To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Wiatr i niespodzianka - szorty

hjeniu - 5 Marca 2007, 13:27

Gratulacje dla zwycięzcy, brawa dla wszystkich uczestników :bravo
Ixolite - 5 Marca 2007, 13:34

:bravo :mrgreen:

Popieram postulat Rafała, by elam wymyśliła kolejny temat.

hrabek - 5 Marca 2007, 13:51

No tak to chyba powinno sie odbywac - kto wygra, zadaje nastepny temat.

Elam: tekst rewelacja, przeczytalem ostatnio synkowi. Chyba nie do konca skumal, ale siedzial spokojnie, co podczas czytania bardzo rzadko mu sie zdarza. Wyglada na to, ze mu sie spodobalo :)

Anonymous - 5 Marca 2007, 14:20

Rafale, ależ zdolny z Ciebie chłopak! :mrgreen: :wink: Gratulacje! (W końcu byłes moim faworytem ;P: )
Agi - 5 Marca 2007, 14:50

Rafał gratuluję :bravo
Rafał - 5 Marca 2007, 15:02

Dziękuję, dziękuję, sprawiacie, że się czerwienie, o tak: :oops: , ale jest to miłe :D
hijo - 5 Marca 2007, 15:10

Rafał, wielkie :bravo
Fidel-F2 - 5 Marca 2007, 15:50

Rafał, morze o krierze pisarskiej pomyślisz? NURS Twojego szorta pewnie by druknął. Na prawdę pierwsza klasa był.
nalli - 5 Marca 2007, 15:53

Gratuluję zwycięstwa, Rafał :) W ogóle, to super fajoska zabawa jest :P
Anonymous - 5 Marca 2007, 16:01

Fidel-F2 napisał/a
Rafał, morze o krierze pisarskiej pomyślisz? NURS Twojego szorta pewnie by druknął. Na prawdę pierwsza klasa był.


Naprawdę tak sądzisz? :shock: Bez obrazy, Rafał, szort mi sie podobał, ale to było pisanie na szybko i to widać. :wink: No chyba, ze nie było... :oops: W każdym razie należałoby trochę nad nim popracować IMHO.

Fidel-F2 - 5 Marca 2007, 16:08

Miria, w czym braki widzisz? A, że popracować można, to też prawda. A NURS o wiele kiepściejsze rzeczy czasem przemyca.
Rafał - 5 Marca 2007, 17:12

Ja to widzę, trzeba by kilka zdań przerobić, żeby po pierwsze bardziej po polsku były, a po drugie żeby sens i zamiar uwypukliły bardziej. Mam tak, że napiszę szybko - szast-prast, a potem za kilka dni za głowę się łapię i wierzyć mi się nie chce, że taki gnioty z siebie wydaliłem, wtedy siadam i rzeźbię, rzeźbię, aż mi się w miarę podoba. I wtedy powinno się rzecz zamknąć na kilka dalszych dni, przczytać jeszcze raz i rzeźbić dalej. Gdybym miał zamiar z tym czymś zapukać do NURSa to na pewno nie po pierwszym czytaniu :wink: Może po poprawkach senatu :roll:
Anonymous - 5 Marca 2007, 17:31

Fidel-F2 napisał/a
Miria, w czym braki widzisz? A, że popracować można, to też prawda. A NURS o wiele kiepściejsze rzeczy czasem przemyca.


Rafał juz wyjaśnił, na czym rzecz polega. Przecinki, niezgrabności językowe, nieprzemyślane do końca zdania - wszystko do łatwego uniknięcia, myślę. I za Rafała trzymam kciuki, nie odmawiając mu zdolności, bo przecież pisanie tego tekstu odbywało się w specyficznych warunkach. :) Ale zachwyt i zaliczenie go do "pierwszej klasy" trochę mnie zdziwiło.

A to, że NURS puszcza o wiele gorsze teksty, nie znaczy, że mam być usatysfakcjonowana "mniejszym złem". Poprzeczkę należy podnosić przecież!

Tomcich - 5 Marca 2007, 18:58

Moje gratulacje Rafał :bravo IMHO po drobnej obróbce spokojnie mogłoby to pójść w SFFH. Bardzo fajny szorcik. :D
Bardzo się też cieszę, że to co napisałem komuś się spodobało, dzięki za głosy. :D Ale nie bójcie się, o karierze literackiej nie myślę. :mrgreen:

elam - 5 Marca 2007, 20:16

Rafal, juz dawno ci mowilam, ze masz talent :D :bravo
a i tekst Tomcicha nienajgorszy :)

to co, naprawde, ja mam wymyslac?

Agi - 5 Marca 2007, 20:21

elam, Ty nie wymyślaj, tylko wymyślaj. :D
Wiersz napisałaś mniamuśny :bravo

joe_cool - 5 Marca 2007, 20:30

gratulacje dla wszystkich, a największe :bravo dla Rafała
czekam na kolejny temat i kolejne shorty.

Haletha - 6 Marca 2007, 11:18

Rafał, gratuluję pięknego zwycięstwa.
A swoją drogą zaskoczyliście mnie. Typowałam, że Rafał jest Alfa a Elam Beta:)

Rafał - 6 Marca 2007, 11:39

:mrgreen:
elam - 6 Marca 2007, 20:02

jestem samica alfa :mrgreen:
Tomcich - 6 Marca 2007, 20:14

To Nurs został osobnikiem OMEGA :shock: :mrgreen: :lol:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group