To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Piknik na skraju drogi [książki/literatura] - Jarlowe opowiadanka.

mawete - 22 Czerwca 2006, 12:05

Jarl na selekcjonera!!! Będzie ciekawiej :D
...a Olaf rulez :mrgreen:

Angelus - 22 Czerwca 2006, 12:21

Janas musi odejść!
Jarl musi nadejść! :mrgreen:

Aga - 22 Czerwca 2006, 15:05

:bravo :bravo :bravo To jeden z moich ulubionych shortów. Dawajcie jarla na trenera!
Tomcich - 22 Czerwca 2006, 18:36

:bravo :bravo :bravo

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Jarl naszego klubu.
Niech żyyyyyyyyyyyje nam :!: :!: :!:

QCF :mrgreen:

Last Viking - 23 Czerwca 2006, 09:32

EPIZOD XVII - WZIĘCIE

Nie Svenie :x Mylisz się :evil: Ojcem Belti był Bolthurn, a nie Surt gigant ognia Imr był synem Wafthrudnira, tego olbrzyma od rozwikłanych zagadnień :!: To Ran była matką Hefring :x Oczywiście, że Hati i Ganglati to Jötunowie :P Co ? :shock: Głupot mi tu nie pierd...eee :roll: ... znaczy - Na Thora :!: Pozwolę sobie mieć odrębne zdanie na ten temat Svenie :evil: ... Ech :roll: Skald a podstawowych rzeczy nie wie :? Naglfari to gigant pierwszy mąż Nocy :D Tak Svenie, ojciec Aud :evil: Nie :!: Nie Farbauti :x Farbauti zaś był ojcem Lokiego :P Babką Tyra była odrażająca Gjölp, co to dziewięćset głów miała :| Natomiast gigantka Grid - to jedna z żon Odina :) Tak jestem tego pewny :evil: Oczywiście, że możesz polemizować :twisted: A przyniosłeś topór ? :mrgreen:

Co jest ? :shock: Co się tu dzieje ? :shock: Co tak stoisz w drzwiach Olafie ? :? Zimno z dworu wieje, wejdź do izby i drzwi za sobą zawrzyj :x Co się stało ? :| Co taką minę masz ? :? Mów wyraźniej i się nie jąkaj :evil: I spodnie podciągnij :? Co ty w ogóle robiłeś ? :shock: A w łóżku byłeś :P Porwali ją z łoża ? :( Inne świnki też porwali ? :shock: Świnki ? :( Zadziwiasz mnie na każdym kroku Olafie :? Świetlisty promień z nieba ? :shock: Porwał świnki ? :shock: I krowy i woły też ? :evil: Demony powiadasz ? :shock: W latających spodkach przyleciały nad naszą osadę i świecąc promieniami porywają żywy inwentarz ? :twisted: Chcą złupić nasze chałupy, spalić nasze kobiety, zgwałcić naszą trzodę chlewną oraz ugotować i pożreć nasze dzieci ? :x Do broni
Pokażemy tym obcym skur... eee... :roll: ... Na Odyna :!: Nakopmy im do du... eee... :roll: ... też nie mogę :x Cenzura na SFFH co ? :evil:

Ha :!: Zobaczcie :mrgreen: Sprytne są te latające spodki :idea: Zygzakiem latają i do tyłu i w bok :roll: I jak się szybko poruszają skubane :bravo To musi być jakaś zaawansowana tempo... tercjo... hmm... :roll: ... technologia :mrgreen: ... Podaj mnie no toporki Ludwigu :mrgreen: Tylko muszę dobrze wycelować :P Cicho mnie tu, bo się skupić nie mogę :x No nie szturaj mnie :evil: Yyyyyyśśśśśśśśświiiiiiiiiiisssssssstttt Poszło :!: ... Ha :!: Trafiłem :mrgreen: Zobaczcie. Toporek uderzył prosto w środek tego cholerstwa :P Dym poleciał że ho, ho, ho O spada :!: Spada... spada... spada... Zniknął :( ... Co Ludwigu ? :shock: Powiadasz, że uszkodziłem mu urządzenia pokładowe, które zaczęły źle funkcjonować i przeniosły go w inną czasoprzestrzeń :?
Na ziemie spadnie w lipcu roku 1947 w północnej Ameryce w pobliżu miasteczka zwanego Roswell :shock: Buhaahaaa :lol: Oj głupiś, głupiś Ludwigu :P Jakie ty głupoty wygadujesz :twisted: Jak rok 1947, przecież za 100 lat Rägnarok będzie i się wszystko się skończy :|

