To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - chiromanci, astrolodzy, grafolodzy, grafomani

Haletha - 6 Marca 2006, 12:54

A5
B7 (starając się nie myśleć o 5) :)
C10
D12

I tak wiem, że nie ma to żadnego związku z moim znakiem zodiaku (lew) :))

elam - 6 Marca 2006, 13:01

trudno dac jedna odpowiedz..

A 1- zrobilam juz tak kilka razy... :) o ile sa wakacje. bo praca zobowiazuje...
B 1, 3 i 10. nie martwie sie, tylko szukam rozwiazan
C 3 albo 7. w kazdym razie, szukam jakies tratwy :)
D 12. moze 7 tez..

jestem okropnym barankiem :D

Haletha - 6 Marca 2006, 15:18

Nie trafiłam ani razu i jestem z tego dumna;-P
Emilia - 6 Marca 2006, 15:33

Proszę o kluczyk :)

A- 4, B- 11, C- 11, D- 4

Iscariote - 6 Marca 2006, 16:04

A-8
B-7
C-10
D-12

Nie rozumiem tylko jednego...Zastanawiasz się, czy z uwagi na żonę zmarłego wypada isć na pogrzeb w czarnym kostiumie. Czy to nie jest test skierowany wyłacznie do pań?:|

Vykosh - 6 Marca 2006, 16:06

Iscariote napisał/a
Nie rozumiem tylko jednego...Zastanawiasz się, czy z uwagi na żonę zmarłego wypada isć na pogrzeb w czarnym kostiumie. Czy to nie jest test skierowany wyłacznie do pań?:|

A kostium batmana? Tez czarny a nie dla pań :mrgreen:

Iscariote - 6 Marca 2006, 16:23

hmm.... no nie wiem ja tam nie nosze kostiumów batmana eee tzn tych czarnych pończoszek i pelerynki... ale w przedszkolu wyglądałem bardzo sexy :twisted:
Anonymous - 6 Marca 2006, 18:38

Haletha napisał/a
Nie trafiłam ani razu i jestem z tego dumna;-P

To tak jak ja. A znak zodiaku mamy ten sam :)

sulka - 6 Marca 2006, 19:17

U mnie tak:
A 10
B 7
C 10
D 9

joe_cool - 6 Marca 2006, 19:38

a u mnie:
A-5, B-1, C-3, D-12
poproszę o klucz...

Misiołak - 6 Marca 2006, 19:54

A2
B1
C3
D12

gorat - 6 Marca 2006, 21:28

A. 5
B. 2
C. 11?
D. 12

elam - 6 Marca 2006, 23:09

ja tez prosze o klucz! dlaczego o mnie zapomniano? :(
Iscariote - 7 Marca 2006, 08:08

Bo nie ma takego Zodiaku jak Gremlin :twisted:
A ja urodziłem sie chyba nie wtedy kiedy trzeba... ide matkę do sądu zaskarżyć :twisted:

Duke - 7 Marca 2006, 08:32

Iscariote napisał/a
w czarnym kostiumie. Czy to nie jest test skierowany wyłacznie do pań?

Wygląda na to że tak, ale mnie to nie robi róznicy bo mam tylko czarne lub ciemno szare garnitury. Osobną kwestią jest to czym jest odświętne ubranie jeśli 5 dni w tygoniu chodzi się w garniaku pod krawatem. W myśl definicji, ze odświetne jest to co jest od świeta, a nie na codzień to moim odświętym ubraniem jest wyciągnięty sweter i spodnie moro :wink:

Lu - 7 Marca 2006, 09:39

Duke napisał/a
... to moim odświętym ubraniem jest wyciągnięty sweter i spodnie moro :wink:


Elegant z Ciebie, nie ma co.... :twisted:

Co do testu i pytania Iscarioty o kostium:
Tak jak pisałam, chodzi o załapanie idei która towarzyszy pytaniu. To nie jest test skojarzeń gdzie liczy sie pierwsza myśl. Tutaj należy sie zastanowić, przemyśleć sytuację, przeczytać dokładnie wszystkie odpowiedzi i starac sie wczuć w każdą sytuację - a potem zaznaczyc odpowiedź która będzie jak najblizsza prawdy, a nie jak najbliższa naszemu wizerunkowi, jaki chcielibyśmy uzyskać ;)

Tak więc w przypadku kostiumu idea jest taka, że osoby spod znaku Wagi bardziej niż inne znaki zwracają uwagę na konwenanse. Dla innych znaków może być nieistotną kwestia w czym pójdziemy na pogrzeb, natomiast dla Wagi jest wielki dylemat. Podobnie jak dylematem będzie wybranie wieńca pogrzebowego - o kolorze wstążki nie wspomnę ;)
Taka Waga idąc na pogrzeb będzie się miotała, nie wiedząc czy powinna podejść do wdowy z kondolencjami, czy raczej trzymac sie na uboczu, tylko czy to wypada...??? :roll: itd.

