To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Co pije NURS? A co Wy pijecie?

Iwan - 11 Października 2008, 22:31

ilcattivo13, de lux to właśnie czysta :D
ilcattivo13 - 14 Października 2008, 20:30

Iwan - uwierzyłem dopiero jak zobaczyłem na własne "łocy" :D

za to znalazłem coś na temat mojej "ukochanej" Złotej Lithuanii (z numerkiem 2) - okazuje się, że ja naprawdę smakosz jestem i byle czego nie piję :mrgreen:

Z tej firmy polecam też "Benediktinas" - zwłaszcza, jak się chce upić dziewczynę :mrgreen: . Słodkie, delikatne i .... mocne jak diabli.

EDIT: a na stronie producenta wyczytałem, że robią też wódkę miodowo-pieprzową. Chyba trzeba będzie spróbować, bo czegoś takiego jeszcze nie piłem... :D

Adashi - 31 Października 2008, 14:09

Ostatnio raczyłem się piwem "Miodowe" z browaru Krajan :)
Chal-Chenet - 31 Października 2008, 14:24

Hmm, a ja wódką z red bullem. Jakbym wiedział ile to kosztuje, wybrałbym piwo... :roll:
Adashi - 31 Października 2008, 22:13

A przy tej okazji, to ja uraczyłem się grzanym winem, cuba libre i noteckim ciemnym :)
Virgo C. - 5 Listopada 2008, 13:09

Adashi napisał/a
Ostatnio raczyłem się piwem Miodowe z browaru Krajan :)

I jak Ci smakowało ? Ja tam co prawda ów miód wyczuwałem, ale już poczęstowany kumpel - ani trochę. W sumie to bardziej miodowe to podają u was w Brovari na Starym Rynku :)

Rafał - 5 Listopada 2008, 13:15

A ja się zaprzyjaźniam z Panem Tadeuszem :wink:
merula - 5 Listopada 2008, 13:17

miłośnik literatury sie znalazł :wink:
Adashi - 5 Listopada 2008, 13:21

Virgo C. napisał/a
I jak Ci smakowało ? Ja tam co prawda ów miód wyczuwałem, ale już poczęstowany kumpel - ani trochę. W sumie to bardziej miodowe to podają u was w Brovari na Starym Rynku :)

Imho, całkiem przyjemne doznania :) Czuć miodowy posmak, może nie bardzo intensywnie, ale jednak. W Brovari na Starym nie byłem, dzięki za cynka - trzeba będzie zajrzeć, natomiast mam porównanie z Ciechanem serwowanym na Skofie w stolYcy i oba piwka polecam, choć smak odmienny :D

Virgo C. - 5 Listopada 2008, 13:27

Jeśli gdzieś znajdę to z pewnością spróbuje. A w ramach podziękowań - jeśli lubisz miodowe piwa i będziesz akurat we Wrocławiu to od razu uderzaj do Spiża na rynku. Najlepsze miodowe jakie w życiu piłem :)
Adashi - 5 Listopada 2008, 14:09

Dzięki za polecankę :) Będzie okazja, skorzystam niezawodnie.

Co do piwa, to generalnie próbuje różnych marek dostępnych tu i ówdzie, taki ze mnie domorosły koneser :wink:

Adashi - 7 Listopada 2008, 23:29

Desperados sączę :) Smaczy mi :mrgreen:
mBiko - 8 Listopada 2008, 13:15

Adashi, w ramach Twoich eksperymentów polecam Chilli Beer, czyli piwko z papryczką.
Adashi - 8 Listopada 2008, 13:21

Zapisuje w notatniku, dzięki :)
Ja polecam Peroni Nastro Azzurro - Birra Superiore, przedwczoraj się zaopatrzyłem, na razie mierzę butelkę wzrokiem :mrgreen: Może wieczorkiem, hmmm ;)
Już kiedyś o tym piwie pisałem, bardzo przypadło mi do gustu :D

ilcattivo13 - 14 Listopada 2008, 00:41

w związku z dzisiejszą ośmiominutową wizytą na Litwie piję "Svyturys" w wersji "Baltas Kvietinis Alus" ("Wheat Beer"). Wzięliśmy też inne piwo z tego browaru, ale nie pamiętam który z kilkunastu gatunków. Do tego mam jeszcze "Kalnapilis Original" (też dobre).