No tak :!: My tu filozofujemy, a działać trzeba :idea: Daj no mnie Ludwigu jeszcze z jednego toporka :mrgreen: yyyyyśśśśśwwwwwiiiiiiiisssssttttt Ha :!: Znowu trafiony :mrgreen: Spada... spada... spada... Spadł :bravo Uhuhuu :roll: Jaki roztrzaskany :lol: Czekajcie coś z niego wychodzi :evil: To pewnie te demony :shock: Miejmy się na baczności :? Jakieś małe są i szare te demony :mrgreen: Takie czarne wyłupiaste oczka mają i jakieś patykowate kończyny :? Eeee... To nie żadne demony, tylko przerośnięte myszy :lol: Co one tak popiskują ? :evil: Za głowy się chwytają i lamentują :| Te myszy pewnie rozpaczają, że im tą dziwną machinę rozpier... hmm... Na Thora :!: Te interesujące z naukowego punktu widzenia, formy życia rozpaczają nad destrukcją ich pojazdu latającego :roll: Chłopy prać ich dopóki są oszołomione :twisted:

Hurra :!: Do ataku :!: Ale temu myszowi głowa odleciała, jak go toporkiem dziabnąłem
Bleeee :? A to co ? :shock: Jakaś czarna jucha z niego leci :( O patrzcie :!: Ten ucieka :mrgreen: Toporek w plecach i już nie ucieknie :lol: Kruche jakieś te ciałka mają Lekko pacnę i się łamią :? Widziałeś Svenie :!: Dwie główki na raz ciachnąłem :mrgreen: Brawo Skirnir :bravo Właśnie tak :P Chwycić ich za te łyse łby i o siebie :twisted: Kveldulf znowu w złym kierunku pobiegł i teraz drzewa tnie zamiast te myszy :? Aha :!: Olaf wpadł w szał bojowy :mrgreen: Krzyczy, żeby mu świnkę oddali :(

To już chyba koniec ? :| Został jakiś jeszcze ? :? Jeszcze jeden ucieka :mrgreen: O żesz kur... eee... :roll: znaczy - Na Thora :!: Nie trafiłem :? Niedobrze :( Starzeję się :oops: Nie dajcie mu uciec :evil: Jak do lasu zwieje, to będziemy go później szukać po zmroku :x Mysza je... :roll: ... jedna. :lol: ... Zobaczcie :!: Co on tam trzyma w dłoni ? :evil: Jakiś dziwny, świecący się patyk :shock: Kieruje go w naszą stronę :? Hej :!: Co się dzieje ? :shock: Co to za blask ? :shock: Ups :(

Nie Svenie :x Mylisz się :evil: Ojcem Belti był Bolthurn, a nie Surt gigant ognia Imr był synem Wafthrudnira, tego olbrzyma od...


KONIEC


"Obcy" - ilustracja Nivak

mawete - 23 Czerwca 2006, 09:43

Olaf rulez :D
Słowik - 23 Czerwca 2006, 09:54

Bommmba.
Gdyby nie reset pamięci, Jarl byłby mocnym konkurentem Nikitycza :D

Pako - 23 Czerwca 2006, 14:38

Hehe... jarl na trenera kadry, jarl na prezydenta, jarl na Nikitycza... kogo jeszcze jarl może zastąpić? :D
elam - 23 Czerwca 2006, 15:11

:bravo
lepsze, niz poprzednie :)

Angelus - 23 Czerwca 2006, 20:55

Jarl jest niezastąpiony. :lol:
Jarl może zastąpić każdego! :mrgreen:
:bravo :bravo :bravo