W pytaniu z Titanicem mamy dwie, zdawać by się mogło takie same, reakcje - chodzi o reakcje Panny i Byka.
Ale i tutaj inna idea przyświeca tym dwu zachowaniom - Byk najpierw chłodno kalkuluje szanse i zagrożenia, nastepnie po gruntownym przemysleniu tematu rozpoczyna budowę tratwy - na spokojnie więc wybiera materiały które bedą mu potrzebne itd.
Panna natomiast "z uporem buduje tratwę" a więc w sytuacji zagrożenia życia traci zdolność całościowego oglądu sytuacji - uparcie trwa w swoim postanowieniu wybudowania tej cholernej tratwy, choćby wszystko leciało jej z rąk a spróchniałe deski rozpadały sie przy próbie wiązania ich....

Mam nadzieję ze zrozumieliście chce przez to powiedzieć :roll:

elam - 7 Marca 2006, 13:42

ja wybralam "buduje tratwe", ale wlasciwie chodzi o to, ze w razie zatoniecia zlapalabym cokolwiek, co mogloby posluzyc jako stabilna tratwa, i ratowalabym sie jako pierwsza.. :) no, a gdyby nie bylo nic takiego pod reka, zbudowalabym te tratwe. moze nie z uporem, ale szybko :)
Duke - 7 Marca 2006, 13:48

Lu napisał/a
Elegant z Ciebie, nie ma co....

Skoro odświetnie czyli od święta, a jak się pracuje świątek piątek i niedzielę, a w robocie siedzisz od 8 do tak dlugo jak trzeba, to to te chwile po robocie (np: niedziela) są świete i nikt (nawet własna prywatna żona) mnie nie zmusi do wbijania się w garnitur i wiązania krawata pod szyją w te dni. Zatem od święta chodze w 100% na luzie.

Lu napisał/a
Tak więc w przypadku kostiumu idea jest taka, że osoby spod znaku Wagi bardziej niż inne znaki zwracają uwagę na konwenanse

Popracujesz parę lat w firmie gdzie istnieje tzw "korporacyjny ład" i też będziesz spędzać godzinę przed lustrem zastanawiając się czy krawat pasuje do koszuli i czy tak wypada przyjść do pracy ;)

Lu napisał/a
Byk najpierw chłodno kalkuluje szanse i zagrożenia, nastepnie po gruntownym przemysleniu tematu rozpoczyna budowę tratwy - na spokojnie więc wybiera materiały które bedą mu potrzebne itd

I tu ponownie wracam do punktu 2 popracujecie trochę dla jakieś koroporacji, albo w centrali jakiejś durzej firmy i albo zmienicie wzorce zachowania na takie które umozliwią wam bezwzględne przeżycie, albo bedziecie często zmieniać pracę (względnie pracować za małą kasę w małej firmie :twisted: )

Lu napisał/a
Mam nadzieję ze zrozumieliście chce przez to powiedzieć

Ja również :twisted:

Vykosh - 7 Marca 2006, 14:06

Duke, a już w ogóle jest kiepsko jak szef mówi, żeby kupić sobie jakiś drogi krawat i garnitur, bo źle reprezentujesz firmę. :twisted: Tez sie tacy zdarzają.

Poza tym garnitur to cos a la kombinezon korporacyjny. Elegancki to może byc frak albo smoking albo surdut i cylinder.

Duke - 7 Marca 2006, 15:02

Vykosh napisał/a
Poza tym garnitur to cos a la kombinezon korporacyjny

Są garnitury i garnitury. Nie sądzę żebyś nie nazwał eleganckim garnituru trzyczęścioiwego z jednorzędową marynarką w angielskim kroju, wszystko wykonane z czarnej wełny (gniecie się to w cholerę ale na wysokim facecie wygląda super)

Vykosh napisał/a
Tez sie tacy zdarzają

Poważnie, bo ja w toku swojej kariery odniosłem wrażenie że są tylko tacy :lol:

Selithira - 10 Marca 2006, 16:09

11, 7, 11, z ostatnim miałam problem... hm... no dobra, 12.
Proszę o kluczyk :D

elam - 11 Marca 2006, 18:56

no i prosimy o cos nowego... plizzzzzzzz....
Duke - 20 Marca 2006, 08:17

elam napisał/a
no i prosimy o cos nowego... plizzzzzzzz....

