To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Najlepsza publicystyka numeru 25 - głosujemy do 5 stycznia

mBiko - 4 Stycznia 2008, 21:26

Dosyć równy poziom całej publicystyki. Odrobinę in minus odstaje Żwikipedia, a in plus wyróżnia się A-To-Mistyka, czemu dałem wyraz nagradzając punktem Cebulę.
Chompa - 3 Marca 2008, 11:49

Żelkowski i Żwikiewicz - Jak to jest?
Cykl rozmów z Panem Wiktorem traktuje jako swoista autobiografie. W tej czesci bylo bardzo prywatnie i stosunkowo malo fantastycznie. Czytalem jednak z zaciekawieniem, bo zalezy mi osobiscie na autorze.
Feliks W. Kres - Wojna fantasy cz.1
Przyjemna lektura, z której za wiele jednakze nie wynika. To zalezy po czesci od samego tematu, po czesci mialem jednak wrazenie, ze Kres nie mógl/chcial (?) wylozyc kawy na lawe. Troche kluczyl, troche dywagowal a na koniec "przestraszyl" potencjalnego autora niemozliwoscia stworzenia oryginalnego i spójnego swiata fantasy. Tylko takie prawdy to nic odkrywczego - wystarczy policzyc, ile naprawde dobrych swiatów dotychczas opisano.
Adam Cebula - Długi dzień hackarza
Sorry, nie zmoglem wiecej niz póltora strony. Dlatego nie wypowiadam sie.
Tomasz Bochiński - Odpowiedź Kresowi
Trzymam z autorem i byc moze zobacze, co Kres odpisze. Osobiscie uwielbiam "perly z lamusa" i czytam wszystko ze starej polskiej SF co mi w lapki wpadnie. I nie uwazam, ze tresci tych ksiazek nie daja wiele wspólczesnemu czytelnikowi.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group