Last Viking - 27 Czerwca 2006, 12:13
Temat postu: GRYPA
EPIZOD XVIII - GRYPA

Brunhilda :!: Brunhilda :!: Jak to, że się drę ? :shock: Podaj mi mój topór, kobieto :evil: Nie widzisz, że umieram :( ? Niechaj umrę z bronią w ręku, jak przystało na wojownika, żeby Valkirie po mnie przybyły i zabrały mnie do Valhalli, gdzie u boku Odyna będę walczył i ucztował :mrgreen: Jak to ? :shock: Tylko kobiety, biesiady, alkohol i bójki mi w głowie ? :? ... Lepiej gotuj ucztę pożegnalną :cry: Niech wszyscy upija się na moja cześć :cry: Jak to nie będzie żadnego pijaństwa ? :shock: Przecież tradycja taka :| Co ? :shock: Gdzie Ty masz tradycję ? :shock: Brunhildo :!: Nie przystoi damie takie słownictwo :(

Co ? :shock: Jak to nie żadna kacza grypa, a zwykły katar ? :? Co ty kobieto do mnie rozmawiasz ? :x Przecież widzisz jak mi z nosa wypełzają te wirusy :!: Nie wirusy ? :shock: Tylko zwykłe zielone gluty ? :( Powiadasz, że wirusy grypy są niewidoczne, a ich rdzeń zbudowany jest z kwasu ryboknoto... rubytwi... eee :roll: ... no tego... no rybonukleinowego :P oraz specyficznego białka nuke... numektolo... O żesz kur... eee... :roll: ... Na Thora :!: nukleoproteiny i otoczony jest otoczką białkową :mrgreen: ... :shock: ... Skąd Ty kobieto takie rzeczy wiesz ? :shock: A Ludwig Ci powiedział :? ... he, he, he... :lol: Ludwig zawsze pierdoły opowiada :lol: Ja wiem lepiej, że wirusy nos mi zatkały i mnie duszą :x Co ? :? Mówisz, że jakby to była epidemia kaczej grypy, to Olaf powinien być dawno zarażony ? :| A czemu ? Bo on z kaczkami też... :( Dlaczego zapytałem ? :?

Obiecaj mi jedno Brunhildo :evil: Obiecaj mi, że kiedy umrę, wyprawisz mi pogrzeb godny wikinga :mrgreen: Podasz wszystkim nihdh, żeby wypili podczas ostatniej uczty :P Co ? :? Alkohol szkodzi ? :( buhaahhaaa :lol: Khe, khe, khe :x Kobieto :!: Normalnie doprowadzisz mnie do śmierci przed czasem, jak będziesz takie głupoty opowiadać :evil: Tak, ale o czym to ja ? :? Rozum słabuje na łożu śmierci :( Aha :P Po uczcie żałobnej, przygotujecie mój flagowy drakkar, położycie na nim moje zwłoki i podpalicie :mrgreen: Następnie moje prochy wrzucicie do morza i niechaj wiatr je rozwieje do wszystkich dziewięciu królestw :mrgreen: Możecie również spalić moją pościel, co oznacza definitywne zerwanie wszystkich stosunków :wink: Stosunków... ze światem oczywiście :lol: Oczywiście Ty Brunhildo zostaniesz spalona wraz ze mną :mrgreen: Auuuć :x Co jest ? :( Co mnie bijesz ? :( Jak mam to sobie wybić z głowy ? :| Taka tradycja jest :) Przecież wiadomo, że żona wikinga poddawana jest zawsze kreto... kremow... eee... :roll: ... tej no kremacji wraz z mężem :mrgreen:

Ale o co Ci chodzi ? :evil: Jak to zmienić tradycję ? :shock: Nie można zmieniać tradycji :( Przed spaleniem wejdziesz do chaty moich następców i będziesz musiała z nimi... :roll: Auuuć :x Z Ludwigiem... Auuuć :x ... Z Olafem... Auuuć :x .... I ze Svenem... A.. :shock: Dlaczego mnie nie uderzyłaś ? :? Czemu się pod nosem uśmiechasz ? :( ... Kiedy już wypełnisz swoją powinność względem mnie zmarłego :mrgreen: Co mówisz Brunhildo ? :? Będziesz się starała ze Svenem nie zaniedbywać swojego obowiązku :( Mocno będziesz się starała ? :? Na wszystkie możliwe sposoby, będziesz się starała ? :| No aż tak gorliwa nie musisz być :( ... No więc, kiedy już... :roll: Wtedy zaprowadzą Cię na drakkar, na którym spoczywać będzie uroczyście moje martwe ciało, uroczyście przystrojone na tę chwilę. Położysz się obok i wbiją Ci sztylet ofiarny dwa razy w żebro :mrgreen: Następnie chwycą mocną linę, okręcą wokół twojej szyi i uduszą :P Później podpalą łódź i pchną na pełne morze.Spłoniemy razem ukochana :D Powiedz czy to nie romantyczne ? :mrgreen: Auuuć :x Nie bij już mnie :(