Nie wiem czy nowe, ale porypane ;) Taki test na inteligencje:
1. Baca ma 17 owiec. Wszystkie, oprócz 9-ciu, zdechły. Ile zostalo?
2. Idziesz spac o 8.00, wstajesz o 9.00 ile godzin spales?
3. Czy istnieje w Maroku dzien 22 lipca?
4. Wyobraz sobie, ze jestes pilotem samolotu. W Warszwie wsiadlo 17 owiec, w Krakowie wysiadlo 13, a w Poznaniu doszlo 9. Ile lat ma pilot?
5. Czy mezczyzna w Indiach moze miec za zone siostre swojej zony wdowy?
6. Jestes rolnikiem. W ktorym miesiacu bedziesz kosil siano?
7. Lekarz zapisal pacjentowi 3 tabletki od zaraz co pol godziny. Ile czasu potrzeba na zuzycie tych tabletek?
8. U dwoch rąk jest 10 palcow. Ile palcow jest u 10 rąk?
9. Mezczyzna z zapalkami wszedl do pokoju, gdzie wisialy 3 lampy: gazowa, karbidowa i naftowa. Co zapalil najpierw?
10. Czy samotny nocny stroz moze dostac rente, jesli umrze w dzien?
11. Parys mial trzy jablka w koszu, ktore rozdal 3 boginiom w taki sposob, ze jedno jablko zostalo w koszu. Jak to zrobil?
12. Po stole chodzilo 10 much. Zabiles 3. Ile zostalo?
13. Przez las idzie maly i duzy czlowiek. Mały czlowiek jest synem duzego, a duzy nie jest ojcem malego. Jak to jest?
14. Ile zlotowek jest w parze?
15. Kot ma 60 cm dlugosci. Ile wazy kilogram kota ?
16. Czego nie da sie zamoczyc?
17. Jak zerwac galazke, aby nie sploszyc siedzacego na niej ptaka?
18. Jaki znak trzeba wstawic pomiędzy cyframi 3 i 4 zeby wyszla liczba wieksza niz 3 i mneijsza niz 4?
19. Zanim odkryto wodospad Salto de Angel, ktory wodospad na swiecie byl najwyzszy?
20. Lecisz nad oceanem... wyrzucasz przez okno 5-kilogramowy kamien i piec kilo pierza... Co najpierw spadnie na ziemie?

Haletha - 20 Marca 2006, 08:53

Parę pytań tak mnie zdziwiło, że aż wysłałam odpowiedzi na pw:-)
Vykosh - 20 Marca 2006, 09:03

Duke, wysyłać odpowiedzi na PW? Czy dasz jakiś klucz? :)
Duke - 20 Marca 2006, 09:41

Jak chcecie. Albo będę wyyłał klucz (chętnym) albo juto wrzucę go na forum i wtedy każdy sobie sprawdzi
Haletha - 20 Marca 2006, 09:43

No tak. Na jedno dałam się złapać, jedno przekombinowałam, a jednego w ogóle nie zrozumiałam:)
elam - 20 Marca 2006, 11:25

duke, ja sie przyznaje bez bicia, nie znam wszystkich odpowiedzi - wiec prosze o nie, na priva czy tu, jak wolisz. :)
gorat - 20 Marca 2006, 16:01

Wysłałem na PW, choć chętniej bym wsadził tutaj.
Duke - 21 Marca 2006, 10:21

Zgodnie z obietnicą oto poprawne (zdaniem autorów testu) odpowiedzi:

1) 9
2) 1 godz.
3) tak
4) tyle, ile mam
5) nie bo nie zyje
6) siana si nie kosi
7) 1 godzine
8) 50
9) zapalke
10) Martwi nie dostaj renty
11) Dal jednej jablko z koszem
12) 7
13) duzy czlowiek jest matka dziecka
14) dwie
15) kilogram
16) wody
17) poczekac, az odleci ptak
18) >
19) Salto de Angel
20) nic - oba do wody



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group