A z cięższych kalibrów kilka butelek Złotej Lithuanii (dwie jadą ze mną na Falkon :wink: ) i pękatą buteleczkę mordercy kobiet, czyli "Benediktinisa" :D

Agi - 3 Grudnia 2008, 21:08

Zimno mnie telepało, zaaplikowałam sobie pyszną miksturę:
cytryna, miód, herbata i duża ilość pigwówki.
Pomogło!

Nutzz - 4 Grudnia 2008, 09:29

Zimno mnie telepało, zaaplikowałem sobie pyszną miksturę:
Wino Leśny Dzban & Pepsi.
Pomogło!

Pako - 4 Grudnia 2008, 09:46

To ja zdecydowanie jednak piszę się na miksturę Agi. Dużo bardziej apetyczna :)
Nutzz - 4 Grudnia 2008, 09:49

Nie będę sie wykłucał :D Twoja strata (zysk/oszczędność na lekarzu?)
merula - 4 Grudnia 2008, 09:50

ja mam na to receptę - do łóżka pod kołderkę :wink:
Ziemniak - 4 Grudnia 2008, 12:01

merula napisał/a
do łóżka pod kołderkę


Taaak, okład z młodej piersi pomaga na wszystko :mrgreen:

Martva - 4 Grudnia 2008, 12:14

Tylko, cholera, czasem trudno go sobie zrobić.

EDIT, żeby było na temat. Herbata z sokiem malinowym, albo sok malinowy z herbatą. Właściwie można zignorować herbatę ;)

Kruk Siwy - 4 Grudnia 2008, 12:19

Generalnie dobry przepis - tyle że ja ignoruję sok malinowy. Reszta się zgadza.
Ziemniak - 4 Grudnia 2008, 12:23

Sok malinowy to z piwem, a raczej piwo z sokiem malinowym. Można zignorować sok :twisted:
Rafał - 4 Grudnia 2008, 12:26

A na poważnie to sok z całej cytryny, łyżka miodu, goździka, sok malinowy gorący do połowy szklanki, dopełnić spirytusem, wypić duszkiem i szybko hyc pod kołdrę (merula posuń się). Jak hyc nie będzie szybki to można nie zdążyć, szybko idzie w nogi.
Fidel-F2 - 4 Grudnia 2008, 12:30

Rafał, zapomniałeś o łyżce dziegciu
Kruk Siwy - 4 Grudnia 2008, 12:32

Hi,hi. Świńskie myśli mi przyszły do głowy. Jak zawsze zresztą.
Ostatnio piłem przyzwoite białe wino co to je nureczka z Francyji przywiozła. Ale jak się nazywa - przepomniałem.

To mi przypomniało anegdotkę - świeżą z Łodzi. W Manufakturze w knajpie Hollyłodż pani na pytanie o kartę win zrobiła oczy jak pięć złotych a zapytana jakie też wina oferuje odparła: białe i czerwone.
Ostrzegam - wszystko tylko nie Hollyłodź, oprócz tego były tam inne ucieszne sprawy ale nie ma co się rozwodzić nad tą ponurą parodią knajpy w jednym z bardziej prominentnych miejsc miasta Łodzi.

ihan - 4 Stycznia 2009, 13:13

Naturalne piwo zywe, niepasteryzowane. Mniam.
xan4 - 4 Stycznia 2009, 13:15

Ja wczoraj grappę sobie zapodałem,
zaczynam lubić takie trunki, chyba starzeję się :D

Iwan - 4 Stycznia 2009, 14:02

grappę raz kosztowałem, okrutna była


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group