Odejdziemy z tego świata do Asgardu :mrgreen: Ja stawię się w pałacu Odyna - Gladsheim zwanym również „Domem Radości” :P Czemu zwany, „Domem Radości” ? :? Ponieważ tam nie ma kobiet :x Tak Brunhildo, kobiety idą mieszkać gdzieś indziej :lol: Wystarczą nam piękne Valkirie :D Po śmierci kobiety wikingów idą do pałacu Wingolf, zwanego również „Siedzibą Szczęśliwości” :P Ciekawe dlaczego nazywają go „Siedziba Szczęśliwości” ? :? Co Brunhildo ? :shock: Domyślasz się ? :shock: Jeszcze tego brakowało, żebyście i po śmierci nas na głowach miały :( ... I w ten właśnie sposób zakończy żywot najpotężniejszy z jarlów, nieustraszony wojownik, wspaniały mąż i ojciec :P Jak to o kim mówię ? :? O sobie przecież :evil: ... Wieści o moich czynach, pójdą w świat i wszyscy usłyszą o moim bohaterstwie i szlachetności :mrgreen: Jak to nie ? :evil: Jaki zakaz rozpowszechniania ? :evil: Jakie prawa autorskie ? :x

W dupach się im poprzewracało :evil: Podaj mój młot bojowy kobieto :!:


KONIEC

Słowik - 27 Czerwca 2006, 14:52

:mrgreen: :bravo
Anonymous - 27 Czerwca 2006, 16:15

Cudne! :mrgreen:
Lu - 27 Czerwca 2006, 17:01

A jakie prawdziwe :twisted:
Pako - 27 Czerwca 2006, 18:31

Kobiety, szykujcie się!
:bravo :bravo

Last Viking - 28 Czerwca 2006, 11:21
Temat postu: BADANIA LEKARSKIE
EPIZOD IXX - BADANIA LEKARSKIE

Ludwigu :!: O czym Ty do mnie rozmawiasz ? :shock: Przecież mi nic nie dolega :evil: Jakie badania lekarskie ? :x Co ? :shock: Badania okresowe :shock: Konieczne ? :? W moim wieku ? :shock: Co w moim wieku ? :evil: Pewnie, że jeszcze mogę :evil: No chyba, że za dużo w karczmie wypiję :( ... Mówię ci przecież, że nic mi nie jest :x No chyba, że czasami ten ból głowy :( Skąd wiesz ? :shock: Na Thora :!: Masz rację, zawsze mnie boli po jakiejś alkoholowej libacji :( Eeee... no Ludwigu :P ... toć Ty się wiele nauczył w tej przyklasztornej szkole :mrgreen: A widzisz? Nie na darmo Ciebie na nauki posłałem :D

Ludwiku, a Ty wiesz, że Thora kiedyś też łeb napie... :roll: eee... znaczy Thor też kiedyś miał migrenę :? Było to wtedy, kiedy... Co ? :? Mam otworzyć szeroko usta i powiedzieć A ? :shock: AAAAA... Co? Jakie A1? :shock: Kategoria wojskowa A1 To rozumiem :mrgreen: ... O czym to ja ? :? Aha :P O Thorowym łbie opowiadałem :) Więc było to wtedy, kiedy Thor przybył na swoim boskim rydwanie, ciągniętym przez kozły Tanngrisnira, czyli Wyszczerbiony i Tanngniostora, czyli Szczerbaty i... Co ? :x Jak to nasikać do dzbana ? :shock: A po co ? :shock: Do akcha... afkal... :roll: ... eee... analizy :P No chyba, że tak :o Co to za jedna ta Analiza ? :?

