5.000.
Tym razem zbiórka przeznaczona jest z myślą o naszych rodakach z Kazachstanu.

Do kiedy? Zbiórka trwa do końca czerwca."

źródło: https://www.facebook.com/KsiazkadlaRodaka/?fref=ts

----
Dla wyjaśnienia: nie mam z organizatorami nic wspólnego, więc ewentualne pytania proszę kierować do nich.

Pozdrawiam

bio - 22 Czerwca 2016, 23:57

Akcja bardzo dobra, tylko z małym rozmachem. Do Olsztyna mam pół Polski. A przecież można było by się dogadać z Pocztą Polską, która nie ma dobrych notowań i by sobie podniosła. Akcja Paczka z książkami za darmo. Pewnie by na to poszli. Chlubne cele, kiepscy wykonawcy. Z miejsca bym wysłał worek obszerny.
Jacek_L - 23 Czerwca 2016, 08:02

Istotnie mogli to trochę lepiej zorganizować. Ale i tak się bardzo chwali inicjatywę :)
dalambert - 23 Czerwca 2016, 14:34

Jacek_L, chętnie bym coś dorzucił, ale do Olsztyna nie dojadę.
bio - 23 Czerwca 2016, 23:55

Nic nie stoi chyba na przeszkodzie, by zrobić drugą edycję akcji i lepiej ją przemyśleć i zorganizować.
Jacek_L - 24 Czerwca 2016, 09:07

To już broszka organizatorów. Ja nie mam z tym nic wspólnego poza tym, że spodobał mi się pomysł, posłałem paczkę i postanowiłem puścić informację dalej :)

Pozdrawiam



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group