Na czym to ja skończyłem ? :? No więc Thor przybył na swoim rydwanie na pole, gdzie miał... Podaj mnie Ludwigu drugi dzbanek, bo ten już pełen jest :roll: ... taaaa, o czym to ja ? :? Co ? :shock: Nie, ależ oczywiście, że ja żadnych problemów z pamięcią nie mam :x Ja i problemy z pamięcią :evil: Zwariował :| .... Tak. Więc Thor miał stoczyć pojedynek z gigantem Hrungnirem... Ludwigu, dostane trzeci dzbanek ? :lol: Wystarczy już ? :shock: Ale ja jeszcze mogę :mrgreen: ... Thor miał stoczyć pojedynek z potężnym gigantem Hrungnirem, który kiedyś, wystaw to sobie, stanął nawet do wyścigu z samym Odynem :!: Stanęli naprzeciw siebie. Potężny Thor ze swoim młotem i przerażający olbrzym. Mierzyli się wzrokiem :twisted: ... Co mam zrobić ? :shock: Odczytać z daleka te runy... jakie runy :? Jak to nie widzę ? :x Ja czytać nie umiem, a że nie widzę :evil: Imbecyl jeden :evil: Po to ja ciebie kształcę, żebym nie musiał tych runów czytać :mrgreen:

Na czym to ja skończyłem ? :? Pamiętam, pamiętam :roll: To tylko taki zwrot rekto... repto... :? eee... retoryczny :mrgreen: Stojąc na przeciw siebie, mierzyli się wzrokiem, straszyli... Co ? :shock: Co ? :shock: Mów głośniej, bo ja nic nie słyszę :x Co Ty tam mruczysz ? :? Jak to: słuch słaby ? :evil: .... Mierzą się wzrokiem, mierzą, mierzą i mierzą i mierzą... :| Aha :P No i jak Thora nie zacznie łeb napie... eee... znaczy migreny dostał :mrgreen: Po co ci ten sztylet Ludwigu ? :shock: Krwi do analizy chcesz mi popuścić :? A to w takim układzie nie ma problemu :P

Co ? :shock: Mam ściągnąć spodnie, odwrócić się tyłem, oprzeć dłonie na stole i się w twoją stronę wypiąć ? :shock: Czy ty zwariowałeś ? :shock: Powiadasz, że badanie takie :? Ty jesteś pewny że tak to się przeprowadza ? :lol: W księgach przeczytałeś ? :? Greckich księgach :shock: .... No i jak Thora ten globus naszedł, to Groa żona Aurvandila, matka Svipdag i jeszcze jednego bękarta, którego nie wspomnę :roll: ...Nie żebym nie pamiętał :twisted: Tak więc Groa użyła magii, żeby Thorowi tą migrenę odegnać :mrgreen:

Ból głowy ustąpił :P I oto cała historia... :oops: .... Aghhhhrrrrrrr :x Ludwigu :!: Jesteś martwy, oskalpowany, powieszony, utopiony, nadziany na pal, zakopany żywcem, poćwiartowany, spalony, rozszarpany na drobne kawałeczki i jeszcze na sam koniec ciężko pobity :evil: Aghhhhhrrrrrr :x Wracaj tu, nie uciekaj :!: Żaden facet nie lubi jak mu się w tyłku grzebie :evil: Co ? :shock: Olafowi to nie przeszkadzało ? :? Mówisz, że mu się nawet podobało :shock: Olaf zawsze był inny :( ... O czym ty do mnie Ludwigu rozmawiasz ? :shock: Co ? :shock: Wyniki mam złe ? :? W berserkerski szał mi nie wolno wpadać Nie unosić się ? :shock: Nie denerwować ? :shock: Nadmiernie nie entuzjazmować grabieżami, gwałtami i rabunkami ? :shock: Odpuścić sobie wyprawy, bijatyki, hulanki, obżarstwo, pijaństwo, branki i w ogóle seks pozamałżeński :? Żadnego miodziku, piwka, wódeczki ani innych używek :(

To co mi zostanie ? :evil: Tylko ziółka i... herbatka :(


KONIEC

Rodion - 28 Czerwca 2006, 11:41

I tak oto, dbalośc o zdrowie odbiera radość życia. Ehhh.... :(
Pako - 28 Czerwca 2006, 12:01

Oj... biedny jarlu ;)
ale żeby tak zaraz mu w tyłku grzebać, fe! :P

reginald - 28 Czerwca 2006, 12:04

Ziółka i herbata ... :? a chmiel i herbata po iralndzku też moga byc ?? :wink:
Last Viking - 29 Czerwca 2006, 11:16
Temat postu: GWIEZDNE WROTA
EPIZOD XX - GWIEZDNE WROTA

Ludwigu czy ty absolutnie jesteś pewny, że my jesteśmy w Prowansji ? :? Ja rozumiem Lazurowe Wybrzeże :roll: Ale nie lazurowe niebo :evil: Turkusowe powiadasz ? :? No cóż, Ty wiesz lepiej :wink: ... Zobaczycie :!: Wyprawa na Lazurowe Wybrzeże się opłaci. Złoto, klejnoty, diamenty, dzieła sztuki. Starożytne artefakty i rzeźby sławnych pfuu... :x artystów :P Zdobędziemy wszystkie twierdze i zamki tego regionu. Podbijemy zamieszkujący ją lud, weźmiemy branki i niewolników :D Obłowimy się :mrgreen: Niegdyś te tereny były okupowane przez wojska potężnego Imperium, które niestety upadło :twisted: Nie Olafie, nie do morza :? Metro... mentofo... :roll: eee.... metaforycznie upadło :evil: Upadło pod naporem reakcyjnych sił oddolnych, których zadaniem było wprowadzenie chaosu i zlikwidowanie warstwy rządzącej :mrgreen: To chyba nie ta bajka :?

Opowiadałem Wam już o Odynie, najmądrzejszym z Asów ? :mrgreen: Opowiadałem :? Wiele razy :| No to posłuchacie raz jeszcze :twisted: Odyn, zwany również Wodanem, odznacza się wielką mądrością... Nie Olafie :evil: Nie taką jak Ty :lol: Nie Olafie, mądrość nie polega na odróżnianiu owieczki od barana :roll: Mówisz, że czasami zdarza ci się pomylić :shock: Więcej nie chcę wiedzieć :( ... Na czym to ja skończyłem ? :? Aha!Odyn, żeby posiąść wiedzę... Co znowu Olafie ? :x Jak to, kto to jest Wiedza ? :shock: Raczej co to jest wiedza ? :? Nie Olafie, to nie jest świnka :( Więc, żeby posiąść ... :evil: ... wiedzę, poświęcił jedno oko dając je Mimirowi. Dzięki temu Odyn mógł napić się ze „Studni Wiedzy” :mrgreen:

Na Thora :!: Dziwnie w tej Prowansji :? Powietrze jakieś takie rozrzedzone :| Dźwięk się inaczej roznosi, piasek się mieni na zielono, niebo turkusowe, rośliny jakieś takie akred... abra... eee.. abstrakcyjne :roll: Skoro jednak twierdzisz Ludwigu, że to Lazurowe Wybrzeże, to nie będę z Tobą polemizował :wink: ... Tak, ale o czym to ja ? :? No przecież o Odynie :mrgreen: Władca Asów posiada w Asgardzie dwa pałace Walaskjölf, o dachu pokrytym czystym srebrem, gdzie znajduje się tron Odyna, oraz Gladsheim, w którym znajduje się komnata zwana Valhallą .... Co Skirnirze ? :? Ile można dostać za srebro z dachu Walaskjölf ? :shock:

Atrybutami Odyna są naramiennik Draupnir i magiczna włócznia Gungnir... Czego nie rozumiesz Olafie ? :? Co to znaczy atrybut ? :shock: A wiesz co to jest emblemat ? :o Nie ? :| To jest to samo tylko, że trochę inaczej :mrgreen: ... Władca Asów posiada również dwa kruki Hugin i Munin, co oznacza Myśl i Pamięć... Co Olafie ? :x Wiedziałeś o tym ? :shock: No i proszę :P Czasem potrafisz mnie pozytywnie zaskoczyć Olafie :D Może to prawda co twoja matka mówi, o moim domniemanym ojcostwie :? ... Odyn jako boski thul, czyli wieszcz, mędrzec zazwyczaj swoją mądrość wykorzystywał przy czynieniu czarów i rozwiązywaniu zagadek.Jego mądrość jest przesycona nieszczerością, chytrością, wiarołomstwem, granicząca z szaleństwem... Co mówicie ? :shock: To tak jak i moja mądrość :twisted:

Wiedział o wszystkim co się dzieje na świecie. Swoją mądrość pogłębiał licznymi podróżami pod przybranymi imionami. Wdawał się w dysputy z najsłynniejszymi mędrcami i w ten sposób zbierał życiowe doświadczenie :) Powiadają, że to sam Odyn wynalazł pismo runiczne :mrgreen: Właśnie :!: A propos pisma runicznego :o Czy jesteście pewni, że dobrze odczytaliście tabliczki na magicznym portalu, który miał nas przenieść do Prowansji, co ? :twisted: Ludwig, Sven - czekam na odpowiedź ? :evil: Mam takie niejasne podejrzenie, że nie jesteśmy w Prowansji :?

Na Thora :!: Nie wydaje mi się, żeby w Prowansji świeciły dwa słońca i cztery księżyce :shock: Co Ludwigu ? :evil: Nieśmiało sugerujesz, że zupełnie nieświadomie, otworzyliśmy Portal - Gwiezdne Wrota i teraz znajdujemy się w innym systemie gwiezdnym ? :( Twierdzisz, że to jest niezwykle interesujące doświadczenie ? :shock: Ciekawe i odkrywcze ? :shock: Cudownie jest poznać tajemnice kosmosu i zasady nim rządzące ? :shock: To ja ci pokażę teraz jedną z zasad :x Zasadę antropiczną :!: Wszechświat posiada takie cechy, żeby umożliwić powstanie galaktyk i planet. :mrgreen: Wszechświat posiada takie cechy, żeby na jednej z takich planet powstało życie. :mrgreen:

Dzięki temu mógł się narodzić twój jarl, i żeby mógł cię zdzielić młotem bojowym w ten zakuty, głupi wikingowy łeb :evil:


KONIEC


"Inny Świat" - Ilustracja Nivak

Słowik - 29 Czerwca 2006, 12:29

Hehehe, przed jarlem nic się nie ukryje, inne światy niech drżą przed vikiem :mrgreen:
Rodion - 29 Czerwca 2006, 12:34

I co?! Nie podbili tej planetki?! :shock:
mawete - 29 Czerwca 2006, 13:55

:mrgreen: :bravo Olaf rulez :D
Nivak - 29 Czerwca 2006, 17:47

Powtarzasz się mawete :lol:
Pako - 29 Czerwca 2006, 18:19

Może i się powtarza... ale Olaf RuleZZ ;)
Jarl zresztą też :D
:bravo

Nivak - 29 Czerwca 2006, 20:18

A ja wolę inną postać 8)
Last Viking - 30 Czerwca 2006, 08:28
Temat postu: ZLOT BARDÓW
EPIZOD XXI - ZLOT BARDÓW

Auć :x O żesz Ty kur...eee :roll: ... znaczy Na Thora :!: Ale mnie łeb napier... :roll: ...znaczy boli :( Straaaaasznieeee booooolliii :cry: Oj jak booooooliiii :cry: Co myśmy wczoraj robili ? :shock: ... Olaf, żyjesz ? Zwłoki :? Szlomo, skocz no... nie Szlomo ? :shock: Szloma ? :shock: Mam Ci mówić SZLOMA ? :shock: Jak zwracam się do ciebie, to mam używać końcówki żeńskiej ? :? Czy ty się z wölsi na łby pozamieniał ? :evil: Co to jest wölsi ? :shock: Innym razem Ci wyjaśnię :lol: ... Co ? :shock: Teraz jesteś kobietą :? Oczywiście, że masz do tego prawo :| Że niby nie akceptuję silnych kobiet i ich dążenia do samorealizacji. Że niby jestem antyfeministą oraz męską szowinistyczną świnią :( Że patrzę na świat poprzez schematyczny, skostniały, wyprany z wrażliwości, narzucony przez mężczyzn patriarchat Ale o czym ty do mnie rozmawiasz, Szloma ? :( ... Nie powiesz mi chyba, że Olaf też jest kobietą ? :shock: Tak... nic nie wiadomo :? Więc, Szloma :!: zamiast gadać głupoty, skocz no do studni i we wiaderku świniowym jakąś wodę przynieś :P Co ? :shock: Co Olaf zrobił do wiaderka ? :shock: No cóż :? W takim układzie odpuszczę sobie tą wodę :(

Witam Mości Panie :mrgreen: Fajnie tu u was na Kresach Wschodnich :!: Jest co wypić, jest co zjeść, jest nawet komu w mordę dać :mrgreen: A i dziewki śliczne macie :P Kasztelanie, weź Ty mnie wytłumacz tylko jedno :? Dlaczego tak jest, że ilekroć widzę waszą zarośniętą gębę, to albo jestem pijany, albo akurat leczę kaca ? :| ... Antałek miodziku przywiozłeś ? :D Chlup, chlup, chlup... :lol: Na Odyna :!: To najlepszy miód jaki piłem :mrgreen: Jak to możliwe, żeby Polanie produkowali lepszy miód niż wikingowie ? :? ... Kasztelanie, życie mi z rana tym trunkiem uratowałeś :P Od razu jakby jaśniej na umyśle Co Ty tam pod nosem mruczysz Ludwigu ? :evil: Jakieś akfuz... abmu... :roll: eee... aluzje, na temat mojej pamięci ? :evil: A propos, to niech mi ktoś opowie co się wczoraj działo ? :? ... Auć :x Sssss... :( Kasztelanie, ciszej 8) Proszę, nie wrzeszcz mi nad uchem, bo głowa pęka :( Ha :!: ... auć :x Przypomniał mi się Hönir - bóg ciszy :mrgreen: Ech... żeby tak sprawił, żeby świat się nie kołysał i ten huk w głowie ucichł :( Jest on jednym z trójcy pierworodnych bogów z rodu Asów. Wraz z braćmi Odinem i Lotherem stworzył świat :)

Po wojnie między Asami i Wanami, w ramach wymiany bogów, zamieszkał pośród Wanów Razem z nim do Wanów poszedł Mimir – podobno najmądrzejszy z bogów. Wanowie wpadli we wściekłość, kiedy Hönir okazał się mało inteligentny i każdą decyzję konsultował z Mimirem :| Wtedy to ucięli głowę Mimirowi i wysłali do Odyna :lol: Okazało się zatem, że ten cały Hönir to strasznie głupi :? To co on mi na tą bolącą głowę pomoże ? :( Podobno Hönir przeżyje Ragnarök i w nowym świecie on będzie posiadaczem gambanteinn –wróżbiarskiej różdżki :mrgreen: Dzięki tej różdżce będzie potrafił przewidzieć przyszłe zdarzenia i będzie wiedział, co się stanie :shock: ... Co Szloma ? :? Mówisz, że mi by się przydała taka różdżka, ale żeby wydarzenia z poprzedniego dnia opowiadała :?

Przepraszam Kasztelanie za ten wtręt , ale opowiadaj, co się wczoraj działo :) Tak, wiem, że jesteśmy na zlocie skaldów w Lublinie :mrgreen: Tak, wiem, że poszliśmy do karczmy zjeść kilka wołów :mrgreen: Tak, wiem, że piliśmy :P :P :P Tak, wiem, że Sven grał na Oud :) Tak, wiem, że śpiewałem :mrgreen: ... Co ? :shock: Śpiewałem ? :shock: To musiało być żałosne :( ... Ludwigu :!: Obudziłeś się :P Co mówisz ? :| Twierdzisz, że u mnie funkcjonuje jedynie pamięć krótkotrwała służąca do przechowywania niewielkiej ilości informacji przez krótki okres czasu, zazwyczaj od czterech to pięciu machnięć młotem bojowym :( Co Ty mnie tu za głupoty opowiadasz ? :x ... To tak samo idiotyczne, jak twoja teoria o tym, że jesteśmy tylko postaciami wymyślonymi, przez jakiegoś nadrzędnego skalda... buuhhaaahaa :lol: Wystaw sobie Kasztelanie, co ten jełop do nas rozmawia :mrgreen: Wmawia nam, że jesteśmy tylko fikcją literacką :lol: Ludwigu, powiadam Ci rozbawiłeś mnie teraz do łez :mrgreen: Oj i znowu mnie zaczął łeb boleć :(

Hej :!: Co się dzieje ? :? Gdzie są wszyscy ? :( Co to znaczy CDN ? :shock:


KONIEC


"Kasztelan" - ilustracja Nivak

mawete - 30 Czerwca 2006, 09:00

heheh... Kasztelan Rulez.... Falkon też Rulez :mrgreen:
Zdrówko! QCF! :mrgreen: :twisted:

Pako - 30 Czerwca 2006, 10:36

Kasztelan RuleZZ :) mawete stanie się słąwny :P
:bravo

gorat - 30 Czerwca 2006, 13:51

Podobieństwo niezaprzeczalne :lol: :bravo


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group